Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

20 lis 2008, 09:45

dzien dobry :-D
widze ze pustki na naszym watku :ico_olaboga:
ja wczoraj zaczelam krwawic... wystraszylam sie strasznie. Pojechalam do szpitala do mojej lekarki, zrobiłysmy USG i puki co wszystko jest w porzadku, dzidzius rosnie, serduszko bije :ico_sorki: :ico_sorki: Dostałam duphaston i mam lezec jak najwiecej :ico_sorki: przezylam wczoraj horror ale mam nadzieje, ze to juz sie nie powtorzy i bedzie tylko lepiej :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
gosiula207
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 215
Rejestracja: 22 wrz 2008, 19:52

20 lis 2008, 12:12

cześc dziwczyny troche mnie tutaj nie było:0u mnie generalnie ok w tym tygodniu czułam sie całkiem dobrze nie miałam mdłości, energia mi wrociła, oby tylko tak na zawsze nawet nie odczuwałam,ze w ciazy jestem , az zaczelam sie martwic czy w szystko jest w porzadku z dzidzią :-) widocznie organizm sie juz pomału przyzwyczaja do ciazy :-)

nie zapeszam swojego samopoczucia, bo sie mi jeszcze pogorszy:)

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

20 lis 2008, 12:18

gosiula207, to dobrze ze czujesz sie juz ok, to najwazniejsze :ico_oczko: ja to bym mogla nawet mdlosci miec byle bylo dobrze :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
gosiula207
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 215
Rejestracja: 22 wrz 2008, 19:52

20 lis 2008, 12:22

ramonka szczerze to mi sie juz troche znudziły te mdłości , ale zapeszam , bo juz cos czuje, że mnie mdli. :-) a jak sie ramonka, czujesz tak wogóle?

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

20 lis 2008, 12:27

gosiula207, przeczytaj post wyzej , juz napisalam co u mnie, mam nadzieje ze dobrze :ico_sorki:

Ilka79
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 929
Rejestracja: 05 wrz 2007, 04:14

20 lis 2008, 18:13

Hej dziewczyny, widze, ze nasz watek powolutku sie rusza.
ramonka, ojejku przezylas naprawde horror, bardzo dobrze ze wszystko w porzadku, a bylo to tylko jednorazowo i czy duzo mialas tej krwi. ja pamietam jak z synem tez troszke krwawilam, strachu sie wtedy najadlam, a bylo wszystko w porzadku. Mam nadzieje, ramonka, ze to krwawienie nie bylo nic wielkiego, trzymam za Ciebie mocno kciuki.....

gosiula207 pisze: generalnie ok w tym tygodniu czułam sie całkiem dobrze nie miałam mdłości, energia mi wrociła, oby tylko tak na zawsze nawet nie odczuwałam,ze w ciazy jestem , az zaczelam sie martwic czy w szystko jest w porzadku z dzidzią widocznie organizm sie juz pomału przyzwyczaja do ciazy


gosiula207, bardzo sie ciesze, no ja tez tak sadze, ze to chyba organizm juz sie powoli przyzwyczaja do nowej roli

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

21 lis 2008, 10:49

Ilka79, ja tez sie ciesze ze wszystko jest dobrze... to było jednorazowe i czy duzo? moim zdaniem wygladalo jakby bylo duzo.. zzaczal mnie bolec strasznie brzuch obudzilam sie rano a na lozku powodz... :ico_olaboga: mam ten duphaston i siedze sobie w domu, na szczescie juz sie to nie powtorzyło... :ico_sorki: :ico_sorki: ale brzuch dalej tak dziwnie boli.... ma wrazenie jakby jakas kolka/skurcze po obu stronach tak jak jajniki... nie wiem.
Ilka79 pisze:ja pamietam jak z synem tez troszke krwawilam, strachu sie wtedy najadlam, a bylo wszystko w porzadku
w ktorym tygodniu? i tez jednorazowo?

Awatar użytkownika
scoiattolo84
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 414
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:13

21 lis 2008, 12:37

Witam wszystkie Czerwcówki 2009!
Właściwie to od dawna jestem na tik-taku (od 2006 r.), ale ostatnio miałam dość długą przerwę - po prostu nie miałam na to czasu :ico_wstydzioch: (końcówka studiów).
Mam prawie 2-letniego synka Mikołaja (należałam do Grudniówek 2006) i teraz znów jestem w ciąży :ico_brawa_01: Termin mam na 5 czerwca 2009. Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do swojego grona.

ramonka, w pierwszej ciąży plamiłam przez 2 tygodnie (9-11 tc), przez miesiąc brałam dhupaston, wszystko skończyło się dobrze. Czy to twoje krwawienie nie zdarzyło się przypadkiem w dniu, w którym normalnie miałabyś mieć miesiączkę? Moja gin mi mówiła, że czasem się tak zdarza. Organizm przyzwyczajony do comiesięcznego krwawienia, po prostu nie do końca sobie zakodował, że jesteś w ciąży. Zazwyczaj to niegroźne krwawienia. Bądź dobrej myśli i wypoczywaj!

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

21 lis 2008, 13:19

scoiattolo84, witaj :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ciesze sie ze dolaczylas do nas :ico_brawa_01:
scoiattolo84 pisze:Czy to twoje krwawienie nie zdarzyło się przypadkiem w dniu, w którym normalnie miałabyś mieć miesiączkę?

powiem Ci, ze z tego co obliczałam to całkiem mozliwe ze wlasnie wtedy przypadlaby moja @ z tym ze wtedy co przypadała pierwsza czyli w pazdzierniku nic sie nie działo.... :ico_noniewiem: mozliwe ze dopiero w terminie drugiej @ wystapilo krwawienie? :ico_noniewiem: Jezeli tak to mam nadzieje ze to było spowodowane tym :ico_sorki: :ico_sorki: bo wszystko inne jest w porzadku :ico_sorki:

Ilka79
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 929
Rejestracja: 05 wrz 2007, 04:14

22 lis 2008, 00:36

ramonka, ja pamietam, ze krwawilam tak pod koniec 3 miesiaca, dokladnie nie wiem jaki to byl tydzien, no i mialam tego nie wiele i tylko jednorazowo. Poszlam odrazu rano do lekarza, no i wszystko sprawdzila i mowila, ze jest w porzadku bo jestem zamknieta. Serduszko tez bilo.
ramonka, sadze, ze to twoje plamienie moze byla poprostu miesiaczka. Jesli jest wszystko w porzadku i serduszko bije to nie masz sie czym martwic. Nie przemeczaj sie za bardzo i przypadkiem nic nie podnos. Slyszalam, ze kobieta ciezarna nie moze podniesc wiecej niz 4kg!

scoiattolo84, Witaj na naszym watku, fajnie ze do nas zajrzalas..

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], KylieTab i 1 gość