Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

09 lis 2008, 15:57

hektorka gratulujemy zabka...co do spania to moj albo spi w dzien albo nie jak mu sie chce ale czesciej spi ale roznie 20min,godz,nawet czasem 2...ja bym wolala zeby niespal bo szkoda dnia i wczesniej by spac poszedl...a tak to zanim wstanie z drzemki to juz buro czasem i koniec dnia!!!

caro ja w sumie 3 dni lezalam...w tym 2 rodzilam :-D Eryka tez mi do inkubatora wsadzili ale na chwile zeby sie ogrzal bo byl troche zimny tzn o 1 stopien temp.

A i pochwale Eryka...siusiu na nocnik dzis zrobil jak Go tata posadzil...jak mama sadza to niesika...wstydzi sie czy co hehe...raz tylko zrobil kiedys (pierwszy raz) przy nas obydwojgu ale to z pół roku temu jak nie wiecej...i od tamtej pory nic az do dzis ...w sumie to sadzam Go raz dziennie od dwoch dni na nocnik dopiero...

a i widze ze zaczyna coraz wiecej gadac...wczoraj powiedzial karta...i bez przerwy pyta co to??kto to??

brzydka pogoda brrr a dzis niedzileny basen...

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

09 lis 2008, 23:47

hello
Mróweczka, duże brawa dla Eryśka, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Kamil to nawet nie chce usiąść na nocnik, a jak siedzi to i tak nic nie zrobi bo woli w świerzego pamperucha narobić. :-D

A co do spania to dzisiaj spał po obiadku aż 3 godziny. wreszcie dzisiaj wyszliśmy na dworek bo słoneczko świeciło, no i kaszelek juz mniejszy, och bidulek najgorsze są te giloki w nosku buuuu, trzyma się jego ta choroba.

[ Dodano: 2008-11-10, 08:50 ]
dzieńdoberek
Jedziemy z mały na zakupki, wkońcu po wypłacie jesteśmy to trza wydać troche pieniąchów
PaPa

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

10 lis 2008, 09:59

Delicja na TT jesteś, a tu nie zaglądasz :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: , dziadkami się nie przejmuj, moi teście też sie nie kwapia, nawet przyjsć do niego nie chcą, a chlać to mają siłę i zdrowie, a mojemu tesciówka zawsze gada: Nie przyjdę do Was bo się żle czuje, kręggoslup boli, ale do picia to siłe ma, ja juz na nich położylam krzyzyk jeśli chodzi o dziadkowanie, ja też juz się zastanawiałam co młodemu kupic na mikołajki, tylko,ze to będzie raczej symboliczny prezencik, bo strasznie dużo wydatków teraz mamy, jeszcze muszę kupić trochę rzeczy wyprawkowych dla Filipa i dala siebie do szpitala, wydatki zwiazane z nowym mieszkaniem-jest tego troche,m.in. dla Oskara nowe łóżeczko, te będzie dla Filipa, a dla starszaka chcemy taką sofke rozkładaną z pianki, bo w łóżeczku wogóle nie chce być, traktuje je jak więzienie...............

Mróeczko to super,że zrobił co nieco do nocnika :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , aj muszę sie przyznac, że nie am teraz do tego głowy :ico_wstydzioch: i nocnik stoi nieuzywany :ico_wstydzioch:

Hektorka kup sobie coś fajnego :ico_oczko: , no i oby te gilochy dały juz sobie spokój

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

10 lis 2008, 14:10

caro, ale masz fajnie, zazdroszczę Ci wiesz????No bo tak : nowe mieszkanko, druga dzidzia, super, tyle wydarzeń :-)
ja też na teściach położyłam krzyżyk :-D jeszcze wczoraj mój M przyniósł taką zabawkę którą sam się bawił jak był dzieckiem, taki samochodzik co sam jeździ, a ola wiadomo jak dziecko, a to rzuci a to kopnie. A oni, Boże jak oni przeżywali każdy upadek tego samochodu :ico_olaboga: pomyślałam sobie jeszcze słowo i im pierdolnę ten samochód na łby, ale chyba usłyszeli moje myśli bo już się nie odezwali :-D
Oskarek na pewno będzie się cieszył z nowego łóżeczka,ale będzie dumny :ico_haha_02:
a ja teraz też nie mam głowy do nocnika, przez te zaparcia Oleni :ico_placzek:

Hektorka, i jak zakupki??udały się ????

Mróweczka brawa dla Erysia :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

10 lis 2008, 15:15

no wkoncu ktos przyszedl...

caro mi tez sie niechce Go nocnikowac ale probuje powoli zaczynac tzn raz dziennie na chwile Go tylko sadzam...
tez myslalam juz o nowym łózku dlaEryka...sa takie fajne łóżka samochody od 18 miesiecy do 5 lat :-D
Ale balam sie ze spadnie a teraz kasy niemam...ale kupie w niedlugim czasie moze :-D
A ludzie co pija to niby tacy swieci chorzy...mojej siostry juz niedlugo exmaz taki biedny chory...zawaly itd a chlac umie...to juz jest patologia...niema co z takimi ludzmi przebywac...zyc moga jedynie tacy z takimi!!!

delicja tesciow masz "wspanialych" rekami i nogami sie zaprzyj i sie wyprowadzcie i bedzie swiety spokoj bo szkoda nerwow...ja tamcholeryk i wkoncu doszloby do nieszczescia :ico_olaboga:

haktorka 3godziny :ico_szoking: teraz to jasno jest ze 3godz tylko na dworze a pozniej noc :ico_oczko: :ico_oczko:

a Syli chyba komp sie nienaprawdil :ico_noniewiem:

a reszta gdzie??

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

10 lis 2008, 15:23

Dzien doberek mamusie :-D

Delicja nie denerwuj sie kochana :ico_olaboga: do d.... z takimi dziadkami... to poprostu skandal, zeby tak sie zachowywac do swojej jedynej wnuczki!!! ale olej ich i pokaz ze sama sobie bez durnych palek poradzisz... Przykro mi, ze Ola ma znowu problem z kupkami :ico_olaboga: A probowalas sliwek? Mam nadzieje, ze juz niedlugo Olcia znowu bedzie sie czula duzo lepiej...

Caro ale sie dzieje u Ciebie... zazdroszcze... Ja tak bym chciala nowy domek, a dzidziusia to juz nawet zaraz :-) Pewnie Oskarek bedzie zachwycony nowym lozeczkiem i pozwoli rodzicom samozielnie pospac w ich lozku...

Hektorka u nas tez katarek, ale u nas obstawiam ze to przez zabkowanie bo mamy wlasnie jedna jedynke... Jak tam udaly sie zakupy? Pochwal sie co zakupiliscie?

Katrin kochana, wlasnie martwilam sie czemu tak dlugo nie widac Cie na TT i napisalam Ci smska na Twoj numer ale nadal mam, ze oczekuje :ico_olaboga: A na meza numer glupio mi tak pisac :ico_noniewiem: Zycze Wam duzo zdrowka....

Agi super, ze do nas zajrzalas :ico_brawa_01: Zdjecia Majci wspaniale, a z niej juz taka wysoka dziewczynka :ico_brawa_01: Ciesze sie, ze masz tam inna mamuske do poplotkowania a Maya kolezanke do zabaw :ico_brawa_01:

Kolka a co sie z Toba dzieje? Jak tam w pracy? Jak dzielisz obowiazki w pracy z byciem mamusia? Wpadnij do nas :ico_sorki:

Kari ja na poczatku przedszkola dostalam czarne serduszko za bycie niegrzeczna, a widzisz na dobrych ludzi wyroslam :-D to pierwsze dni Kariny i pewnie potrzebuje jescze czasu by sie dostosowac do wymagan pani...

[ Dodano: 2008-11-10, 14:27 ]
Mroweczka przebrania na Haloween boskie (hihi, albo diabelskie) :ico_brawa_01: Z raz na dzien to i tak sukces, bo mnie nawet tyle sie nie chce :ico_olaboga: A zle, bo Viki co siurnie w pampka to leci do mnie i kaze go sobie zdejmowac, czyli juz czai o co chodzi z siusianiem...

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

10 lis 2008, 19:34

Erykowi sie nocnik znudzil....koniec nocnikowania bo zwiewa :ico_oczko:

i od jakiegos czasu niechce sie rozbierac ja mu spodnie sciagam a On podciaga pampersa tez a jak Go ubieram to sie rozbiera heh wariat :ico_oczko:

Awatar użytkownika
agi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 19 kwie 2007, 22:01

10 lis 2008, 22:58

Witam kobitki! ja tylko na chwilke, bo robota czeka, a dziecko dopiero co mi zasnelo :ico_olaboga:
Fotki Vikuli i Erysia boskie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D
Mroweczka, gratuluje nocnikowania. U mnie nocnik stoi od zimy, ale przez moje lenistwo nie wysadzamy sie. Maya chyba wie do czego sluzy, bo kiedy ide z nia do lazienki i ja siadam na kibelku, to ona na tym swoim nocniczku sie sadowi. Zreszta papuga z niej teraz straszna...ja myje zeby i ona tez, ja czesze wlosy i ona swoje tez :-D
Delicja, nie wiem co poradzic jeszcze na te Oline zaparcia :ico_noniewiem: Biedna Olenka. A takich "dziadkow" to....szkoda slow, bo to dziady.
Katrin, z Antosia niezly majsterkowicz...Kurujcie sie! Mam nadzieje, ze samopoczucie juz u Was troszke lepssze!
Kasi.k, Vikula niezle kombinuje z tym siusianiem :-)
Hektorka, gratulujemy Kamilkowi zabala! Jak tam jego kaszelek? Jak Twoje
zakupki?
Caro, Tobie ostatnie tygodnie z Filipkem w brzuszku mina chyba baaardzo szybko :-) Przeprowadzka, meblowanie, przestawiwnie, ustawianie, planowanie, ZAKUPY! :-D Ani sie obejrzysz :ico_brawa_01: Fajnie Wam sie konczy ten stary roczek!

Zmykam!

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

11 lis 2008, 10:37

cześć kochane :-) :-) :-)

mam tylko nadzieję,ze przez całą tą przeprowadzke to wcześniej nie urodze, bo mi bardzo pasuje ten termin na 20 grudzien, praktycznie wszystko byśmy juz mieli zrobione w tym nowym mieszakanku,żeby przyjac nowego członka rodziny :ico_haha_01:

głowa mnie boli i zgaga okropna, bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

delicja te twoi teście to są pierdolnięci, u nas ile juz zabawek poszło w śmietnik, bo oskar je zepsul :-D , ale to nieuniknione przy tych naszych szkrabach :-D

te łóżka samochody co mróweczko pisałaś są zajebieste, drogie ale strasznie mi sie podobają, tylko ja musiałam mu wybrać spanie, z którego spaść sie nie da, tzn. ewentualnie tylko się sturla :-D , zanim nie dorosni do wyższego łóżeczka, zaraz wam wkleje

[ Dodano: 2008-11-11, 09:38 ]
http://www.allegro.pl/item474735752_kan ... _auta.html

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

11 lis 2008, 14:26

hej laski, Olcia śpi, nie mam pomysłu na obiad :(
jestem niewyspana bo wczoraj musiałam męża z imprezy przywieść :-D

czytałyście tę aferę na kwietniówkach 2008???Boże jaka tam wojna, jedna dziewczyna napisała jakiegoś tam posta obrażającego inną i od razu pół forum tak ją zjechało, że nie zostawiły na niej suchej nitki :ico_olaboga: aż mi żal tej dziewczyny :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość