aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

11 mar 2008, 13:31

myszka Dominisia zasuwa jak sprinterka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: . Wojtek też tak biega i czasem się tak śmiesznie kiwa jak traci równowagę hihi ale zaraz potem znów nabiera prędkości.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

11 mar 2008, 14:03

Witam !!

Zacznę od wiadomości co u mnie, u nas :Ja wczoraj byłam u ginekologa, nie miałam USG, miałm tylko badanie zwykłe, no i się dowiedziałam, że się zaczynam skracać :ico_olaboga: i jestem podatna ... Jeszcze miesiąc temu było 3/0 a teraz juest już 2,5/0 ale chwała Bogu nie mam rozwarcia :ico_sorki: z czego się cieszę. Dzidziuś rośnie, według wymiarów jest teraz w 28 tc (i kilka dni) więc luzik! Mam sierowanie do szpitala na USG bo zakupili nowy sprząt bardzo dobrej jakości z USA- funkiel nóweczka podobno i Mój gin wszytskie panjentki tam wsyła dla sparawsdzenia na lepszym sprzącie czy wsio ok, podobno bardzio dobrej jakości ... No i dużo taniej, bo gdybym chciała iśc od siebie bez skierowania to kosztuje 180 zł a tak to "tylko" 50 zł. No i tyle u nas...

Wojtuś grzeczny, dalej nie chodzi sam, wybija się nam dolna prawa dwujeczka, gólne ząbki juz się ślicznie prezentują i zaczynają być widoczne w uśmiechu! Teraz mały spi a ja mam chwilkę dla siebie.

No ale nie chce nic mówic, ale mam 3 zaległe prace na zajęcia i dziś musze zarwac nocke, żeby to napisać, no przynajmniej część ... No znów mam zajzd na pt-sb !!

kelly Śliczne pazurki, naprawdę! Ja niestety nie umiem w nich nic robić i mnie drażnią więc nie moge sobie takich zafundowac, ale są na[rawdę cudowne!
Fajnie, że wszytsko się z praca poukładało po Waszej myśli!
Dobrze, że Tymek był dzielny! Nasz też czekają badania!

myszka_f :ico_brawa_01: Ale fajowe nagranie, aż mi się oczy zaświeciły..ja też bym juz chiała, żeby mały chodził, cóż było by więcej pogoni za nim ale za to mój kręgosłup by odpoczął. Śliczne chodzi Twoja córeczka, pięknie, tak szybko drepta ... Szkoda tylko, że efekt dziękowy- w tle karetka- był oszałamiajaco niepsujący do tak spicznej istotki,ale to nic..!

anilewe77 Eh, no, kobieto, pewnie, że pamiętamy o Was! Śliczne paznokietki miałaś na slubie! Ja też zaraz zapodam jakie ja miałam, tylko czy ja mam je uwidocznione na zdjęciu???

Magdzinka Trzymaj się!

Doroko Kurteczka śliczna!
Co do teściowej... jakas nie teges babeczka... Masz swoje życie, nie masz powodów, żeby się jej tłumaczyć .... I myślę, że nie musisz juz porszac tego tematu, bo i tak to Ty masz racje! Jak się jej coś nie podoba to niech idzie szkubac trawe kurakom na sniadnaie a nie się czepia! Dobzre wychowujesz Agatkę, i jeszcze nie słyszałam opinii, że rosołek może zaszkodzic rocznemu dziecku :ico_puknij: i jajeczniczkę i paróceczki to chyba już każda przynajmniej raz zapodała dziecku... Nie martw się, jestem dobra mamą!

Luluś Ja tam się nie dziwie, tej babeczce, że ja oczy zahipnotyzowały ..Oczka Filipka sa naprawdę śliczne.. a ja właśnie u chłopców zwracałam od początku uwage na oczy i jak ma ładne to duży plus... No a Flipek ma bardzo duże i ładne oczka! No i znów dzielny pacjent... Super!

Iwonko Wojtaś czasami też się przewraca, to normalne... i to nagle, tak jak piszesz bum... Na szczęście u nas na pupkę ale słyszałm, że niektóre dzieci to na buzie spadaja!!!

Asiam O jak dobrze, że jesteś! Martwiłyśmy się o Was... Dobrze, że z mezem juz lepiej! No Wojtuś tez ma najprawdopodobniej skaze ... już jakiś czas temu miałam iśc do lekarza alergologa ale najpierw badania podstawowe mi kazała zrobić: krew, mocz i tp. i dopiero mam się zgłosić ... Czyli chyba w przyszłym tygodniu jak się uda... Bo małemu znów wyskoczyło to cholerstwo na buzi...pstryknę foroska i same zobaczycie jakie ma brzydkie coś na polczku mój biedulek! Ale już nie mam pojęcia co robić..raz ma, raz nie ma a je to samo!

mamaJulci Dobrze, że teraz wszytsko Ci los wynagradza! Czasami dzieciństwo jest nienajlepsze ale potem wszytsko się odwraca i jest tylko lepiej!

Lece , Wojtus się obudził!

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

11 mar 2008, 14:42

IwonaWiesz jak usłyszalam, że maly ma różyczkę to lekko kamień spadł mi z serca i od razu pomyślalam o Patrusiu jaki on dzielny był jak ospę przechodził. u nas z różyczką maskara a o ospie nawt myśleć nie chce.
KatelajdkaWiesz nie mam pojęcia gdzie Ł złapał różyczkę nie mamy zbyt wielu kontaktów z innymi dziećmi więc po prostu z powietrza.... Daj znać jak tam konkursy popdtrzymuje zdanie że kupię gazetkę z batrusiem na okladce już nie mogę się doczekać.
KellySuperowe te paznokietki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ja tylko raz akryk miałam na ślubie były piękne a teraz ciągle mi kaski szkoda, zeby sobie zrobić - a przydałoby się bo mam zero normalnie ja z nerwów sobię łamię niestety.
MałgośNo ja też pazurków sobie nie zrobię :ico_placzek:
Wklej zdjęcie policzka Wojtaszka u nas nie ma zmian a tylko jakby taka skorupka na policzkach jakby posmarowana wodą z cukrem.
AnileveJa nie piekę zbyt często mam przepis na orfeusza ( sama nie robiłam jeszcze ale jadłam u kumpeli to ekstra) jak chcesz daj znać

[ Dodano: 2008-03-11, 13:47 ]
Dorotajesteś super mamą i nie daj sobie wmówić nic innego. Jestem ciekawa co dawala Twoja teściowa dzieciom jak mialy rok? pewnie skórkę od chleba :ico_haha_01: Dzieci po ukończeniu roku mogą jeść prawie wszystko to co dorośli więc się nie przejmuj. jakby mi coś takiego teściowa powiedziala to ł. już by nie zobaczyła na pewno. Nie daj sie ona miala swój czas na wychowywanie swoich dzieci teraz Ty masz swój czas więc od Agatki jej wara - przepraszam, że to powiem ale jakaś nawiedzona z niej kobieta
Ostatnio zmieniony 11 mar 2008, 14:48 przez asiam_26, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

11 mar 2008, 14:48

asiam_26, chetnie prosze o przepiski:D

i chyba Iwona cos pisała...to tez poprosze:D

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

11 mar 2008, 14:58

anileveWyslałam przepis na PW
MyszkaAle dominisia pięknie chodzi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: łukasz jeszcze tak nie zasuwa ale to chyba już nie długo

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

11 mar 2008, 15:12

dziewczyny dawajcie te przepisy tutaj wszystkim, pewnie wiecej dziewczyn skorzysta

dzieki za komplemanty

wiecej napisze wieczorem

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

11 mar 2008, 15:24

Małgosiu ja to bym, zrobiła ten posiew moczu, ze zwykłego badanka moczu nic nie wyjdzie jak będzie jakaś bakteria. A już pisałam że mój wojtuś miał tak samo jak twój i to nie alergia była bo robiliśmy mu testy i nic nie wyszło, a ja w życiu bym się nie domyśliła że takie coś może być od bakterii Coli.

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

11 mar 2008, 17:15

kelly pisze:dziewczyny dawajcie te przepisy tutaj wszystkim, pewnie wiecej dziewczyn skorzysta

Jestem za!
myszka no prawdziwy sprinter z Dominisi! :ico_brawa_01:

Dzieciństwo
bardzo się wzruszyłam jak pisałyście o swoim - u mnie były trudne chwile związane z alkoholem :ico_placzek: ale generalnie dzieciństwo wspominam szczęśliwie i myślę że zostałam dobrze wychowana...

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

11 mar 2008, 17:47

aga0406 pisze:ja to bym, zrobiła ten posiew moczu, ze zwykłego badanka moczu nic nie wyjdzie jak będzie jakaś bakteria. A już pisałam że mój wojtuś miał tak samo jak twój i to nie alergia była bo robiliśmy mu testy i nic nie wyszło, a ja w życiu bym się nie domyśliła że takie coś może być od bakterii Coli.


A wiesz, że to całkiem możliwe??? Tylko musze iśc po skierowanie bo na zwykłym tylko ogólne badanie mi dała ... Dobra myśl ..

asiam_26 No u nas to wygląda jak tak wielka plama na buzi, nigdzie indziej ...tylko na lewym policzku i jedna mała kropeczka na prawym ... Ogólnie to nie stwierdzono co to jest konkretnie, bo czasami jak nie ma to nie mai niezaleznie czy dam mu całe jajko a jak mu wyskoczy to też niezaleznie od tego co zje...chyba, tak z moich obserwacji wynika...

Tak to wygląda jak jest ok, czyli jak wszytsko poznika:
Obrazek

A tak jak mu się po kilku dniach zaczyna robić, na tym zdjęciu to jeszcze ma mało :ico_noniewiem: :
Obrazek

Dzieciństwo Mi moje dzieciństwo kojarzy się przede wszystkim z wypadami pod namiot z moimi przyjaciółkami. Miałyśmy wtedy po 10-13 lat, i mój tato wypożyczał z zakładu pracy namiot i rozkładałyśmy do pod jabłonką w moim ogrodzie. Ochhh! Ale to były cudowne wakacje! I tak co roku przez ładnych kilka lat spałyśmy pod namiotem, udawałyśmy polowania, że nas coś straszy ... gadałyśmy całe noce, wymyślałyśmy zabawy i gry ... Wspaniałe to było!
No i te prawdziwe ogniska! ... I przypomniało mi się, że uwielbiałam wycieczki z rodzicami w nasze góry, nad wodę i wogóle poznawanie świata!

Ogólnie dzieciństwo jako takie wspominam dobrze, tata raz mnie stłukł jak nabroiłam, mama częściej ale dziś uważam, że zasłużyłam :-D I trzymali mnie krótko..wtedy mnie denerwowało to, że tego mi nie wolno, tego nie wypada robic, a to należy, zaganianie do książek, chodzenie do kościoła i to cąłe pobożne życie... ale teraz im głośno dziękuje, za to jak mnie wychowali i są oimi autorytetami ..i mama i tata...

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

11 mar 2008, 21:18

dziękuje wam za wsparcie, kochane jesteście

mamcia kurteczke kupiłam w Wrocławiu, jak wcześniej pisałam siostra zabrała mnie na zakupy, nie jest to jakaś firmówka ani nic, ale tak mi się podobała i dobrze że ją wzięłam bo Agatka super w niej wygląda...
mamcia,lulu, karolas, qunick, aga, kelly, myszka, małgorzatko, asiam, no tak jak piszecie że wasze dzieciaczki też to jedzą, to dlatego zaczęłam mojej córce podawać te smakołyki i nic jej nie jest więc podaje dalej...chociaż wczoraj to naprawdę zwątpiłam czy dobrze robie, bo ona (teściowa) tak to przekonywująco mówiła że chyba jakby mi powiedziała że nie mam na imię Dorota to też bym się zastanawiał hyh a dzis jak już się uspokoiłam od rana to wiecie co zrobiła myślałam że ze skóry wyjde, wstąpiła na sekund 5 bo jechali na giełde z teściem i weszła do domu zostawiła mi w progu jakąś siatke i powiedziała "kupiłam Agatce zrową i dobrą żywność, skoro nie umiesz takeij przygotować" :ico_zly: i wyszła, nic nie zdąrzyłam powiedzieć, patrze a w reklamówce pełno słoiczków z obiadkami, do tego wszystkie takie co Agatka nie lubi, moja mama az sie z tego zaśmiała jak jej opowiedziałam o tym "zdarzeniu".... Ale potem mi się humor poprawił, bo wyobraźcie sobie że komuś przed naszym domem zepsuł się samochód, gościu zjadł z nami nawet obiad hehe był mily, no i czekał na pomoc drogową, okazało się że jechał z dostawą ciuchów do sklepu i za pomoc dał mamie bluzke taki bliźniaczek a mnie płaszczyk wiosenny hhihi taki ładny, ale zapłaciłam mu głupie 20 zł żeby nie było, ciuchy wyglądają na "lepsze" markowo :-) Także humor mam ciut lepszy, dopóki nie przyjdzie wieczór i nie wejde do pustego łóżka....ech....
myszka super film, widzę że Dominika nieźle zasuwa na spacerku mam wrażenie że nawet biegnie hehe
kelly pazurki są super :ico_brawa_01: kiedy m itakie zrobisz :-)

[ Dodano: 2008-03-11, 20:21 ]
dzieciństwo moje dziciństwo było wspaniałe, rodzice i babcia z dziadkiem - bo to raczej z nimi spędzałam większosć czasu bo rodzice pracowali, zapewniali nam (mnie i siostrze) wszystko co najpotrzebniejsz, jedzenie, dom, zabawki, wycieczki szkolne... itp Niczego nam nie brakło, a w wakacje jeździliśmy nad Morze...piekne czasy, chciałabym być tak wspaniałym rodzicem i zapewnic tak wspaniałe dzieciństwo Agatce jak rodzice mnie i mojej siostrze....

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość