Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

04 lis 2008, 21:21

Dona, z pieprzykiem to pierwsze do dermatologa, który da Ci skierowanie dalej. Ja dostałam do kliniki chirurgii plastycznej, tam mnie zbadali (pod względem wszystkich pieprzyków) i zakwalifikowali do wycięcia 2 szt, ten z którym poszłam i jeden pod piersią. Ten pod piersią kazali usunąć ze względu na obcieranie biustonosza, a ja nawet nie wiedziałam że on tam jest.
100 lat 100 lat dla Franusia :ico_urodzinki: jak ten czas leci :ico_olaboga:
Anuszka, Olo śliczny, jak zawsze. Wy mieszkacie z rodzicami?

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

04 lis 2008, 22:36

Wy mieszkacie z rodzicami?
z tesciami moimi... tescia mam psychicznego, tesciowej sie zdarza, ze jest spoko :-) :ico_oczko:
Anuszka, Olo śliczny, jak zawsze
dziekuje Wam :-) :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2008-11-04, 21:38 ]
ojojoj, zapomnialam napisac ,ze chyba wkrótce "przedziąsłuje się" lewa górna jedeynka :ico_brawa_01:
brawo, bedzie juz calkiem niezly zestawik :ico_brawa_01:
Moze Wy mi pomozecie?
ja tez bym poszla do dermatologa, ale moze po prostu jakos go podraznilas przy myciu np paznokciem go troche naderwalas i Cie po prostu dlatego zabolal. ale dla pewnosci tez jestem za tym, bys poszla do lekarza. Daj znac, co postanowisz :-)

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

04 lis 2008, 22:47

moze po prostu jakos go podraznilas przy myciu np paznokciem go troche naderwalas i Cie po prostu dlatego zabolal.
nie, nie, on jest głęboko w pepku ( a ten obrośnięyty tłuszczykiem , hehe), więc to nie od tego, chociaż...juz sama nie wiem...

ale, dziewczyny, dzieki za radę :ico_sorki:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

05 lis 2008, 09:35

Hejka
Dziekujemy za wszystkie życzenia :ico_sorki:
do jakiego lekarza z tym isc? Moze Wy mi pomozecie?
tak tak do dermatologa , ja tez byłam choc moje pieprzyki nie są wystające a troche duż i mi oglądała taką lupą czy nie są groźne i czy na solarke moge chodzic .

No i pochwaliłam moje dziecie ze tak ładnie spi i co ?....dzis nocka do kitu budził sie ze 100 razy chyba :ico_olaboga: :ico_zly:

Rano posadziłam mojego dużego już chłopca na nocniczek i udało sie złapac siuski i kupke :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

jutro jade rano do Szczecina w sprawie studiów a Franek zostanie z babcią chyba sie zatesknie tyle godzin bo w domku dopiero bede o 17 :ico_placzek: a i piersi mi chyba eksplodują :ico_olaboga: bo chociaz franek w dzien raz lub dwa cyca je to zawsze opróźni wiec tak koło 13 bede musiała sobie gdziec sciągnąć :ico_wstydzioch:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

05 lis 2008, 09:40

Asiu i ja przesylam spoznione zyczonka dla Frania
wszystkiego najlepszego :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-11-05, 08:45 ]
a Marcys obudzil sie na pierwsze karmienie nocne dopiero po 2 :ico_szoking: , super
potem przed 5 i o 6 pobudka wiec niezle

dziewczyny powiedzcie co to sa zaparcia?? bo mi sie wydaje ze kupka twarda i nie mozna jej zrobic, tak??
bo czytalam ze kilkudniowe zaparcia moga byc przez alergie pokarmowa
a Marcys ostatnio robi kupke co 4-5-6 dni, tylko ze ona jest luzna
czy to sa zparcia??

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

05 lis 2008, 09:47

dziewczyny powiedzcie co to sa zaparcia?? bo mi sie wydaje ze kupka twarda i nie mozna jej zrobic, tak??
mi tez sie tak wydaje

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

05 lis 2008, 10:10

Rano posadziłam mojego dużego już chłopca na nocniczek i udało sie złapac siuski i kupke
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja zaczęłam sadzać zawsze po przebudzeniu i prawie za każdym razem zrobi siku, a kupka wpadła na razie 3 razy.
Marcys ostatnio robi kupke co 4-5-6 dni, tylko ze ona jest luzna
czy to sa zparcia??
chyba raczej nie

[ Dodano: 2008-11-05, 09:17 ]
AniaZaba napisał/a:
Wy mieszkacie z rodzicami?
z tesciami moimi... tescia mam psychicznego, tesciowej sie zdarza, ze jest spoko
:ico_pocieszyciel: ja bym z moją teściową nie wytrzymała chyba tygodnia pod jednym dachem.. musi wiedzieć wszystko: nie kłóćcie się dzieci ja Was proszę.. a o co się kłócicie??? i zawsze wpier...la się między "wódkę a zakąskę" :ico_zly:

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

05 lis 2008, 11:21

Dona napisał/a:
ojojoj, zapomnialam napisac ,ze chyba wkrótce "przedziąsłuje się" lewa górna jedeynka
brawo, bedzie juz calkiem niezly zestawik
a u nas nadal nic. :ico_placzek: Ostatnio jużmiala taki biały punkt na dziąśle i praktycznie taka mala dziureczka się robila jak by miał ząbek wychpdzić a teraz to sie robi mniejsze i coraz mniej białe :ico_placzek: chyba wogóle tej mojej zęby nie wyjdą. To samo bylo z górna jedynką. najpierw było białe i już się przeżynało a po kilku dniach znikło :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-11-05, 10:24 ]
czy to sa zparcia??
chyba nie. Jak dziecko ma zaparcia to nie może zrobić kupy bo jest zbita i twarda.
ja bym z moją teściową nie wytrzymała chyba tygodnia pod jednym dachem.. musi wiedzieć wszystko: nie kłóćcie się dzieci ja Was proszę.. a o co się kłócicie??? i zawsze wpier...la się między "wódkę a zakąskę"
A ja bym chyb awolala z teściową mieszkać niż z rodzicami. Ale myśl że już nie długo się pomęczę. A jak nic nie wyjdzie z naszych planów to sobie zmurujemy dziure do nich :) a zrobimy sobie osobne wejśćie i osobne podworko. Może bedzie lepiej

[ Dodano: 2008-11-05, 10:25 ]
AAAAAAAAAAAAA i jeszcze raport z nocki :) Tak więc dzisiaj super. Mała przebudzila się jak ja się kladlam tzn gdzies 22:30 a potem nie kojarzę żeby wstawała a na cyca brałam ją o 4:20 :ico_brawa_01: i spała do 7:20 także powinnam być wyspana a nie jestem :ico_placzek: oczy mnie normalnie szczypią :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

05 lis 2008, 11:54

Sylwia.O., brawo dla Julci, moze wyrasta z nocnego wstawania :-)

a co do zebów, podotykaj jej dziasel, moze cos wyczujesz, jakas igielke, ktora niekoniecznie widac :-)

a jesli nie pozwala Ci dotykac, to pewnie akurat ząb idzie :-)

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

05 lis 2008, 12:17

Pozwala dotykać a jak kilka dni temu czulam taką twardą górke tak teraz jej nie czuć :ico_placzek:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość