Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

20 lis 2008, 21:57

Karolinko, dzięki za pozdrowionka od Anusi- duży buziak dla niej i Bartusia.
Madziu nie daj się- On ma nerwa bo rzuca a Ty możesz mieć bo w ciązy- tak czy inaczej żyć obok siebie trzeba
Osita- Twój synuś będzie aniołkiem- tak to już jest że się dzieciom charakterki wyrówwnują i skoro Carmen to diabełek wcielony, z Małym pójdzie już gładko:-)
Co do golenia-planuje ogolić się sama, będę miała większy komfort psychiczny. A co do odrastania, wiem że w szpitalu to dla nich normalna rzecz, ale będę się lepiej czuła jak będzie w miare gładko jak mi pielgrzymki będą w otwór zaglądać

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

20 lis 2008, 23:15

będę się lepiej czuła jak będzie w miare gładko jak mi pielgrzymki będą w otwór zaglądać
:ico_smiechbig:
Pozostaje jeszcze pęseta :ico_smiechbig: Rany, aż gęsiej skórki dostałam :-D :-D :-D
tak to już jest że się dzieciom charakterki wyrówwnują
Coś w tym prawdy jest :-D Przy synusiu gorąca kawa na ławie mogła stać i przechodził koło niej z pełną ignorancją w oczkach i łapkach :-D A córci wyczyny przechodziły ją samą :ico_olaboga:
To co teraz mi z Kosteczka wyrośnie? :ico_noniewiem: :-D Mieszanka wybuchowa? :ico_noniewiem: :-D

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

21 lis 2008, 00:22

Dół mnie dopadł- mega dół. Zdążyłam śmiać sie do łez i ryczeć w ciągu 15 minut. Spadam do wyra nie będę Wam smęcić, bo wstyd się przyznać do własnych mysli :ico_placzek: Mam nadzieje że rano będzie lepiej... DObranoc laski

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

21 lis 2008, 00:42

nie będę Wam smęcić, bo wstyd się przyznać do własnych mysli :ico_placzek:
Nieeee, no kobieto....... Prześpij się z tym, ranek będzie na pewno lepszy... Ale jak tylko do kompa usiądziesz, śpiewaj, co się dzieje...... Żadna nie jest tu sama!!! Pamiętaj o tym!!!
Dobranoc, kochaniutkie,śpijcie mega spokojnie i intensywnie... :ico_pocieszyciel:

[ Dodano: 2008-11-21, 08:58 ]
Dzień dobry, robaczki :-D
Wyspane??? :-D Ja o dziwo tak... Dałam małemu przed snem poszaleć i w nocy sobie odpuścił :ico_brawa_01: :-D
Miłego i udanego dnia, kochane :-D

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

21 lis 2008, 09:59

witam brzuchatki, przyszłam sie przywitac i zyczyc wam miłego dnia :-)

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

21 lis 2008, 10:00

Caro, chodź na herbatkę, bo reszta chyba jeszcze smacznie śpi :ico_nienie: :-D
:ico_kawusia: :ico_kawusia:

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

21 lis 2008, 10:04

hej dziewczynki jestem mega wyspana usnelo mi sie okolo 12 w nocy i wstalam o 7 w tym czsie zero pobudek i wstawania na siusiu...na listopadowkach podaly laski link do stronki gdzie opisuja czas przedporodowy a dokladniej po czym poznac ze to tuz tuz i wedlug wszystkich objawow od 7-10 dni max powinno cos zlapac troche to zabawne bo mam wszystkie objawy nadchodzacego porodu juz od ponad 2 tyg i cisza..czyli wedlug tej strony jestem ewenementem..w domku spokuj maz prubuje sie zrechabilitowac od dnia nastepnego kiedy mnie zdenerwowal podlizje sie i skacze kolo mnie jak pchelka..ale jakis fakt chce ukryc bo gdy zapytalam gdzie wtedy byl nie wiedzial co powiedziec zmienia temat i bardziej sie podlizuje zebym nie myslala nie denerwowala sie tz tego wieczora zrobil cos co by mi sie nie spodoobalo noo glupek bo to ze mnie oklamal i cos ukrywa wcale mnie nie pociesza..i wcale nie jest lepsze od tego co on tam nawyprawial..ale Kasia sledczy i tak sie dowie predzej czy pozniej..;) wogole jestem na dzis pierwsza wiec wypada mi postawic cos do picia wiec czestujcie sie :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

[ Dodano: 2008-11-21, 10:06 ]
no nie mialam byc pierwsza ale w czasie dukania mega posta ktos mnie ubiegl

[ Dodano: 2008-11-21, 10:09 ]
nurtuje mnie pewien temat a po to jest forum zeby rozwiac kazda watpliwosc tyle ze to dosc osobiste ale rzuce pogadanke..jak u was z sexem a dokladniej z ochota bo ja do 4 miesiaca mialam straszna ochote ale wtedy mialam zakaz a jak juz moglam to nie chcialam bo albo ochoty nie mialam lee albo jak juz mialam to mala sie zaczela ruszac co mnie dekoncentrowalo i juz mi sie odechcialo i tak jest do tej pory ..

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

21 lis 2008, 10:12

no nie mialam byc pierwsza ale w czasie dukania mega posta ktos mnie ubiegl
:ico_smiechbig:
Kasiulek, żebyś tylko w trakcie trwania śledztwa nie wydumała więcej, niż na prawdę się stało... :ico_nienie: :ico_haha_01: Rozsądnie do tego podejdź... A jak skacze jak pchełka, to niech skacze, to znak, że wie, iż nabroił swoim zachowaniem i tym samym przyznaje się do tego... gorzej by było, gdyby Twoje słuszne ataki odpierał, pomimo ewidentnej winy...

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

21 lis 2008, 10:13

jakie macie plany na dzis bo ja sterta prasowania i wizyta w szpitalu ..tutaj sie chodzi na wizyty do poloznej tylko i co ktoras jest w szpitalu a ze dzis taka wypada wiec pewnie beda mi pobierac krewke :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: a ja nie lubie wogole na calyyym swiecie nie ma gorszej sprawy niz lekarz ze strzykawka i igla..no i swiadomosc klucia :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

21 lis 2008, 10:16

Kasiulek, po wizycie melduj co i jak z Wami... A na igłę nie patrz...Pomyśl tylko, że to byczy komar Ciebie kąsa...
Ogarnęłam właśnie pokój wzrokiem i na tym chyba się skończy :-D Zero zapału dzisiaj mam do roboty... Z wierzchu tylko co najwyżej ogarnę ręcznie i na tym koniec :-D Muszę jeszcze tylko gdzieś po jakieś kozaki wyskoczyć, bo mi w czółenkach już nóżka marznie... A u nas tylko 3 stopnie na plusiku :ico_chory:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość