Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

10 mar 2008, 13:39

Dzien dobry
Ja dzisiaj nie wyspalam sie ale nie narzekam.. Maly dwa razy pil mleczko w nocy i teraz sobie spi,tak samo jak Nicole.. Ostatnio Nicole spi ze mna.. zasypia sama i w srodku nocy budzi sie z placzem i juz dluzej sama spac niechce.. i przyszla do mojego lozka i odrazu zasnela naprawde.. :ico_szoking: tgak chocby wiedziala ze mama jej nie wyrzuci jak zasnie co za kochana madra dziewczynka.. a moze mala jest troche zazdrosna o Marcusa i dlatego tak sie zachowuje.. nie daje jej powodow do zazdrosci.. ale mala musi tez zrozumiec ze teraz niema mamy tylko dla siebie i to potrwa zanim Nicole to zrozumie..ale tak ogulnie nie narzekam radze sobie i jest ok.
A dzisiaj idziemy z mezem i dziecmi do przedszkola zarezerwowac termin do przedszkola dla Nicole za rok we wrzesniu i moze zapiszemy mala teraz dwa razy w tygodniu we wtorki i w czwartki na 2-3 godzinki do przedszkola tak zeby Nicolinka miala kontakt z dziecmi.. ale to musimy jeszcze pogadac na tym spotkaniu dzisiaj i pozniej wam poopowiadam czy to sie uda :ico_oczko:
Pozatym mamy piekna sloneczna pogode i jest ok..

Maggie tak musze byc taka nieugieta.. ale tylko do czasu bo za niedlugo swieta i nie bede miala wyboru i niestety musze tam do nich isc.,. tym bardziej ze szwagier z rodzina przyjedzie i sama wiesz.. ale jak nie musze narazie to nie pojde tam :ico_oczko: :ico_brawa_01: A w te swieta to nawet nie bede patrzec w tescia kierunku.. boze jak ja sie mam z nim.. :ico_olaboga: :ico_zly:

A teraz uciekam sie prysznicowac buziaki paa poki moje dzieci spia a wiec do pozniej milego dnia paa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

10 mar 2008, 14:55

Kristi pisze:A dzisiaj idziemy z mezem i dziecmi do przedszkola zarezerwowac termin do przedszkola dla Nicole za rok we wrzesniu i moze zapiszemy mala teraz dwa razy w tygodniu we wtorki i w czwartki na 2-3 godzinki do przedszkola tak zeby Nicolinka miala kontakt z dziecmi.. ale to musimy jeszcze pogadac na tym spotkaniu dzisiaj i pozniej wam poopowiadam czy to sie uda :ico_oczko:

Kristi no to super byłby dla Nicolinki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja tez zaopisuje Tosiaczka do przedszkola, u nas dzieci zaczynaja chodzić od 2 lat i 9 miesięcy...czyli prawie trzy latka...

a teraz Antolek pójdzie jednak do złobka :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-03-10, 19:26 ]
hej dziewuszki gdzie jesteście...??!!
ale tu pustki, dawno tak nie było Obrazek

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

10 mar 2008, 20:49

hej baboski me;duje sie ....doczytalam ...widze ze maggie juz napisala wiadosmosc od basi....:) kochana byla dzielna dobrze ze juz po wszystkim ....pewnie tesknila strasznie za asienka ....
doczytam i poodpisuje ale teraz padam calu dzien bylismy na dworze bylo pieknie i cieplo ....urzadzamy sobie ogrod i trawke robimy ....maly biegal ...padnieta jestem ....
lece jeszcze chatke posprzatac i mam nadzieje ze bede miala sily by do was jeszcze zajrzec ...
aha obcielismy naszemu smykowi wloski ...hihi ale sie chlopiec z niego zrobil ...hihihii jakos poszedl mi w gore tzn wyciagnal sie niesamowicie ,,zalozylam mu dzis ciuszki w ktorych jeszcze pozna jesienia chodzil takie na wierzch i ...klapa wygladal jak pokraka ...mowie wam wszystko za krotkie i caly brzuszek na wierzchu hihi trzeba zaopatrzyc szafe :)
pa lece sprzatac
kochane jeszcze raz przepraszam ze nie pisalam ale nie bylo kiedy :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

10 mar 2008, 21:18

Witajcie dziewczynki!!! Ja tylko na chwilke, przyszlam Wam podziekowa za to ze bylyscie ze mna, za wszystkie milesmski, jestescie kochane. Czuje sie dobrze, tylko zmeczone, wiec ide sie polozyc, jutro napisze wiecej.
Tak bardzo sie ciesze, ze juz jestem z Wami!!!!

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

10 mar 2008, 21:31

Barbara, witamy cię bardzo :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

10 mar 2008, 21:31

Aginka, dziekuje bardzo

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

10 mar 2008, 21:39

ja dzś znalazłam coś w rodzaju domowego przedszkola ... jest super - Pani prowadzi je w domku - może mieć max 10 dzieciaczków ..... opłaty - troszkę nieziemskie ... no ale jak Madzia mi wyjedzie to bedę próbowała tam wcisnąć Miśkę ....

Póki co znalazłam też zajęcia podobne do tych na które chodzi Kristi i Maggie z dzieciaczkami .... są prowadzone w prywatnym przedszkolu 2razy w ty po 1,5 godzny - są to zajęcia typowo adaptacyjne dla dzieci mających iść do przedszkola czy żłobaka - są przeznaczona dla dzieci od 1,5 roczku (zawierają 1 mały posiłek).... tylko że też sporo kosztują ... - to około 40 zł za jedne zajęcia .... :ico_szoking: ale jak mi czas na to pozwoli pewnie kilka razy pojadę z Malwinką ....

jak się człowiek ruszy to i coś ciekawego znajdzie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

10 mar 2008, 21:39

Opowiem Wam po krotce. Caly czwatek nie wiedzialam co mam ze soba zrobic, dluzylo mi sie strasznie,w piatek wzieli mnie na operacje dzieki Bogu jako pierwsza, okolo 9:00, udalo sie zrobic laparoskopia, czyl nie rozcinali mi brzucha tylko wsadzili cos do pepka, i tak jakby napompowali mi brzuch, i potem zrobili mi mala dziurka po prawej stronie brzucha, i wlozyli jakies urzadzenie i na monitorze widzieli co robia, i tak po kawalku wycieli mi tego guza po prawej stronie, jajnik prawy tez mi usyneli, i po lewej stronie trzy mniejsze cysty tez usuneli, na szczescie mam jeden jajnik! Probki poszly do badanie beda za okolo 2 tygodnie, ale na 99% to byly cysty. Opeceracja trwala troche ponad godzinie. To tak po krotce :-)
W czwartek mam jechac do kontroli

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

10 mar 2008, 21:42

Barbara, to fajnie że nie cieli Cię na całej szerokośći .... szybciej wrócisz do formy no i chyba mniej boli :ico_noniewiem:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

10 mar 2008, 22:29

Cześć BASIEŃKA, strasznie się ciesze że juz jesteś...tak ciągle zaglądam zaglądam no i wreszcie JESTEŚ :ico_brawa_01:

Więcej napisze jak Tosiek pójdzie spać. Całuski.

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości