Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

10 mar 2008, 11:52

Anita- fajowe fotki, jak Kacper ładnie stoi :) U nas daleko do tego, chyba Tosia prędko chodzic nie będzie.

U mnie od rana zamieszanie, wstałam o 5.45 bo mała sie obudziła, o 7.30 pojechałam na zajęcia a o 10 dzwoni do mnie mąż, że musze szybko przyjechać bo jemu samchód potrzebny a siedział z małą no to naklamałam cos babce prowdzącej i szybko wróciłam, efekt jest taki, że dopiero 11 a ja jestem już wykończona, ale pogoda piękna więc wybierzemy się na długi spacerek z Tosią :)

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

10 mar 2008, 17:07

czesc dziewczynki :-D
ja sie musze pochwalic ze moja Amelusia zaczela jesc moje zupki bez zadnych sztuczek, ostatnio jadla warzywna z brokula, a dzis ugotowalam jej pomidorowej z ryzem, z warzywami i odrobina smietanki, bardzo jej smakowalo :ico_brawa_01: zjadla poltorej miseczki, teraz szaleje po calym dywanie, ona juz sie nie przekreca na brzuch ona sie turlika, wiec zmienia miejsce polozenia co chwilke a ja juz nie moge wogole nic zrobic :ico_oczko: ale co tam, wazne ze jej humorek dopisuje, mysle ze za kilka dni przebije nam druga jedyneczka na dole i beda wtedy szly dwie leb w leb :ico_brawa_01:
poza tym mysle ze mam stanowczo za maly salon jak na takiego urwisa a co bedzie jak zacznie raczkowac :ico_olaboga: ja jak ja tak lekko stawiam to ona prostuje nozki a jeszcze nidawno jej sie uginaly i kolanka dotykaly ziemie, ale ja jej nie bede do niczego zmuszac,
u nas pogoda okropna, pada i wieje jeszcze musze jutro leciec z mezusiem do banku zeby wyjasnic co z ta karta :ico_puknij: bo nawet na necie nie moglam dzis nia zaplacic, no nie wiem :ico_noniewiem:
tak chcialam sobie isc na spacerek, wczoraj tak milo spedzilismy z mezusiem dzien a dzis on w pracy wiec chaialm chociaz z Amelka sie gdzies przejsc ale zimno, mokro wiec nie ma co bo jeszcze podlapiemy jakies przeziebienie...

[ Dodano: 2008-03-10, 16:17 ]
aha i jestem z siebie bardzo dumna bo od prawie 2 tygodni caly czas jej sama gotuje i nawet sama robie deserki z owocow i sprawia mi to przyjemnosc i chociaz wiem co je, ona poznaje smaki bo u nas te sloiczki to na jendo kopyto troche i jestem z siebie i z niej zadowolona :ico_brawa_01:

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

10 mar 2008, 18:20

U nas pogoda piękna. no a wczoraj wizyta u babci, bo amelcka w nocy bardzo kaszlała i budziła się często. Tak więc do babci niech bada. W samochodzie była grzeczna, co nas zdziwiła. Babcia zbadala i dała od razu leki. Amisia złapała jakieś zapalenie gardła i dlatego dziecko tak się męczyło i nie chciało jeść. a ja nie chciałam czekac kolejnej nocy. w sumie dzień na wariackich papierach, ale przynajmniej jestem spokona.
No i ma bardzo napuchnięte górne dziąsła. co prawda babcia twierdzi, że jeszcze co najmnie dwa , trzy tygodnie do wychodzenia górnych zębów, no ale zobaczymy. dziwne, bo jedynki dolne to tak wyszly, że nawet nie zauważyłam.
Anitko zdjęcia rewelacyjne. Naprawdę kacperek pięknie stoi. Mojej amelci to jeszcze daleko do tego. Karolinko Twoja amelcia naprawdę jak królowa w tej spacerówce. Super. Muszę pomysleć i może też coś załączyć.
A na razie przesiąśc się do spacerówki, bo ciągle korzystamy z gondoli, a ona tak nie bardzo chce już leżeć.

[ Dodano: 2008-03-10, 17:21 ]
Kasiu koniecznie to skonsultuj, bo to może być jakaś alergia. Lepiej skonsultować.

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

10 mar 2008, 22:02

Hejo,
kasia, to nie była mojego meza, tylko kolezanka z podstawowki :ico_noniewiem: prawde mowiac nie wiem co sie z nia teraz dzieje. Ostatni raz do nas dzwoniła jakis czas temu zeby przeprosic za wszystko i od tamtej pory cisza.

Anita, fotki rewelacja!!! :ico_brawa_01: Kacper juz jest taki duzy chlopak :ico_szoking: jak te dzieciaki rosna.

karolina, :ico_brawa_01: za gotowanie!!!

Yvone, wklej jakies nowe fotki koniecznie :ico_haha_01: Pewnie Amelka juz sporo podrosła od ostatnich zdjec. Dobrze Ci, ze masz tesciowa pediatre. Zawsze pomoze. Niech Amelka szybko wraca do zdrowia!!! :ico_buziaczki_big:

U nas bez zmian, Szymcio rosnie jak na drozdzach, jedyneczki wychodza. A my wybieramy sie na wycieczke do Chicago w tym tygodniu na kilka dni. Moze pojedziemy w sobote i wrocimy w przyszlym tygodniu...

Awatar użytkownika
ivkaJ
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 11 lut 2008, 18:56

10 mar 2008, 22:29

hejka!!!
a u nas okropna pogoda. Prawie nam glowy pourywalo, jak bylismy w dublinie na kontroli u ortopedy. Nie wiem czy wam pisalam, ale jak Patryk sie urodzil,to mial skrzywioną stope.Musial nosic specjalne buty polączone szyną. no i masaze codziennie. Na początku strasznie przy nich plakał, ale zawzięłam sie i dzis mielismy tego efekt. Lekarz powiedzial, ze wszystko jest juz super, wogole nie widac, zeby cos wczesniej bylo nie tak :-D :-D :-D :-D
na wszelki wypadek jedziemy jeszcze raz do kontroli w lipcu, gdyby jednak nozka znow sie skręcila,ale lekarz mowi ze to mało prawdopodobne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: bardzo sie cieszymy :-D :-D
Patryk ma wogole dzis swietny humor-caly czas sie smieje i gada :ico_haha_01: :ico_haha_01: a my razem z nim :-D
oprocz tego jestesmy padnieciwstalismy o 6, a dla mnie to srodek nocy :ico_szoking: :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko:
buziaki dla waszych maluchow :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

10 mar 2008, 22:48

ivkaJ dobrze slyszec ze humorki dopisuja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: nic nie pisalas wczeniej, mieszkacie w Irlandii??

yvone ja tez zazdroszcze ze masz pomoc fachowa pod reka, mi dosc brakuje rodzinki, pogoda paskudna a ja siedze z mala w domku jak maz w pracy, dzis tak szalala, moze dlatego ze ten zabek sie przebil wiec wrocil humorek, sama nie wiem :ico_noniewiem:
ja tez czekam na nowe fotki Amelki twojej :)

my po kolacji, mala wreszcie zasnela, mamy chwilke dla siebie, pozdrowionka i milego wieczorku :ico_haha_01: i :ico_brawa_01: dla bobaskow :-)

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

10 mar 2008, 22:58

dzieki sliczne ale z tym staniem to tak nie dokonca :ico_oczko: wasze pociechy tez skacza moj tygrysek bryka caly czas a mi juz siada kregoslup ... Kasi łukasz to dopiero stoi :ico_szoking:
u nas wiosna pelni :ico_brawa_01: aż sie chce zyc... a wam dziewczyny z wysp to wspolczuje bo macie podobno jakis sztorm...
u nas walka o spanie w luzeczku dzisiaj znowu wydziwial ale sie nie poddaje bo wystarczy ze w dzien sobie razem spimy no i biore go rano do siebie ale chce tez z tatusiem troche posoac :ico_oczko: robi sie cwany :ico_olaboga: i maly dyktator :ico_olaboga:
a wiecie co najbardziej boli ku... to ja z nim siedze 24h bawie sie karmie kapie itd a moj syn mowi tata i to tak swiadomie i radosnie a maaaaaaa jak ruczy gdzie tu sprawiedliwosc...

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

11 mar 2008, 00:19

A u mnie jest odwrotnie. Mały mowi mama a tata jeszcze nie powiedział. Dzis wogole strasznie sie rozgadał. Było mama, dziadzia, baba, daj, nie :ico_szoking: A na ryska woła dada. :-D

IvkaJ, super ze z patrykiem juz wszystko dobrze. :ico_brawa_01: I nie wspominałas wczesniej ze mieszkasz w irlandii. :ico_nienie:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

11 mar 2008, 00:34

dzieki wisienka myslalam ze to ja pominelam gdzies a to jednak prawda iz ivkaJ nie mowilas gdzie mieszkasz :ico_nienie: a my troche po sasiedzku :ico_haha_01:

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

11 mar 2008, 10:13

IvkaJ super ze z Patrykiem ok. i że humorek dopisuje.
Anitko nie martw się, moja amelcia kiedy jej źle też wówczas woła mama. wiem, że to wszystko jest na zasadzie przypadku, ale i tak się cieszę. Powiem Wam, że moja dziecko zaczęło mówić całe zdania i teksty, tylko nie jestem w stanie tego powtórzyć, bo to jakiś chyba język zulu czy coś takiego. Ja do niej mówię po polsku,a ona odpowiada po swojemu i to tak moduluje glos i macha rączkami. W sumie świetna imitacja rozmowy. :ico_brawa_01:
Amelka też jest cały czas ze mną, a jak tata wraca z pracy, to świata poza nim nie widzi. Wczoraj byla w odwiedzinach u mnie cala moja rodzinka i dziecko takie towarzyskie, że się nie spodziewałam. Nie boi się nikogo. I mój brat i moja siostra karmili ją na zmianę i babcia , a jak ją chcialam nakarmić w kuchni, to wrzask i musiałam z krzesełkiem i ze wszystkim do pokoju.
Na szczęście leki działają i juz jest lepiej. I wiecie co przestałam ją budzić o 11 na ostatnie karmienie. Sama obudziła sie o 12.30 i przespała cięgiem do 7. choć wczoraj odkryła , że w łóżeczku można leżeć na brzuszku i podciągać sie o boczne rurki. ale miala zabawy, bo na brzuch i na nas i w śmiech. Myslicie, że juz powinnam opuścić materacyk?
Wisieńko jak ja ci zazroszczę wycieczki.
Dziewczęta z wyspy mam nadzieję, że ten sztorm w końcu minie i zawita do Was wiosna. U nas wprost cudowna pogoda.
a jak tam plany na święta?

[ Dodano: 2008-03-11, 09:13 ]
Dzisiaj zgram zdjęcia z aparatu i coś dołączę. :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość