Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

21 lis 2008, 14:46

tosia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla kolegow i dla ciebie za przebojowosc ja bylam taka sama zawsze wszedzie mnie bylo pelno i nie wiedzialam co to strach zawsze starsi koledzy mi pozazdroscili i mowili ze jestem jedyna kolezanka ktora sie nie boji i nie marudzi ze wstyd ze nie wypa itd ale nie dla mnie.. i ciesze sie bo mam teraz wiele wspomnien a cos co chcialabym zawsze moge zrobic jeszcze szmat czasu przedemna zanim mnie laska uziemi bo chyba to bedzie przeszkoda wieksza niz dzieci zawsze moge je wziac ze soba np.moja corka jest identyczna jak juz to widac nie przed nia strachu i wszystkiego chce sprubowac

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

21 lis 2008, 14:59

wszedzie mnie bylo pelno i nie wiedzialam co to strach zawsze starsi koledzy mi pozazdroscili i mowili ze jestem jedyna kolezanka ktora sie nie boji i nie marudzi ze wstyd ze nie wypa itd ale nie dla mnie..
Też swoje w życiu nabroiłam, więcej kolegów, niż koleżanek miałam, co na dorosłe życie się nawet przeniosło... A teraz mam Was kobietki tutaj tyle, co nigdy w realu :-D :ico_brawa_01: Pokłon dla założyciela TT :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

21 lis 2008, 15:06

Słuchajcie jak to wspaniale jest mieć taką przyjaciółkę jak ja :ico_sorki: zadzwoniłam że źle się czuję i przyjechała po małego. Mogę trochę odpocząć :ico_sorki: więc zmykam do łóżka.

Ja też mam już schizy i coraz bardziej się martwię jak to ja dam sobie radę. Przynajmniej tutaj mogę się wyżalić bo w domu nikt mnie nie rozumie. No i jeszcze te hormony :ico_zly:

Brodawki mnie nadal bolą. Musze sobie kupić jakąś gąbkę. Na razie smaruję :ico_noniewiem: zobaczymy co dalej. Strupki mam takie że jak dziś podrapałam to poleciała mi troszkę krew :ico_olaboga: nie wiem od czego, może od tych maści co się smarujemy.

Do specjalisty na pewno się wybiorę. Znajoma już mi szuka specjalisty w Elblągu. Musimy wyjść na prostą przed porodem (przynajmniej mieć pewność że świerzb już minął) żeby Juniora niczym nie zarazić :ico_olaboga:

Później jeszcze zajrzę do was kochane :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2008-11-21, 14:10 ]
Pokażę wam jeszcze mojego synka, który wczoraj był pierwszy raz u fryzjera. Ciocia spisała się na medal i wygląda pięknie :ico_oczko:
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

21 lis 2008, 15:13

Evik, biedulko... Odpoczywaj ile będziesz mogła... Super, że masz taką przyjaciółkę... Ja miałam, dokąd ona sama potrzebowała pomocy, czy duchowego wsparcia :ico_zly: Kiedy role się odmieniły, zmyła się... Mieszka dwa bloki ode mnie... Rzut beretem... Przez okno jej okna widzę... A widziałyśmy się ostatnio przelotem trzy miesiące temu... Do jednego sklepu nawet drogę zmieniła, żeby tylko pod moimi oknami nie przejść, bo może jeszcze zechcę ją zawołać... W nonono mam takich przyjaciół...
Miejmy nadzieję, że świerzb już sobie od Was poszedł w diabły... Ale kolejne krostki, liszaje, to nie jest normalne...

[ Dodano: 2008-11-21, 14:14 ]
Tymuś ślicznie wygląda :ico_brawa_01: :-D I jaki przejęty!!! :ico_brawa_01: :-D

[ Dodano: 2008-11-21, 14:19 ]
Ja też mam już schizy i coraz bardziej się martwię jak to ja dam sobie radę.
Poradzisz sobie, zobaczysz... My, zawodowe mamusie mamy to w "ryzyko" zawodowe wpisane - poradzić sobie w każdej sytuacji... :ico_pocieszyciel:
Mnie też się łuszczyła skóra na brodawkach i bolało to jak cholera... Gąbka pomogła i krem... Gąbka na początku była wielkim koszmarem, bo bolało jeszcze bardziej, ale w końcu brodawki się przyzwyczaiły... Teraz też to codziennie stosuję i smaruję kremikiem kilka razy dziennie, żeby nie dopuścić do przesuszenia... Myślę, że dopadło Ciebie to samo, że nie jest to wynikiem przebytego świerzbu...

[ Dodano: 2008-11-21, 14:41 ]
Kulam się do kuchni obiadek robić, bo synuś niebawem ze szkoły wróci... I mamulek mój do mnie tupta... U Kardiologa w pobliżu mnie była, bo źle się czuła... I to chyba bardzo źle, skoro poszła do niego z własnej woli, w dodatku prywatnie...

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

21 lis 2008, 16:03

Evik ale synus jest słodki :-D ,odpoczywaj poki mozesz-kladz sie do wyrka :-D

Karola-odpoczywam,caly dzien bede lezec:)
Ja na razie nie mysle co bedzie po porodzie tylko zeby zdazyc wszystko pozałatwiac przed :-)

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

21 lis 2008, 16:09

Wpadłam tu na chwilke odsapnąć- bo troche za dużo na dziś chyba - no ale łazienka pomalowana- tylko sufit chyba śmigne jeszcze raz,ale to zaraz (ja jak stara babcia dycham;-)Pomaluje i sprzątne szybciutko choć pewnie nie dam rady przed M. powrotem z pracy. Szkoda chciałam zrobić mu niespodziankę
Evik- ale facecik z tego Twojego synusia :ico_brawa_01: a jak grzecznie siedzi- przynajmniej na zdjęciu :ico_haha_01: I brawa za prawdziwych przyjacół

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

21 lis 2008, 16:15

Dziewczyny, ale Wy macie tempo, ledwo nadążam czytać ... mój Szpak mi nie za bardzo daje posiedzieć przy kompie, tzn daje, ale sama wali w laptopa, więc mowy nie ma o pisaniu ... teraz na chwilkę zainteresowała się bajką na mini-mini :-D

evik, synek śliczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: mam nadzieję, że szybko wyleczycie się z chorób. Dobrze, że masz taką przyjaciółkę, która synkiem się zajmie i Ciebie odciąży.

kasiulek
, mi imię Helenka baardzo się podoba, ale chyba nie jestem obiektywna :-D Powiem szczerze, że zanim zdecydowaliśmy się na to imię, to zastanawialiśy się czy ją Hela nie będą nazywać... ale nikt tak się do Niej nie zwraca :-) na początku niektórzy próbowali, ale po prostu poprawialiśmy, że Niunia jest Helena/Heleneczka/Helenusia. A tatuś często mówi do naszego Szpaka Lenka. Myślę, że dużo zależy w tej kwestii od rodziców. Mam 2 koleżanki - Joannę i Małgorzatę. I od zawsze WSZYSCY tak się do dziewczyn zwracali. Na początku rodzice poprawiali, a później już one same i kończyło się na jednej próbie "Asia" "Gosia". Szczerze mówiąc, to nie wyobrażam sobie, że tak można się do nich zwracać, bo to po prostu Joanna i Małgorzata :-)

A tak w ogóle, to ja po poniedziałku chciałabym się już rozpakować. O ile lżej mi będzie bez tego wielkiego brzuchola :-)

Zmykam, bo Helenka zaraz sama zacznie karmić rybki w akwarium :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-11-21, 15:17 ]
tosia, Ty jesteś w ciąży i malujesz łazienkę :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: A gdzie Twój mąż i czemu Cię w tym nie zastąpi???????? Qurcze, jak Krzyś malował pokój przed narodzinami Helenki (farbami ekologicznymi) to nawet zajrzeć mi tam nie pozwolił żebym się nie nawdychała tych zapachów i nie zaszkodziła dzidzi lub sobie ....

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

21 lis 2008, 16:20

Ale Tymek zrobił się dorosły :ico_szoking: Wypisz wymaluj starszy brat :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-11-21, 15:21 ]
Acha... chwalimy się ząbkami :-D

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

21 lis 2008, 16:58

Evik.kp, zazdroszcze przyjaciolki :ico_sorki: a ciocia sie spisala na medal, super!!! :ico_brawa_01:
asika82, ale Antolek sliczny :ico_sorki:
tosia, taki zaglowiec to akurat dla mnie - zebym posluchala sie zasady: nie rzygac pod wiatr :ico_wstydzioch: raz w zyciu poplynelam rejsem 3 dni i nie spalam wtedy chyba nawet pol godz bez pobudki z powodu sensacji zoladkowych :ico_chory: a za malowanie, szczegolnie sufitow - w tylek!!!
kasiulek247, tutaj Helena to Elena - bardzo popularne imie :ico_oczko: mi Elena sie podoba ale Helena juz nie...
Karolina2411, no i widzisz??? wykrakalas :ico_nienie: przy okazji poprosilam wizyte dla malej i ... okazalo sie, ze lekarza nie ma :ico_szoking: bo zmienialam jej typ ubezpieczenia (przepisalam ja do siebie) i nikt mi nie powiedzial, ze musze to zmienic w swoim centrum. paranoja... za kazdym razem jak zmienie sobie ubezpieczenie musze lekarza zalatwiac od nowa?? i ze niby powinnam o tym wiedziec, bo to oczywiste :ico_puknij: idioci... wg tutejszego zusu wszelkie sprawy zalatwia sie tylko w swoim centrum - zalatwianie ubezpieczenia itp... a u mnie zawsze problemy stwarzaja kurde :ico_zly: w pn musze to zalatwic... bo dali mi jakies druki do wypelnienia, ksero do zrobienia... porazka normalnie. dobrze, ze sie tym zainteresowalam "wczesniej", bo przerejestrowywalam dziecko w czerwcu :ico_zly:

brzucha bol w ciagu dalszym :ico_zly:

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

21 lis 2008, 17:27

Tosia-Ty to masz zdrowie i siły z tym malowaniem :-D

Ania1980-juzniedlugo ibedzie Was wiecej-super:)

Osita-Ty to nalatasz sie po tych szpitalach :ico_szoking: ,normalnie zawsze cos lub ktos musi cos utrudniac,bez sensu. :ico_puknij:

[ Dodano: 2008-11-21, 17:08 ]
Karola pociesze Cie-widziałam w teleexpresie ze kobieta urodziła dziecko ważące 5900 :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość