Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

14 lis 2008, 01:14

eVe80, żelik na pewno nie zaszkodził, a za jakiś czas na pewno się przyda :ico_oczko:
Małgośka brawa da Tosi, ucałuj ją od nas i wyściskaj za je wielkie osiągnięcia :ico_brawa_01:

Dziś Damian też bawił się siusiakiem, ale nie w kąpieli a na łóżku siedząc bez pieluszki przed kąpielą, wcześniej zdarzało się mu go dotkąc, pociągnąc za niego czy coś a dziś się mu przyglądał i w ogóle próbował go zabrac ale to było śmieszne, tłumaczyłam mu że to jego siusiaczek i nie da się go wziąc al eon twardo próbował - bo a nuż się uda, mówię Wam pocieszny widok :-D
co do kosi łapci, to bawi go to od dawna ale nie prostuje jeszcze obu dłoni tak na sztywno do tego, raz ma bardziej rozprostowane raz mniej, raz ma jedną rączkę w piąstkę a drugą normalnie, ale z czasem pewnie się nauczy.
Damian bardzo lubi jak np stoi na nóżkach i się go podrzuca i znów stawia, nawet sam próbuje się odbijac i tak śmiesznie to wygląda jak tak "kanguruje", w ogóle uwielbia moje dziecię jak się go podrzuca, kręci, robi samolociki itp. Niekiedy jak go sadzam na kolanach to chwytam go za łąpki i podrzucam na kolankach, a jak przestaje to on tak podskakuje fajnie dając do zrozumienia, że chce jeszcze.
Ostatnio też robi tak, że patrzy na mnie po czym odwraca główkę tak w boczek (gł. w lewą stronę) i tak z boku zagląda lub niekiedy nawet az na łokciu się opiera i tak zagląda z boczku, super to wygląda :ico_haha_01:

asika82 pisze:dit a ja zapomniałam Ci pogratulować,że będziesz ciocią :-)

n o właśnie już dawno o tym czytałam n a UM i zapomniałam...
ucałuj szwagierkę!
eVe80 pisze:???? o czymś nie wiemy ????

szwagierka Edyty - Lidziasc(chyba tak sie pisze jej nick) bedzie miała 2 dzidziusia.

eVe nonono te sanki, ja też myślę o sankach, ile by śniegu nie było to zawsze wielka radocha bedzie jak bedzie można malucha na sankach powozic :ico_brawa_01:
a w ogóle, jak wyzdrowieje to może w końcu umówimy się na spotkanko?

Co do brata to jutro prawdopodobnie ściągną mu ten zacisk z buzi, bardzo przez to schudł, ale nie ma się co dziwic jak tylko płynami może się "żywic" - chodził dziś koło lodówki i co jakiś czas do niej zaglądał mówiąc "jutro się tobą zajmę" śmieszne ale rozumiem go :ico_oczko:
Rozprawa w toku, W niedziele pały przywiozły mu info , że został powołany lekarz biegły sądowy do sprawy. Jeden z tych kolesi był już tu u nas 2 razy, próbował go nakłonić do zmiany zeznań, ale nie wiem co miałby podpowiedzieć, że co potknął się o kamień i całą twarz łącznie z kościami sobie zmasakrował i żebra połamał czy co...
W ogóle Ci kolesie - obaj mają wyroki w zawieszeniu za pobicie z zeszłego roku, więc teraz na pewno pójdą siedziec tym bardziej, że Sebek miał bardzo poważne uszkodzenia, więc domyślam się że nie małe wyroki dostaną, tym bardziej że jest świadek, o czym oni wiedzą ale nie wiedzą kto - dziewczyna która przyszła do dziewczyny brata że widziałą wszytsko i że jak trzeba to bedzie zeznawac i ona potwierdza, że mu na głowę skoczył jeden z nich i że go kopali jak był już nieprzytomny, że ten jeden to ponoc jak opętany go kopał dopiero ten drugi go rawie siłą odciągnął - debile ... mogli go zabic...
a najlepsze, że ostatnio jak był ten kolo to mówi do mojego brata tak, że oni się nie biją, że to on zaczął, że oni są spokojni, na co mu Seba a ten wyrok to za co masz, przecież za pobicie i kolesia zmarało. Boją się dupki bo wiedzą, że się nie wymigają. Oni są kasiaści obaj i to bardzo, myśleli, że przekupią Sebka i w ogóle. A i ten kolo mówił też ostatnio, że przecież "nic z tego ie bedziesz miał a my pójdziemy siedziec, a ja Ci mogę dac kase ile zechcesz" na co Seba mu odpowiedział, że oni dostaną słuszną karę a o pieniądze niech się nie martwi bo i to od nich dostanie...

jak bede miec chwilę to napisze Wam jak sie poznaliśmy, już się napisałam więc nie bede zaśmiecac, a i tu jest dłuższa historia, która trwa już 8 lat :ico_oczko:

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

14 lis 2008, 10:33

heja myszka dobrze ze z bratem juz coraz lepiej ,ci kolesie powinni isc na bardzo dugo do kicia !!!!!!!
Myszka_ pisze:tak śmiesznie to wygląda jak tak "kanguruje",
wlasnie tak kacper caly czas podskakuje a mi juz rece odpadaja czasami hehe
Myszka_ pisze:asika82 napisał/a:
dit a ja zapomniałam Ci pogratulować,że będziesz ciocią :-)

n o właśnie już dawno o tym czytałam n a UM i zapomniałam...
ucałuj szwagierkę!
dziekuje bardzo :-D strasznie sie ciesze i juz sie nie moge doczekac jak urodzi,bedziemy razem na spacerki chodzic :ico_brawa_01: ucaluje ja mocno od was :ico_haha_02:
kacperek wczoraj zasnał o 19 i spal do 6.30 a rano nawet o dziwo nie plakal tylko sobie gadał noi znow malo zjadł :ico_zly:

Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

14 lis 2008, 11:14

No więc eve kochana, muszę stwierdzić, że mamy zupełnie odmienne gusta filmowe. Moim zdaniem film "33 sceny z życia" to znakomity obraz, ogląda się go świetnie, momentami wzrusza do łez, momentami śmieszy. Uważam że zasłużenie dostał aż 4 nagrody na festiwalu w Gdyni. A to, że przeklinają?-wcale nie bardziej niż moi znajomi na imprezie albo mój mąż jak się spotka z kumplami, a to że się śmieją z namaszczenia chociażby? ja też się z tego śmiałam, bo to śmieszna scena była-uważam, że fajnie, że mieli dystans do tego co się działo, a nie była to jakaś ortodoksyjnie katolicka rodzina, to się śmieli z namaszczenia, ale mimo wszystko widać było w tej rodzinie miłość i przywiązanie. I powiem Wam, że na tyle film mi się spodobał, że dziś idę na niego jeszcze raz :-) Zawsze tak mam, że jak film dobry, to oglądamy z Adamem po kilka razy. "33 sceny z życia" to film, który obowiązkowo musi się znaleźć na naszej półce z DVD. A co do tego obrazu Polaków, to uważam, że są różne rodziny w Polsce, różni ludzie i jak to napisała kiedyś malgośka różne światy, których nie znamy. I trzeba je pokazywać w kinie, bo są warte zobaczenia. W Polsce tak mało kręci się dobrych filmów, właśnie dlatego że Polacy boją się że ich wspaniały wizerunek zostanie zbrukany. Niesłusznie moim zdaniem. Bo Polacy, jak inne narody mają swoje wady i zalety. I np. miał być wyprodukowany taki film o Westerplatte i w scenariuszu (nie wiem czyjego autorstwa niestety)były sceny, w których żołnierze liżą zdjęcia nagich kobiet w gazetach. I co? I wywalili tą scenę, tą i wiele innych, których pokazanie groziłoby tym, że zagranica pomyślałaby sobie źle o Polakach. A Polacy to przecież zawsze tacy święci byli. A nieprawda właśnie. Lubię filmy, w którym pokazuje się prawdę, w których nie ma polukrowanych ludzi i słodkiego życia, a lubię takie filmy dlatego, że mnie przekonują, że wierze takim obrazom, że wiem, że mnie reżyser nie robi w konia, że ogladając ten film mogę coś przeżyć. I to by było na tyle. W każdym razie "33 sceny z zycia" to genialne polskie kino (w końcu) i szczerze je polecam. I dodam jeszcze, że dubbing Ostałowskiej i Więckiewicza zasługuje na szczególne uznanie.

[ Dodano: 2008-11-14, 10:22 ]
No a teraz muszę się z Wami podzielić moim stresem, może mi się choć trochę zmniejszy przez to. Od kilku dni mam jakieś schizy, że znów w ciąży jestem. I ciągle zauważam jakieś objawy potwierdzające tą moją ciążę. A to pewnego dnia mi się słabo zrobiło (we wtorek jak w knajpie na obiedzie byliśmy), a to przedwczoraj w głowie mi się zaczęło kręcić, a jak kończyłam brać te tabletki Cerazette (ze dwie tabletki mi wtedy zostały) to miałam jakieś kilkudniowe plamienia. Potem zaczęłam stosować ten Nuva Ring, ale teraz tak sobie myślę, że już mogłam być w ciąży. Strasznie się tym denerwuję i już od tygodnia test ciążowy mam kupić i ciągle zwlekam, bo się boję. Wiem, że to nieodpowiedzialne z mojej strony, bo powinnam go zrobić i wiedzieć i odpowiednio się wtedy zachowywać, a nie ja nalewkę z kukułek piję (delicja!!! :-)), drinki z rumem no i jeszcze to kółko z hormonami mam w pochwie-to też może zaszkodzić, co nie? Mam nadzieję, że to tylko moje wyobrażenia, że na teście zobaczę tylko jedną kreskę, ale naprawdę tak się denerwuję, że nie wiem. Dziś chyba już kupię ten test. Bądźcie ze mną dziewczyny!

[ Dodano: 2008-11-14, 10:32 ]
malgoska pisze:
asika82 pisze:w kąpieli siutkiem się bawi
a ja myślałam, że to dopiero za jakieś 17lat :-D :-D :-D i że nie on sam, a z pomoca koleżanki :-D

oj malgośka, to widzę, że Ty taka sama nieuświadomiona jak ja w tych sprawach. Przygotuj się na to, że córeczka będzie sobie dobrze robić dużo wcześniej niż za 17 lat. Moja Ewcia jakieś dwa miesiące temu zaczęła. Poważnie mówię. Byłam zdziwiona i zaskoczona tym faktem, bo nie sądziłam, że to w tym wieku, nikt nigdy mi nic o tym nie mówił. No ale potem rozmawiałam z mamą i się okazało, że ja też wieku ok 3-4 lat się masturbowałam i że to nic złego, a całkiem normalne zjawisko. Nawet sobie książkę na ten temat kupiłam, bo chciałam poznać problem. No i już się nie martwię, choć wzbudza to we mnie nadal pewnego rodzaju zakłopotanie, ale chyba przywyknę :-)

[ Dodano: 2008-11-14, 13:18 ]
Och Wy, nie byłyście ze mną, stres mi się wcale nie zmniejszył, wręcz przeciwnie, nie mogłam się doczekać kiedy Kinga się obudzi, żebyśmy w końcu mogły pójść do apteki po ten test. W końcu się obudziła i poszłyśmy. Od razu wykonałam ten test, a serce to mi waliło jak oszalałe. Jak tylko zrobiłam ten test, to uciekłam z łazienki do Kingi, co by się nie wpatrywać z zapartym tchem w tą zasikaną płytkę. Dawno się tak nie denerwowałam. Wróciłam do łazienki z Kingą, nie chciałam być sama i ... hi hi na szczęście jedna kreska!!!!! O matko, ale emocje! Od razu zadzwoniłam do Adama i przekazałam mu te radosną nowinę. Przyznał że też się denerwował (a wczoraj spokojnie mówił, że nawet jak będziemy mieli trzecie dziecko, to żaden problem).
No i zaraz sobie wypiję szklaneczkę nalewki-za zdrowie tej jednej kreski :-D
Ostatnio zmieniony 14 lis 2008, 17:16 przez AgaSza, łącznie zmieniany 1 raz.

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

14 lis 2008, 14:40

...
Ostatnio zmieniony 28 lut 2009, 22:57 przez malgoska, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
eVe80
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 574
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:22

14 lis 2008, 18:10

witam

AgaSza ciesze się, że film Ci się podobał bo przynajmniej nie była to strata kasy :-D :-D w Twoim przypadku. Ja nie jestem takim kinomanem jak Wy i mam inne gusta co do filmów, no ale o to właśnie chodzi.
AgaSza pisze:a nie była to jakaś ortodoksyjnie katolicka rodzina, to się śmieli z namaszczenia,

no ja do kościoa nie chodzę ale mam pewien szacunek do tych rzeczy

AgaSza pisze:Polacy boją się że ich wspaniały wizerunek zostanie zbrukany
akurat wizerunek nie mamy wspaniały za granicą: picie, kradzierze, rozboje, więc tu się nie zgodzę z Tobą.

Zgadzam się z malgoska rób sobie dodatkowe badania bo to może być faktycznie jakiś torbiel.

AgaSza pisze:Moja Ewcia jakieś dwa miesiące temu zaczęła. Poważnie mówię. Byłam zdziwiona i zaskoczona tym faktem, bo nie sądziłam, że to w tym wieku, nikt nigdy mi nic o tym nie mówił.

no takie małe dzieci to też nie wiedziałam, natomiast w przedszkolu mam maluchy 2,5 latki i 3 latki i oni już jadą z koksem :-D :-D :-D
No ale to jest zupełnie normalna sprawa jak dziecko poznaje swoje ciało, tylko faktycznie jak się zachować, jak starsze dziecko tak ciągle się dotyka, nie pozwalać ?? a z drugiej strony to normalne.
AgaSza co pisze w książce na ten temat?

Igor już się lepiej czuje ale w dalszym ciągu ma biegunkę, myszka_ może w grudniu się nam uda spotkać? Super, że z Twoim bratem już lepiej :-D :ico_brawa_01: :-D

[ Dodano: 2008-11-14, 17:11 ]
malgoska pisze:Miałam się pochwalić - Tosia potrafi samodzielnie zejść z łóżka

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja też nie wiedziałam, że takie maluchy już są takie sprytne

Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

14 lis 2008, 18:27

eVe80 pisze:AgaSza co pisze w książce na ten temat?

pisze, że jeżeli dziecko normalnie się bawi, interesuje otaczającym je światem tzn. nie onanizuje się nagminnie to nie robić problemu, starać się odwracać uwagę dziecka od tej czynności, zając jakąś zabawą, czymś interesującym, ale nie za wszelką cenę. Nie mówić nigdy, że to jest coś złego, brzydkiego i że ma tego nie robić, gdyż może w przyszłości kojarzyć doznawanie przyjemności z czymś złym.

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

14 lis 2008, 21:16

AgaSza pisze:że znów w ciąży jestem
ola boga !!!! Byście musieli samochód zmieniać :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: Jak Agasza była u mnie to powiedziała,ze to byłby największy problem przy kolejnym dziecku :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: A tak na serio to stracha miałaś jak nic. Dobrze,ze zrobiłaś test i nalewkę mozesz bezkarnie popijać.


Myszka dobrze,ze brat dochodzi do siebie a tych łobuzów to niech zamkną na kilka dobrych lat.

[ Dodano: 2008-11-14, 20:18 ]
malgoska pisze:Tosia potrafi samodzielnie zejść z łóżka
no brawo


Antek zakatarzony ja też. strasznie gardło mnie bolało i Marek kupił mi dzisiaj taki spray Hasco sept- rewelacja!!!!!!!!!!! Po jednym psiuknieciu o niebo lepiej.

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

14 lis 2008, 21:29

...
Ostatnio zmieniony 28 lut 2009, 22:58 przez malgoska, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

14 lis 2008, 22:39

malgoska, ale masz przygody z ta Tosią, uważaj na nią, bo to niezły rojber :-)
Asia, no mogę na szczęście nalewkę popijać tylko że mam pytanie jeszcze: ile Ty tego mleka wlewasz? Bo ja to chyba trochę z nim przesadzam. Leję mleko w proporcji mniej więcej 4:1 - za dużo, co nie?
A samochód to faktycznie byłby największy problem, no ale na szczęście dalej możemy jeździć naszą małą polówką :-)

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

14 lis 2008, 22:45

AgaSza pisze:proporcji mniej więcej 4:1
pierwszego drinka leje podobnie a kolejne to nie wiem bo już nabombiona jestem :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość