Awatar użytkownika
FITTNEY
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 maja 2007, 15:45

11 mar 2008, 20:45

lucy23 pisze:Fittney przeciez Twoj synek to juz dorosly czlowiek prawie :ico_oczko: super ,ze napisalas,a jak z mezem sie uklada? chyba lepiej,co? :ico_oczko: widze druga dzidzia w drodze,gratulacje :ico_brawa_01:
Gosiawlasnie doczytalam o tych wizach,fajnie...w Kanadzie tez jest fajnie :ico_brawa_01: szkoda,ze to tylko wizy turystyczne :ico_oczko:

z mężem?lepiej nie pytaj,nie chce o tym rozmawiać...ale za gratulacje dziekuje :ico_haha_01:
właśnie jestem po wizycie,własnie mąż z domu wyszedł a ja hyc na chwilkę się pochwalić :lol: :lol:
pokazuję mojego Kropka ma już 6,6 cm więc urósł 1 cm w ciągu tygodnia :shock: heheh
Obrazek
zdjęcie średnie bo tym razem kręcił się jak szalony :lol: ale przezierność karkowa 1,3 czyli ok,ufff...

[ Dodano: 2008-03-11, 19:46 ]
madziorka hihi pisze:
fittney
super ze wreszcie wpadlas.. ale Adi urosl. nie do poznania :ico_szoking:

ja wpadlam na sekunde bo idziemy jesc z lelkiem obiadek
stawiamy z okazji ukoncoznych 8 miesieczkow :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
pieknie to ujęłas :-D :ico_oczko: buziak dla 8-miesięczniaka

[ Dodano: 2008-03-11, 19:49 ]
DELFINA pisze:FITNEY nareszcie!!!! Mam ochote Ci :ico_nerwusek: ale :ico_nienie: bo Ty w ciazy jestes i mi myszy wszystko ... zjedza :-D Tak sie ciesze, ze sie odezwalas, myslalam o Tobie, wysylalam wiadomosci na maila i nic az tu prosze. Gratuluje ciazy odwazna jestes!!! Ja tez bym chciala ale boje sie, jeszcze tu sama z dwojgiem dzieci szok!!! Ale w Polsce to co innego, masz rodzine i juz wsparcie. JESZCZE RAZ GRATULUJE!!!! :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

.

dziękuję ale jak pisałam to było nieplanowane zresztą wiesz jaka u mnie sytuacja :ico_noniewiem: nie wiem czy to był dobry pomysł czas pokaże

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

11 mar 2008, 20:55

Fittney mam nadzieje ze czas pokaze , na twoja korzysc,, przykro mi ze z mezem nie jest najlepiej..
moze jeszcze zmuenic sie na lepsze.. do porodu ok pol roku. wszystko moze sie wydarzyc. taki maluszek potrafi zblizyc..
ale trzymasz sie dzielnie widze...
i jaka radosna ciezarowka.. sliczne malenstwo..
adi juz duzy chlopak wiec sobie poradzicie hehe bedzie ci pomagal pewnie..zmienial pieluchy itd hihi
a plec znasz?

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

12 mar 2008, 01:08

witaj Fittney fajnie ze znow jestes Adi strasznie wydoroslal a zdjecie z usg bardzo ladne i wyrazne

monika83 czekamy na zdjecia malej kruszynki i oczywiscie na pare slow o porodzie bo tak sie balas ze teraz musisz opowiedziec jak poszlo

madziorka ja tez dzis smazylam nalesniki :-)

a to dla Leonka :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

12 mar 2008, 10:34

hej dziewczyny
Fittney ja nie zauważyłam twojego suwaczka gratuluję :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wiesz na pewno się wszystko ułoży i to się okaże że to był odpowiedni moment. Bo to tak jest że na dziecko nigdy nie ma odpowiedniej pory a jak się "przytrafia" to zawsze potem się super układa. Ja czuję że będziesz miała drugiego chłopaka :-D

monika super że zajrzałaś do nas, zobaczysz z czasem się oswoisz i będzie lepiej. Czekam na zdjęcia

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

12 mar 2008, 11:33

Madziorka spoznione dla przystojniaka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

12 mar 2008, 11:46

aha madziorka mi tez taka babka wrozyla z obraczki jak bylam w ciazy i wyszlo mi ze bede miec dwoch chlopakow no i mam

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

12 mar 2008, 15:15

fitney jakie slodkie malenstwo! Zobaczysz wszystko bedzie ok!!!
Madziorka jak sie wrozy z tego wlosa i obraczki????

u nas ok, lozeczko juz sprzedane, teraz miszkoda i wogole, ale troche mi sie poprawia jak mysle o nowym, za chwile wkleje fotki.

[ Dodano: 2008-03-12, 14:20 ]
takie lozeczko
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2008-03-12, 14:22 ]
do tego taki stolik i krzeselka
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2008-03-12, 14:24 ]
a to wymyslilam na prezent na drugie urodzinki
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2008-03-12, 14:27 ]
a to ostatnie zdjecia i super nowe buty takie jak ma mama, uparla sie w sklepie i trzeba bylo kupic
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2008-03-12, 14:29 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2008-03-12, 14:31 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2008-03-12, 14:33 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

12 mar 2008, 16:06

Delfina ja tez wlasnie kupilam nowe lozko Oscarkowi bo jego lozeczko poszlo dla Marcelka bo wczesniej spal w koszyku i nie trzeba mu bylo lozeczka, ja kupilam takie bo strasznie lubie biale mebelki do dziecinnego pokoiku


Obrazek

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

12 mar 2008, 19:32

beatka delfinka swietne lozeczka. ja wybralabym drewniany zestaw :ico_oczko:

delfinka majcia urocza hehe
wrozba polega na tym, ze musisz wyrwac sobie wlosa, powiesic na nim obraczke nad lewa reka.. jak sie kreci w kolko to bedzie chlopiec, jak wzdluz to dziewczynka. kiedy tzw wahadelko stanie sie nieruchome to oznacza koniec twej kariery macierzynskiej hehe
mozna potwierdzic i zrobic to samo facetowi
wiem ze to smieszna wrozba ale uwierzcie ze wszystkim sie sprawdza :ico_szoking:
aha liczy sie od pierwszego dziecka
wiec pierwsze powinno ci wyjsc na maye


dzis mialam stresujacy dzien , zaczelo sie od rana.. u nas od kilku strasznie wieje i pada
i zastanawialam sie co zrobie . kiedys dzis bedzie taka sama pogoda
jak ja dam rade pod gore pchac wozek tyle czasu :ico_olaboga:
nawet nie znalam nr taxi zeby rano na szybko zadzwonic..

no ale na szczescie nie bylo tak zle :-D
co prawda wieje ale slonce wyszlo wiec spokojnie dotarlam

naa miejscu dzis lelek oszalal
zaraz jak wyszlam zaczal wyc.. nie mogli go uspokoic wiec musialam wyjsc z lekcji
i tak 3 razy :ico_szoking:
na koncu juz tam zostalam bo nie bylo sensu tak go stresowac
taki byl biedny i zaplakany :ico_placzek:

uspokoil sie tylko przy zabawie z woda..ale jak tylko sie zakonczylo to ryk na nowo...
normalnie moje dziecko tak sie zmienia..
zaczelo sie od przeprowadzki do naszego lozka
on wyraznie potrezbuje wiecej bliskosci, czulosci
zrobil sie taki pieszczoch..

nie wiem jak bedzie dalej ale mam nadzieje ze podobne numery nie beda mialy miejsca
inaczej bede musiala chodzic z nim do tego przedszkola w inne dni i zostawac tam z nim by sie oswoil z miejscem i ludzmi
to normalnie do niego niepodobne :ico_olaboga:
zlapalam dola
rozbolala mnie juz glowa...

poza tym egazminy sa koncem czerwca kiedy mamy te wesela :ico_placzek:
i w piateki nadal nie maja miejsca dla lelka a obiecali :ico_placzek:

nauczycielka jest wspaniala.. normalnie przejmuje sie na maxa i mowi ze od tygodnia sie sgtresuje bo walczy o miejsce dla lelka w piatki :ico_szoking:
ale jesli nie bedzie to tez damy rade
same srody zostana i juz hehe

eeee juz nie smece

papa

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

13 mar 2008, 00:29

hello lasencje
podkradlam sygnalka i skrobie do was czym predzej :ico_oczko:

zimno, leje, pada grad, wszystko na raz :ico_noniewiem: dzis mnie taka pogoda na miescie z Marta zlapala i przemoklam na maksa ( na szczescie bez Luski bylam) i teraz smarki mam po kolana :ico_olaboga: Na szczescie Luska ok

Zaaklimatyzoawala sie szybko, nawet eksmisje z mojego lozka juz dostala i nie marudzi :ico_oczko: Klimat jej sluzy bo obowiakowo ma teraz dwie drzemki po ok 1.5 godz, wiec wiecej niz w Pl

W samolocie mi rozwalili wozek i walizke :ico_noniewiem: reklamacje pisze :ico_noniewiem:

Ktos tam wczesniej sie o Zubelka pytal chyba? Wczoraj u niej bylysmy z Marta i wszystko w porzadalu, a Młode Zubelkowe wymiataja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super laski :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Z Marta i Emilka juz laziorstwo po miescie zaliczylam wlacznie ze zwiedzaniami belfastowskich baby change :-D :-D :-D i waleniem tam kupy przez Luchona :-D

A Fran nie kocha Luski :ico_placzek: :ico_placzek: Bo w przyplywie milosci mu prawie oko wydlubala :ico_oczko:

A Madziorkowa wrozbe zastosowalam na mnie i na Danie i nam jeszcze chlop i baba pisane :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_olaboga: kto za mnie w tylu ciazach bedzie chodzil????

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość