Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

30 paź 2008, 14:25

ja tez nie chcialam i ryczalam chyba z tydzien przy kazdym karmieniu malego - kiedy podawalam butle... bo on na poczatku mial jeszcze odruch szukania piersi... Ale teraz tak na to patrzac, to nie zaluje.. bo oczywiscie moglam sie uprzec i na chama karmic go piersia, ale jaki bylby tego sens? Ja sfrustrowana, bo wiem, ze dziecko glodne - maly glodny, zly, placzliwy... bledne kolo.
Tak wiec nie przejmuj sie, glowa do gory i zobaczysz, ze bedzie dobrze!
Jezu,jak ja Ci dziekuje za te slowa :ico_sorki: Strasznie mnie to meczy,ale juz dzis Natalka jakas spokojniejsz,tylko raz sie obudzila w nocy,nie chcialo mi sie wierzyc i gdyby nie to ze cala noc zwijalam sie z bolu przez te cycki moje nieszczesne to pewnie wyspalabym sie jak dzika :ico_sorki: No zobaczymy jeszcze jak ta kolka wieczorem bedzie wygladala :ico_noniewiem:
ale mala po karmieniu nie placze nocki mi przesypia od cyca do cyca co 2,5-3,5h wiec moze ja nie moge odciagnac wiecej albo jej narazie tyle starcza
Bo Martunia kazde dziecko potrzebuje innej ilosci pokarmu,ten moj zarloczek 125 wsuwa :-)
kochana zrobiłaś co mogłaś i tak długo karmiłaś swoją niunie!
Niestety chyba tak,ale mialam innego plana :ico_placzek:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

30 paź 2008, 15:16

matko dalam mu butelke zjadl 100 mln. i jadl jekies 25 min. a cyca je jakies 10 -15 i nie chce i ryczy co chwile, teaz spi juz od godziny, normalnie jak nie moje dziecko :ico_noniewiem: darl sie dwa tygodnie a dzis spi...,ciekawe czy to tylo dis czy rzeczywiscie byl glodny i ta butelka podzialala :ico_sorki:
Niestety chyba tak,ale mialam innego plana
czasem tak bywa ale dzidzia jest najważniejsza :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

30 paź 2008, 15:44

matko dalam mu butelke zjadl 100 mln. i jadl jekies 25 min. a cyca je jakies 10 -15 i nie chce i ryczy co chwile, teaz spi juz od godziny, normalnie jak nie moje dziecko darl sie dwa tygodnie a dzis spi...,ciekawe czy to tylo dis czy rzeczywiscie byl glodny i ta butelka podzialala
No kurcze,piers wygodna ale butelka na dluzej starcza i czlowiek ma pewnosc ile dziecko zjadlo.Co ja sie napalowalam,zeby dojsc ile ona z tych moich cycow doi :ico_noniewiem: Bo to ze odciaglam 80 czy nawet 100 ml nie znaczy ze tyle ona zjadala i badz tu madry czlowieku.przynajmniej ten klopot mam z glowy :ico_noniewiem: boje sie co bedzie wieczorem bo Natalia ma te ataki kolki jak w zegarku od 6 do 9 ,potem zasypia i pieknie spi umordowana tymi wrzaskami :ico_olaboga: no zobaczymy....

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

30 paź 2008, 15:56

Co ja sie napalowalam,zeby dojsc ile ona z tych moich cycow doi Bo to ze odciaglam 80 czy nawet 100 ml nie znaczy ze tyle ona zjadala i badz tu madry czlowieku.
no ja wlasnie mam to samo narazie bede dawac butle na noc i rano a cyc pomiedzy zobaczymy :ico_noniewiem: , mam nadzieje ze kolek od tego nie dostanie :ico_sorki:
boje sie co bedzie wieczorem bo Natalia ma te ataki kolki jak w zegarku od 6 do 9 ,potem zasypia i pieknie spi umordowana tymi wrzaskami
Kacper naszczescie nie ma czegos takiego,ze w zegarku on ma problem prawie z kazda kupa jak robi wiec masuje mu brzuszek i nawet sama pije herbatke z koperku 3 razy dziennie

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

30 paź 2008, 16:15

Kacper naszczescie nie ma czegos takiego,ze w zegarku on ma problem prawie z kazda kupa jak robi wiec masuje mu brzuszek i nawet sama pije herbatke z koperku 3 razy dziennie
No ona tez z ta kupa nie daje rady,codziennie od 5 rano zaczyna stekac i schodzi jej tak do 10-umorduje sie jak nie wiem,zreszta robi 1 dziennie :ico_olaboga: Ja tez koper podaje ,ale wiesz zrobilam dzis i jutro przerwe bo wyczytalam ze koper czasami jest przyczyna kolki,zobacze jak bedzie,jezeli nic sie nie zmieni to zaczne jej znow dawac bo sie juz w ogole nie....... wiesz co :-) Polozna mowi ze na kupe najlepsza po prostu przegotowana woda,tak jej dzis dalam i zrobila ale byc moze to tylko zbieg okolicznosci :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

30 paź 2008, 16:42

....... wiesz co Polozna mowi ze na kupe najlepsza po prostu przegotowana woda,tak jej dzis dalam i zrobila ale byc moze to tylko zbieg okolicznosci
musze to sprawdzic bo sie maly meczy :ico_placzek:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

30 paź 2008, 17:05

dziewczyny na kupki polecam czopki glicerynowe. Moja corka też miala problemy i położna kazała mi dać jej pół czopka, podalam jej ze dwa razy i teraz jest już ok. Pamietajcie że jak się dziecko nie napije to nie zrobi kupu, tak jak dorosly.
Niestety na sucho nic nie idzie :-D

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

30 paź 2008, 18:31

margarita83,
ale te czopki to ja juz moge mu dawac?? nie jest za maly??
dziewczyny na kupki polecam czopki glicerynowe. Moja corka też miala problemy i położna kazała mi dać jej pół czopka, podalam jej ze dwa razy i teraz jest już ok. Pamietajcie że jak się dziecko nie napije to nie zrobi kupu, tak jak dorosly.
Niestety na sucho nic nie idzie
on marzadkie te kupki wiec juz sama nie wiem czemu tak sie preży i robi czerwony i tak caly czas :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

30 paź 2008, 19:07

Ja podawałam zaraz po wyjściu za szpitala - mała miała tydzień.
Majka też robi normalne kupki ale jak nie może zrobić to pól czopka dziecku nie zaszkodzi.
Podawaj duzo picia a jak karmisz piersią to często podawaj cyca, bo na poczatku leci "woda" do picia.
Majka jak robi kupu to tak stęka że my z mężem boki zrywamy, kurczę dźwięki wydaje jak stary :ico_szoking:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

30 paź 2008, 19:32

Natalia ma te ataki kolki jak w zegarku od 6 do 9 ,potem zasypia i pieknie spi umordowana tymi wrzaskami no zobaczymy....
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: ja juz poprostu sie smiejeMiszka bo te nasze to nawet godziny kolek maja te same :ico_haha_01: :ico_haha_01: i moja tez potem po prostu grzecznie zasypia-wczoraj bylo troszke lepiej :ico_sorki: ale podobno kolka atakuje najgorzej co 3dni :ico_olaboga: teraz wiecej pije i moze to jej troche pomaga...
3.11 przychodzi polozna ja zwazyc wiec bede wiedziec czy sie najada tym moim mlekiem czy nie :ico_noniewiem:
ale te czopki to ja juz moge mu dawac?? nie jest za maly??
to tylko glicerynowe czopki to od urodzenia mozesz dawac ale nie za czesto bo sie przyzwyczai

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość