Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

08 mar 2007, 15:38

Aniu, gratulacje, to duży krok naprzód, niedługo Ci będzie z talerza podbierał :D:D Pewnie, też lepiej sie coś czuje.

Piszecie, ze przeczytacie, nadrobicie i nie pamiętacie. Ja zapominam co JA !! pisałam, musze się wracać i spr co też tam opisałam :?

[ Dodano: 2007-03-08 ]
co to jest HP, MP ,EXP??????

[ Dodano: 2007-03-08 ]
zniknęło? masakra, widziałyście to czy tylko ja mam omamy?

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

08 mar 2007, 15:46

Kochane jestem uradowana :) Mała może dostać zupki, jest zdrowiutka, waży 7800, pani dr mówi że niedługo ząbki jej wyjdą , ja tamnic nie widzę, nieważne. Najważniejsze jest to że alergia poszła won, wysypka która się pojawia to najprawdopodobniej reakcja na wodę i mamy kupić specjalny płyn do kąpieli. Kurcze ja nic nie wiem jak z tymi zupkami, pomóżcie jestem zielona ale szczęśliwa. Musze nadrobic co pisałyście, 3 strony

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

08 mar 2007, 15:53

Sosenko -> nie masz omamów, pewnie admin się coś bawił :ico_nienie:

Asiu Kochana -> Super! cieszę sie, że możecie już pałaszować zupieńki :ico_buziaczki_big: Zobaczysz jak Wikunia będzie zżerać i pochłaniać zawartosc miseczki :ico_olaboga: Cieszę sie na rpawdę że wszystko wróciło do normy :ico_haha_02:
z zupkami to tak jak z marchewą, ladujesz do buzi i pilnujesz żeby nie wypluła ;-) Hehe a tak poweażnie, to najlepiej daj jej na początek zupkę z gerbera, jest niewiele składników, wiec w razie czego bedziesz wiedzieć, co ją uczuliło (tfu tfu tfu - odpluwam żeby nic nie zapeszyć) Ja zaczynałam właśnie od takich zupek, potem stopniowo wprowadzałam udziwnienia, w postaci np. jakiegoś brokułu, szpinaku itp zawsze odrobinę dodawałam do ulubionej zupki i jak akceptowała smak to następnym razem nawaliłam tego zielstwa wiecej.
Nie wiem dokąłdnie co chcesz wiedzieć, bo ja bym tak mogła całą stronę o zupkach pisać....

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

08 mar 2007, 15:54

:ico_brawa_01: Asiu, suuuuper :ico_brawa_01: daj Wiki za to od cioci Sosny schabowego

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

08 mar 2007, 15:55

Jakie zupki dawać jest tyle firm, kurcze nie mam pojęcia, wysyłam męża do sklepu ale musze mu napisac co ma kupic. Acha czy jak dajecie słoiczki to wszystko jednej firmy czy nie ma to znaczenia

[ Dodano: 2007-03-08 ]
Gosiu teraz doczytałam o tym gerberku dzięki

[ Dodano: 2007-03-08 ]
Faktycznie spojrzałam na stronę hippa, tam zupki mają dużo składników. A do rodziców jednak nie jedziemy, u mamy ta grypa panuję, wolę uważać i dmuchac na zimne

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

08 mar 2007, 16:00

Asia, dla mnie nie ma znaczenia jaka firma, generalnie preferuję Hippa, ale on nie ma takiej dobrej bezmięsnej zupki jak Gerber - moię Ci pycha :ico_oczko: jest taka od 4 miesiaca na masełku :ico_obiadek: A potem do tej zupki dodawałam brokułu (też gerber) po jakimś tygodniu, potem szpinak z zmieniaczkami (Hipp) potem zupka Gerbera nnie na masełku tylko na jakimś oleju kukurydzianym czy czymś takim. Potem kupowałam obiadki z BoboVity, bo są gęściejsze z kleikiem albo ziemniaczkami. Z Hippa są takie wodniste. Do wyboru do koluru tych zupek :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-03-08 ]
za to deserki to tylko Hipp, mają bardzo dobre i bardzo zróżnicowane :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-03-08 ]
Dbrze, że nie jedziesz, nie ryzykuj, grypa to jednak zaraźliwe cholerstwo.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

08 mar 2007, 16:05

Dzięki Gosiu Buziak dla Ciebie. Mała padła po wizycie, ale chociaż wiem że potrafi płakać, bo w domu tego nie robi.

Awatar użytkownika
blondi-aniak
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:28

08 mar 2007, 16:06

Asiu ja daje wszystkie firmy zupki i soczki.Super,ze Wiki moze wreszcie pałaszkowac co innego. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

08 mar 2007, 16:06

http://www.gerber.pl/index.html

tą zupkę dawałam jako pierwszą

nie wyświetla się ta zupa...zaraz ją wkleję

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

08 mar 2007, 16:08

Z grypą to jest tak, jak jej nie wyleżysz to złapie cię jakieś inne nonono, a skąd wiadomo że dziecko ja wyleżało. U nas w firmie znowu 5 pracowników przeszło grypę żołądkową, dobrze że już przeszło im. Jaka pogoda takie durne choroby się mutują, gdyby był mróz to co innego. Miejmy nadzieję że niedługo wszystko się unormuje

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość