Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

11 mar 2008, 21:40

Michu śpi juz od 20 :ico_brawa_01: Maks tez odpłynął :ico_brawa_01: Nastała błoga cisza!
Już wam wyjaśniam co to jest sklejka;U większości noworodków i niemowląt płci męskiej występuje tzw. stulejka fizjologiczna, którą charakteryzuje przyklejony do żołędzi prącia napletek i niejednokrotnie dość wąski tzw. kanał napletka utrudniający uwidocznienie ujścia zewnętrznego cewki moczowej.
gozdzik, maluchy zgadali się z tym spaniem,ha,ha

karolina24, ale miałas przygody,szkoda tylko,ze Macio przez to pójdzie tak późno spać! A co do rowerku,to juz go widze jak sie niunia cieszy,super :ico_brawa_01: Dzięki,ze podobaja ci się papusie :-D

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

11 mar 2008, 23:36

no dopiero zasnal :) i ja tez ide wszamac cos i lece spac bo padam buziaki jutro wkleje butki jak bede miala chiwle
kolororwych snow baby!!!

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

11 mar 2008, 23:43

[size=200]gosiunia [/size]nie martw sie tym ,nic nie rób narazie , on jest jeszcze malutki ,to strasznie boli potym zabiegu ,ta cała higiena mycie :ico_olaboga: straszne ,wiesz mój Sylwek miał to samo doktor bal sie ruszyc bo miał dosyc mocno i kazał to hirurgicznie zrobic ,wiec ja pojechałam z nim do szpitala bo wczesniej mi dał sierowanie ,pojechałam tam z nim miał chyba 10-11 lat dokładnie nie pamietam ,a doktórka obejzała i powiedziała tak narazie nie bedziemy tego ruszac , on jest w takim wieku ,ze bedzie dojzewac wiec bedzie mu sie powiekszac no teges :ico_wstydzioch: ptaszek i w wiekszosci tak jest ,ze samo mu sie zejdzie, zeby oszczedzic mu bólu kazała do kontroli za pół roku jesli nic sie nie zmieni to mu podetnie ,ale wszystko sie dobrze skonczyło bo po jakims czasie cos zaczoł tam manipulowac hihih i przybiega do mnie i krzyczy mamoooooooooooooooooo :ico_szoking: skórka mi cała zeszła :ico_smiechbig: nie bede miał operacji :ico_brawa_01: :509: ale sie ulałam z niego ,a raczej na jego reakcje :ico_haha_01: ,potem jeszcze poszlismy przy okazji do naszego pediatry a pan doktor sprawdził i było wszystko OKI :ico_brawa_01:

melunia zasneła dopiero o 22.30 uffff luzzzz blusssss :ico_haha_01:

Asiula
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:51

12 mar 2008, 07:43

Obrazek



Obrazek

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

12 mar 2008, 08:47

Za dużo nienaskrobałyscie po mnie,ja nie wiem co jest z wami dziewczyny,gdzie sie podziewacie?
U nas nocka oki,przebudził się tylko o 3 i spał do 6,coś mu się poprzestawiało i czasem budzi się o 6 i koniec spania :ico_noniewiem: Teraz siedzi na nocniczku :-D
Asiula, ubiegłaś mnie,a ja tu juz torta miałam zamówionego :ico_haha_01: :ico_nienie:
Obrazek
Z okazji urodzin życzę Ci dni,
w których wszystkie wspaniałości świata
zbliżą się ku Tobie,
a Ty wybierzesz to,
co jest najmilsze, najlepsze, najpiękniejsze,
a nieosiągalny cel stanie sie zdobyczą dnia codziennego.

Obrazek

Dzięki za kawusie jest pychocia i ta pianka,ach...mniam :ico_brawa_01:
A u nas juz nie jest tak ładnie rano musiało padać,bo widzę ze mam krople na szybach i jest mokro :ico_noniewiem:

Becia-tak ja wiem,że narazie się z tym nic nierobi do puki,doputy ropki nie ma jak jest to musi chirurg przeciąć delikatnie skurkę i wyleci ta ropka!Wiesz co tak miał Maksiu,więc to chyba dziedziczne,hi,hi Jak narazie u Michasia niewidze ropki,zobaczymy :ico_oczko:
Aga,Sensibel,Urmajo-gdzie jesteście,bo Asia postawiła torta i jej nie ma ciekawe jak tam w pracy?

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

12 mar 2008, 09:09

Ja jestem :-D
Witajcie z rana...

Po pierwsze WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA DOMINIKA Z OKAZJI UKOŃCZENIA PIERWSZEGO ROCZKU :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:


U nas nocka spokojna. Emilka obudziła się o 7. Teraz ogląda bajki :ico_oczko:
Pogoda się popsuła :ico_noniewiem: pada deszcz i wieje wiatr ale za to jest ciepło.
:ico_sorki: że wczoraj nie wdepłam na tt ale jakoś nie miałam nastroju...
Miałam w sobotę robić roczek dla rodzinki ale ta impreza stoi pod znakiem zapytania bo ciotkę i wujka mam w szpitalu i stan obu jest bardzo ciężki :ico_placzek:
Kurcze nie wiem jak to będzie...
Ale nie smucę Wam tutaj już

karolina hihi my dzisiaj jedziemy do Media po aparacik :-D chciałabym kupić jakąś fajną cyfrową lustrzankę :ico_oczko:
becia cieszę się że Mela tak dzielnie zniosła szczepienie. Zuch dziewczynka :ico_brawa_01:
nana śliczny przedpokoik i buciki :ico_brawa_01: a co do przypadłości Micha to mój brat też coś takiego miał i samo mu przeszło :ico_oczko:

No nic zmykam robić kaszkę...
asiula dziękuje za kawusię :ico_sorki: PYCHA :-D

Asiula
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:51

12 mar 2008, 09:33

Obrazek


Obrazek


To tak dla przypomnienia urodził nam sie o 11:40 nie wiedzialam ze tak szybko nam to zleci a juz taki duzy lobuziak dziekujemy za żżyczonka>>>


Dziewczyny musialam zerwac umowe ale dlugo popracowalam ale ten pan okazal sie niezlym za wielkiem przeproszeniem walem cala jego rachunkowosc jest prowadzona na lewo oszukuje strasznie ma takie machloje w papierach ze postanowilam zrezygnowac nie mam zamiaru pozniej za to odpowiadac razem z nim i przezywac caly ten steres>> jest mi przykro i smutno no trudna szukam pracy dalej>>>
Ostatnio zmieniony 12 mar 2008, 11:01 przez Asiula, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

12 mar 2008, 09:50

witajcie kochane.

[size=200]STO LAT STO LAT DLA DOMINICZKA!!![/size] :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_prezent:

A ja mam dziś wolne. Muszę wykorzystać zeszłoroczny urlop. Ale pogoda się z..........epsuła. A takie miałam plany. Spacerek, zakupy i inne takie. Teraz siedzę w domu i sprzątam. Wpadnę jeszcze później.

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

12 mar 2008, 10:13

witam
[size=200]WSZYSTKIEGO NAJLPESZEG DLA DOMINICZKA DUUUUUUUUUUUZO RADOSCI I SZCZESCIA NA DALESZY ROCZEK BUZIAK SLODKI [/size]
u nas nocka spokojna przespana tlko ze Macio obudzil sie o 6,30 i nie chcial usnal dalej a tera wlasnie usnal :0 a ja ide sie pakowac
a oto obiecane buciki
Obrazek
Macio w nich smiga na dworzu ide moze bede pozniej papap

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

12 mar 2008, 10:25

witajcie u nas nocka spokojna z jedna pobudka i spańko do 6.20
hihi ranne ptaszki z naszych dzieciaczków
w pierwszej kolejnosci Ogromne zyczenia z OKAZJI ROCZKU :-D
Obrazek
jak zobaczyłam jego zdjecia jak był malutki to tak sie rozczuliłam taki malusi
dzieciaczki naprawde szybko rosna
Szkoda ze nie wyszło Ci z praca
mi niestety tez wczoraj dzwonili z wiadomośca ze zatrudnili kogos innego :ico_placzek:
karolina24, Super butki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
urmajo, jak Majeczka sie czuje lepiej juz schodza jej te chrostki
super ze masz wolne troche sobie odetchniesz tylko nie szalej z tym sprzataniem
u nas tez pogoda sie zepsuła pada deszcz choc jest ciepło

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość