Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

12 mar 2008, 14:58

mamaJulci, wspaniała wiadomosc:) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
pogratuluj im od nas:)

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

12 mar 2008, 15:01

Karola a ta lekarka to chore babsko :ico_zly:
za grosz podejscia nie ma do dzieci...
i dobrze powiedzialas tej lekarce :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

mamoJulci to wspaniala wiadomosc
gratulacje dla kolezanki!!!!
duzo zdrowka dla niej i dla dzidzi

Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

12 mar 2008, 15:01

Moja koleżanka urodziła 6 marca dziewczynke Gabrysie Amelke :-)wazyła 3800 wiem ze zaczeła rodzic naturalnie a skonczyła cesarka:)ale jeszcze sa w szpitalu bo mała ma żóltaczke i wcale pod lampami nie chce lezec....

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

12 mar 2008, 15:03

Karolciu gratulacje rowniez dla twoich znajomych!!

no i uciekam bo dzieciaczki juz sie obudzily...
na razie papa

Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

12 mar 2008, 15:05

karolas, ta lekarka to rzeczywiscie jakas chyba bez powołania...ja tez bym, do niej wiecej nie poszła tylko nie wiem czy bbym sie odwazyła tak jej wygarnac....

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

12 mar 2008, 15:17

Evegratuluję przeprowadzki i zazdroszczę pieknych widoków...... ja niestety muszę się gnieździć w tych swoich 46 metrach których nie nawidzę na razie jednak marzenia o domu to tylko marzenia.......
Karolapani doktor to jakaś walnięta kobita, do krów nie do ludzi ( chociaż nie jestem pewna czy nawet krowy byłyby zadowolone).
mamajulcigratuluję koleżance.

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

12 mar 2008, 15:19

Spotkanie
Obrazek
Każdy z okręgów ma średnice ok 600km. Promień od środka czyli miejsca zamieszkania ok300km.

1 Katowice i okolice ML, HEKKATE, MYSZKA_F, KATELAJDKA, QUNICK
2 Skoczów MALGORZATA
3 Radomsko lulu81
4 Gostyń DOROTA.M
5 Tczew KELLY
6 Białogard MIRELL

AGA0406 Eva_1977 JASTRZEBIE Podciągnęłam pod Skoczów bo w miarę niedaleko

Poznań KAROLAS, OLALA, HARE
OpoleMAMA JULCI
WarszawaMAGDZINKA
ŁódzIWONA77

Mam nadzieje że wiecie o co chodzi a mapka w miarę czytelna. Jak kogoś nie ma to proszę dać znać. Jak coś poplątałam z miejscami zamieszkania to dajcie znać .

Robiłam według spisu karolas, po pierwszej nazwie po nicu
KAROLAS -POZNAN
OLALA -POZNAN
HARE -POZNAN
KATELAJDKA -JAWORZNO-KATOWICE-OPOLE
ML -SLASK
MALGORZATA -SKOCZOW-KRAKOW-CZESTOCHOWA-LODZ
LULU -CZESTOCHOWA
QUNICK - OGRODZIENIEC-KATOWICE,CZESTOCHOWA
HEKKATE - KATOWICE,CZESTOCHOWA-KRAKOW
MAMA JULCI - OPOLE
MIRELL - BIALOGARD-KOLOBRZEG
KELLY -TCZEW-NAD MORZEM
MAGDZINKA - WARSZAWA
IWONA77 - LODZ
DOROTA.M. - GOSTYN-POZNAN
MYSZKA_F -ZABRZE-GLIWICE-OPOLE
AGA0406 -JASTRZEBIE ZDROJ-KRAKOW-GLIWICE
Ostatnio zmieniony 12 mar 2008, 17:45 przez myszka_g, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

12 mar 2008, 15:28

mamaJulci, ale fajnie twoja koleżanka ma na imię Kasia jak ja i ma synka Bartusia!!! Pogratuluj jej bardzo i cieszę sie razem z Wami!!

Wczoraj chciałam wysłać posta i nie zauważyłąm ze znikł mi cały... :ico_noniewiem:

karolas, co za koszmar z tej kobiety??!! I tacy ludzie są lekarzami, to od nich mamy dostawać wsparcie, pomoc i dobroć... Brak słów...
Dorota ja też myśle ze mamcia trafiła w sedno! Rozpracowała Twoja teściową dokładnie!!! Wkurzyła sie ze wyszlo ze Cie obgadywałą, a poza tym chce udowodnić że jestś złą matką. Wiesz, to jest barzdo niesprawiedlwe że tak Cię traktuje, myślałam ze odpuści po tym jak się pokłóciłyście o to jedzenie a ona przywiozła nastepnego dnia słoiczki... Bardzo dziwne jest jej zachowanie, a co ona zamierza wychowywać wnuczkę?? Ona miała już swoje 5 minut z wychowywaniem dzieci jak jej synowie byli mali, a teraz to już nie ma prawa mówic swojego zdania!!
No chyba że poprosisz o rade.
mamcia :ico_brawa_01: za portret psychologiczny!!!
Ależ Wy macie dużo opłat!!! Dobrze że zarobki też są dobre, bo normalnie ząbki w ściane!! W ogóle jak czytam jak jest w danii czy Niemczech to normalnie chciałoby sie wyjechać normalnie choćby dziś!! Tak jak pisze mamaJulci do kilku lat dziecka dostajesz pieniądze... A u nas marne 48zł. JAkie to przykre...
mama Julci ale pieknie Ci powróżyła ta cyganka... Ja wierzę że ludzie niektórzy mają dar wizdenia... JA akuret mam w planie chyab już po świetach jechać z moja koleżanką i siostrą do wróżki która jest znakomita. Koleżanka już była u niej i wszystko sie sprawdziło!! Moja siostra ma więcej pytań a ja to chec wiedzieć czy bedę miała sznase na dobrą prace no i na dziewczynkę w przyszłości...
asiam kobieto, jeszcze nic nie wiem o konkursie, to za wsześnie!! Jak bedę znać szczegóły to na pewno napiszę!!
Odnośnie pazurków to mnie tez jest szkoda kasy, choć bardzo bym chciała mieć takei piekne. Moja własne są bardzo ładnego kształtu, nie mogę narzekać ale wiadomo, nie maluję bo nie mam czasu, mam raczej krótkie bo tak najłatwiiej, czasem mi się tęskni za czasami jak zawsze mialam pięknie wymalowanei i wszyscy mi mówili że są piękne...
myszka Dominisia bosko biega!!! Jaka ona śliczna!!
Muszę sie Wam przyznać ze dziś zaszalałam i mam troche wyrzuty :ico_wstydzioch:
Kupiłam sobie komplet bielizny, biustonosz i stringi, czarno bordowy! Boski!!!!Już na wystawie mi sie spodobał i na szczeście pasował mimo że nie był w moim rozmiarze, ja teraz nosze 70 C, a ten był 75C i leży super!! Zawsze 75 był za szeroki!! No i do tego kupiłam komplecik haleczkę zw stringami taką do łóżka co sie w niej jest 5 minut,hihihi:)) Jest czarna i z bardzo delikatnego tiuliku i ma troche takich srebrnych jakby perełek, no i przy dekolcie troszke falbanek... cudeńko!! Ciekawe co mąż powie?? W piątek mamy 6 lat razem to się przyda!!

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

12 mar 2008, 15:51

myszka_f pisze:Spotkanie
[url=http://images23.fotosik.pl/174/d622d78084cca4ac.jpg]Obrazek[/URL]
Każdy z okręgów ma średnice ok 600km. Promień od środka czyli miejsca zamieszkania ok300km.

1 Katowice i okolice ML, HEKKATE, MYSZKA_F, KATELAJDKA, QUNICK
2 Skoczów MALGORZATA
3 Radomsko lulu81
4 Gostyń DOROTA.M
5 Tczew KELLY
6 Białogard MIRELL

AGA0406 JASTRZEBIE Podciągnęłam pod Skoczów bo w miarę niedaleko

Poznań KAROLAS, OLALA, HARE
OpoleMAMA JULCI
WarszawaMAGDZINKA
ŁódzIWONA77

Mam nadzieje że wiecie o co chodzi a mapka w miarę czytelna. Jak kogoś nie ma to proszę dać znać. Jak coś poplątałam z miejscami zamieszkania to dajcie znać .

Robiłam według spisu karolas, po pierwszej nazwie po nicu
KAROLAS -POZNAN
OLALA -POZNAN
HARE -POZNAN
KATELAJDKA -JAWORZNO-KATOWICE-OPOLE
ML -SLASK
MALGORZATA -SKOCZOW-KRAKOW-CZESTOCHOWA-LODZ
LULU -CZESTOCHOWA
QUNICK - OGRODZIENIEC-KATOWICE,CZESTOCHOWA
HEKKATE - KATOWICE,CZESTOCHOWA-KRAKOW
MAMA JULCI - OPOLE
MIRELL - BIALOGARD-KOLOBRZEG
KELLY -TCZEW-NAD MORZEM
MAGDZINKA - WARSZAWA
IWONA77 - LODZ
DOROTA.M. - GOSTYN-POZNAN
MYSZKA_F -ZABRZE-GLIWICE-OPOLE
AGA0406 -JASTRZEBIE ZDROJ-KRAKOW-GLIWICE
.


myszko widze, ze omnie zapomnialas :(
tez sie wisywalam na liste
i tak jak Aga0406 jestem z Jastrzebia Zdroju (jak na razie)

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

12 mar 2008, 16:17

katelajdka gratuluje udanego zakupu. jak Cie maz zobaczy to pewnie nawet 5 minut tej halki na sobie nie bedziesz miala. a my mamy jeszcze 5 tygodni postu. ja nie wim jak ja to wytrzymam. a co do konkursu to maluchy jak co juz w przyszlym miesiacu na okladke, wiec chyba nam nic nie wyjdzie

karolas co za lekarka wstydzilaby sie z takimi tekstami wyskakiwac. kalendarz pylenia jest w najnowszym numerze MAM DZIECKO i mozna tez kupic z dodatkiem w postaci kurtki przeciwdeszczowej rozowej lub niebieskiej. ja juz kupilam na pewno sie przyda.
i jeszcze wracajac do lekarzy moja kolezanka miala pediatre tez alergologa dla swoich dzieci. i kiedys poszla z synem i mowi ze ma on jakas wysypke od rana, a ona do niej:"co żarł?!". kumpele zamorowalo i nic nie mowi, a ona znowu: no co zarl?, na to kolezanka ze normalnie, kanapiki na sniadanie, a lekarka: "chipsy zarl",no i tak dalej tska z nia byla rozmowa. ja mam ta przychodnie pod nosem prawie, ale jak sie o niej nasluchalam historii to sie zapisalam dalej i teraz mamy swietnego pediatre

Dorota masz racje, przemow T. raz do rozumu a potem juz na nia nie zwracaj uwagi, jak zobaczy ze nie ma z Twojej strony odezwu to da sobie spokoj

Eva gratuluje przeprowadzki, oby wam szybko i sprawnie poszlo.
my w przyszlym roku planujemy zaczac sie budowac. poki co mieszkamy w kawalerce i nawet nie mozemy zaczac myslec o drugiej dzidzi:)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość