Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

31 paź 2008, 20:48

Jeju jak ten czas leci, pamietam jak niedawno dziewczyny z wrzesnia zaczynały rodzic :ico_oczko: a tu juz jutro listopad i nowe dzieciaczki :-D
Czuje sie dzisiaj jakos słabo, posprzatałam w domu bo to jutro swieto a jakos ten bałagan sam sie robi :-D

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

31 paź 2008, 22:00

NO TO ZACZYNAMY RODZIC MAMUSKI!!!! :ico_ciezarowka: w koncu LISTOPAD - tak dlugo czekalam na ten miesiac!!! nigdy nie pragnelam tak listopada jak w tym roku!!!!!!!!!!! :ico_sorki: Ty Wiola zaczynaj!!! a potem to chyba Anetka, Ale Ania moze bedzie wczesniej. Zreszta co to za roznica. oby wszystkie w listopadzie!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Marta ja pamietam jak ty cezkalas na ta swoja Niunie - i jak cie juz maz dreczyl :ico_brawa_01: a to wszystko przez te nasze male brzdace. :ico_brawa_01: i juz prosze miesiac czasu ma malutka :ico_brawa_01: czas leci. Dlatego KATIA nawet sie nie obejrzy a nasze dzieciaczki beda mogly razem w piaskownicy siedziec :ico_brawa_01:

Czas leci nieublagalnie. Dzis z babcia rozmawialam na ten temat. Mowi ze dopiero lato, teraz sieta listopadowe, potem grudzien i od poczatku wlasciwie szykowanie do swiat Bozego Narodzenia, karnawal no i znow swieta za pasem Wielkanocne. I mowilam babci ze akurat mnie to sie dluzy teraz :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: a babcia powiedziala ze potem bedzie leciec, pierwszy usmiech :ico_brawa_01: pierwszy zabek, :ico_brawa_01: pierwsze kroczki :ico_brawa_01: zobaczycie nim sie obejrzymy a znow bedziemy :ico_ciezarowka: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

nie wiem czy jechac jutro na groby... mam az 90km do cmentarza najdalszego. Rodzina meza ale jak jedziemy to albo wszedzie albo nigdzie... i tak sie zastanawiam... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

31 paź 2008, 22:13

betka, jeśli się dobrze czujesz, to jka bym pojechała :-) w końcu nawet gdybyś zaczeła rodzić to i tak od pierwszycg skurczy do finiszu zejdzie i zdążycie wrócić..

Ja niestety w tym roku musze sobie odpuścić ze względu na to porażenie nerwu twarzowego, nie moge tego za nic w świecie przeziębić, tydzień temu byliśmy u Dziadka mojego P 70km od nas, wolałam wtedy bo jutro byłoby za dużo ludzi i musiałabym z kilomert przejść pieszo do cmentarza..

Kochane dostałam smsa od anetki, znów jest w szpitalu, bo miała wysokie ciśnienie, już się unormowało, ale pisała, że do niedzieli zostają z Sarą na obserwacji, a jak nic się nie zmieni to za tydzień będą jej wywoływać poród. Trzymamy kciuki za nasze dziewczyny, może teraz się wszystko ładnie rozkręci i wrócą już każda osobno, a nie w dwupaku :-)

wiola85, czas leci, tak niedawno czytałam na forum jak rozdwajają się kwietniówki i majówki, wsztstko było takie odległe, a teraz już nasza kolej :-)

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

31 paź 2008, 22:50

aneci juz niewiele bakuje wiec jak za tydzien sie rozdwoi to swietnie :ico_brawa_01: oby juz nie musiala wracac do szpitala. skoro juz tam jest to niech wroci 2 w 2 a nie 2 w 1 :-D

moze i pojade - najgorsze jest to ze to dosc daleko i zle mi jezdzic samochodem. czasem jest ok a czasem tak beznadziejnie!!!!!!!!!!! ale pojedziemy chyba. widze ze mezowi bardzo zalezy. Mama i babcia mi odradzaly, powiedzialy ze nie musze jechac, pojade kiedy indziej. Ale tak naprawde nie bylam na grobach w swieto zmarlych juz od 4 lat. Nie bylo mnie w polsce. Wiec teraz wypadaloby pojechac w swieto...

[ Dodano: 2008-11-01, 07:48 ]
WITAMY!!! :509:

czujemy sie dobrze wiec jedziemy. wiec dzis pewnie odezwe sie dopiero wieczorkiem lub w ogole jak bede bardzo zmeczona. Takze nie rodze jeszcze :-) poprostu 3 cmentarze musze odwiedzic, a potem do rodzicow jeszcze jade bo brat przyjezdza. jejku jak to wczesnie a my juz na nogach :ico_olaboga:

MILEGO DNIA MAMUSKI!!!

Wiola a tobie skurczy, rozwarcia i :ico_dziecko: zycze. A jak nie chcesz dzis to jutro z rana :-)

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

01 lis 2008, 09:12

KOchane!! Nadszedł w końcu nasz miesiąc, bierzmy się ostro do rozdwajania!!

Betka udanego wyjazdu. Ja w tym roku musze się obejść niestety bez wyjścia na cmentarz, prze to zapalenie, ale myśle, że moi dziadkowie i tak by zrozumieli, że to dla mojego i ich prawnuczka dobra, więc tak jakoś mi cieplej na serduchu :-)

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

01 lis 2008, 09:25

Witajcie :ico_haha_02: Nadeszła wasza kolej na rozdwajanie, więc życzę wam wszystkim szybkich i bezbolesnych porodów :ico_sorki: Trzymam za was wszystkie mocno kciuki :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

01 lis 2008, 10:08

Ania_R, dziekujemy !!! :ico_buziaczki_big:

#ania#, ja tez do ostatniego dnia nie wiedzialam czy pojade. I jesli tylko cos by sie dzialo, zle bym sie czula, albo bym byla na twoim miejcu z tym oczkiem to napewno bym zostala w domu!!! Pomysl sobie chwilke i tez bedzie ok. Niunio teraz NAJWAZNIEJSZY!!!

ja wlsnie juz wychodze z domku papapapa

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

01 lis 2008, 11:23

#ania#, - ja tez zostaję w domku, Majunia jeszcze za malutka. Muszę ją jeszcze parę dzni przyzwyczajać do swierzego powietrza. Ale po niedzieli napewno wyjdziemy na spacerek :ico_brawa_01: Zeby tylko pogoda była.

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

01 lis 2008, 11:51

witam dziewczynki :ico_brawa_01:
czekalam do dzisiaj zeby napisac, ze w koncu nadszedl wasz watkowy miesiac!!! i mimo ze blumek juz ma majcie (czyli zaczelyscie szybciutko rozdwajanie :ico_brawa_01: ) to zycze pozostalym jak najszybciej mijajacych kolejnych dni, krotkich porodow, zdrowych dzieciaczkow i ... no i niech juz grudzien nadejdzie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

01 lis 2008, 12:42

blumek, my też zostaliśmy, wole mieć sprawną twarz, bo jeśli się o tego nerwa nie będzie dbało, to porażenie może zostać na zawsze, a tego nie chcę, pomyśl, że jak na Boże Narodzenie nie będzie dużego mrozu to będziemy już wszystkie spacerować z naszymi maluszkami!!

Kobietki, dzięki za miłe słowa, wszystkim nam na pewno na porodówce pójdzie szybko, sprawnie i bezboleśnie!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość