Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

22 lis 2008, 09:09

Ilka79, dzieki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-11-22, 08:13 ]
u mnie dzis biało za oknem :-D
nie przepadam za zimą ale lubie patrzec jak pada snieg :ico_oczko:

Awatar użytkownika
scoiattolo84
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 414
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:13

22 lis 2008, 10:14

Ilka79 pisze:Slyszalam, ze kobieta ciezarna nie moze podniesc wiecej niz 4kg!

A co robić, jak się ma 14-kilogramowego szkraba, który domaga się czasem wzięcia na ręce? :ico_oczko:
U nas dziś też śnieżek. Chyba zabiorę młodego na pierwsze sanki tej zimy.

Pozdrawiam cieplutko :ico_zdrowko:

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

22 lis 2008, 12:07

scoiattolo84 pisze:U nas dziś też śnieżek. Chyba zabiorę młodego na pierwsze sanki tej zimy.
ale wam dobrze :-D juz niedlugo i ja bede miala z kim chodzic na sanki :ico_brawa_01:
bawcie sie odbrze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
gosiula207
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 215
Rejestracja: 22 wrz 2008, 19:52

22 lis 2008, 12:11

u mnie płasko wiec na sanki nie bardzo :-) ale za to u rodzicow w górach napewno bede miała co z maluchem robic:)

Ilka79
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 929
Rejestracja: 05 wrz 2007, 04:14

22 lis 2008, 17:21

scoiattolo84 pisze:A co robić, jak się ma 14-kilogramowego szkraba, który domaga się czasem wzięcia na ręce?


Ja mam syna 3 letniego i do tego opiekuje sie jeszcze dwuletnim chlopcem, wiec zadnego nie podnosze, wiadomo siadaja mi na kolana, ale tak zebym ich podnosila, to nie zrobie tego, chodza juz wiec sobie musza radzic sami....nie chce tego podnoszenia niczym przyplacic.... Oczywiscie zdarza sie roznie, moja kolezanka nosila swojego syna przez cala ciaze i nic nie bylo, a znowoz inna podniosla piecioletnie dziecko i stracila wtedy swoje. Ja wole byc przezorna, nigdy nic nie wiadomo, a nie potrzebnie nie bede nadwyrezac mojej macicy i plodu na to, ze ciezkie dziecko ma kaprys zeby go podniesc. Na prawde tesknie za tym jak podnosilam mojego synka, ale musi on na to jeszcze zaczekac.

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

23 lis 2008, 10:40

dzien dobry :-)
zima w tym roku wprawia mnie w swietny humor :-D snieg po kolana i wciazy sypie :ico_brawa_01:
Cos u nas pustki ostatnio...dziewczyny gdzie jestescie :ico_sorki: :ico_sorki:

Ilka79
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 929
Rejestracja: 05 wrz 2007, 04:14

23 lis 2008, 23:08

ramonka, no rzeczywiscie pustki, malo nas czerwcowek....

Super, ze macie juz snieg, czujecie chyba juz klimat Swiat. U nas teraz w czwartek bedzie Swieto Dziekczynienia, to jest dla amerykanow bardzo wazne swieto, nawet ja go bardzo lubie, bo mozna sie porzadnie najesc.

A ja juz sie nawet lepiej czuje, jedyne to to ze mi sie nic nie chce i jestem ciagle zmeczona, w srode mam wizyte i badania krwi, chyba pierwszy raz uslysze serduszko. Przytylam juz dwa kilo od poczatku ciazy, ale w tym tygodniu schudlam 1kg, troche stresu ostatnio mamy, tak czy siak to mozliwe ze za dwa tygodnie wybiore sie na zakupy ciuchow, bo przeciez zaraz sie w nic nie zmieszcze.

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

25 lis 2008, 21:00

Ale pustki.. :ico_noniewiem: mam nadzieje ze watek sie rozkreci jak nabierzecie sił :ico_sorki:
Mi juz zmeczenie minęło :ico_brawa_01: tylko w nocy nie spie najlepiej.. mecza mnie koszmary i budze sie co godzine... :ico_noniewiem:
Ilka79 pisze:Przytylam juz dwa kilo od poczatku ciazy, ale w tym tygodniu schudlam 1kg, troche stresu ostatnio mamy, tak czy siak to mozliwe ze za dwa tygodnie wybiore sie na zakupy ciuchow, bo przeciez zaraz sie w nic nie zmieszcze.
Ja nawet nie mam w domu wagi wiec nie mam pojecia czy cos przytyłam :-D pojde na wizyte to sie dowiem, puki co miesze sie we wszystkie spodnie wiec chyba nie jest zle , w zasadzie nawet nie widze roznicy , chociaz wieczorem brzuszek wydaje sie wiekszy :ico_oczko:

Ilka79
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 929
Rejestracja: 05 wrz 2007, 04:14

26 lis 2008, 18:05

ramonka pisze:w zasadzie nawet nie widze roznicy


Oj to szczesciara jestes...

Ja mam dzisiaj wizyte u lekarza i pierwsze badania z krwi, bo ginekologiczne juz mialam. Mozliwe, ze dzisiaj uslysze pierwszy raz serduszko...

[ Dodano: 2008-11-26, 17:07 ]
Wyczytalam na innym forum, ze taka dziewczyna juz czuje ruchy swojej fasolki, a jest dopiero w 12 tygodniu. No jest to jej drugie dziecko, podobno z drugim czuc szybciej. Z tego co pamietam to z synem czulam okolo 15-16 tygodnia, zobaczymy jak bedzie teraz.

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

26 lis 2008, 20:33

Ilka79 pisze:Mozliwe, ze dzisiaj uslysze pierwszy raz serduszko...
na pewno tak bedzie :ico_sorki: czekam z niecierpliwoscia na relacje :-D
Ilka79 pisze:Wyczytalam na innym forum, ze taka dziewczyna juz czuje ruchy swojej fasolki, a jest dopiero w 12 tygodniu.
to faktycznie strasznie wczesnie .. chcialabym juz poczuc ruchy... ciekawa jestem jakie to uczucie :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot], KylieTab i 1 gość