Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

12 lis 2008, 15:00

Witam,,
na poczatek zdróweczka i radości dla Maciusia i Różyczki :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_tort: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: z okazji urodzinek

Witaminko ja nie mam nic przeciwko :ico_haha_01: ,wracaj jeśli masz ochotę :-)

ciekawe jak Kasiulka -planują coś na dziś razem z Wiktorkiem :ico_oczko: ,czy czekają dalej :ico_noniewiem:

ja po weekendzie u rodziców,ładnie było aż się nie chciało wracać :ico_placzek: ,ale cóż obowiązki wzywają :ico_oczko:

jakos nie wiem co napisać :ico_wstydzioch: ,uleciało :-D

slooowgirl
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 153
Rejestracja: 17 wrz 2007, 07:37

12 lis 2008, 17:12

:-D :-D :-D
Dziękuję wam bardzo, jakoś mi was strasznie brakowało, tej wymiany informacji na temat dzieciaczków, ale i zwierzeń dotyczacych małżenstw, okresów i wszystkiego co tyczyło się kobitek :ico_oczko:

Oczywiście na wstępie wszystkiego naj naj najlepszego dla dzisiejszej roczkowej Różyczki (jak to zleciało), i dla dwulatka Maciusia

:ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

Dzieciaczki tak rosną w takim tępie ze naprawdę jestem pod wrażeniem młodych dam i małych kawalerów :ico_haha_01: Wszystkie jak zwykle urocze :ico_haha_02:
A wy kochane panie też niczego sobie (chociaż co tu dużo kryć z urokiem osobistym naszym maluszkom do pięt nie sięgamy). Marittka gratuluje zmiany koloru włosów, taki bardziej drapieżny mi się wydaje, ładnie Ci chociaż przyznaję że wolałam Cię jako blondi... Ale co tu dużo kryć, pięknemu we wszystkim pięknie :ico_oczko: :-) A Kasiulka jak pięknie z brzuszkiem wygląda (zresztą tak jak przy Konradku), oczywiście kasiu - bezbolesnego rozwiązania życzę!!!! Te które podglądam na naszej-klasie cały czas piękne i młodziutkie... Też tą młodość ducha w Eli podziwiam!!!!
A u nas?? Po staremu... Lolek rośnie też błyskawicznie, wychodzi powoli z niego mały inteligent, bo czasami jak jakimś stwierdzeniem sypnie to aż nie wiadomo co odpowiedzieć. Poza tym jest na etapie zdrobnień, a mianowicie mówi tylko mamus, tatus, babus, dziadziuś, wujuś, ciociuś itd... Słodkie to jak nie wiem co, a "kocham Cię" to u niego "mniamnio się" i puszcza buziaka :ico_haha_01:
Ja pracuję tam gdzie pracowałam (bank), mąż też, ciągniemy jakoś ten nasz wózek, grzech byłby gdybyśmy narzekali...
No... to się naspowiadałam teraz mam nadzieję uda mi się na bieżąco zaglądać i prowadzić dyskusje (obiecuję - bez awantur :ico_oczko: )

Pozdrawiamy Was bardzo serdecznie :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

12 lis 2008, 17:22

Dziękujemy bardzo za życzenia urodzinowe :-) :-)
My również życzymy STO LAT dla Różyczki :ico_buziaczki_big:
witaminko, witaj :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

slooowgirl
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 153
Rejestracja: 17 wrz 2007, 07:37

12 lis 2008, 17:25

chloee, witam Cię serdecznie po długim czasie... ale albo mi się wydaj albo Ty też zmieniłaś włoski na ciemniejsze??
A jakie plany na dzisiaj?? Torcik i dmuchanie świeczek??

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

12 lis 2008, 20:48

Maritko jak Rózyczka przeżyła przekłuwanie uszek :-)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

13 lis 2008, 01:18

Witam was w nocy jak zwykle tylko ja taki nocny marek :-D ale jakoś tak wyszło - dziś poszłam rano z Niki na szczepienie po przebadaniu pani doktor powiedziała - zdrowa można szczepić a jak w dalszej rozmowie powiedziałam że wczoraj wróciliśmy z nad morza to powiedziała że lepiej jak przyjdziemy jutro bo przy zmianie klimatu różnie bywa - i miała niestety racje od 18 Niki zaczeła goraczkować jak miała już 38,5 to podałam jej panadol i przeszło jak ręką odjął :ico_brawa_01: . Niestety tylko na godzine a później temperatura wróciła ze zdwojoną siłą i tak około 22 - na wskaźniku mielismy :ico_szoking: 40,2 :ico_olaboga: drgawki i słabinka jak placek leżała na rękach znowu panadol i chłodząca kąpiel troche zbiliśmy. Dopiero około 23 spadła temperatura do 38. Powiem wam że już dawno nie czułam się taka bezradna patrząc na małą - spanikowałam ale zawsze tak mam to chyba dlatego że to moje całe życie ta moja kropelka. Ważne że pije dużo wody a nawet chciała kanapke o 23 :ico_szoking: :-D no i siusia więc chyba nie jest tak źle, jutro idziemy z rana do lekarza jak wrócimy to napisze wam co dolega Niki.

Co do naszej wyprawy wekendowej to sama do końca nic nie wiedziałam, w piątek Marcin wrócił z pracy i powiedział że mam się spakowac bo jedziemy rano nad morze - miło mnie zaskoczył i bardzo się ucieszyłam. Byliśmy ze znajomymi tym też mnie zaskoczył i nie tylko :ico_zly: no ale chęci miał dobre. Było fajnie pogoda może nie słoneczna ale za to spokojnie i nawet nie wiało :-) choć z drugiej strony żałuje bo w dzień fal nie było wcale choc w nocy niby sztormy. Próbowałam się opalic ale słoneczko mnie nie brało :ico_oczko: :-D co tu więcej pisać reszte zobaczycie na fotkach :-)

MaritaCzekam na fotki Różyczki w kolczykach
Kasiulka - jak tam jeszcze się kulasz kuleczko :ico_oczko: ? Odezwij się słońce :-)
Iwciu - fajnie tak na chwilke wyjechać lepiej się wraca do obowiązków :-) może jakieś nowe wekendowe fotaski chłopców posiadasz bo jak tak to czekam na fotki

Uciekam bo nie wiem co mnie jescze czeka tej nocy... mam nadzieje że już bez przeboji - do jutra pa

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

13 lis 2008, 08:49

Hej edulita, buziaczek dla Niki bidosia mała, dużo zdrówka
zaległe buziaki dla Różyczki i Maciusia
ni i Reni miała imieniny więc tez dla niej buziaczek
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

13 lis 2008, 09:37

Witam odrazu śle buziaczki dla Nikolki,duzo zdrówka życzymy :-) Edulitko lubie takie spontantaniczne decyzje, ale coś ostatnio mój mąz jest mało spontaniczny :-D Idzie do mnie kolezanka, na kawke to napewno znowu znikne życze miłego dzionka bo u nas pochmurno i buro :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-11-13, 08:42 ]
OOOO Edulitko własnie oglądałam wasze zdjęcia są super :ico_brawa_01: Mała taka kochana te butki superańckie, też miałam takie kupic Matyldzi ale jakoś nogi niemogłam jej w nie włożyć :-D Oj to się wybawiliście :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

13 lis 2008, 11:27

Witam
na chwilkę tak "formalnie"zagladam


ANETKO STO LAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Dużo zdrówka dla Niki

Uciekam na zakupy i na kontrolkę z Wiki
Miłego dzionka dziewczyny

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

13 lis 2008, 13:10

Dzieńdobelek

Dla Anetki sto lat i buziaki
Obrazek

Edulitko- super zdjecia zazdroszcze wyjazdu, ucałuj Niki niech zdrowieje dobrze, że ta lekarka ja nie zaszczepiła :ico_noniewiem:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość