Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

Nasze dwulatki z Listopada2006.

02 lis 2008, 09:27

Witam pozwalam sobie otworzyc nasz watek jako ze Wiki juz pelnoprawna dwulatka :-)
Przenoscie sie tu drogie mamuski i piszcie co tam u waszych szkrabow.Jak sobie radza?

Buziaki dla wszystkich.

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

03 lis 2008, 11:22

Witam

Wikusiu Wszystkiego naj najlepszego, zdrówka i rzeczywistosci piekniejszej od marzeń :) :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

U nas tez juz po urodzinkach, i następny roczek przed nami :) szybko ten czas leci, pogoda straszna za oknem i skłania do refleksji :ico_noniewiem: .

Buziaki

Hej mamy gdzie się podziewacie

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

03 lis 2008, 12:45

maju witaj.A tak czas leci .Jeszcze nie tak dawno myslalam o dziecku a juz mam dwoje :-) I musze powiedziec ze wystarczy bo jest co robic a czasu dla siebie nie ma :ico_placzek:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

08 lis 2008, 13:27

to i ja sie odnalazlam, witamy serdecznie choc do dwoch latek zostalo nam 3 dni :)
natus od 7 listopada zaczyna zlobek mam nadzieje ze pojdzie gladko, pewnie troche bedziemy musieli sie przystosowac wiadomo bez lez sie nie obejdzie ale mam nadzieje ze nie bedzie tragedii :ico_noniewiem:
juz teraz chodzimy do roznych pleygroups i natus juz co rano pyta czy idziemy do dzieci no ale zobaczymy jak to bedzie jak bedzie musial sam zostawac :ico_noniewiem:
my aktualnie szukamy domku z ogrodkiem mamy nadzieje kupic go najpozniej w lutym no i jak tylko znajde jakas inna pracke zaczynamy starania o drugiego dzidziusia- tzn tak na jesien najwczesniej :ico_haha_01:
poza tym pogoda tu tez depresyjna wieje eje i zimno a do tego ciemno caly czas ale odpukac chorobska nas poki co omijaja

wszystkim dwulatkom zyczymy wszystkiego naj naj duzo zdrowka i samych radonych chwil... a mausiom- chwilki oddechu :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

13 lis 2008, 11:38

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGI DLA WSZYSTKICH 2-LATKÓW :ico_tort: DUŻO ZDRÓWKA :ico_buziaczki_big:
My jeszce 2 tygodnie mam do urodzin kubusia 22 listopada ale juz sie wpisuje na 2-latków .
Szkrab to super ze u was wszaystko dobrze podziwaim sie za dwujke takich maluchów jak to siebie kiepsko widze w takiej roli w tym mamaecie kuba wydaje mi sie ze jeszcze jest za mały ale powiem ze myslam o drugim dziecku ale w przyszłmy roku zeby dopiero zasjsc w cize tylko ten cholerny porod mnie przeraza i 2 -3 pierwsze miesiace .
Kuba juz teraz wsztrko roumie dobrze uparciuch jest straszny i nrwus chociaz jak patrze na corke szwagierki to moj Kuba jest aniołek przy niej ona to wypisz wymaluj dziecko z telewizyjniej NANI :ico_olaboga: tylko mam nadzieje ze moj KUba nie bedzie odstawiał takich szopek .
A tak to u nas po staremu Kuba łobuzuje biega jeka szalony chodizmy na basen , pogoda u nas rozna treaz ostanio dos w miare a dzis nawet słonce sie przedziera .
A powiedzicei mi kiedy na bilans 2-latka zaraz po urodiznkach czy troche pozniej.
Wstawie troche nowsze zdjiecia bo tamte dosc strae byały
Pozdrowienia dla wsa wszystkich oby czesciej nam sie udawało tu zagladac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

15 lis 2008, 21:28

Rosna nam dzieciaki rosna :ico_brawa_01:

Wy sie bedziecie starac a ja ten najgorsza okres bede miec za soba :-D Wiec do dziela dziewczyny bo im dluzej odklada sie decyzje o drogim dziecku tym trudniej sie zdecydowac.

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

17 lis 2008, 00:38

Szkrab pewnie masz racje ale ja musze porobic jeszcze badania i dopiero i chciałm poczekac jeszcze do połowy przyszłego roku z tym staraniem sie :-)

Agusia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

18 lis 2008, 13:19

Napisałam strasznie długiego posta i mi wcieło :ico_zly: Kurcze nie chce mi sie jeszcze raz pisac. Przepraszam że nie logowałam sie tak długo bo zapomniałam hasła a potem nie mogłam sie zabrac za utworzenie nowego :ico_wstydzioch: Dziekuję za gratulację, teraz czuje się dobrze ale do niedawna miałam silne mdłości. Jedyne co mi dolega to ciągle chce mi sie spać.
W skrócie: Filip dostał sie do państwowego żłobka, wszystko fajnie oprócz ciągłego chorowania :ico_chory:
2.nadal nie robi na nocnik, od niedawna zauwazyłam że juz wie ze robi np. kupe bo wtedy się chowa-wczesniej nie było czegoś takiego. Uparty jest i nocnika nie lubi :-D
3.gada jak nakrecony, najgorzej jak przychodzi do nas o 4 rano do łóżka i gada, gada i gada, wtedy mamy mordercze instynkty :-D
4.zaczął w nocy do nas przychodzic do łóżka a jeśli odsyłamy go do do siebie musimy z nim siedzieć aż usnie-strasznie to męczące.Bywa tak nawet kilka razy w nocy. Nie wiem jak go oduczyć. Muszę to zrobić do czerwca :ico_noniewiem:

Mam do Was pytanie, a jak z ubieraniem i rozbieraniem Waszych pociech, co juz umieją same? Filip zdejmuje buty, spodnie i udaje mu się skarpety. Jednak jeszcze nie robi tego dobrze i jak mu nie idzie to zaraz mu sie odechciewa i chce zebym ja mu pomogła. Z ubierania to umie włożyc buty(niektóre) i podciagnąć sobie spodnie , ale tylko przednią część-dupka na wierzchu :ico_oczko:

Sto lat dla Wszystkich dwulatków którzy juz sa po urodzinkach :ico_tort: :ico_brawa_01:
My dopiero 23!!! Moniś zaraz po Twoim Kubusiu!!!!

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

20 lis 2008, 17:01

witam!
my juz po inauguracji zlobkowej :ico_haha_01:
pierwszy dzien bez zadnych prolemow- drugi juz wiedzila ze go zostawiam wiec zaczal palkac la ejak tylko wyszlam zero reakcji polecial sie bawic do dzieci , a wczoraj jak go odbieraklam to palkal ze nie do domku :ico_haha_01:
tak wiec chyba nie mam sie co martwic pewnie raz bedzie lepiej raz gorzej ale ogolnie moej dziecko nie widzi niczego zlego w zlobku :ico_haha_01:
zreszta panie daja mi co dzien kartke na ktorej jest napisane co natek jadl i ile i kiedy, kiedy siusiu kupka w co sie bawil i z jakim dzieckiem normalnie szok :ico_szoking:
ja szukam nowej pracy bo ta mnie zalamuje mam dosc zmian i parcy w weckendy i wogole kiepsko placa szkoda gadac :ico_olaboga: :ico_placzek: :ico_puknij:

co do ubierania natek wlozy rajtuzy spodnie majtki (musze ustawic bo zwykle tyl na przod :ico_haha_01: ) bluze tez jak mu podam otworem na glowe :ico_haha_01: no i skarpety i buty.... powiem wam ze malo co moge dla niego robic bo sie drze ze sam i koniec nie ma inaczej....

siusiu i kupke to juz od wakacji mamy opanowane teraz natus juz dostaje do kibelka na stojaco wiec sika sam sobie do toalety na stojaca a na kupke to ma podkladke i staje sobie na stoleczku i siada no ale oczywiscie wytrzec musi mama :ico_haha_01: chociaz do tego mnie jeszce potzrebuje :ico_haha_01:

bardzo sie ciesze ze jest taki samodzielny bo ma latwiej w zlobku no i sprobojcie np nakarmic moje dziecko hihihihi nie on sam i KONIEC inaczej histeria

teraz zaczal zadzic ty siadaj tu nie ruszaj natusiowi daj natusiowi itp. itd :ico_haha_01: tak wiec jest wesolo a moja mama jutro wyjezdza wiec natus zostaje teraz caly nasz hihihiih nie wiem jak to bedzie bo jak w trojke ledwo dalismy mu rade to nie wiem jak bedzie jak bedziemy sami z s. :ico_haha_01:

tzrymajcie sie cieplutko
pozdrawiamy

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

23 lis 2008, 02:41

Witam wszystkie dwulatki i zyczę zdrówka i radości.

Ania to mała gaduła, gada jak najeta i co dzień zna jakiś nowy wyraz.
Robi kupkę i siku do nocnika i woła siku w nocy jak chce, częściej jednak przesypia całe noce.

Potrafi ubrać się sama i nawet jej to wychodzi nieźle i nigdy jeszcze nie pomyliła butów co mnie w sumie dziwi bo mimo wszystko jest przecież mała :)

[ Dodano: 2008-11-23, 12:34 ]
Moja dwuletnia dziewczynka :))

Obrazek

[ Dodano: 2008-11-23, 16:07 ]
Obrazek

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość