Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

12 mar 2008, 14:03

Anileveja niesety ciemna z niemieckiego chociaż na studiach mialam :ico_wstydzioch:
aga0406No łukasz taką samą ma zabawę jak Wojtuś mnie do szalu to doprowadza weźmnie do buzi pomemła wypluje a czasem jeszcze to wyplute znów wklada do buzi bleee.... dobrze że nie za często to robi tylko czasem ma jakieś takie naloty.
Dotota Brak mi słów na teściową........

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

12 mar 2008, 14:06

qunick bardzo ci dziękuje za ten link, super jest ta strona i ile tego tam jest hehe, SUPER że mi to "dałaś" że też wcześniej nie wpadłąm na pomysł, zeby własnie znaleźć takie coś w necie, po prostu pokażę to stronę mojej teściowej i już!!! Dziękuje ci dobra kobieto :ico_brawa_01:
mamcia tobie też dziekuje za to co napisałaś, właśnie uswiadomiłaś mi że o to jej chodzi, bym zrezygnowała z "matkowania" i wróciła do rpacy bo źle wychowuje Agatke, przecież to jasne...kurcze ale byłam ślepa, masz 100% racje, dziękuje wam wszystkim. Teraz jestem już pewneijsza i jakby silniejsza, mam więcej argumentów za mną:-) Ale nie mam zamairu się z nią kłócić czy coś, po prostu postawie sprawe jasno i tylk oraz bo nie mam zamiaru sie powtarzać- zostaje w domu z Agatką i koniec :ico_brawa_01:
anilewe chwilowo od pół roku nie mam niemieckiego, ale jak mogę ci pomóc to przyślij mi te pytania...a jak ostatnio było, dobrze? Postaram sie teraz lepiej przyłożć...

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

12 mar 2008, 14:06

Patrysiu zdrowiej szybciutko :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: kelly Ja przepis na ciacho wysłałam na pw bo jeszcze go sama nie robiłam tylko jadlam u kumpeli. Jak anileve spróbuje i wyjdzie dobre to podam na tt

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

12 mar 2008, 14:08

na godzine 17:00 jadę do szczepienia z Agatką, wiec odezwę się potem papa

Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

12 mar 2008, 14:10

Dorota.M., poprzednim razem było dobrze:)dziękuję Ci Słońce:)i gratuluje podjecia decyzji co do postawy wobec tesciowej:)ja tez na Twoim miejscu zostałabym w domu z Dzieciatkiem:)przesle Ci pozniej pytania bo teraz wstał KAcper i juz mi szogunuje takze lece do niego....

[ Dodano: 2008-03-12, 13:13 ]
niedługo mam zamiar zrobic tamto ciacho:)

http://www.ciasta.net/
na tej stronce sa dobre przepisy ja moja psiapsióła z niej robimy, ostatnio robiłamz niej milky way i wyszło pycha:)

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

12 mar 2008, 14:15

anilewe ciesze sie że moge ci pomóc, w końcu do czegoś się przydam hehe A to ma być na sobote zrobione? Ja będę dopiero wieczorkiem na necie...więc później odbiorę maila.

ale pogoda :ico_olaboga: znów silny wiatr i pada....
a ja o dziwo mam dobry humor phi

[ Dodano: 2008-03-12, 13:17 ]
aga0406 był taki okres co Agata też wypluwała jedzonko jak jadła, teraz nie wypluwa tylko wkłada paluszki do buźki i wykłada jedzonko z buzi, nie wiem co gorsze ...

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

12 mar 2008, 14:44

CZESC DZIEWCZYNY amelka zasnelao 13.00 to mam chwilke zeby napsiac bo zaraz ide sie uczyc testow z prawka jazdy tak, tak jak cche jezdzic bepiecznie z dziecmi to przepisy musze sobie przypomniec niestwety bo niedzielnym kierowca nie zamierzam byc hi hi hi ;)
QUNICK pytalas co ze mną po alergologu, hhhhhhhhhmmmmmm szkoda gadac, rozczarowalam sie i to bardzo tą lekarką bo poszłam do niej pierwszy raz i chyba ostatni.
Poszłam z Amelcią bo nie mialam jej z kim zostawic,Melka sobie chodzila po gabinecie i sie rozgladala nieraz cos dotknela to ta lekarka jak ruszyla z pyskiem , jeny tylko niech to dziecko tego segregatora nie dotyka bo to wazna dokumentacja!!!!!!
Dodam, ze na plakietce miala napisane specjalista alergolog, pediatra tak, wiec jej na koniec powiedzialam ze pediatry w niej nie ma za grosz i ja z moimi dzxiecmi nigdy bym do niej nie chodzila.
Zaczęła mnie pytac dlaczego 7 lat sie nie lecyzlam a ja jej na to ze leczylam ale doraznie krople do nosa, do oczu zyrtec i to tylko bo wczesniej bylam w ciazy z pierwszym dzieckiem i nie moglam sie odczulac potem drugie dziecko i teraz chce sie znow wziąsc za siebie.
Na to ona czego ja od niej oczekuje jak juz mamy marzec i sie pylenia zaczynaja!!!!!!!
A ja ze nie oczekuje rewelacji bo wiem ze na odczulania jest pewnie za pozno ale liczylam na to ze mi leki dorazne zapisze na te najwieksze pylenia co mnie czekaja od kwietnia do konca lipca :(
Ona na to dobrze to po tych wynikach testow co tu pani mi teraz dala bo jej dalam te ostatnie co w 2001 roku mialam robione to widze ze jest pani naprawdę mega alergikiem.
A ja do niej ze tyle to tez wiem hi hi hi. To ona mi na to to prosze mi powiedziec jaką szczepionka byla pani odczulana ja jej na to ze nie pamietam no to ona na mnie z pyskiem ze jak moge nie wiedziec itp itd.......
Jakie leki ja przyjmowalam wiec jej 3 podalam a ona i tylko to,na to ja ze pozostalych nazw nie pamietam ze jedne krople na literę H sie nazywaja i jesli Pani doktor by jaks nazwe podala to napewno mi sie przypomni ta naza no to ona na mnie znow z pyskiem ze jestem smieszna ze ona zna duzo lekow na literkę H no normnlnie zero lekarza wniej sero.Powiedziala mi ze mam podejsc do rejesracji i sie zapisac na jaknajszybszy termin na testy i mnie pyta czy racze znow z dzieckiem przyjsc.
No to tu mnie tak wkurwi........ za przeproszeniem ze juz wybuchłam bo ja sobą nie dam pomiatac i tak juz wystarczająco nadszarpnela mojej cierpliowosci i jej powiedzialam tak:
Hhhhhhhhhm wie pani co, przysłam tutaj dzis zeby uzyskac pomocy w sensie doboru lekow na nadchodzący czas pylenia, zeby uzyskac informacje na temat kiedy co najmocniej pyli bo moze sie cos pozmienialo na to ona mi przerwała i mowi mi ze jej pacjenci alergicy wszyscy doskonale wiedzą co kiedy pyli ze era czasow typu brałem żołta tabletke juz sie skonczyla chodzilo jej o to ze ja nie pamietam nazw lekow ktore bralam.
wiec jej mowie prosze mi nie przerywac bo ja pani tez nie przerywalam pani suchych wywodow!!!!
Normalnie kłutnia sie w sumie wywiązala miedzy mną i nią.
I jej mowie ze przyszłam tutaj bo słyszałam ze ta poradnia cieszy sie dobrą opinia ale gdybym wiedziala ze trafie na kogos takiego jak pani to bym w zyciu tu nie przyjechala. ze ma pani iby napisane ze jest pani pediatrą ale zero podejscia do dzieci z pani strony widze. To czy ja przyjade na te testy to tylko moja sprawa ale ta wizyta mnie strasznie zniesmaczyla i jesli pryjade to owszem zrobic testy ale do pani juz nie dziekuje bardzo ale NIE !!!!!
I tyle QUNICK to byl moj pierwszy tak niemily przypadek rozmowy z lekarzem w szoku jestem do dzis jak ona ze mną rozmawiala ej.
Nie uzyskalam w sumie nic tylko podala mi adres strony www. bo pytala czy mam internet i podala mi adres strony www gdzie mam sobie wchodzic i pilnowac kalendarza pylen rozumiesz to :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: I to wszystko.
Te testy zrobie oczywiscie dla siebie samej ale z wynikami do niej nie pojde tylko jednak bede chodzic tam gdzie naleze od dziecka mam co prawda troche dalej z dojazdem ale juz trudno dlatego tu podjechalam bo blizej by bylo ale coz nie bede do tej debilki chodzic.
WYPLUWANIE JEDZENIA Amelcia wypluwa hm a raczej wyjmuje sobie rączkami z buzki jak juz jest najedzona i rzuca mi na podloge i ją karce mowiąc ojj oj niew olno a ona w smiech ;)
DOROTA moje zdanie co do tesciowej juz znasz bo pisalysmy na gg o tym takze i ja sie ciesze ze podnioslaś głowę do gory i juz!!!!!!!
Daj znac jak wrocisz ze szczepienia jak Agatka co i jak :)
My niestety szczepienie musimy sobie odpuscic narazie.
Niedlugo kacpi ma szczepienie tez jako 5 latek hi hi hi
EVA jaaaaa a kiedy to wyniknęło z tą przeprowadzką tak nagle?
Cos większego tak?
Super bardzo sie ciesze i Ci zazdroszcze, choc my mamy swoje mieszkanko dwa pokoje i fajnie uządzone tak mysle hi hi to juz zaczyna mi brakowac 3 pokoju no i ogrodka przede wszystkim :( bo tu w tym centrum to znow na wiosne i lato bede kisic sie bbbbllllllle zero zieleni
pomylam wczoraj okienka i jest tak swiezo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dZIS ZAWIESILAM WYPRANE FIRANKI I TAKIE FAJNE OZDOBKI WIOSENNE TAKIE MOTYLKI NA SZNURKU JEDEN POD DRUGIM I KUPILAM NOWą FIRANKE DO KUCHNI A RACZEJ TYLKO JEJ CZęC ALE NIE SMIEJCIE SIE ZE MNIE PROSZE ;).
nO POPROSTU BARDZO MI SIE JEDNA FIRANKA SPODOBALA TAKA GIPIUROWA Z ZAZDROSKAMI TYPOWO KUCHENNA Z JABłUSZKAMI ALE ZE W TYM MIESIACU KASKA NA INNE POTRZEBY JEST JESZCZE TO SIE TAK DOGADAłAM Z EKSPEDIENTKą ZE KUPIALM JAKBY CAłOSC TE zazdroski na dół i tylko za to zaplacilam a na gorę mi odłozyla i mam do odbioru na poczatku kwietnia jak wyplata bedzie kolejna hi hi hi. Odłzyla mi pani na nazwisko i tylko podjade i zaplace i bedzie a w tym miesiacu niestety tylko dolna czesc jest hi hi hi te zazdroski no i tez zawiesilam takie dekoracje jabłuszka na sznureczkach w oknie i moim skromnym zdaniem jest fajnie ;)
Niestety wszystkiego od razu miec nie mozna a za ta druga czesc jest do zaplaty 70zł wiec fajnie ze pani byla tak mila i mi odłozyla ją co nie? ;)
Ostatnio zmieniony 12 mar 2008, 14:51 przez karolas, łącznie zmieniany 2 razy.

mamaJulci
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 201
Rejestracja: 30 kwie 2007, 19:30

12 mar 2008, 14:46

Hej , moja przyjsciólka urodziła dziś synka Bartusia , ma 3630 g 58 cm , dostał 10 pkt. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Rodziła z mężem choć upierał się że nie pójdzie do porodu bo się boi . A jak już jest ''po'' powiedział że to najwspanialsza chwila jego życia i cieszy się że był przy Kasi;-) sorki że piszę to bo przecież Was to pewnie nie interesuje ale jestem taka szczęśliwa że chcę się tą wiadomością podzielić z całym światem :-D :-D :-D

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

12 mar 2008, 14:57

karolas pisze:EVA[/]b jaaaaa a kiedy to wyniklo z tą przeprowadzką tak nagle?
Cos większego tak?
Super bardzo sie ciesze i Ci zazdroszcze, choc my mamy swoje mieszkanko dwa pokoje i fajnie uządzone tak mysle hi hi to juz zaczyna mi brakowac 3 pokoju no i ogrodka przede wszystkim bo tu w tym centrum to znow na wiosne i lato bede kisic sie bbbbllllllle zero zieleni


Karola... tak nagle wlasnie to wyniklo...
od dluzszego czasu szukalismy jakiegos malutkiego domku za miastem
i nasi znajomi nam pomogli w tych poszukiwaniach i udalo sie...
bedziemy mieli połowę domku a dokladniej dol...
tam jest wielki salon, z ktorego spokojnie mozna zrobic dwa duze pokoje, jest pokoj duzy dla dzieci i la nas amlenki na sypalnie, no i kuchnia i łazienka
a do tego ogromy ogrod...
moj maz najbardziej cieszy sie, z tego, ze bedzie mial w koncu garaz hihi
a i okolica przepiekna
z okna mam widok na nasze Beskidy
maz widzi swoja kopalnie i do pracy ma jakies 3-4 km wie powiedzial, ze kupi sobie rower i na nim bedzie jezdzil hehe

szkola jest jakies 5 minut od domku, tam tez jest kosciolek drewniany, poczta, gimnazjum i przychodnia
czyli wszystko w kupie ;)

nawet nie macie pojecia jak my sie cieszymy... i doczekac sie nie moge...

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

12 mar 2008, 14:57

MAMA JULCI to wspaniala nowinka ja tez sie za kazdym razem ogormnie ciesze jak kolejna kobietka rodzi :) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Gorące graatulacje dla kolezanki .
A nasi znajomi w sobote zostali szczęsliwymi rodzicami tez maja synka 3800 wazyl jakos tyle tylko ze jej sie wszystko zaczęło 5 marca wody jej odeszły i słuchajcie to a urodzila dopiero w sobote niezle co. I ja odeslali do domu jak pojechala do szpitala mowiac ze jej wody oeszly i ja odeslali mowiac zeby przyjechali jak sie regularne skurcze zaczna :ico_noniewiem: dziwnie co nie dodam ze to w Angli bo tam teraz mieszkaja bo wyjechali tam do pracy.
No i ten kumpel w koncu w sobote o 11.00 zrobil opis na gg ze narescie po 52godzinach bez snu przyszedl na swiat ich synek ale warto bylo tyle nie spac, jeny tylko nie wiem czy ona sie tyle czasu meczyla czy jak czy nic nie dzialo sie i w koncu jej wywolali hm narazie nic wiecej nie wiem bo dzis wyszli dopiero do domku i są razem w trojeczkę hih hi hi.
maly ma sie dobrze ma na imię Krysianek

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość