Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

20 lis 2008, 23:26

Wiesz co. . nie wiem czy jest u Ciebie taki markecik jak PEPCO-wszystko dla domu.. ciuchy, artykuły gospodarstwa domowego i zabawki..I wlasnie tam jakas ich zabawka- farma. Tania,bo19,90 a jest i "stajnia"i mala zagroda.. noite zwierzaki gumowe. Mis sie fajnie bawi - ja zreszta tez hehe :): rże, mucze, kwicze... Czyli standart :-D

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

20 lis 2008, 23:28

hehe u mnie nie ma, ale u mojej mamy jest to jej dam wytyczne.

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

20 lis 2008, 23:31

Nooo polecam! Ostatnio pisalam- tam maja jakies koncowki kolekcji czasami z angielskicjh sklepow. Trafialymi sie nowe bodziaki mothercare, ostatnio czapeczki dla niemowląt.. I zabawki niektore sa b. tanie, a niczym sie nie roznia od tych "drogich"..
Poza tym w tym calym pepco obkupilam sie w pierdoly do domu -gadzety kuchenne, gary, miski itp.. za tanioche :-D Teraz mam w tym wynajmowanym mieszkaniu PEPCO pod nosem.. I szaleje :):

[ Dodano: 2008-11-20, 22:33 ]
Dobra-oszczedzamy oczy i idziemy niszczyc kregoslup - czas prasowania nadszedl :/ Na kolanach..bo deski nie mam.. To jak kara za grzechy! :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-11-20, 23:47 ]
Uff... Poprasowałam cala goooore. Mialam zostawic dla Duzego, ale w sumie szybko mi poszło.. Przy "Gotowych na wszystko" hihi.
Zaraz biore prysznic i sie kłade. W koncu jutro czeka mnie poranek z gromadka dzieci! A na 15 do pracy.. na caaałą noc.
Dobranoc :*

[ Dodano: 2008-11-21, 08:50 ]
Nooo nie.. JA ostatnia i ja pierwsza!?
Dzien dobry!
My zbudzeni budzikami... Mis spi jak zabity caaaałą noc - chyba codziennie bede go tak meczyc! :): Spi jeszczesobie.. A my sprzatamy,ubieramy sie i szykujemy sniadanko dla nas i reszty.. Duzy zaraz po nich jedzie. No nic. Lece sie przebrac, bo w pizamie to tak jakos malowizytowo... :/

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

21 lis 2008, 09:59

Dzień dobry!
Witam z kawą :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

Juli, intensywny dzień Cię czeka - jak zwykle u Ciebie z resztą. Zdjęcia super!

Kurczę, Helenka nie daje mi pisać :ico_zly: Zaraz spróbuję wkleić jakieś fotki tego mojego Szpaka.

[ Dodano: 2008-11-21, 09:00 ]
Obrazek

[ Dodano: 2008-11-21, 09:01 ]
Obrazek

[ Dodano: 2008-11-21, 09:03 ]
Następnym razem wkleję więcej, bo teraz Helenka nie pozwala ....

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

21 lis 2008, 10:51

HEj Aniu! Ale sliczna Helenka! Uwielbiam te jej rumience! I jakie zabalki duze ma! Cudo! A jak spi - wszystkie dzieci jak spia totaaakie aniooły...
Moj Mis pochłania sniadanko.. Zbudzilam go o 9:20 i wstal z ogromnym usmiechem. Dal mi w kosc,a dzisiajze niby nie wie o cochodzi :P :-D :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

21 lis 2008, 11:41

Witam wczoraj wieczorem urządziłam sobie wieczór tv a nie tik-taka i mam już zaległości...teraz za bardzo nie moge pisać bo Tomek mi rozrabia... wpadne później...

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

21 lis 2008, 13:25

Witam :-D u nas wieczorem znowu jazda z zasypianiem 1,5 godz zanim zasnela ,ale przespala cala noc takze spoko :ico_oczko:
teraz sprzatam ,gotuje,zaraz ide pranie wywiescic,jutro na caly dzien przyjzdza do mnie kochana KATKA :-D :-D :-D poklachamy ,posmiejemy itd :ico_oczko:


JULI widze ze tez mialas klopot z zasnieciem Misia wspolczuje,ale ladnie spal to choc tyle dobrze :-) dzis widze intensywny dzien cie czeka!!


ANIU przesliczna ta Wasza Heleneczka cud miod :-D :-D

AGNIECHA witaj i pisz pisz w wolnym czasie,z mezem lepiej??

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

21 lis 2008, 13:46

Kamila
Mieliśmy..........(mamy?)...........cieżkie chwile. Niedawno mieliśmy stan krytyczny. Pierwszy raz w życiu pomyślałam o rozwodzie. Boze jakie to smutne. Ciąłe kłótnie i brak zrozumienia, nerwy i obarczanie się wzajemnie winą i w rezultacie zbyt grube słowa rzucone mimochodem sprawiły, ze pomyślałam, ze to nie ma sensu.
skądśto znam, tylko mój Ajest stary i bardziej zawzięty,,, i nie wiem jak mam sobie z nim poradzić, bo sam gada że jeżeli ja nie zmienie swojego postępowania to nie ma to sensu, a on postępuje wzorowo! no sama nie wiem...
A co będzie? Okaże się............ Wiem jedno. Będę walczyć o nas, nawet kosztem swojej dumy. Wierzę, ze to minie bo znam przyczyne tych kłótni. Jeśli przetrwamy trudny okres to znów wszystko wróci do normy. Ale to jeszcze długo...
U mnie bardzo podobnie... jacy Ci faceci są :ico_szoking: podobni...
madziorka
elek spi dwie godziny
Wczoraj mój Tomek spał ponad 2 godziny a potem wieczorem usypiałam go godzine, dziś po godzinie go budze...nie ma tak dobrze :ico_oczko:
Juli
...po 20 minutach..:
JA nonono. ZWARIUJE ZARAZ


To sobie posiedze i powklejam zdjecia..
Ale miałaś hardcore :ico_oczko: głowa do góry, ja też czsem się wściekam na Tomka tak że :ico_zly: aż mi się chce przyłożyć mu w nonono! ale zdjęcia bardzo ładne...
Ja mam problem z NADMIAREM! Misiek ciagle cos musi w gebie trzymac. Kradnie nam wszystko ze stołu, wie w ktorej szufladzie jest chlebek i ukradkiem go wyzera.. Co znajdzie na dywanie, tochop!
Niezły czad
ania1980
HEj Aniu! Ale sliczna Helenka! Uwielbiam te jej rumience!
super Twoja córunia

dobra troche nadrobiłam zaległości.
ps. madziorka Ania z Szymonem to moja dobra koleżanka z którą bardzo często się sptykam [nie z forum] nawet nie wiedziałam że takie są, bo ja jak wstępuje na forum to tylko na czerwcówki, i tak nie zawze mam czas
Właśnie zaraz obudze Tomka i A nas zawiezie do Szymona!pozdrawiam

[ Dodano: 2008-11-21, 12:49 ]
Witam u nas wieczorem znowu jazda z zasypianiem 1,5 godz zanim zasnela ,ale przespala cala noc takze spoko
no to sie opłacało...

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

21 lis 2008, 14:31

Aniu pocieszny Twój Szpaczek. I faktycznie duze ma ząbki. Śliczności nasze kochane.

A ja smażę naleśniki. na dwie patelnie lecę to będzie szybciej. Jeszcze mam wczorajszą zupke kalafiorowa do będą dwa danka. Tomek spi. Wyszłam z nim dzis po tygodniu choroby na dwór wreszcie. Ale zimnica. No ale mamuśka nie na darmo zaopatrzyła dziecko w mega kombinezoniarskie spodnie narciarskie hehe. Dzis sie juz przydały. Tylko chodził jak pingwinek hihi.

Bylismy w ADM-ie bo potrzebowałam zaswiadczenie o niezaległosci za mieszkanie. To do tego wykupu bo już 27 listopada mamy ostatecznie podpisanie umowy u notariusza. Ufff wreszcie mieszkanko będzie nasze. Oby nie było tylko znów jakichś problemów z darowizną. No ale w tym ADM-ie sie okazało,ze mam 318 zł zaległości :ico_szoking: . Kuźwa debile cholerni już nie wiedzą sami za co? Płacę co miesiac wszystko na bieżąco a oni tylko przysyłają jakies wyrównania cholerne. No i musiałam przyjść do domu szybko przelew zrobić i w poniedziałek znów tam isć.

Teraz piszę godzinę później...
Przyszedł facet od kablówki i nam tu jakieś zmiany wprowadzał. jarek pozamawiał. No ale ładnie teraz mamy super obraz w tym systemie HD.No i to tyle bo Tomek sie obudził.
jarek też już z pracy wrócił. dziś super wczesnie. Tylko poszedł spać bo w nocy późno wrócił z wojaży...

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

21 lis 2008, 14:45

A ja sie zegnam ilece dopracy:* Zahacze moze o jakis sklepik zeby sobie przyjemnosc sprawic.. i do roboty.
Milego weekendu!!! :-*

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości