Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

18 lis 2008, 22:16

Hej kochane,,
Nie macie litosci za grosz,rozpisalyscie sie na potege :ico_haha_01: :ico_haha_01:

PAti--Po pierwszej ciazy tez bralam cerazette i bardzo dobrze je tolerowalam.Zazywalam je przez rok czasu,odstawilam bo chcielismy drugie dziecko.Odrazu po odstawieniu zaciazylam.
Plusem jest ze sie od nich nie tyje,dobre samopoczucie i jak sie karmi piersia to bierze sie je codziennie,nie ma wtedy miesiaczki.

JA od poczatku nauczylam by sam usypial,bo z pierwszym dzieckiem bylo inaczej.NAuczylam na rece i do 15miesiaca musialam go tak usypiac,albo lulac wiecznie bo inaczej nie usnal,nawet gdy byl bardzo zmeczony.BArdzo zalowalam tego i teraz mam bynajmniej nauczke.
Eryczek lezy i sam usypia,w dzien tez przesypia pare godzinek.A w nocy budzi sie tak co 3-5godzin,to jest tak roznie.BYwaja dni ze przespi pol dnia i potem mimo to spi w nocy ladnie.Dzis jak zjadl o 23.30 to spal do 5godz rano--i tak sie zdarza,ale juz rzadziej.

Moja rada--jesli nie chcecie mnie rozpieszczonych dzieci to wallczcie z tym jak najpredzej.Mowie wam to od serca.NEi zycze wam tego co przeszlam OScarkiem.Wybudzal sie w ciagu nocy po pare razy i wymuszal na rece,musialam go ukolysac ponownie do snu.REce mi odpadaly ,myslalam ze ducha wyzione.
ETraz jest duzo lepiej,jestem sama ,maz do pracy a ja swietnie radze sobie z dwojka dzieci--nie narzekam.MAm nawet czas pojezdzic na rowerku i sobie pocwiczyc by wrocic do formy bo jak na siebie patrze to .... :ico_placzek: :ico_placzek: brzuch plaski,ale jeszcze miekkawy,a i pare kg chcialabym zrzucic.

Miszka--a jak u NAtalki z krostkami??wychodza nadal?

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

18 lis 2008, 22:28

kurcze moj mi wyl tak od 17- do 18.30 i tak prawie codzinnie moze to kolka :ico_noniewiem:
a zmoim factem to trzy swiaty mam go dosc nic mi nie pomaga jedynie przy kapieli mowie mu ze jak widzisz ze wybucham to wez malego na te 15 min. bo ja inaczej oszaleje ,wogle czepia sie mnie o wszystko ze tego nie zalatwilam nie dowiedzilam sie ,a ja padam na ryj moze sie zamienimy to wtedy zobaczy jak to jest, jak jest u was pomagaj wam faceci :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-11-19, 09:40 ]
Witam sie rano noc nienajlepszanajpierw spal 4 godziny potem pobudka co 1,5 ja naprawde jestem wykonczona,a po porannym zachowaniu widze ze czeka mnie kolejny dzien wycia :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

19 lis 2008, 11:00

Miszka--a jak u NAtalki z krostkami??wychodza nadal?
Teraz ma niestety typowo atopowa skore,czyli chropowata :ico_noniewiem: Musze to pielegnowac ,nie ma wyjscia.Wystarczy,ze jednego dnia rzadziej posmaruje,a skora natychmiast wyglada gorzej :ico_placzek: Nie jest tak jak bylo ,ale jednak gladziutkiej skorki nie ma :ico_noniewiem: Alergolog mowi,ze to najprawdopodobniej jest szereg alergii.Jezeli jej to nie minie do 3 roku zycia to bedziemy robili testy alergologiczne,u mlodszych dzieci sa niewiarygodne.Wtedy juz by nie bylo zartow,bo nie wyeliminowanie alergenu to skazanie dziecka na astme :ico_placzek: Tak wiec dalej zyje nadzieja,ze jej to jednak minie jak wiekszosci dzieci :ico_sorki:
a zmoim factem to trzy swiaty mam go dosc nic mi nie pomaga jedynie przy kapieli mowie mu ze jak widzisz ze wybucham to wez malego na te 15 min. bo ja inaczej oszaleje ,wogle czepia sie mnie o wszystko ze tego nie zalatwilam nie dowiedzilam sie ,a ja padam na ryj moze sie zamienimy to wtedy zobaczy jak to jest, jak jest u was pomagaj wam faceci
Ja z moim nie gadam juz tydzien,no w niczym mi nie pomaga,jak mala zaczyna plakac,slysze,dlaczego ona znowu ryczy,a ja mu na to :zapytaj jej,bo ja nie wiem :ico_zly: Nie wiem sama,normalnie momentami mam wrazenie,ze lacza nas juz tylko finanse :ico_placzek: I gdyby nie ta zaleznosc,chyba bym odeszla od niego,bo ani ja nie czuje milosci od niego,ani ja jakosc ta miloscia nie palam :ico_zly:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

19 lis 2008, 11:13

witam kochane niewyspane mamusie :ico_kawa: na dobry dzionek :-D
u nas nocka przespana mały zasnoł o 22 o zrobił pobudke o 3 a potem o 6 i zrobił nam pobudke o 9 także nie jest żle , teraz leży i gada do mnie i do karuzeli .
kurcze moj mi wyl tak od 17- do 18.30 i tak prawie codzinnie moze to kolka
no może to być kolka , albo poprostu jest już zmęczony całym dniem i musi odreagować nadmiar wrażen Antek też o tek porze jest strasznie niespokojny i ma mnie już dość musze go dać Jarkowi bo ja juz padam .
a ja padam na ryj moze sie zamienimy to wtedy zobaczy jak to jest, jak jest u was pomagaj wam faceci
no kochana przydała by się taka zamiana oni chyba myślą ze my odpoczywamy cały dzień bo dzieci spią i same się bawią a my leżymy i odsypiamy noc :ico_zly: a m y biedne nawet czasu nie mamy zeby sie ogolić :ico_olaboga: mi Jarek pomaga i to bardzo ale ostatnio stwierdził że mały ma go gdzieś bo zawsze płacze jak go widzi a ja mu mówie że jak on wraca z pracy to maly już jest taki do spania i to nie ma z nim nic wspólnego znim . kochane u nas -1 ale wybieram sie na spacer :ico_puknij:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

19 lis 2008, 11:15

Dzien dobry :) a my sie wyspalysmy :) najpierw 5h, pozniej pobudka co 2h, odkladalam do lozeczka i zasypiala sama jak wczesniej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: teraz tez tam sobie lezy, znowu usmiechnieta! chyba juz jej przeszlo po wczorajszym :) uff a co mezow, to mojego poki co nie ma :( zobaczymy sie za 10 dni dopiero, poki co widzi mala raz w tygodniu :/ ale rozczula mnie to jak ja bierze na rece, albo mowi do niej "coreczko" :ico_placzek: no i mam nadzieje juz od grudnia jak sie wreszcie przeprowadze bo mieszkanie juz prawie gotowe to mala sie zajmowac bedzie bo ja dwa razy w tygodniu musze latac na zajecia na studia wiec bedzie musial jak chce zebym je skonczyla :)
Ale nie martwcie sie :) ja codziennie widze brata i mame i tez czasami juz dosc mamm a jak jestem zla to im sie obrywa za wszystko :/ tlumacze to hormonami caly czas :) pewnie z mezem bedzie podobnie :/

[ Dodano: 2008-11-19, 11:18 ]
Miszka wspolczuje ze pyta "czemu ona placze" bo ja zabronilam uzywac tego pytania!! No szlo zwariowac jak zaczynala poplakiwac, nawet nie byla glosno, mi to nie przeszkadza bo podobno do kilku h tygodniowo ma prawo - a zbiegali sie wszyscy i mowili "co sie dzieje? dlaczego ona tak placze?" no kur** przeciez skad ja mam to wiedziec :/ boshh na sama mysl az sie denerwuje!! Mezowi powiedzialam,ze jak zapyta chociaz raz to go udusze!!! Mam nadzieje, ze poslucha :)

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

19 lis 2008, 11:44

Ja z moim nie gadam juz tydzien,no w niczym mi nie pomaga,jak mala zaczyna plakac,slysze,dlaczego ona znowu ryczy,a ja mu na to :zapytaj jej,bo ja nie wiem Nie wiem
no kurde on i iagle takie pytania zadaje a mnie szlak trafia co ja jestem kurde niewiem i juz,ksiazki ir ady ktore czytalam gowno daja ma dosc dzis, wystawiem malego w gondoli na balkon bo oczywiscie stelaz od wozka zostal w samochodzie a pan pojechal do pracy boze mam depresje i to ogromna :ico_placzek: jeszcze klotnie z tym debilem mnie wykanczaja :ico_zly: najchetniej to pojechalabym do pl na jakis czas lae za co tam zyc nie wiem mamie sie nie przelewa a ja nie chce jej na glowie siedziec zreszta on jak o tym slyszy to zaraz mi steka co on tu bedzie robil i ze razem pojedziemy w mrcu lub kwietniu :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

19 lis 2008, 12:07

http://dzidziusiowo.pl/index.php?option ... &Itemid=98
dziewczynkiprosimy o glos
Marcelek jest 6 na liscie
z gory bardzo dziekujemy

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

19 lis 2008, 13:10

emilia7895, GLOSIK ODDANY :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

19 lis 2008, 14:12

dziekujemy

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

19 lis 2008, 14:44

cholerka ja biore te anty. od tygodnia okolo i zaczelam wlasnie krwawic tak jak na okres dziwne :ico_noniewiem:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 1 gość