moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

07 mar 2008, 14:13

Magdzinka nawet sie nei obejrzysz a Joasie bedzie biegac po całym domu :-) Marti Pewnie jzu chodzi, ale i tak jest bardzo ostrozna jak ma do przescia próg to łapie sie sciany i przechodzi :)
Nie wiem czy nie musze ja obciąć, grzwke to podcinamy c jakis czas, ale z tyłu nie miała jeszcze ruszanych włsków i takiego małego kucycka mozna zrobic:) ale ma takie pierze i robia sie jej po spaniu kołtuny... chya jednak obetnę a do lata urosną :)

Drogie Panie wszystkiego najlepszego z Okazji Naszego Jurzejszego Świeta :DDD

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

07 mar 2008, 15:41

magdzinka moniś ma rację - jak zacznie Joasia biegać to dopiero będziesz z językiem wywieszonym próbowac nadążać. Jaga już nawet nie chodzi tylko wciąż biega ( o dziwo progi właśnie jej żadne nietsraszne, bierze wszytskie bez namysłu :-) ) Jak idziemy na spacer to ani myśli dać soię za rączkę trzymać - wszystko sama. Nawet już schody pokonuje cwaniara :-D Jeszcze troszkę i tez będziesz nam tak opowiadac magdzinka :ico_brawa_01: ta ograniczona mobilnośc ma swoje zalety wiec nie ma co przyspieszać :ico_oczko:
moniś Ty to masz Martynce co obcinać przynajmniej :-D Jagusi dopiero teraz ostro zaczęły rosnąc włoski :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

09 mar 2008, 23:09

hej dziewczyny :ico_oczko:
udało mi się wpaść na chwilkę przed wyjazdem pożegnać się :ico_papa:
do zobaczenia, tzn napisania za tydzień :ico_papa: i trzymajcie za nas kciuki, bo to moje i Joasi pierwsze takie dłuuugie rozstanie :ico_placzek:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

10 mar 2008, 13:31

magdzinka znając życie i nasze mamine właściwości - Ty gorzej to przezyjesz niż Joasia otoczona troskliwym tatusiem:)))
3maj się dzielnie :ico_brawa_01:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

10 mar 2008, 14:49

Papa i wracaj szybciutko..

to Ewus zostałysmy same na TT, gdzie podziały sie wszystkie mamusie??

Dziewczyny odwaliło mi na stare lata :) mam kolczyka w pępku hehe i wiecie co mysle jeszcze o zrobieniu tatuazu sobie na lędźwiach.

Awatar użytkownika
lulu
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:25

10 mar 2008, 22:55

Jestem, jestem...i podglądam Was dziewczyny, ale wiadomo jak z tym czasem jest. I tak długo siedzę przy kompie - niestety późną porą, a następnego dnia wstać się nie chce.
eve.ok, czarno - białe moje ulubione :-D :-D :-D

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

11 mar 2008, 12:37

złapałam doła.... musze sie wygadac...
Zmarła moja kolezanka.... masakra nie umiem sie z tym pogodzic. To był chodzący okaz zdrowia, cwiczyła zawodowa fitness, nigdy nie chorowała i juz jej nie ma. Bolała ja głowa, myslałam ze to migrena, ze przejdzie. Niestety nie.... okazało sie po tym jak zemdlała i wyladowała w szpitalu ze miala tetniaka i on pękł.... koniec... To takie przykre... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: W ciagu 5 dni ...

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

11 mar 2008, 12:48

moniś kochana nie jestem dobra w takich sytuacjach w słowach...ale na prawde wiem co czujesz teraz...wiem jak boli, jak się w głowie nie mieści, jak wyobraźnia nie ogarnia...przytulam Cię kochana mocno...myslami jestem blisko i w razie czego...pisz śmiało... 3maj się... :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
lulu
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:25

11 mar 2008, 18:50

Brak słów. Nie da się tego opisać gdy odchodzi bliska osoba.
To straszne co teraz się dzieje :ico_placzek:
W Wigilie Bożego Narodzenia zamiast życzeń świątecznych dostałam maila o śmierci mojego kolegi, z którym pracowałam. Miał dwadzieścia kilka lat. To było straszne.
moni26, trzymaj się, jesteśmy z Tobą.

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

12 mar 2008, 11:04

moniś daj znać co tam u Ciebie...

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość