Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

30 paź 2008, 15:27

betka, ja nie widze innej opcji, rodzimy w listopadzie, szybko sprawnie i prawie bezboleśnie :-)

Ide troche poleżeć, bo oczy pieką od monitora, a nie chce nadwyrężyć tego chorego, bo jeszcze mi tak zostanie i będę jak Quazimodo, do końca życia :-)

domidj
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 151
Rejestracja: 02 kwie 2008, 18:19

30 paź 2008, 16:22

a bluciu liscie z malin no popatrz pierwsze słysze spoko dzieki dziewczyny....
ja byłam teraz w sklepie duzo nienakupowałam ale zanim sie ubrałam hoho jak słon dosłownie :ico_wstydzioch: ale spoko juz niedługo poprałam bo wiatr silny wieje i wszystko ładnie schnie cieszcze sie z tego powodu mowie wam jak mieszkałam na wsi niedoceniałam podworka na ktorym pachniało pranie a teraz gnieżdze sie w blkoku z balkonem na 4 pietrze i to pranie takie nijakie .... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
napisze cos pozniej .....buziale :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

30 paź 2008, 18:23

Witam się i ja :-)

Katia kochana, gratuluję półmetka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zobaczysz jak czas szybciutko poleci będziesz tuliła swoje maleństwo :ico_brawa_01:

Mężulek dziś przestawił łóżeczko do naszego pokoju a do Filipka wstawił biurko z komputerem. To tak na jakiś czas do póki będę chciała mieć synka przy swoim łóżku, bo tak strach w drugim pokoju. Chociaż są obok siebie, ale mimo wszystko wolę mieć narazie maluszka blisko siebie. A jutro zamówię już chyba szafę i za jakieś trzy tygodnie powinna już być.

domidj ja też nielubię tego całego ubierania się :ico_oczko: a niektóre spodnie ciążowe już się robią za ciasne w brzuszku :ico_szoking:

Wiola witaj wśród nas, życzymy szybkiego rozdwojenia :ico_ciezarowka: :-)

U nas w Warszawie dziś piękna pogoda :ico_brawa_01: świeci słoneczko (oczywiście teraz już nie świeci :ico_oczko: ), można chodzić bez kurtki (tak ciepło jest) i przyjemny delikatny wiaterek wieje :ico_brawa_01: Zjedliśmy z mężulkiem zapiekankę ziemniaczaną i zaraz wychodzimy na zebranko :-)

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

30 paź 2008, 20:10

wiecie tak sie zastanawiam nad uwiecznianiem tych pierwszych chwil naszych maleństw...
czy na poród bierzecie kamery??? czy aparaty?
czy jedno i drugie?
Ostatnio zmieniony 16 sty 2010, 21:00 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

30 paź 2008, 20:38

Dzieki dziewczyny za miłe przyjecie :-)
blumek widzisz to twoje malenstwo juz jest na swiecie, gratulacje serdeczne :ico_brawa_01: a na jakim watku ty bedziesz pisac jako mamusia?
czy na poród bierzecie kamery??? czy aparaty?
czy jedno i drugie?
my bierzemy aparat, niestety nie posiadamy kamery, jedynie jakiegos stargo łupa, jak bedzie mozna to aparatem cos nagramy :-) no chyba ze moja druga połowka nie dotrzyma do fianału i trzeba bedzie mezusia z podłogi zbierac :-D

domidj
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 151
Rejestracja: 02 kwie 2008, 18:19

30 paź 2008, 21:47

coś mnie brzusio boli i miałam problem w w c wiecie :ico_wstydzioch:

odnośnie uwieczniania to my bierzemy aparacik ale moj tez chce wziąśc kamere ale niewiem jakby sie zapatrywał personel-szpital na to wiec zaprzestamy tylko na cyfrówce :-D

[ Dodano: 2008-10-30, 20:48 ]
wiola85, witamy cie serdecznie...buźki

[ Dodano: 2008-10-30, 20:52 ]
dziewczyny wy coś z mężem no wiecie o co mi chodzi my sie wstrzymujemy na wszelki wypadek juz do porodu ...a wy :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

30 paź 2008, 21:52

Aniu, paczuszka juz lezy zaadresowana i czeka. Zbałamuze jutro meza zeby wysłał.

My nie mielismy nic do nagrywania podczas porodu, jaokos nie czułam potrzeby, bo to czlowiek ani ładnie wygląda ani się czuje dorze. Dopiero po porodzie juzna sali normalnej mamy pierwsze zdjęcia. Zresztą, jak mi wody w domu odeszly, nikt nie mial czasu myslec o foto.


Padam na twarz, łeb mi pęka. Jestem totalnie zmęczona. Maja wisiałą na cycu 1,5h. Przysypiala i sciemniała. Troszkę pojadłą. Pewnie koło 22-23 się obudzi na jedzonko. Kochana myszunia. Nadal mam problem z przysawianiem ale walcze twardo

Zaraz zrobię myju myju i spaćku.

domidj
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 151
Rejestracja: 02 kwie 2008, 18:19

30 paź 2008, 21:53

bede konczyć do juterka bużki... :ico_buziaczki_big:

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

30 paź 2008, 21:55

domidj, - ja z mężem pobrykałam a w nocy odeszły mi wody :ico_haha_02: Jesli dzidzia jest juz donoszona i ma skonczone 36 tygodni, to brykanie z mezem powinno ułatwic poród :ico_haha_02: u mnie to sie sprawdziło. Poczekaj jeszcze dwa tygodnie i brykajcie kochani, brykajcie :-D

domidj
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 151
Rejestracja: 02 kwie 2008, 18:19

30 paź 2008, 21:56

blumek, jak ci kochanie odeszły wody co miałas wczesniej pare godzin czy minut jakies objawy >?????

[ Dodano: 2008-10-30, 20:58 ]
o kurde :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-10-30, 20:59 ]
no to najwyrażniej przebiliście pecherz i dlatego majusia wyszła ja sie dygam a moj żyje w celibacie niechce mnie urazic :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość