Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

04 lis 2008, 15:39

ANTYNORMA :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
W sumie szybko poszlo. I jaka ty bylas spokojna caly czas :ico_szoking: normalnie szok ze hoho

MAMY DRUGA DZIEWUSZKE :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale fajnie!!!!! Dziewczynki pierwsze beda wszystkie?? :ico_oczko: a potem chlopcy powychodza :ico_brawa_01:

ANTYNORMA zdrowka zyczymy dla ciebie i malutkiej!!!!!!!! :ico_brawa_01: i brawa dla meza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: naleza sie jak nic za ta przymusowa cierpliwosc!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

04 lis 2008, 16:03

ANTYNORMA---- GRAYULACJE :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: DZIEKI ZA KOLEZANKE DLA MAJUNI :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

04 lis 2008, 16:38

Obrazek

Jesteś naprawdę dzielna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i co najważniejsze już masz kruszynkę przy sobie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: brawa też dla taty :ico_brawa_01:

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

04 lis 2008, 16:58

Jestem dziewczyny.....Ledwo zywa ale szczesliwa jak diabli :-D

Niewygodnie mi pisac bo leze i jakos tak pisze boczkiem.......
Jeszcze troszke i przetransmitują nas na położnictwo.

Dzięki wielkie za dobre słowo, trzymane kciuki i gratulacje!

To nie był przeciez pierwszy raz ale emocje są takie wielkie, ze az nie wiem jak wam to wszystko opisac. Tyle godzin, straaasznie długo, cięzko, miałam chwile zwątpienia, wypłakałam sie lekarzowi w mankiet, doprowadziłam męza do rozpaczy......ale potem, jak malutka wylądowała na moim brzuchu.... O jezu dziewczyny, pisze to i płacze, ona jest taka sliczna, taka słodziutka, malenka i bezbronna, i juz własciwie nie pamietam tego piekiełka porodu i jakbym musiała przezyłabym to wszystko jeszcze raz.

To wszystko jest absolutnie nie do opisania....

Porod jak juz wiecie nie nalezał do najłatwiejszch, ale smac mi sie teraz chce, a i położne jak przychodzą to sie smieją ze mnie, bo mi cały czas dokuczały, ze jakies szalenstwo mnie chwyciło. Albo siedziałam rpzy kompie albo gadałam przez telefon. Boze, umyłabym im podłogi na oddziale, byleby tylko cos robic, nie mogłam lezec ani siedziec spokojnie...musiałam byc w ruchu.

Pielęgniarki sie smiały i mowiły ze jak nadal bede tak rodzic jak rodze to moge robic wszystko co chce, nawet spiewac (chyba to był komplement z ich strony, bo starałam sie to zniesc dzielnie). Spiewac nie spiewałam, ale w pewnym momencie tanczyłam z moim męzem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jeszcze troche a rozkręciłaby sie impreza...

Mam taki mętlik w głowie ze pisze strasznie chaotycznie, moze potem uda mi sie to jakos poukładac.

Patrze na moją córeczke i patrze i patrze i patrze........Chyba zwariowałam :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

04 lis 2008, 17:38

antynorma, OGROMNIASTE GRATULACJE!!!!!!!!!! Dzielna z Ciebie babka i Mężu niczego sobie, dzielny chłop!! pomijając wszystko inne, to sam finisz szybko poszedł :-)


a my dzisiaj byliśmy odebrać nawigacje bo si e zepsuła oddaliśmy ją do serwisu 22 września a dzisiaj dopiero przyszła i to jwszcze niesprawna!!! Okazało się, że szlag ją trafił jak chcieliśmy w aucie podłączyć.. i znów ją oddaliśmy więc pewnie koło świąt będzie, no i wyszło na to że nic nie załatwiliśmy.. za to w drodze powrotnej wjechaliśmy do MC Donaldda i objadłam sie frytkami, nugetsami i tortillą i zapiłam colą najśmieszniejsze jest to, że wcale nie czuje się jakoś specjalnie najedzona :-)

Mam jakieś maleńkie skurczyki, ale myśle że raczej nic się wielkiego z tego nie rozkręci, poczekam jutro do wizyty może dowiem się czegoś ciekawego np że już rodze, a nie czuje :-) to dopiero byłaby rewelacja!!

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

04 lis 2008, 20:25

Antynorma, gratuluję serdecznie Tobie i dzielnemu męzowi. Czekam na fotkę córuni.
To niesamowite, juz się listopadówki "sypią", a to oznacza, że następne bedziemy my, grudniówki :ico_olaboga:
Trzymajcie się dziewczyny!

domidj
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 151
Rejestracja: 02 kwie 2008, 18:19

04 lis 2008, 20:46

antynorma, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: DLA CIEBIE JESTES WIELKA Z TA IMPREZA JA TEZ BYM CHCIAŁA MIEC TAKI HUMOR.... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_prezent:

[ Dodano: 2008-11-04, 19:47 ]
:064: SUPER JESZCZE RAZ G R A T U L A C J E ..............

[ Dodano: 2008-11-04, 19:49 ]
Motylek22, były by jaja na 10 listopada wtedy co mamusia hihih by sie julcia urodziła..... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

04 lis 2008, 21:12

Obrazek

Już sobie wyobrażam Ciebie z malutką :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: w ogóle musicie być wspaniałą rodzinką, masz w sobie tyle radości i ciepła mimo że dopiero co przeżyłaś męki. Jesteś naprawdę dzielna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

04 lis 2008, 22:49

masz w sobie tyle radości i ciepła mimo że dopiero co przeżyłaś męki. Jesteś naprawdę dzielna
ja tez cie podziwiam Antynorma az trudno uwierzyc w te tance i szalenstwa :) najpierw siedziaals spokojnie w domu, az sie wierzyc nie chcialo ze juz porod sie zaczal (ja bym juz dawno na porodowce byla), potem czekalas az ktos przyjedzie opiekowac sie synkami, potem szpital i pisalas do nas caly czas, a potem nagle twoj maz napisal ze juz malutka z wami, a potem sama usiadlas przed kompem zeby cos nam naklikac :ico_szoking: normalnie szok ze 150 :ico_szoking: wielkie brawa dla ciebie jeszcze raz :ico_brawa_01: no i czekamy na zdjecie coreczki!!!! tej najpiekniejszej waszej na calym swiecie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

05 lis 2008, 08:48

Witajcie babeczki :-)

Jak czuje się nasza szczęśliwa mamusia? :-)

Ja zaczęłam zupełnie tracić cierpliwość do tej babki od wózka i sama zaczęłam się dowiadywać co się dzieje z przesyłką. Zadzwoniłam dziś rano do firmy kurierskiej, potwierdziłam adres i o 9 mam zadzwonić po numer do kuriera jeśli weźmie przesyłkę. Musiałam się zająć tym sama bo ta kobieta chyba zwyczajnie mnie olała, zero odzewu :ico_nienie: Jak widać najlepiej brać sprawy w swoje ręce :one:

Ide zjeść śniadanko bo potwornie głodna jestem :ico_haha_02:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość