Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

11 mar 2008, 11:11

Witam.

U mnie na podwórku ciepło 8. ale niebo zachmurzone.

Wpadłam tylko się przywitać i zmykam bo muszę dom trochę ogarnąć.

Marta26, chyba twoje drzewko coś urosło, albo mi się wydaje :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

11 mar 2008, 11:21

:ico_puknij: siunia, ono rosnie tylko tak "dyskretnie" :ico_oczko:
spinka, od strony tescia to rodzina a my z nim tylko na dzien dobry jesteśmy, poza tym on zawsze udaje do ludzi że wszystko jest OK, nawet jakby mu kto reke uciął to by powiedział że nie ma sprawy, a w domu by dopiero wojne robił :ico_puknij: głupie porównanie zrobiłam ale nie wiem jak to inaczej opisać
a sasiedzi to szkoda gadac- jak przestałam do nich na kawe chodzić (bo szklanki zaczeły być tak brudne że nie byłam w stanie z nich pić)- to juz po wsi ta "ciotka" gadała że sie robie wielka pani bo z miasta. jak im o cokolwiek "podpadniesz" to obrabiaja tylek po całej wsi :ico_puknij: po drugiej stronie mamy takich extra sasiadów no to niestety ci są chyba dla równowagi. Smierdzi od nich, z domu ,z podwórka, wode oszczedzaja to sie nie myja, no mówie wam ,masakra!

[ Dodano: 2008-03-11, 10:23 ]
a na kawe do nich chodziłam bo mnie ciągle wołali i zapraszali a ja nie umiałam powiedziec "nie" ,dopiero jak zajarzyłam że im chodzi o "wywiad środowiskowy" a potem wszystko w plty przerabiaj to sie naprawde wkurzyłam i przestałam tam chodzic. Na początku byli obrazeni, potem im przeszło :ico_puknij:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

11 mar 2008, 12:34

Marta26, to naprawdę sie masz z nimi :ico_puknij:

Ja to nie mogę z tego mojego męża, ostatnio gadał że mu się imię Natan nie podoba, a w niedziele jednak stwierdził że jest nawet ładne, normalnie wymiękam przy nim. To samo było z nazywaniem Milana. Więc pewnie będzie jakaś szansa że będzie Natan. No chyba że wyjdzie dziewczynka to obstawiam imię Mia , na szczęście dla M. też sie spodobało, choć musiał je najpierw usłyszeć w filmie żeby upewnić się że takie imię istnieje. :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

11 mar 2008, 13:09

Siunia no to faktycznie ciekawie masz z mężem, a tekst z filmem normalnie rozłożył mnie na kolana :ico_smiechbig:

A ja praktycznie straciłam nadzieję na Polę, chociaż nadal bardzo mi sie podoba i bez chwili namysłu nazwałabym tak moja niunię. Mia mi się podoba, ale nawet nic nie będę wspominać, bo A. się nie zgodzi.

lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

11 mar 2008, 14:44

Cześć :ico_ciezarowka: !!!
U nas też piękna, słoneczna pogoda! Staram się codziennie wyjść z domu na spacerek. No i przy okazji zakupy dla małego robię - nie mogę się powstrzymać :ico_olaboga: A przecież moja siostra i szwagierka już szykują rzeczy po swoich synkach. Chyba jeszcze nie przesadziłam, bo Ł. jest zadowolony :ico_brawa_01:
Jednak powróciły zasłabnięcia :ico_placzek: Przestałam się pilnować i dziś w sklepie prawie straciłam przytomność. Na szczęście od kilku dni nie miałam już bólów brzuch :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-03-11, 13:51 ]
spinka, super imiona Lena i Pola!! :ico_brawa_01:

My ciągle zastanawiamy się - w niedzielę zrobiłam nawet listę z imionami dla chłopca, ale mój Ł. chce tylko Ignasia, ewentualnie Tymoteusz.... Muszę nad nim popracować :ico_oczko:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

11 mar 2008, 14:58

Hej

A ja już po spacerku, pogoda cudna (niestety jutro ma juz padac :ico_noniewiem: ), jak słoneczko świeci, to od razu lepiej. Niestety teraz muszę odpocząc, tzn. poleżec.
Właśnie skonczyłam robic zupkę i ją zjadac, teraz sjesta poobiednia :ico_oczko:
Muszę zbierac siły, bo wieczorem idziemy na 1 zajęcia do szkoły rodzenia (niestety tylko teoria). Jak wrócę to dam Wam znac, czy coś ciekawego było.

Lulu_ witaj to niedobrze, ze omdlenia wróciły, może sie przemęczasz, zakupy też są męczące. Ale wierzę, ze nie możesz się powstrzymac :-)

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

11 mar 2008, 14:59

spinka, najlepiej chyba poczekać do momentu narodzin, jak mężowie zobaczą swoje dzieciaczki to od razu zgodzą sie na imiona.Przynajmniej u nas tak z Milanem było. Ach te chłopy. :ico_oczko:

lulu_, oj to współczuję , musisz się mocno pilnować i uważać na siebie :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:

lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

11 mar 2008, 15:10

NOWA, koniecznie napisz co mówili na zajęciach. Wczoraj wyjęłam swoje notatki z położnictwa i przypominałam sobie :ico_wstydzioch: Taka prywatna szkoła rodzenia :ico_oczko: Od poniedziałku powinnam zacząć staż na porodówce i zła jestem, że siedzę teraz w domu. Miałabym wiele pytań... Poza tym to dla mnie najlepsza część medycyny!!!

[ Dodano: 2008-03-11, 14:13 ]
siunia, ostatecznie będę musiała się zdecydować na takie właśnie rozwiązanie :ico_oczko: Z tego co zaobserwowałam to mamy mają decydujące zdanie w wyborze imion :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

11 mar 2008, 15:14

lulu_, to faktycznie, ominie Cię, to co teraz pewnie najbardziej Cię interwesuje z racji stanu :-) , szkoda

[ Dodano: 2008-03-11, 14:16 ]
lulu_ pisze:Z tego co zaobserwowałam to mamy mają decydujące zdanie w wyborze imion


Jasne, że tak :ico_oczko: , tylko facetom nalezy wmówic, ze jest inaczej :-D

My z m. odnośnie imion jesteśmy zgodni co do jednego, ze nie chcemy imion starodawnych, na szczęście obydwoje w takich nie gustujemy :-)

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

11 mar 2008, 15:25

Lulu_ pilnuj się kochana!

Dziewczynki właśnie kupiłam zmywarkę i miła niespodzianka cena spadła od dzisiaj rana, co prawda nie całe 10 zł, ale co tam zawsze to coś. Zaraz za nią zapłacę.

Nowa a jak możesz jeszcze napisać jakich środków używasz to byłabym Ci szalenie wdzięczna.

Marta pracuje uparcie i nie zagląda :ico_nienie:

Siunia obyś miała rację bo bardzo ale to bardzo podoba mi się imię Pola, takie w sam raz dla mojej niuni.

A jak ja bym chciała chodzić do szkoły rodzenia, ale mnie to by pewnie po 1-wszych zajęciach wyrzucili bo ja zawsze mam mnóstwo pytań a jak czegoś nie wiem to się nie czaje tylko pytam i już, więc pewnie mieli by mnie szybko dość, ale są i plusy, na pewno by mnie zapamiętali :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość