Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

01 lis 2008, 13:19

witam grudniuweczki:)

Osita-jak dobrze ze napisalas liste:)Przynajmiej wiem teraz co musze jeszcze dokupic :-) ,no a z ta aukcja szkoda...
To rowniez zycze Wam udanego dnia...
Do mnie dzis przyjezdzaja dwie starsze siostry z mezami i dziecmi,na szczescie babcia zrobiła sernik i upiekła babke :-D ,zrobiła tez sałatke tak wiec pozostala mi tylko kawusia do zrobienia i uszykowac cos do kolacji:)
Musze kawusie wypic bo cos głowa mnie boli od rana:( :ico_kawa:

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

01 lis 2008, 13:45

hej wstalam nie dawno i ide spac spowrotem ale pogoda do bani...mnie latanie po grobach ominie chcac nie chcac....wiec co tu robic?o 13.30 mojego czasu jestem umowiona moze sie z kolezanka wybiore na carboot to cos wstylu wyprzedazy ludzie za bezcen oddaja swoje rzeczy w ideaalnym stanie...ale jeszcze sie zobaczy zy pojade zalezy czy nie zaspie hehe..papa

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

01 lis 2008, 16:23

Osita-kupiłam ten domek co mi pokazałas:))))Dzieki :ico_sorki: :-D

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

01 lis 2008, 17:52

Cześć kochane
I ja się melduje. Dziś świeto ale my z mężem zajeliśmy się porządkami :ico_wstydzioch: wiem ze to może nieodpowiedni dzień ale trudno. Zabrałam małego na spacer a on dokończył. Teraz wróciłam, zjedliśmy obiadek (pomidorówka) i czekamy aż ziemniaczki się ugotują.

Na cmentarz jadę o 18. Jest wtedy tak pięknie i można w ciszy powspominać i się pomodlić :-)

Mi też te zabawki się podobają. a za dwa tygodnie też idę na roczek więc może coś wybiorę. A te cymbałki to chętnie kupię mojemu małemu :-D on lubi takie grające rzeczy
Z tej listy osity to praktycznie wszystko mam więc dużo do kupienia mi nie zostało :ico_haha_01: Miłego dnia rzyczę :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

01 lis 2008, 19:51

juppiiii!!! udalo sie, dziewczynki, udalo sie mi wygrac lozeczko dla juniora :-D
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=465824189
ale sie ciesze... mam taki niski stolik i na poczatku na nim bedzie stac :-) ale mi ulzylo... bo moi rodzice beda przez pierwszy miesiac u nas, maly z nami w sypialni a tam nie ma jak lozeczka wstawic. w tej sypialni co rodzice spia, owszem, jest miejsce. o powiedzmy, ze bedzie jak sie komode wystawi :ico_oczko:
ale sie ciesze, jak glupi do sera :-D

a wiecie ze w przyszlym mcu sie rozdwajamy?? no to ktora zacznie? ja przenosze, tak wiec odpadam. mysle ze karola wyskoczy wczesniej o 2 tyg przynajmniej, moze ania f. tez troche wczesniej... no ale druga ania ma na 6 grudnia wiec... statystycznie, anie powinny zaczac :ico_haha_01: :ico_oczko:

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

01 lis 2008, 20:34

Osita ładniutkie to łózczeko, gratuluje zakupu. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

01 lis 2008, 20:43

Witam i ja pod sam wieczorek:-) My dziś od 13 po cmentarzach biegamy z przerwami na kawki i herbatki u rodziców i rodzinki, tak więc troszkę mnie zmęczył ten dzionek. A tu jeszcze na 21 idziemy do kafeterii - umówiliśmy się ze znajomymi i pomimo zmęczenia bardzo się ciesze. Zobaczymy się z całą naszą starą paczką która zazwyczaj już rozmnożona rozjechała się po różnych krańcach kraju. I o ile widzimy się wcale nie rzadko to bardzo dawno nie widzieliśmy się w pełnym składzie.
Evik ja tu widzę że Ty przeze mnie też wciąż spijasz Bazylio :ico_haha_01: No a ja póki co byłam twarda, ale dziś ulegnę. Tam gdzie idziemy serwują pyszne drinki i nawet nie zamierzam nie spróbować jakiegoś. Siostra opowiadała mi o jakimś sennym marzeniu: szampan z gałką loda i sokiem chyba pomarańczowym- ale powiem Wam jak wypiję :-D
Anka sałatka z makaronu sojowego:
-ugotowany makaron sojowy (najlepiej taki grubszy ala tasiemki)
-świeży ogórek
-szynka konserwowa
Wszystko razem mieszasz w proporcjach mniej więcej tych samych, dodajesz koperku
i trochę majonezu- i już. Ta sałatka jest taka lekka, ja ją raz lubię a kiedy indziej jest mi mało konkretna ale M. przepada.

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

01 lis 2008, 21:56

Osita-super ze udało Ci sie z tym łózeczkiem :ico_brawa_01: :-D
I ja tak mysle ze ja tez moge szybciej juz urodzic!Bo główka jest nisko i szyjka sie skraca...Do grudnia to ja marze zeby udało mi sie donosc...

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

01 lis 2008, 22:52

Do grudnia to ja marze zeby udało mi sie donosc...
kotku, ale ty masz na 29!!! czyli karolcie mimo wszystko pierwsza typuje :ico_oczko: (no, wczesniej niz ty :ico_haha_01: ). ja na poczatku mowilam, ze urodzi sie wczesniej, ale z tego co widze, mimo skorczy i wszelkich innych problemow szyjka twarda, zamknieta i dluga wiec pewnie bedzie jak z carmen :ico_oczko: czyli szykujemy sie w okolilcach 20 do porodu, ojojojoojojoj :ico_olaboga:
tosia, to sie nabiegaliscie :ico_olaboga: ja jedyne co wyszlam to po zakupy i to z placzem - ze wscieklosci :ico_zly: J. mial isc, po godzinie odkad "juz wychodze" jak sie spytalam, kiedy pojdzie to tylko warknal, ze nigdzie nie idzie bo spac mu sie chce :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: sklepy otwarte do poludnia a po 11 bylo.... no to co? ania musiala dupke podniesc i z plecakiem ruszyc :ico_placzek: ale bylam wsciekla. kupilam to, co niezbedne DLA MNIE I MALEJ. wrocilam do domu, dobrze ze moje dziecko jest bardziej odpowiedzialne niz jej ojciec - kazalam tylko w razie czego rabnac porzadnie i obudzic ale mala sama sie obsluguje - zastalam ja siedzaca na nocniku z komentarzem: nie budzilam, bo by sie wsciekal... :ico_noniewiem: ladnie, 3letnie dziecko o ojcu tak mowi... no to panu przetlumaczylam, do wieczora sie nie odzywalam do lenia. oczywiscie, jako ze nie bylo kilku "niezbednych" rzeczy typu piffko to lecial z wywieszonym jezorem do ostatniego czynnego supermarketu, obiad ugotowal i kuchnie po sobie posprzatal. z laska, ale niech tam.
ale i tak mam nerwa, slusznie zreszta. do tego pada od kilku dni i czuje sie kiepsko, to jest, kregoslup siada :ico_placzek: u mnie to normalne... i tyleczek "sztywnieje" co uniemozliwia chodzenie normalne. dobrze, ze do neurologa we wt...
a z lozeczka jestem taaaaaaaka happy :ico_brawa_01: mam po carmen taka wkladke - nosidlo do wozka (spacerowki) i bedzie akurat zeby "ocieplic" na pierwsze tygodnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: nawet nie wiecie, jak mi ulzylo, bo toto lekko przewiezc a i w domu wszedzie poloze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ciekawe, jak tam dzionek reszcie "kulotek" :ico_oczko: minal..

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

01 lis 2008, 23:16

Osita-termin mam na 27 bo zle wtedy podałam.J boje sie zeby szybciej nie urodzic bo lekarz zabronil wszystkiego i boli mnie te podbrzusze.No ale pocieszam sie tym ze leze w domu anie w szpitalu:)
U mnie rodzinka była i sie zmyła :-D
No a z tym Twoim J to daj mu tez w kosc:),tak zeby zrozumiał :ico_haha_01: ,a Carmen to poprostu mądra dziewczynka,normalnie brawo dla niej :ico_brawa_01:
No tak jak napisalas-jak tam dzionek reszty kulotek minął?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość