Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

13 lis 2008, 13:13

Miszka--egzema jest wtedy kiedy juz te zapalenie przerodzi sie w infekcje,a to rzadko sie zdarza.U mnei tak sie stalo bo za dlugo czekalam apowinnam isc do lekarza i sama masc by pomogla,a teraz antybiotyk daje zeby sie nie wdalo w krew bo dostalby zakazenie krwi.Egzema to otwarte ranki i nie trudno o rozne bakterie.
JA smaruje tylko kremami,masc z antybiotykiem smarowali tylko w szpitalu.

Mi tez powiedziala lekarka w szpitalu ze to AZS ale przedwczoraj bylam u dziecinnego lelarza i mowil mi ze dzwonil do szpitala bo oni zla diagnoze postawili,tzn to sie nie zwie AZS jeszcze tylko inaczej i w tym przypadku jest szansa ze calkiem zaniknie,oczywiscie nie odrazu ale po miesiacach.Ale ERYczek juz tego wogole nie ma,tylko na glowce ma suche placki,taka skorupka,wyglada jak ciemieniucha,ale to samo sie skruszy.

Mi jeszcze mowili ze pokarm nie ma nci wspolnego z ta choroba skory,to porpostu trafia bardzo duza ilosc niemowlat i bardziej jest to uwarunkowane genetycznie anizeli od czegos wychodzi.MAm jesc wszystko z umiarem.A produkty mleczne to tez conieco ograniczac,ale tez nie szczedzic jogurta,czy szklanki kakao itd.

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

13 lis 2008, 13:23


Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

13 lis 2008, 13:34

Tak,tylko ze Eryk nei ma jeszcze tego typowego AZS.MAm nadzieje ze sie tylko na tym zakonczy a nie ze po trzecim miesiacu przeistoczy sie w mocne,atopowe zapalenie skory.
Erykowi w mig pomogly te kremy,masci i lekarka jak zobaczyla poprawe,tak szybka i tak duza to stwierdzila ze Eryk prawdopodobnie nie bedzei z tych gorszych przypadkow

MAm taka nadzieje i ja :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

13 lis 2008, 13:37

MAm taka nadzieje i ja
wiem kochana,ja tez mam taka nadzieje,ze nasze dzieciaczki beda tymi lzejszymi przypadkami!Bo to fakt,ze to gowno przybiera lzejsze i ciezsze formy :ico_sorki:
MAm nadzieje ze sie tylko na tym zakonczy a nie ze po trzecim miesiacu przeistoczy sie w mocne,atopowe zapalenie skory
No wlasnie,tez mi sie tak marzy,oby tak bylo :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

13 lis 2008, 13:55

miszka kochana,musimy myslec optymistycznie,prawda'?? :-)
A jak wyglada NAtalka?ma jeszcze jakies zmiany skorne czy wszytko poschodzilo??
JA moge moje mascie polecic,sa napradwe na wage zlota.

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

13 lis 2008, 14:02

miszka kochana,musimy myslec optymistycznie,prawda'??
A jak wyglada NAtalka?ma jeszcze jakies zmiany skorne czy wszytko poschodzilo??
JA moge moje mascie polecic,sa napradwe na wage zlota.
Wszystko jej pieknie zeszlo,buzka jak aksamit.Trwalo to tydzien,po czym 2 dni temu znow zaczelo ja wysypywac,juz nie tak jak przedtem bo caly czas smaruje,ale jednak :ico_noniewiem: Masz racje musimy byc dobrej mysli :ico_sorki:
Sarenka napisz mi prosze jakich masci uzywasz ,moze tez wyprobuje.

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

13 lis 2008, 14:37

Juz ci pisze....
NA twarz mam excipial Mandelölsalbe(2 razy dziennie)
na reszte ciala excipial ULipolotio.
Poprawa widoczna juz po 2 dniach

A jak u was jest z reszta ciala,bo u nas jak aksamit ,nic nie wyszlo,tylko twarz i szyjka.
A czy na glowce tez ma takie wysuszone strupki??To am samo odpasc z czasem.

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

13 lis 2008, 15:14

ja kurde nie wiem bo nicy tem antybiotykiem mam smarowac pryszcze-bo on odkaza a ta mascia sucha skorke ale ja mam 2 w 1 tzn wysypke i sucha skorke :ico_noniewiem: i badz tu madra ktorym smarowac :ico_noniewiem:
Miszkaten kremik to szczegolenie na uszka jej sparowalam bo byly suche jak wiorki i tam pomoglo :ico_sorki: a smarowalam ze 3 razy :ico_noniewiem:
moja lekarka narazie mowi ze to bardziej bakteria ja dopadly a nie ze to AZS ale jak nie zajdzie przez tydzien od tego antybiotyku to bedzie pewnie dalej myslec-zreszta wiecie te wszystkie dzieciece choroby skory sa tak podobne ze szok :ico_olaboga:
ja tez dolaczam do was dziewczyny zyjace nadzieje ze Nasze malenstwa beda tymi,,dobrymi przypadkami,, :ico_sorki: i wierze ze tak sie stanie i Natalka,Eryczek i Iga wkrotce zapomna o pryszczach na zawsze :ico_sorki:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

13 lis 2008, 18:15

Boże moj sie wydziera caly dzien spi po 20 minut i znowu nie wiem co mu jest nawet mu butelke zrobilam bo moze jest glodny zjadl 100mln. i spi od 30 minut, kurcze rece mi opadaja :ico_placzek:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

13 lis 2008, 20:24

Adia czasem sa takie gorsze dni...wiem ze wtedy mozna sie zalamac...ale my mamusie musimy dac rade :ico_sorki:
trzymaj sie cieplo :-)
a u mnie leje caly dzien...

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 0 gości