Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

30 paź 2008, 20:38

dziewczyny na kupki polecam czopki glicerynowe.
To by bylo zbawienie dla mnie :ico_sorki: A jakos sie to nazywa specjalnie,kupie to w angielskiej aptece czy mam mame prosic z Polski?
ja juz poprostu sie smiejeMiszka bo te nasze to nawet godziny kolek maja te same
Ja mowie,my zawsze na tym samym wozku :ico_haha_01:
podobno kolka atakuje najgorzej co 3dni
Boze oby!!!Bo ja zwariuje,jeszcze te cyce mnie tak n.......ja,ze nie wiem co to bedzie :ico_olaboga: Mam jutro znow Healt Visitorke to zapytam ,moze cos poradzi :ico_placzek:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

30 paź 2008, 21:38

miszka, w Polsce nazywają sie po prostu czopki glicerynowe ale czy są w Anglii to nie wiem.
Slyszalam że na bolace piersi najlepszy jest okład z liści kapusty, schłodzonej wcześniej w lodowce :-)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

30 paź 2008, 21:45

w Polsce nazywają sie po prostu czopki glicerynowe ale czy są w Anglii to nie wiem
ja tez mam z PL nie wiem czy tutaj sa :ico_noniewiem:
ja raz dalem Idze ale podzielilam na 4 czesci i dalam1/4 efekt -po sekundzie kupa :ico_szoking: znaczy sie 4 kupki :-D

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

30 paź 2008, 23:08

witam się późno ale jestem!
byliśmy dziś na długich zakupach,znaczy musieliśmy jechać aż 70km,zeszło nam cały dzień a synuś cały czas kimał dwa razy tylko cycusia pojadł i spał jak aniołek! uwielbia jazde samochodem,zresztą jest chyba przyzwyczajony,takie podróże do polski(1200km) w jedną strone, a w czasie ciąży odbyliśmy troche tych podróży więc on od urodzenia jest rajdowcem :ico_brawa_01: :ico_haha_01:
dziewczyny z tymi czopkami uważajcie bo jak dzidzia sie przyzwyczai to nie bedzie sama chciała zrobić tylko bedzie czekała na czopka!
a i jeszcze ja jestem karmiąca tylko cycem :ico_brawa_01: i jestem najszczęśliwsza z tego powodu ale gdyby wyszło inaczej -to trudno,najważniejsze zeby dzidzia była najedzona i spokojna!!! :-)

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

31 paź 2008, 10:39

Agusia1982, oby jak najdluzej z tym karmieniem, ale masz rację najwazniejsze żeby dzidzia była najedzona i spokojna.

Miłego dnia dziewczyny

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

31 paź 2008, 11:39

miszka, w Polsce nazywają sie po prostu czopki glicerynowe ale czy są w Anglii to nie wiem.
Slyszalam że na bolace piersi najlepszy jest okład z liści kapusty, schłodzonej wcześniej w lodowce
Czyli poprosze tate zeby mi przeywiozl z Polski bo dzieki Bogu przyjezdza na tydzien :ico_brawa_01: To prawda kapusta jest swietna,pomogla mi kolejny raz :ico_brawa_01: Moje cycki maja sie juz dzis lepiej,nie bola tak bardzo no i nic z nich juz nie leci :ico_brawa_01:
ja raz dalem Idze ale podzielilam na 4 czesci i dalam1/4 efekt -po sekundzie kupa znaczy sie 4 kupki
Powaznie :ico_szoking: Wiec musze to miec koniecznie!!!
i jestem najszczęśliwsza z tego powodu ale gdyby wyszło inaczej -to trudno,najważniejsze zeby dzidzia była najedzona i spokojna!!!
Bardzo Wam zazdroszcze tego karmienia piersia,to taka wygoda :ico_sorki: Ale co zrobic,moje cycki z miseczka A nie chca dawac mleka i juz :ico_noniewiem: Natalka dzis obudzila sie tylko raz o 2 w nocy i spala do 7 rano ,wyspalam sie za wszystkie czasy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

31 paź 2008, 11:47

czesc u mnie nocka taka sobie 3 pobudki i od 5 rano meczrnia z kupa ale jak juz ja zrobil :ico_szoking: normalnie cala pielucha no chyba z 10 kilo miala :ico_haha_01: :-D , musze kupic te czopki bo maly steka strasznie a tesciowka przylatuje w srode to liste stosowna jej wysle :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

31 paź 2008, 11:57

Witam u nas po staremu nocka przespana z 2 przerwami na cyca i wstalysmy o 7 30 :ico_noniewiem:
jeszcze ja jestem karmiąca tylko cycem i jestem najszczęśliwsza z tego powodu ale gdyby wyszło inaczej -to trudno,najważniejsze zeby dzidzia była najedzona i spokojna
podpisuje sie pod tymi slowami :-D
ide malej dac cycora i spadamy na zakupy :ico_brawa_01:
milego dnia dziewczyny :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

31 paź 2008, 14:02

witam ! dopiero sie ogarnęłam,a u nas nocka zła,znaczy nie jest najgorzej,tylko kurcze jak on sie obudzi o 2 na cycucha to potem wojuje mi długo,nie moze zasnąć,a to smok a to steka na kupe normalnie dzis to juz sie wkurzyłam! miałam ochote wziąść go za fraczki :ico_puknij: i zrobić z nim porządek! :ico_sorki: ale skubaniutki tak sie do mnie uśmiechal ze wszystko minęło,no ale zasnął chyba przed 5! a ja nie przytomna.o 5 pobudka męża do pracy,o 6 biore leki,o 7 budzę małą do szkoły,i tak moja dzisiejsza nocka wyglądała! ale za to w dzień się kimne,bo inaczej padne na pysk! pozdrowonka dziewczyny :ico_haha_02:

[ Dodano: 2008-10-31, 13:07 ]
Bardzo Wam zazdroszcze tego karmienia piersia,to taka wygoda Ale co zrobic,moje cycki z miseczka A nie chca dawac mleka i juz
nie ma co kochana sie tym zamartwiać! poprostu tak wyszlo i już i nie obwiniaj sie tym bo popadniesz w depreche,pocieszaj sie tym że przynajmniej teraz wiesz że niunia jest najedzona i szczęśliwa! i to jest najważniejsze! a rozmiar piersi nie ma nic do dawania mleczka ,ja mam małe piersi znaczy mialam bo teraz są dojne to wiesz jak krowa co daje mleko :-D także to nie ma znaczenia wiem to na swoim przykładzie!są różne przyczyny ale na pewno nie wielkosc piersi!głowa do góry malutka rośnie zdrowo to najważniejsze-pamietaj! :-)

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

31 paź 2008, 15:59

Witajcie kochane!!!!
dawno mnie nie było...widzę ze na tapecie karmienie mieszane, kupki i kolki...czyli to, o czym wszystkie kobiety na świecie rozprawiaja we łzach majac miesieczne bejbiki :ico_oczko:
Mój Synek nie ma kolki. Poczytałam o tym troche w internecie. bardzo często mylimy kolki ze zwykłymi trudnościami z robieniem kupy. kolki pojawiają sie najczęściej o tej samej porze dnia, gwałtownie. Z reszta-zachęcam do szperania w google.

Alus generalnie jest aniołkiem, co nie oznacza ze nie mam go czasem ochoty sprzedać :ico_oczko: tak dokładnie to od tygodnia o 1 w nocy walczę z chęcia odpalenia allegro :ico_oczko:
Kapiemy malego o 22. Tata wraca z pracy najczęściej po 21, stąd ta godzina, bo zdecydowalismy sie obowiązkowo kapac razem. Więc po kapieli (którą Alex uwielbia)-cyckowanie. W półmroku i milczeniu, bo po kapieli zaczynamy 'robić malemu noc". Potem bekanie, przytulanie i do koszyka. 5 minut spokoju i ryk...przychodzę, przytulam i odkładam. I tak do 1 w nocy, kiedy znów karmie, bo Alex ma prawo być głodny po 3 godzinach...przewaznie po tym drugim karmieniu daje sobie spokój i zasypia na 2 godziny. No a potem mi czasem brakuje konsekwencji w odkładaniu go do koszyka i niestety śpi u mnie na brzuchu :ico_wstydzioch:
Ponieważ znam juz troche swojego Synka, wiem że te nocne problemy wynikają nie z głodu, bolu brzucha itp tylko z uzaleznienia od moich dojarek :ico_oczko:
Mały po prostu lubi sobie pociamkać przez sen....więc wczoraj nareszcie udało mi się kupic smoczek, ktory mu przypasował i trenujemy samodzielne zasypianie :ico_oczko:
wcześniej mielismy silikonowy plaski tommee tippee i ten ladował na ziemi po sekundzie. Kierujac sie radami doswiadczonych internetowych mam, kupilam mothercare okrągły lateksowy i nareszcie spokój! musimy teraz rozwiązac problem wypluwania, bo wczoraj pielgrzymowalusmy do bejbika ponad 30 razy, zeby umiescic mu smoczek....macie jakis patent? pewnie z pielucha jest dobrze, ale ja staram się zeby Maly spal glownie na plecach, co wtedy?

miszka, co do cycochow-slyszalam ze najlepiej stopniowo odstawiac. Lepiej i dla dziecka i dla Ciebie. dojarki zoorientuja sie ze nie sa potrzebne i zaczna produkowac coraz mniej pokarmu. w kazdym badz razie-powodzenia!!!!

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość