Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

19 lis 2008, 20:50

Kasiamy też mamy ubezpieczone mieszkanko,ale sąsiadka do łatwych nie należy- ostatnio nie chciała odszkodawania ale co sie nasłuchaliśmy że jak można, że taka trywialna sprawa itd :ico_olaboga: Ale w tym roku sama zalała sąsiadów i też pralką :ico_haha_01: wiem wiem małpa ze mnie

[ Dodano: 2008-11-19, 19:58 ]
AAA dziewczyny poczytywałam sobie wczoraj wieczorem listopadówki i doczytałam tam że herbatka z liści malin podobno ułatwia poród. Pytałam o nią dziś w aptekach- w tych co byłam, nie było ale może warto byłoby taką brać?Wie któraś z Was coś o niej?

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

19 lis 2008, 21:04

doczytałam tam że herbatka z liści malin podobno ułatwia poród
dziala rozkurczeniowo :-) z lisci lub owoca malin, ale nie soczek, tylko wlasnie suszone liscie lub owoce malin :ico_sorki: tak slyszalam. mi sie poki co nie spieszy :-D narazie mam po prostu... stracha ze jednak bedzie listopad nie grudzien, a najwygodniej szczerze mowiac byloby mi urodzic miedzy 12 a 15 grudnia (ze wzgledu na meza prace i urlop "tatusiowy") :ico_sorki:
osita, no to masz jeszcze dwa tygodnie od przepowiadających skurczy. U mnie też to się sprawdziło.
z carmen nie bylo zadnych "Przepowiadajacych" :ico_noniewiem: serio, czuje sie jak pierworodka. te ktore mam teraz sa po prostu mocniejsze, takie jak pierwsze skurcze przed porodem... pozniej przechodza. a brzuchal boli jak na okres od jakiegos czasu. no coz, pozyjemy, zobaczymy :-D
a jak reszta KULOTEK :ico_oczko: ani f. nie bylo dzisiaj chyba, nie?

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

19 lis 2008, 21:16

ani f. nie bylo dzisiaj chyba, nie?
No właśnie i wczoraj chyba też - Aniu gdzie jesteś, hop hop!!!! :_)

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

19 lis 2008, 22:12

Ja piłam ze 3 tygodnie herbatkę z liści malin. Parzyłam to dziadostwo 10 minut i piłam, podobno ma rozkurczać mięśnie.


Ale fajne brzuszki :-)
Karolina jesteś mega mega brzuch, Evik urocza jak przy Tymku a Osita to takie maleństwo podług Karoli :ico_haha_01:

Evik , Caro Byłam dzisaj w Biedronce, sa takie fajne duże samochody Wadera. Takie z pół metra długosci. Fajny prezent moze dla Waszych starszych braciszków. Ja kupie dla antka na roczek, poleży w szafie ale warto bo sa super a kosztują niecałe 40 zł.

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

19 lis 2008, 22:50

Ja cos tak mysle ze ta nasza Osita bedzie pierwsza:)))

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

19 lis 2008, 23:44

Sorki, pochrzaniłam z tym żelazem i dopiero teraz do tego doszłam, czytając posty... Byłam w trakcie pisania jednego artykułu i pokręciłam nie tylko tu... :ico_puknij: Tak to jest, jak się trzy sroki za jeden ogon trzyma... :ico_puknij: Jasne, że magnez na skurcze :-D
Evik, ślicznie wyglądasz, tak...lekko... :-D Ja też chcęęęę :-D
Pojechałam popołudniu do mojej mamy i zasiedziałam się... Wyszłam od niej o 17:30, a do domu trafiłam o 19:00 :ico_zly: komunikacja miejska postanowiła zrobić mi psikusa i wypadły sobie dwa autobusy... Jak durna z córcią stałam na przystanku 40 minut :ico_zly: Z czego 12 minut zajmuje mi droga tymże autobusem do domu... Poszłyśmy w końcu na tramwaj, bo tupania w miejscu miałyśmy już po dziurki w nosie... :ico_zly: Zimno było, do tego piekielny wiatr... Położyłam się jak mała poszła do łóżka i też przysnęłam... Mam nadzieję, że mnie nic po tej eskapadzie nie złapie... :ico_chory: :ico_zly:
Tosia, no to zafundowałaś sobie mega rozrywkę... :-D Pomysłów na urozmaicenie sobie dnia zabrakło...? :-D :-D :-D
Osita, też nie miałam przepowiadających... W zasadzie co to są skurcze, dowiedziałam się dopiero po Oxy na porodówce :-D Teraz też nie mam, nawet na KTG linia ciągła wychodzi... :-D
Co do Anifs, faktycznie, ani wczoraj, ani dzisiaj jej nie było... Zbunkrowała się gdzieś, czy jak...? Choć na jednego posta, ale zjawiała się regularnie... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

20 lis 2008, 00:02

Tak tak Karolinko, a co Ty nie znasz tego? JakCi się nudzi zalej sąsiadów wodą z pralki, jak Ci się nudzi bardziej to wodą z kibelka itd. No nie mów że nigdy się tak nie bawiłaś :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-11-19, 23:03 ]
Asik - a co niedobra jest ta herbatka? A pomaga, jak sądzisz?

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

20 lis 2008, 00:16

Dziewczyny ja tyle sie nudze ze chyba skorzystam z tego Tosi pomysłu:)))Ale by bylo,niedawno sie wprowadzilam a sasiadka z dolu pewnie przeklnelaby:)))
Ide kompu i wysmaruje sie oliwką a potem filmik i nyny a jutro moj chlop ma urodzinki wiec bedzie co robic,a wogole to on od dzis rzuca palenie-dzwonil ok 21dzis i mowil ze jeszcze zadnego papierosa nie palil :ico_szoking: Mam nadzieje ze uda mu sie bo powiedzialam mu ze do narodzin małej ma czas:)))

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

20 lis 2008, 00:32

Madziu- powodzonka dla Twojego męża. Moja mama zawszemówiła że jak zostanie babcią to będzie pachniała szarlotką a nie fajkami, więc kiedy oznajmilismy że będzie dzidziuś zaraz jej to przypomniałam. Powiedziała że jeszcze przeciez babcią nie została. Później jak dowiedziała się że będzie synuś, to powiedziała że ona przecieżbędzie żoną dziadka a nie babcią- no i masz babo placek. Wkurzyła mnie wtedy takim gadaniem, bo po co się deklaruje? Teraz jej mówie że jak nie przestanie palić, Mały będzie się do niej zwracał ciociu :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

20 lis 2008, 00:38

Tosia, no jasne, że się bawiłam, ale ja mam pod sobą tylko szczury, a nie wredne sąsiadki :-D :-D :-D
a mamusi klapsa na tyłek, za takie tłumaczenia :-D
Magda, powodzenia jutro :ico_brawa_01: :-D

[ Dodano: 2008-11-19, 23:55 ]
Dobranoc, piłeczki :-D Śnijcie kolorowo i rano wstańcie wypoczęte :ico_haha_01: :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość