Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

04 lis 2008, 10:11

antynorma, dzielna kobietka jeste!! Szczególnie z takim rozwieraniem się, przepraszam za wyrażenie ale brakuje mi cenzuralnego słowa;-) toż to kurwicy można dostac z takim porodem!!mam nadzieje, że teraz to już troche szybciej pójdzie, albo lekarze się zlitują i zrobią Ci cc?? Oby!!

Ja właśnie wstałam, bo za jakieś 1.5 godzinki jade na rehabilitacje i trzeba się doprowadzić do stanu normalności, ale poszłam spać gdzieś koło 4 bo od 22 Mały tak mi uciskał pęcherz i szyjke, że myślałam, że mnie trafi, biegałam co 5 min do WC na dwie kropelki, czasami wracałam się w pół drogi, bo znów musiałam, a Jasiek sobie harce urządzał..Chyba nadrabiał te dni kiedy był spokojniejszy.. Treraz sobie śpi w najlepsze, wywalił nóźki na środku brzuch i zadowolony.. Chyba mi się szyjka dalej rozwiera, bo strasznie boli mnie całe krocze od kręgosłupa, więc pewnie jak pójde jutro na wizyte do dowiem się, że z 3cm zrobiło się więcej, ginka mówiła, że jeśli będe miała 5 to da mi skierowanie na oddział i będą wywoływać jeśli się samo nie zacznie nic dziać, bo takie rozwarcie jest już niebezpieczne dla dziecka, może wdać się zakarzenie czy coś tam, nie pamiętam dokładnie...

Miłego dnia !!

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

04 lis 2008, 10:14

antynorma jejciu to faktycznie się męczysz kochana :ico_pocieszyciel: Oby teraz już szybciutko wszysko poszło :ico_sorki: Czekamy na malutką z niecierpliwością :-) Ja się jakoś nie boję porodu ale to dlatego że nie wiem czego mam się bać i nastawienie mam pozytywne. Zostaje mi tylko czekanie na objawy, dziś kończę 37 tc więc niech się dzieje co chce :ico_oczko:
Choć w sumie już dwa tygodnie czekam na zamówiony wózek i zaczynam się denerwować choć z natury jestem osobą cierpliwą, wysłałam wczoraj maila do tej kobitki co miała go wysłać w zeszłym tygodniu najpóźniej w czwartek czy już wysłała ale nie odpisała mi :ico_nienie:

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

04 lis 2008, 10:42

Motylek22, - o kurcze. Z tym wózkiem. Dzwon kochana. Ja bym nie wytrzymała. Mój wózek wysłali w poniedziałek i we wtorek juz był u nas. Bardzo szybko. No i okazało się że dętka była dziurawa jedna ale tez szybko dosłali i w piatek idziemy na pierwszy spacer,

#ania#, - mam nadzieje ze Ci zejdzie ten paraliz twarzy. Mojej kolezance niestety do dzis opada powieka :( A herbate mąż dziś dopiero wysle, przepraszam ale wczesniej zupwłnie nie było czasu.

Dzziewczyny, nasz Antynoram się męczy ale wy się nie bójcie. Same dobrze wiecie, że ja rodziłam poraz pierwszy nie było tak źle. Uwinęłam się szybko :) I wam tego życze.

Mój myszorek spi jeszcze. Karmiłam ją od 6 do 6.30.Miałam tyle mleka że małąnie mogła się przyssać i musiałam ściągnąć mleczka. Wczoraj buszowała do 24 i wstałą właśnie o 6. Jeszcz troszkę i pewnie przespi mi całą nockę :)

Wczoraj przeczytałam pobierznie wasze posty i ktos się pytał o moją wagę. No więć po porodzie nie wazyli mnie, dopiero w domu mi sie przypomniało. Jak się zważyłam, miałam mniej o 7kg, polecaiałam jeszcze o 2 (razem 9) no i od dwu dni wqaga stoi. Do wymazonego rozmiaru 36/38 muszę schudnąć prawie 9 kg :ico_szoking: :ico_olaboga: Ale przy tak ubogiej diecie nie bedzie to chyba łatwe. Póki co, wczoraj zaczęłam już lekkie ćwiczenia po porodzzie z Cindy Crowford. Supwer kręgpsłupik mi odpoczął i mam małe zakwaski na udach hbihihihihi. Jak ja to lubię :) Dzis powtorka będzie. Po sniadnku Majuni.

Miłego dnia :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

04 lis 2008, 10:47

Motylek22, a placilas za wozek??? ja wzielam za pobraniem i juz mam wozio w domciu

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

04 lis 2008, 10:51

Aha, a tu są łądne staniki do karmienia

http://www.allegro.pl/item472188340_biu ... a_75d.html

pooglądajcie sobie inne aukcje sprzedającego, robiłam juz tu zakuoy i jestem baaaardzo zadowolona. Polecam

[ Dodano: 2008-11-04, 09:52 ]
milutka204, - ja tez za pobraniem kupowałam wózio, wxpresowo przyszedł.

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

04 lis 2008, 10:58

blumek, herbatką się nie stresuj, będziesz miała czas to wyślesz, wiadomo, że teraz to Maja jest najważniejsza ;-)

A jeśli chodzi o ten paraliż, to nie wiem, nie widze jakoś specjalnej poprawy..chcialabym tylko, żeby usta podnosiłt się z lewej strony jak się śmieje, żeby nie wyglądało na taki szyderczy uśmiech i nic więcej, z resztą będe wyglądać już podobniej do człowieka :-)

Zmykam na rehabilitacje z nadzieją, że coś pomoże..

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

04 lis 2008, 11:04

dziewczyny a zdradzicie sekret o co chodz z tą herbatą? :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

04 lis 2008, 11:15

milutka204 niestety u tego sprzedającego nie było opcji za pobraniem więc za cały komplecik już zapłaciłam. Jestem cierpliwa naprawdę tylko denerwuje mnie że nikt mi nie odpisał na maila :ico_nienie: I nie wiem co się dzieje :ico_puknij: Czy wysłali czy nie :ico_noniewiem:

blumek, staniczki śliczne :ico_brawa_01: ale ja chyba wolę przymierzyć w sklepie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

04 lis 2008, 11:22

Motylek22, NO JA WRECZ ODWROTNIE JESTEM NIE CIERPLIWA... POCHWAL SIE WOZECZKIEM

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

04 lis 2008, 11:42

milutka204 to mój wózeczek :-) Jest do niego oczywiście spacerówka i fotelik który można zamontować na stelarzu. http://photos01.allegro.pl/photos/400x3 ... 55458032_7

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość