Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

09 lis 2008, 12:25

tosia, ja widzę ze my z przygotowaniami idziemy tak samo. ja też jeszcze ze wszystkim daleko w polu jestem a mam zamiar wszystko szykować od początku grudnia :ico_oczko: Ja Tymka przenosiłam ale mam nadzieję że tym razem tak nie będzie :ico_oczko: i na święta będziemy wszyscy razem w domku.

Witam dziewczyny

Maści pomogły przynajmniej mi. Mąż się drapał a ja nie i całe szczęście. Małego tez jeszcze swędziało ale to dopiero pierwszy dzień. Jeszcze trzy przed nami. Smarowanie niezbyt przyjemne bo śmierdzi smalcem i jest bardzo tłusta ale trudno, przemęczymy się.
Pralka chodzi na okrągło, nie wiem gdzie będę to wieszać. Babka nic nie mówiła o zianie pościeli i zastanawiam się czy też mama zmieniać codziennie :ico_noniewiem:

I siedze i prasuję. Całe szczęście że jest moja kuzynka bo zabrała małego na spacerek a ja mam trochę czasu dla siebie. Myślałam ze z mężem spędzimy trochę czasu sami ale on siedzi u swojej mamy i pomaga w remoncie :ico_zly: jego sprawa.

Ja wieczorem wychodze z kuzynką do koleżanki posiedzieć. Samej by mi się nie chciało a tak przynajmniej mam motywację.

karola ja wczoraj miałam takiego kurczaczka na obiad. dziś mam jeszcze piersi z kurczaka i coś z nich wymyślę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

09 lis 2008, 13:10

Osita, ładnie to tak katować Juniorka??? :ico_noniewiem: :-D zobaczysz, wyskoczy dzidzia i do Komitetu Ochrony Praw Dziecka w Życiu Płodowym Cię poda... :-D
no to nadrobilam - 8 :ico_szoking: tostow z dzemem truskawkowym :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
salatki nie ma, nie chce mi sie juz :-D
pod tosty podlaczyl sie mezu :ico_oczko: a po wszystkim, jak kuchnia juz posprzatana byla (ja nie mam tostera i tosty na patelni robie :ico_oczko: ) ... wpada carmen i pyta: a gdzie moj tost???
:-D
a z nami jesc nie chciala :ico_noniewiem:

Pralka wstawiona - dlugo to nie trwalo bo po prostu otworzylam szuflade i wrzucilam jej zawartosc do pralki :ico_haha_01:

U nas na obiad wymysl J. (jak zwykle :ico_oczko: ) - jakas potrawka z sardynkami. Co by nie zrobil, i tak pochlone :-D

Musze do swojego centrum zdrowia isc bo juz sloj pelen :ico_chory: :ico_zly: 2l...

evik, super ze przynajmniej tobie lepiej :ico_brawa_01: a posciel zmien lepiej :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-11-09, 12:23 ]
przegladam allegro zeby popatrzec na to, co to kupili rodzice i nie moge znalezc. natomiast zobaczcie tutaj
http://www.allegro.pl/item474136422_gar ... _62cm.html
szkoda ze cene minimalna wstawili, hihihiii. chociaz na chrzciny... moja mama stwierdzila ze nowe musi byc. ja sama nie wiem bo przeciez raz, gora dwa sie dziecku cos takiego naklada. ich kasa, ich biznes :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-11-09, 12:34 ]
aaaaaaale sliiiiiiiiiiiicznyyyyyyyyy http://www.allegro.pl/item473494400_kom ... atter.html :ico_sorki:
Obrazek

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

09 lis 2008, 13:43

Hej dziewuchy:)

Anake-my tak wszystkie wiemy ze grudzien juz niedługo ale zadna jakos jeszcze nie pakuje sie i nigdzie sie nie wybiera:)))
Ja w sumie wszystko mam tylko bede musiala poprostu spakowac do torby-zrobie to na poczatku grudnia,no i tez polozna,urzedy.

A ja robie dzis na obiad piersi w panierce:),potem jedziemy odklepac wizyte u ciotki i umowic zeby przyjechala do nas za tydz bo odkad tu mieszkamy jeszcze nie byla wiec raz moze przyjechac:(.Nie lubie jej-pani oh ę w nonono :ico_zly: ,ale najblizsza ciotka mezusia to raz niech dla odklepania przyjedzie:)
Zauwazyłyscie ze u nas same chorobska-evik,osita,karola,ja-leze :ico_nienie: ,ale nie damy sie :-D

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

09 lis 2008, 13:56

Anake-my tak wszystkie wiemy ze grudzien juz niedługo ale zadna jakos jeszcze nie pakuje sie i nigdzie sie nie wybiera:)))
AniaFS juz prawie gotowa :-D i ktoras jeszcze...
ja za tydzien tez bede przygotowana. chyba... :ico_oczko:
Maly ma czkawke... ostatnio ma glowke w gorze znowu :ico_noniewiem: z jednej strony to lipa ale z drugiej... jakby sie nie przelozyl tak ze 3 tyg to na pewno cc i nie bede miala stresu o oczy :ico_oczko:
jutro badanie pola widzenia, dentysta, siuski.. i pelen luz az do czwartku!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

09 lis 2008, 14:01

A ja jednak piersi w sosiku nie kotlety.

Poprasowałam wszystko co było wyprane :ico_prasowanko: a kolejne się :ico_duzepranko: No i obleciałam całe mieszkanko :ico_odkurzanie: Teraz mój syn po mnie poprawia :-D

Piękna pogoda, słoneczko świeci :-D super, tylko nie chce mi się wychodzić :ico_noniewiem: lenia mam w nonono no ale przecież niedziela jest dzisiaj :-D

A męża to bym chyba :569: ale ma szczęście że jest moja kuzynka więc nie jestem sama. Od jutra będzie afera jak mnie zostawi samą :ico_oczko:

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

09 lis 2008, 14:45

Aha jak zjecie obiadek to zapraszam na :ico_tort: :ico_tort: i :ico_kawa: bo dzis u mnie 50 :-D

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

09 lis 2008, 15:02

magda83, z chęcią się załapię na ten torcik, mojemu cukrowi nie zaszkodzi :-D
ostatnio ma glowke w gorze znowu :ico_noniewiem:
moje Pchlątko wyprawia takie wariacje, że orientuję się w jego położeniu tylko do pierwszych wygibasów po wizycie u położnej - ona mnie zawsze uświadamia, jak leży :-)

ja namiętnie wyszywam :-D zaśmiecę Wam wątek trochę i wrzucę to, co skończyłam wczoraj :-)
Obrazek

teraz zabieram się za aniołka stróża dla Malca... i muszę się nawyszywać, bo potem czas będzie dopiero na emeryturze :-D oczywiście jak dzieci wnuków nie będą podrzucały :-D

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

09 lis 2008, 16:26

Osita ładniutki ten kombinezonik :ico_brawa_01:
Evik jak mozesz to korzystaj z dnia :-D

To miłego dzionka wszystkim zycze :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

09 lis 2008, 17:41

moje Pchlątko wyprawia takie wariacje, że orientuję się w jego położeniu tylko do pierwszych wygibasów po wizycie u położnej
ja po czkawce, jak poczuje :ico_haha_01: :ico_oczko:
ja nigdy do szycia raczek nie mialam i za szczyt moich mozlwosic uwazam zszycie jakiegos rozprutego szwu :ico_oczko:
magda83, gratulacjony!!! no, ja sie ciesze bo juz mam 2 z przodu :ico_brawa_01: :ico_oczko: jak po tej dwojce jedynka sie pojawi... to bedzie juz fajnie, oznaka, ze junior donoszony :ico_brawa_01:
tak odnosnie donoszenia... orientujecie sie jak to jest z saczeniem sie wod? bo saczy sie cosik mi tam a nie chce mi sie do szpitala jechac :ico_wstydzioch: :ico_noniewiem: w sumie jest to woda, leciutko na taki zoltawy kolor zabarwiona (na wkladce). ciezko powiedziec, kiedy cieknie... niby na stojaco to uplawy, a na lezaco to wody, mozna by sprawdzic papierkiem lakmusowym, ale... nie mam :ico_noniewiem: no i nie wiem, jak ma sie do rzeczy ulozenie dziecka bylam w aptece i spytalam, ale tutaj nie ma testow na sprawdzenie... i jedyne co mi poradzila to poczekac do jutra, jak nie przejdzie, to zglosic sie do lekarza. No to czekam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

09 lis 2008, 19:55

Evik, dla swojego i reszty spokoju, zmieniaj, pierz, prasuj... Świerzb to nawracające cholerstwo, jeśli się nie dopilnuje, żeby w wodzie, proszku i pod temperaturą żelazka nie umarło...
i pelen luz az do czwartku!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Żeby Tobie czasem ten luz w krew nie wlazł... :-D no dobła, żarty żartami, ale nareszcie chwilę odpoczniesz od tej bieganiny... :ico_brawa_01:
Od jutra będzie afera jak mnie zostawi samą :ico_oczko:
wolne ma? to niech żonki i ciepełka domowego przez kolejne dwa dni pilnuje! Nie daj się! :-D
Magda :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Teraz prawdziwie z góreczki :-D
z chęcią się załapię na ten torcik, mojemu cukrowi nie zaszkodzi :-D
Ano właśnie, Ananke, co z Twoim cukierkiem...??? Ja się oszczędzam... Cukier wrednym, przebrzydłym, okropnym, ohydnym słodzikiem zastąpiłam... Piję dużo ciepłych herbatek, a gorzkie mi na podniebieniu stają... :ico_zly:
Wyszywanka śliczna :ico_haha_01: Też się w to kiedyś bawiłam, ale ze względu na oczka musiałam dać sobie spokój...
Osita, gdyby się nasiliło, spadaj do szpitala... Ale wyciągnij wkładkę i na bieliźnie sprawdź, jak to wygląda pod względem konsystencji i koloru... Wkładka utlenia, oszukuje...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość