Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

03 lis 2008, 10:09

hej kochaniutkie styczniówki :ico_buziaczki_big: chyba cały miesiąc mnie tu nie było :ico_noniewiem:
u mnie i Joasi w miarę OK , tylko trochę chore jesteśmy, ja bardziej i ledwo żyję ale mam nadzieję , że dzisiaj w pracy luz będzie to sobie poczytam co pisałyście :ico_oczko:
Przez te wszystkie choroby, wcześniej bakterie szczepienie znowu nam się przesunęło, a już od końca sierpnia przekładamy.
Tak poza tym to w górach bylo SUPER!!! Mieliśmy fajną pogodę, potem wkleję kilka fotek. W przyszłym tygodniu zaczynamy mały remont, bo wpadlam na pomysl, żeby już Joasię przeprowadzić z łóżeczka do łóżka dziecięcego. Niestety takie łóżko jest dłuższe od łóżeczka, a my miejcsa za bardzo nie mamy i jedyne miejsce na to łóżeczko jest pod jedynym oknem, które się u nas otwiera . Tak więc najpierw musimy wymienić wszystkie okna :-D już wzięliśmy kredyt i przynajmniej dzięki Joasi będą nowe :-D
A Joasia jak to Joasia całymi dniami się śmieje, czaruje nas, ładnie się bawi , sama umie sobie wymyślać zabawy, gada od rana do nocy, niestety głównie po swojemu. Ja nie wiem co jej jest ale ona jak już raz powie jakieś nowe słowo , to za jakiś czas już go nie używa i nie da się jej namówić, żeby powiedziała coś o co ją prosimy
to do napisania :ico_oczko:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

03 lis 2008, 13:15

Mikusia a jak tam u was? Małej już lepiej.

Magdzinka super że ci się układa :-)

Ja czekam na wiadomość w sprawie pracy, byłam już na jednej rozmowie i teraz czekam na wiadomości. Zobaczymy jestem dobrej mysli, a jak nie wyjdzie to znajdzie sie cos innego... ale i tak trzymajcie kciuki za mnie, bo czasami szczesciu trzeba dopomóc :-)

Hehe wczoraj spedzilismy miły wieczór, Marti zasneła wcześniej, a my siedzielismy i rozmawialiśmy popijając wino. W efekcie wypiliśmy półtorej butelki wina...

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

03 lis 2008, 15:12

magdzinka super Cie czytać :ico_brawa_01: cieszę sie, ze znalazlaś chwilkę i ze wszystko u Was sie pięknie uklada. Jak obyczaj każe - ucałuj Ślicznotę :ico_buziaczki_big:

moniś od tego trzymania kciuków to mi zwyrodnienia paluszków sie porobią :-D
Wierzę, że sie uda :ico_brawa_01:

U nas też wszystko ładnie się układa. Jagus zdrowieje i bez lekarza sie obeszło na szczęście. Poza tym rozgadała sie niemiłosiernie i to tak zaskakująco - praktycznie z dnia na dzień zaczęła mówić pełnymi zdaniami i trudnymi wyrazami :ico_brawa_01: Chociaż przez to gadusltwo calodzienne to czasem..marzę o ciszy znowu :-D Wciaż się pyta "cio to?" "po cio?" "a tu?" jejuś...non-stop trzeba tłumaczyć do czego ta śrubka, po co tygrysowi pręgi, dlaczego dzidzia płacze. A najlepiej jak przychodzi z zasłyszanym nowym słówem - "ciem kokaldkę" (chcę kokardkę) nie wiadomo kiedy nauczonym :-) Ostatnio hiciora robi "chopciem" - wszyskich przekonuje, ze jest chłopcem a nie dziewczynką :ico_noniewiem: Fajny wiek ale bezpowrotnie kończy się etap...ciszy :ico_haha_01:

piszcie kochane co tam u Was w tę szaruge i zimną pogodę :ico_oczko:

mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

03 lis 2008, 16:52

hehe eve wasza was przekonuje że jest chłopcem, a Dominika próbuje nam wmówić że brzuch to jest pupa! :ico_haha_01: :ico_haha_01: i to tak się o to zawzięcie kłóci że aż wybuchamy czasami śmiechem :-)

moni trzymam mocno kciuki!!! a gdzie dokładnie ta praca by była? no i Dominiśka już coraz lepiej :-)

magdzinka super że wyjazd się udał :-) teraz tylko czekamy na fotki! :-D

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

03 lis 2008, 19:12

Mikusia, w Olkuszu czyli na miejscu. To duży plus :)

O słownictwie Marti to musiałabym dużo pisać :D Ja czasami juz nie wyrabiam...

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

04 lis 2008, 11:35

witajcie kobietki tego pochmurnego dnia :ico_noniewiem:

mikusia bo Dominisia nie daje się stereotypom :ico_brawa_01:
u nas tez jest kupa śmiechu jak Jaga chce wyciąnąć z bajki jakieś zwierzątko albo całuje telewizor i krzyczy "chopcia chodź!" :-D nie przetłumaczysz, ze sie nie da :ico_oczko:

moniś i co? już masz jakieś wieści? 3mam cały czas kciukasy :ico_haha_02:

mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

04 lis 2008, 13:00

wczoraj moje dziecko przez pół dnia na mnie krzyczało żebym jej wyciągnęła gwiazdkę z malowaniki :ico_olaboga: no matko kochana... :ico_sorki:


a ja dziś wstałam z katarem i czuje jak mi się z godziny na godzine powiększa :ico_zly:


moni i co z tą pracą? gdzie ona dokładnie?

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

04 lis 2008, 13:54

Jeszcze do mnie nie dzwonili, ale z tego co mówili to dopiero pod koniec tygodnia albo i pozniej mają dac znac.
Wiem że w Olkuszu, ale w którym miejscu to nie chcieli powiedzieć :-)

Dziewczyny znacie moze jakąś stronke z fajnymi wierszykami dla dzieci, bo mi sie juz pomysły kończą. Marti zna: W pokoiku na stoliku, Wlazł kotek na płotek, Kocica która jest chora, Murzynek Bambo, Dwa Michały, Panie Janie, Gdzie jest słonko, piosenki z Pana kleksa, kołysanki z mini mini itd. Może znacie jakieś fajne, a nie z naszego dziecinstwa:-)

mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

04 lis 2008, 13:59

moni ja nie jestem jeszcze na takim etapie z młodą więc na razie nie pomoge :ico_oczko: moje dziecko nie lubi wszelkich książeczek, wierszyków itd itd... za to jak dam jej klocki, puzzle bądź gazete to przez godzine mam spokój :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

04 lis 2008, 15:26

moniś my wierszyki z bajek przejmujemy. kupiłam pięknie wydane wiersze brzechwy i tuwima i już wszystkie na pamieć prawie znamy :-) zresztą - nawet w necie je znajdziesz. a poza tym - wszystkie rymowane wierszyki z innych, mniej popularnych bajeczek - staram sie jej takie wlaśnie kupować. Żadnych narracji, a dużo rymowanek, bo takie ją ciekawią. Tak długo czytamy aż znamy na pamięć :ico_haha_01:

a co do klocków - Jaga za bardzo nie przepada za nimi. Ostatnio bawi się z lalkami w "mamę i dzidzie" układa je spać, karmi, nosi, udaje, że płaczą, buja we fotelikach i wózkach - moze tak długo. I lubi samochodami się bawić - głównie śrubki odkręcać, kółka zdejmować, zakładać, kombinować :-) Dużo też rysuje (nie lubi kolorować) i z modeliny ludziki razem lepimy - Jaga głównie uszy im i nosy odrywa :-D Natomiast puzzli szczerze mówiąc jeszcze jej nie próbowałam dawać, musze kupic :ico_haha_02: a Dominisia już potrafi je samodzielnie ukadać? :ico_noniewiem: no to bystra dziewczynka :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość