Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

13 lis 2008, 13:27

Myszka_, zdrowiej nam tu szybko!!!!!!brawa dla damianka za usilowanie raczkowania i nowe osiagniecia,ja kacperka tez ucze robic papa zwlaszcza do lusterka jak sie w nim przeglada ale jeszcze za bardzo mu sie machac nie chce tylko sie smieje do siebie w lustrze:)smiac mi sie chce bo jak mnie dugo nie widzi np ide do sklepu i wracam to tak strasznie sie wyrywa do mnie a jak go wezme to odrazu otwiera buzie i mnie całuje fajne takie uczucie jak dziecko cie tak tuli i chce byc blisko mamusi :ico_haha_02: do raczkowania mu sie tez nie pali ale mati tez mi malutko raczkowal ,kacper odrazu do chodzenia sie rwie hihi jak go czymam za rece to zasuwa i robi malutkie kroczki no ale nogi to on ma silne chyba przez to jego skakanie i robienie husiu na okreta czasem sie zastanawiam jak go nogi tak nie bola caly cvzas podskakiwac.od 3 dni mi cos jesc za bardzo nie chce je polowe z tego co do tej pory :(wydaje mi sie ze chyba mu w koncu te zabki sie wyzynaja chociaz nic jeszcze nie widac.wiecie co ostanio dawalam mu jablko łyzeczka i sie zaksztusil ale to tak strasznie ze musialam go szybko z lezaczka wyjac ,przelozyc przez reke i klapsa w tylek dac,ale sie wyspinalam az mi łzy poleciały :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
eVe80
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 574
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:22

13 lis 2008, 16:35

Witajcie

myszka_ zdrowiej szybciutko :ico_haha_01: :ico_haha_01:

malgoska my mamy taki sam gryzak, ale Igor go nie lubi

My już dawno kąpiemy Igora w wannie bo strasznnie chlapał.

AgaSza ten film jest koszmarnie beznadziejny, cały czas klną, palą paierosy (nawet na pogrzebie) prowadzą beznadziejne kłótnie. Ogólnie film klapa, a jak tak za granicą oglądają ten film to sobie pomyślą, że w Polsce są nienormalni ludzie (bo nawet z namaszczenia chorej jaja sobie robią). No ale może Wam się spodoba :ico_haha_01: :ico_haha_01:

A Igorowi zęby nie idą, był to fałszywy alarm. Dostał poprostu trzydniówki (wirus który trwa trzy dni). W sumie to bardzo łagodnie to przeszedł bo nie gorączkował przez dzień tylko w nocy i tylko dwa dni. Skońyło się to wysypką na całym ciele, ale nie robi się z nią nic, ma zejść sama. No i biedaczek ma biegunki, to jest najgorsze, obserwuję go ale nie daje na razie nic na to bo też lekarz nie kazał.

A ja mu smarowałam dziąsełka żelem bo myślałm że to ząbki :-D :-D :-D biedne dzieciątko.

[ Dodano: 2008-11-13, 15:36 ]
A no i moje dziecko jeszcze nie robi nic, ani papa, cześć też nie daje, kosi łapci też nie potrafi. Jakiś taki mały leń z niego.

[ Dodano: 2008-11-13, 15:37 ]
http://www.allegro.pl/item479085427_san ... aluch.html
coś takiego mi się podoba ale nie wiem jaka zima będzie :-D

[ Dodano: 2008-11-13, 15:40 ]
:ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: gapa jestem

Wszystkiego naj naj naj naj naj naj naj x7 dla Bartusia i Antosia (trochu spóźnione) :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

[ Dodano: 2008-11-13, 15:42 ]
:-D :-D :-D proszę oddać głoś i potwierdzić mailem :-D :-D :-D
Joanna24 a Ty wystawiłaś zdjęcie Patryczka??

[ Dodano: 2008-11-13, 15:42 ]
http://www.pampers.pl/spiezdrowo/galler ... =1&id=4301

Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

13 lis 2008, 16:56

eVe80, nie wiem czy mi się film spodoba, to Ci powiem jutro, ale jeśli chodzi o ten wizerunek Polski za granicą, to chyba się trochę mylisz, bo co zagranica miałaby powiedzieć o Amerykanach, po obejrzeniu "Requiem dla snu"? Też non stop przeklinają, nadużywają narkotyków, lekarstw, palą, dziewczyny wkładają sobie wibrator do odbytów (jeden dwustronny na raz). A to film jeden z najlepszych filmów ostatniego dziesięciolecia. Polecam, bo uważam, że nie wszystko musi być w kinie ładne i ulizane.

Awatar użytkownika
eVe80
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 574
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:22

13 lis 2008, 18:34

AgaSza pisze:A to film jeden z najlepszych filmów ostatniego dziesięciolecia. Polecam, bo uważam, że nie wszystko musi być w kinie ładne i ulizane.


no niby tak ale dla mnie ten film to duuuuża przesada, bo nikt się tak nie zachowuje jak w tym filmie. Przynajmniej ja nie znam osób coby się tak głupio zachowywały.

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

13 lis 2008, 18:50

...
Ostatnio zmieniony 28 lut 2009, 22:56 przez malgoska, łącznie zmieniany 1 raz.

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

13 lis 2008, 20:08

Toska pięknie raczkuje :ico_brawa_01:


W związku z tym,ze antek nie daje cześć, nie robi papa, nie karmi mamy, nie stoi i królika dręczy no i nie raczkuje Marek kazał mi napisać,że za to w kąpieli siutkiem się bawi :-D



A miałam pytać już dawno jak nalewka z kukułek? Smakuje?


Ciekawa jestem opinii Agisza co do filmu? Czy tez się nie spodoba jak Eve. Ja też nie przepadam za chamstwem i przekleństwami na ekranie ale ze mnie taka kinomanka,ze moja opinia się nie liczy. Beverly Hils to był film a nie to co teraz nakręcają :ico_haha_01:


Myszka kuryj się kuruj.


Eve to Igorek miał wymasowane dziąsełka na trzydniówkę hahahah

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

13 lis 2008, 20:45

...
Ostatnio zmieniony 28 lut 2009, 22:57 przez malgoska, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

13 lis 2008, 21:58

malgoska, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wielkie :ico_brawa_01: dla Tosi jest z niej mala agentka :ico_brawa_01: teraz musisz ja na kazdym kroku pilnowac my jeszcze z dziewczynami mamy spokuj ale pocieszam sie ze juz niedugo :ico_haha_02:

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

13 lis 2008, 22:04

Edit a ja zapomniałam Ci pogratulować,że będziesz ciocią :-)

Awatar użytkownika
eVe80
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 574
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:22

13 lis 2008, 22:59

malgoska pisze:Ewa mi też się te saneczki spodobały jakiś tydzień temu, ale na razie nie kupujemy. Nie ma sensu na rok czasu

czemu na rok, przecież one są też dla starszych dzieci jak się ściągnie śpiworek.

asika82 pisze:W związku z tym,ze antek nie daje cześć, nie robi papa, nie karmi mamy, nie stoi i królika dręczy no i nie raczkuje Marek kazał mi napisać,że za to w kąpieli siutkiem się bawi

No Igor to się nawet siutkiem nie bawi. :-D :-D :-D :-D :-D

asika82 pisze:Eve to Igorek miał wymasowane dziąsełka na trzydniówkę hahahah

oj wymasowane i nasmarowane żelikiem na dziąsełka :-D :-D :-D :-D

asika82 pisze:Edit a ja zapomniałam Ci pogratulować,że będziesz ciocią

???? o czymś nie wiemy ????

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość