Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

21 lis 2008, 10:40

mnie dzisiaj czeka wielki test bo muszę zostawic Łukaszka z dziadkiem bo jedziemy na akt notarialny nie wiem jak dziadek sobie poradzi ale cieżko to widzę zobaczymy który z nich pierwszy będzie mial dosyc

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

21 lis 2008, 13:26

Czesc Kochane Sloneczka!!!

I znowu mam mase zaleglosci. Nawet nie wiem ile stron musialabym przeczytac...

U nas jak to u nas zbyt duzo sie dzieje :-D

Zmienilam juz prace. Tzn zaczynam od 1.12 w FINAMO jako doradca finansowy. Bede miala pensje stala plus prowizje i umowe oprace wiec jestem zadowolona, a czy praca przyniesie mi satysfakcje to sie okaze... :ico_haha_01: poki co jestem dobrej mysli. :-D

Szymo rosnie jak na drozdzach. :ico_szoking: ma 88 cm i w dalszym ciagu (od 3 miesiecy) wazy 13,5 kg.

Teraz jest troche przeziebiony. Ma katar i troszke pokasluje. wszystkiemu winna ohydna pogoda :ico_zly: chociaz fakt ze lubi tazac sie w liscisch tez pewnie ma swoja zasluge...

poczytam co u was...

stesknilam sie za wami bardzo ale nie mam nawet czasu zeby poczytac was regularnie, o pisaniu juz nie wspomne... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

21 lis 2008, 14:55

Kasia na pewno bedzie dobrze i jak to zwykle bywa dziadzio i wnusio znajda wspolny jezyk :-D

Wisienko wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za nowa prace!Jestes super Babeczka :-D . Szymcio to kawal faceta!!

ja w koncu zalatwilam ten ios i jestem zadowolona.Bylismy na zakupach jedzeniowych i przy okazji kupilam Nelince body a i jest w realu promocja pampersow 43.99 i chusteczki gratis...wieczorem jedziemy na kolacje do takiego lekarza i mam nadzieje ze tym razem bedzie ok bo ostatnio serwowali przypalone :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-11-21, 13:58 ]
Aga Julka zacznie mowic w swoim czasie i tyle masz spokoju :-D a ze wspinaczka to zarowno tobie jak i mnie chyba szykuje sie alpinistka :-D

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

21 lis 2008, 19:33

Ula- cieszę sie,że masz już prace taką jak chciałas ze względów socjalnych, mam nadzieje że przyniesie Ci dużo satysfakcji.
A Szymciu rzeczywiście duzy chłopak ale to już po zdjęciach na NK widać :-D

Kasia- na pewno dziadzio znajdzie wspólny język z wnukiem, ja tez miałam obawy zostawiac Tosie z dziadkami ale jak mus to mus i o dziwo oboje sobie dobrze radzą :-D

Marta :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za ten ios, wiem jak jest ciężko cokolwiek załatwic na uj, więc brawa za wytrwałość.

Jejciu jak fajnie mieć wolny weekend już od piatku, bez dyzuru, dziś mi sie upiekło bo cośtam naściemniełam że nie mam z kim Tosi zostawić i doktór mnie wczesniej puścił. Zrobiłam więc jak Tosia spała mniamusne Canelloni ze szpinakiem- przepis własnej inwencji twórczej, ale najwazniejsze,że smaczne i Markowi tez smakowało.

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

21 lis 2008, 19:48

no maly dziadka nie zamęczył ogólnie wyglądał na zadowolonego a my tymczasem stalismy się prawnym właścicielem mieszkania :ico_brawa_01: z tej okazji stawiam :ico_tort: :ico_zdrowko: :509:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

21 lis 2008, 20:20

Ciesze się Kasiu bardzo :ico_brawa_01:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

21 lis 2008, 20:48

CZeść słonka !!!
JA raczej nie przeczytam wszystkiego ale przeczytałam co dzisiaj pisałyście, więc chociaż z tym jestem na bieżąco.
U nas wielkich zmian nie ma, zosi wyszly na raz dwie 4-ki i kolejne sie wyżynają.
Zosia prawie przesypia całe noce, co jest świętością, tylko jak coś jej przeszkadza to się wybudzi , np przy tych zębach, a tak to śpi zawsze od 21 do 6, 6:40 jak dzisiaj.
kasia1983, Moje gratulacje z tej okazji.
wisienka24, miło słyszeć co u ciebie, same dobre wieści.
martuunia1, Smacznego i powodzenia. Wiem co masz na myśli mojej teściowej jedzenie, zostawie bez komentarza...
Pruedence, super mieć czas na wszytko co się chce zrobić, miłego weekendu.
kasia1983, Super że dziadek i Lukaszek spisali się na piątki!!
Ja bym dala wiele mieć kogoś komu moge ufać aby został z zosią. Ona jest taka słodka. Mój mąż zaczął kłaść ja spać i tak się cieszy że może brać czynny udział w rzeczach których wcześniej nie miał możliwości uczestniczyć, bo ja ją karmiłam ale dzisiaj jest oficjalny dzień,, końca mojego karmienia.
Tak chciałam aby to już był koniec a teraz jestem smutna, pewnie to te głupie hormony.
Dobra lece dziewczyny do prania.O apropo prania zosia pomaga mi władować rzeczy do pralki i potem je wyciągnąć, super mieć takiego pomocnika!!!
Pa miłego weekendu !!!

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

23 lis 2008, 00:50

Oj dziewczyny z Lenki też jest alpinistka i w praniu też chce pomagać tyle, że do pralki wrzuca te rzeczy, które ja właśnie wyciągnełam, może napatrzyła się, bo ja zazwyczaj pranie robie przez całą sobotę i wyrzucam jedną turę, wrzucam od razu następne i potem zajmuje się wieszaniem, itp. :-) Dziś Lenka siedziała przed stołem na którym ja oklejałam pudło, kręciła główką i mówiła "Nie, nie, nie" :-D (takie dziwne hobby mam - oklejam kartony papierem prezentowym (jedno widać na zdjęciu)) A poza tym 1 grudnia czeka nas komisja lekarska, liczę, że dostaniemy ten nieszczęsny zasiłek pielęgnacyjny, którego jest bodajże 153 zł bo będzie na dopłatę do mieszkania.

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

23 lis 2008, 13:48

witajcie zimowo:)
Wisienko powodzenia w nowej pracy... a i Kacper tez juz nie tyje wazy wg. mojej wagi 12-12,5 juz od dobrych paru miesiecy wiec chyba tak ma byc...
Kasia3 milo cie widziec koniecznie musisz znaleźć chwilke i wkleic nam nowe zdjecia...
Kasia 1983 gratuluje aktu notarialnego to ty tez bedziesz teraz urzadzac i meblami rysowac podloge... zazdroszcze mi sie u siebie juz nic nie chce robic najchetniej to bym zmienila mieszkanie...
Preudenc ja to cie podziwiam pracujesz jeszcze te dyżury i jeszcze znajdujesz czas na nauke i dla nas... zorganizowana babab jestes...
Jelenia cala zakopana tyle sniegu to przez cala poprzednia zime nie mielismy az sie siwatecznie zrobilo a w marketach juz ozdoby swiateczne sprzedaja ... Kacper jak ogladal zmiany przez okno to byl zachwycony ale jak juz wyszlismy i wialo a on sie wywracal raz nawet buzia zaoral to juz mu sie tak nie podobalo... moze mu sie odmieni jak kupimy sanki...
my siedzimy sami Rysiek w Krakowie ale nie mialam jak z nim jechac bo szkoda ciagnac dziecko w taka pogode tylko na jeden dzien... a juz myslalam ze sie moze na jakasc kawke na zywo umowimy...

[ Dodano: 2008-11-23, 12:52 ]
a co do wspinaczek to my juz od dawna Kacpra zdejmujemy z krzesel foteli i parapetow to chyba taki wiek ze chca widziec wiecej niz nasze kolana... a prania nie wyciaga a raczej zdejmuje co ja powieszlam wiec nie pomaga a szkodzi ale to on ma ze wszystkim...
Aga moj Kacper tez ostatnio tylko po swojemu zasuwa nawet mama nie mowi tez wszystko kuma ale jak to moja mama mowi udaje ze nie rozumie jak mu cos nie pasuje i wtedy nawet udaje ze nie slyszy... za to pokazuje zwierzęta w ksiażeczkach i nasladuje glosy...

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

23 lis 2008, 17:58

Anita ale łobuziarski usmiech maluje sie na twarzy Kacperka....uroczy jest :ico_brawa_01: :-D .Szkoda ze pogoda takapaskudna na podroze bo super by bylo sie zobaczyc w realu... :-)

Kasia 3 super ze jestes :ico_brawa_01:
ja tez jak konczylam karmic nelinke to mi bylo szkoda i tak prawde mowiac do tej pory czasem jak sobie przypomne jak to fajnie bylo to chcialabym wrocic do tego...

Kasia 1983 super ze macie juz akt notarialny.Nareszcie bedziecie sami!!!

Janiolku bardzo fajne hobby zwlaszcza ze za ozdobne pudelka w sklepie trzeba slono zaplacic :-D

Ania gratuluje wolnego weekendu!!!zawsze to troche wiecej zcasu dla rodziny,siebie i nauki :ico_oczko: .Czy moglabys mi polecic jakiegos okuliste?Jak bylam w lublinie to wykryli mi astygmatyzm i nie mialam czasu na nastepna wizyte i dalej nie mam dobranych okularow itp...Gdzie kupilas Tosi buty i jaka cena??Musze jej w koncu kupic ale ciezko mi sie zabrac do tego....

Bylam na podworku z Nelinka,potarzala sie troszki w sniegu i wrocilysmy do domku.teraz ma nagly przyplyw energii i demoluje mieszkanie :ico_olaboga: a ciemno juz i nigdzie nie pojdziemy....
Tak ogolnie to caly weekend przespany :-D

[ Dodano: 2008-11-23, 18:47 ]
:ico_szoking: zjadlam pol olbrzymiego ananas :ico_szoking: nie moge sie ruszac.....

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość