Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

20 lis 2008, 12:19

U nas deszcz, zimno i brzydko :/ w sobote jedziemy sprzatac mieszkanie :D a we srode sie przeprowadzamy calkowicie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: nie moge sie doczekac az bede ukladac ubrania w nowej szafie, filizanki w nowej kuchni itp :DDD i kapiel w mojej nowej wannie :) ehh juz na mnie tu krzycza, bo mama codziennie opiekuje sie mala z 40 minut, bo ja leze w wannie w goracej wodzie :)) ale ja to tak uwielbiam :/a skoro zajmuje sie mala 23h20min na dobe to moga posiedziec z nia tyle :)
Mala dzisiaj spala od 24 do 6.30 :DDD alez sie wyspalam :) co prawda nie rozumiem czemu nie chce zasypiac wczesniej, bo ja jestem spiochem i juz o 21.30 chetnie bym sie polozyla, ale to dobrze :) nareszcie ktos mnie nauczy chodzenia spac o 24, nie zasypiania w trakcie filmow, no i wstawania przed 7 rano :) mogloby tak zostac juz :) o wlasnie mnie wola :) lezy ladnie w lozeczku i bawi sie sama nawet do 30 minut! :DDD wiec moge gotowac, sprzatac i nawet czasem wziac kapiel w ciagu dnia :) kochana ta moja coreczka :ico_brawa_01: a humor odrazu lepszy jak sie wyspie :) Wszystko wyglada tak kolorowo!

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

20 lis 2008, 13:35

hej no to widze ze bejbiki wam juz niezle usmiechy sla, moj tez pokazuje co potrafi :ico_brawa_01: dzis ok. 6 rano po karmieniu i przewinieciu odlozylam malego do jego lozeczka i myslalam ze spi bo taka cisza byla az nagle jakies dziwne glosy :-) wiec wstaje i wytrzeszczam oczy w ciemnosciach ,a moje male bobo smieje sie pieknie do swpjego misia narysowanego na ochraniaczu od łozeczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: normalnie takie piekne wali te b=szczerbate usmiechy ze szok,wiec jak zwykle usiadlam i sie poryczalam ze szczescia, te jego minki daja mi sile na reszte dnia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
wogle maly zaczyna juz sam wkladac sobie paluszki do buzi i wciaga lapki tak jakby chcial mnie zlapac za wlosy :ico_brawa_01: zawze po karmieniu czeka zebym sie do niego usmiechala robila glupie miny i nasladowala jesgo dziwieki, wtedy jest najszczesliwszy :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
niesamowite jest ze tak sie pieknie rozwija z kazdym dniem :ico_sorki:
na dniach kupimy malemu ta mate do ciwiczen niech sobie ciwiczy nozki i raczki, tylko ich tyle ze nie wiem ktora wybrac :ico_olaboga:

Zirca to twoj maly niezly klocek Kacper starszy o dwa tygodnie a tydzien temu wazyl niecale 5 kilo :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

20 lis 2008, 14:55

witam

Stawiam spozniony :ico_tort: z okazji 2 miesiaca mojego synka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Moj maluch jest juz taki duzy a jaki smieszny, sie smieje w glos, jak mowie do niego to sie chichra, rozmawia ze mna bierze raczki do buzki jest taki kochany :ico_brawa_01:

Jejkuw czoraj mialam taki koszmarny dzien, ze lepiej nie mowic, maly caly dzien wyl i nie wiem dlaczego, juz nie mialam sily go nosic, na rekach tez bylo zle, w wozku tez z tej bezradnosci wzielam go na spacer a potem wystawilam na godzine na balkon i sobie spal, to ja smigiem odkurzylam i pomylam wszedzie podlogi.
W ogole ciezko mi uspac malego, nie nardzo chce spac w dzien, na wieczor ez poszedl dopiero o 23 spac ale wstal o 3.20 dopiero a potem to juz budzil sie co godzine, myslalam, ze wyjde z siebie i stane obok, jestem padnieta i nie mam sily na nic i ochoty tez.

Dzis tez wyl od rana, dopiero o 12 udalo mi sie go ukolysac ale pewnie zasnal ze zmeczenie tak beczal, ale spi juz dwie godziny i niech spi dalej. Jak wstanie, to pojdziemy na 30 minut na spacer bo pogoda nie zaciekawa, pochmurno jest i zimno.

mmarta kochana ja tez jeszcze nie jestem po, zbieramy sie do tego od dwoch dni i jakos nie wychodzi zawsze cos stanie na przeszkodzie :-D

sarenka co do tych tabletek cerazette- to ja juz zgupialam, bo TY tez napisalas, ze je sie bierze bez przerwa jak sie karmi, a ja juz nie karmie wiec nie wiem juz sama jak je brac, pierwsza tabletke wzielam we wtorek nie czekajac na okres i nei wiem czy dobze zrobilam :ico_noniewiem: bo na opakowaniu nby pisze, zeby brac bez przerw a püod spodem pisze, ze jak nei biore zadnych pigulek to zeby poczekac do pierwszego krwawienia- juz nie wiem o co kaman :ico_noniewiem: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

20 lis 2008, 15:00

Stawiam spozniony :ico_tort: z okazji 2 miesiaca mojego synka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: sto lat :-)

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

20 lis 2008, 15:40

witajcie kochane :) my nocke ładnie przespaliśmy od 22 do 3 i potem do 6. Antek miał dzisiaj szczepienie ale biedny płakał waży już 5.100 ale klocek z niego jest już co nosić , dostaliśmy skierowanie do neurologa więc już jestem spokojna że sprawdza skąd te drzenia , Antak teraz spi a ja pije kawe i odpoczywam mam dzis dużo do zrobienia pranie prasowanie itd a siedze i delektuje sie ciszą , odpoczywam i zastanawiam się czy chce mie sie wstać i posprzątać . Dzisiaj pogoda paskudna na spacerku złapał nas deszcz :ico_chory: i chyba lapie mnie katar
Ja już tez mam za sobą numerek :-D :-D dałam sie namówić i teraz nie mam spokoju :ico_szoking: normalnie facet męczył by mnie co chwile :ico_puknij: a ja tu padam ze zmeczenia .
niesamowite jest ze tak sie pieknie rozwija z kazdym dniem
no masz racje teraz już z dnia na dzien nasze maluchy zmieniają sie i uczą nowych rzeczy normalnie uśmiechy i dzwieki które Antek wydaje są przekochane :-D
Pati85, :ico_tort: dużo zdrowka dla Eryka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

20 lis 2008, 16:08

Stawiam spozniony z okazji 2 miesiaca mojego synka
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dostaliśmy skierowanie do neurologa więc już jestem spokojna że sprawdza skąd te drzenia ,
moj tez tak mial ale juz od dwoch tygodni nic takiego sie nie zdarza czasem jak prostowal mozki to mu drzaly,polozna mi mowila ze to moze byc brak wapnia wiec pilam mleko na potege az zaczol robic zielone kupy :ico_noniewiem: ,wydaje mi sie ze jego uklad nerwoy nie byl dojrzaly i dlartego drgawki :ico_noniewiem: kurde mi nikt nie dal skierowania do neurologa ani nic durni ci lekarze u mnie :ico_zly:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

20 lis 2008, 16:18

bo TY tez napisalas, ze je sie bierze bez przerwa jak sie karmi,
Pati,te pigulki bierze sie bez przerw,bez wzgledu na to czy karmisz czy nie.Bierz je bez przerwy.Sarenka zle sie wyrazila pewnie,bo ona caly czas karmila.

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

20 lis 2008, 16:29

Kurcze.. my sie wazylysmy i Nina wazy 4200g w 6 tygodniu, wydawalo mi sie, ze jest juz taka duza i ciezka!! Ale patrzac na Wasze maluchy zaczynam sie nad tym zastanawiac - chociaz podobno mezczyzni maja byc troche ciezsi :) oby! A ja wrocilam do wagi z przed ciazy :))))) achh no i tez mamy to juz za soba (w 5 tygodniu rownym :)
A ja mojego maluszka tak ubostwiam! Uwielbiam wszystkie jej minki :) te jak sie smieje i te jak zaczyna marudzic bo cos chce i ma wtedy taki smutny wyraz twarzy! Taki kochany ze bym ja wycalowala i wyprzytulala! Nie wiem czym sobie zasluzylam na takie szczescie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zwlaszcza jak widze w telewizji co spotyka innych ludzi :(
My nie poszlysmy na spacerek juz drugi dzien :/ ale jest tak cimno, deszczowo no i kolka do wozka musze napompowac bo cos juz sflaczaly :P A nie chce mi sie tego robic :)
Achh no i chrzcimy mala niedlugo! :DDD za poltora tygodnia :))

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

20 lis 2008, 16:32

Kurcze.. my sie wazylysmy i Nina wazy 4200g w 6 tygodniu
To moja Natalia jest chudzielec :ico_placzek: najstarsza bo juz skonczyla we wtorek 9 tygodni a wazy 4700 :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

20 lis 2008, 16:34

Pati,te pigulki bierze sie bez przerw,bez wzgledu na to czy karmisz czy nie.Bierz je bez przerwy.Sarenka zle sie wyrazila pewnie,bo ona caly czas karmila.
oj kochana dziekuje :ico_sorki: :ico_sorki: bo juz zglupialam i sie martwilam ze sobie narobie przez to
Pati85, :ico_tort: dużo zdrowka dla Eryka :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: sto lat :-)
dziekujemy

[ Dodano: 2008-11-20, 15:36 ]
Moj Erik wazyl dwa tygodnie temu 5300 wiec teraz sie dowiem w poniedzialek bo idziemy na szczepienie ile przytyl na sztucznym mleku

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość