Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

20 lis 2008, 13:58

Sabcia, ja mam swoje ciemne włoski wiec i oprawe oczu i sie nie balam ,bo ja to takie eksperymenty robilam z włoskami ze sie dziwie ze je jeszcze mam...a juz mi sie ten kolorek nudzi;)...Tobie tez byloby dobrze w czekoladzie,i odpoczelyby te piórka od rozjasniania-ja dlatego przyciemnilam i odzyly

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

20 lis 2008, 15:08

rybcia82, no własnie dlatego chciałabym cos zmienic zeby włoski nabrały troszke mocy :)
Kurcze czuje sie jakos dziwnie z jednej strony jakbym miała dostac z drugiej pala mnie policzka ale nie mem goraczki i strasznie mi zimno, a wczoraj wypiłam dwa łyczki winka czerwonego tak do kolacji i mnie tak siekło ze musiałam sie spac połozyc

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

20 lis 2008, 16:03

ramonka Ty kochana się nie przemuj tak bardzo :-) ja o plamieniach wiem wręcz odwrotne rzeczy - brunatne moze być (tak mi położna mówiła w szpilatlu) - pojawia sie czasami w terminie planowanej miesiączki, nawet jeśli to już 3, 4 miesiac ciąży. Gorzej jak jest taka "żywa czerwona krew".
Poza tym - nie ma na prawdę reguły. Ja plamiłam z Jagą od 6 tyg. ciąży do 9 tyg!! Na wlasnym weselu (dowiedzieliśmy sie o ciąży na 2 tyg. przed ślubem :ico_brawa_01: ) przetańczyłam 2 tańce, resztę siedziałam i leżałam i jakoś do głowy mi nie przyszło, ze może być źle... a tak dlugo plamiłam mimo leków, szpitala, zastrzyków itp. z bliźniakami nie było ani kropli krwi a przeczucia podpowiadały źle...
nad nami po prostu wiszą wspomnienia i obawy...i tego nigdy juz nie przeskoczymy...wiec martwić sie będziesz zawsze, nawet jeśli dla większosci kobiet Twoje objawy będą normalnym sybdromem ciążowym... :ico_noniewiem:
ale grunt to uśmiech i wiara w ten malenski Cud w brzucholku :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

20 lis 2008, 16:23

eve.ok, świete słowa -trzeba wierzyc-szczególnie gdy sie wie,ze dzidzia rosnie zdrowo...wtedy najwazniejszy jest spokoj,wiec sie ramonka nie martw na zapas
JESTESMY Z TOBA
a ty Sabcia sie odzwyczaja powolutku od kazdej ilosci alkoholu-hehe-bo to w naszym stanie niewskazane... :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

20 lis 2008, 16:36

rybcia82, oki juz nie bede :ico_sorki:
Za 20 min po synka mykam to sie troche rozejde bo niedługo zgnije w tym domciu

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

20 lis 2008, 17:30

Sabcia, masz racje przewietrz sie jak siedzisz w domku-ja w pracy jestem wiec i tak sie wietrze rano i wieczorem hihihihi
ja to bym sie karmi poema di cafe napiła-uwielbiam ten piwny napoik;)
i chyba sie skuszę wieczorkiem...za wasze zdrowko :ico_zdrowko:

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

20 lis 2008, 17:31

dziekuje wam za slowa otuchy :ico_sorki: :ico_sorki:
eve.ok, to z ta krwia mnie pocieszyło, ja myslalam ze plamienia zdarzaja sie w teminie @ ale nie az tak pozno.. ale moze i tak bo w sumie to pewnie teraz miałabym @ gdyby nie :ico_ciezarowka:
rybcia82, a Ty kochana czujesz cos? Jak przeczucia? Nie moge doczekac sie waszych testow :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

20 lis 2008, 17:38

ramonka, ja to przeczuwam wielki+ hehe
czuje sie dokladnie jak w pierwszej ciazy ,bo na @ to zawsze troche inaczej-w sumie przeczuwa sie takie rzeczy,a lewe jajko mnie juz boli ze 3 dni,chyba sie cos zagniezdza-mam taka nadzieje...okaze sie w sobote-jak tylko przyjade do pracy to zaraz dam znac :-D
i mam nadzieje,ze jesli to jest to co mysle to sie zacznie rozwijac i urosnie zdrowe

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

20 lis 2008, 17:44

jajko mnie juz boli ze 3 dni,chyba sie cos zagniezdza-mam taka nadzieje...
mnie tez tak kłuł lewy jajnik :ico_oczko:
to czekamy do soboty :-D choc to dopiero bedzie 9 dzien fl?

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

20 lis 2008, 17:57

ramonka, poprzednio tez wczesniej testowalam i slaba kreska byla ,ale byla i tez mnie tak kłuł lewy jajnik :ico_oczko:
twoja dzidzia w takim razie tez z lewego jajka;)??? :-)

Wróć do „Przed Ciążą, czyli chcemy mieć dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość