Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

23 lis 2008, 14:20

ramonka, leż kochana i niczym się nie przejum. Bedzie dobrze i tylko tak trzeba myśleć!!!!!!!!!!! Każda z nas jest inna. Każdy przypadek jest inny.
Ja też miałam tak jak dziewczyny, że plamiłam a po duphasonie nie. Ale moja koleżanka miała krawawienia i to takie bardzo mocne, później leżała brała leki i teraz Karolcia ma 8lat i chodzi do drugiej klasy. Więc każda z nas ma swój organizm i tylko on decyduje co się będzie działo. Mi lekarz powiedział "Od pani tu już nic nie zależy, pani zrobiła juz swoje. Teraz trzeba czekać co odpowie organizm" A napewno zamartwianie się i czytanie o innych przypadkach nie pomaga :-D i ważne jest że masz świadomość co i jak i tylko na tym poprzestań!!!!! Buziaczki dla waszych brzuszków ramonka, zoola27,

Sabcia, a my już niedługo nawzajem będziemy sobie dawać buziaczki w nasze brzuszki. Ja w wierze że i my niedługo :ico_ciezarowka:!!!!
Trzymajcie się kochane i już!!!!! Ja ostatnio załapuje jakieś dołki i smutno mi cały czas. A nie chce się smucić :ico_placzek: Nic innego nie moge zrobić jak szybko zafasolkować i cieszyć się znowu z II!!
Buziaczki ide teraz na zakupy i wpadne później!!!!

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

23 lis 2008, 14:41

ramonka 3maj sie swojej wiary w Maleństwo a dacie oboje radę :ico_brawa_01: ja jestem najlepszym przykładem tego, ze nawet nieco organizm to przypadek, a co ciąża to inna... :ico_noniewiem: sama z Jaga przeleżałam 3/4 ciąży i wiem jak się potem Skarbka docenia - wyczekanego, a raczej wyleżanego :ico_oczko:

sabcia czyli cały czas 3mać kciuki :-D

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

23 lis 2008, 17:00

Sabcia, nie mam do ciebie zalu , nawet tak nie pisz! :ico_sorki:
magduś81, tez tak uwazam, oszczedzam sie jak moge i na tym niestety moja rola sie konczy :ico_noniewiem:
eve.ok, po pierwsze to po zmianie fotek nie poznałam Ciebie ani Jagi :ico_puknij:
a co do plamien, krwawien to niestety czasami tak sie zdarza i Bogu dziekuje ze sa rowniez szczesliwe zakonczenia :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

23 lis 2008, 17:45

ramonka, oj to bardzo sie ciesze bo sie zmartwiłam troszku
Ja wiem ze u Ciebie bedzie wszystko dobrze i u kazdej z nas KONIEC JUZ TYCH NIEPOWODZEN CIAZOWYCH TERAZ CZAS NA SAME ZDROWE BOBASKI :)

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

23 lis 2008, 17:49

KONIEC JUZ TYCH NIEPOWODZEN CIAZOWYCH TERAZ CZAS NA SAME ZDROWE BOBASKI :)
dokladnie tak :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

23 lis 2008, 18:28

ramonka, w zasadzie od poczatku ciazy czuje sie swietnie nic sie nie działo no ale ze wzgledu na poronienie jest to ciaza wysokiego ryzyka i dlatego leze ...lekarz powiedział ze najgorszy pierwszy trymestr........chociaz jak byłam na 2 usg to pokazało ze zrobił mi sie krwiak na macicy, od tamtej pory mineło juz 6 tygodni i na szczescie nie plamiłam wiec mysle ze chyba sie wchłonoł ......we wtorek jade na usg zobaczymy czy sie potwierdzi......

wiesz jak ja sie zapytałam lekarza czy to lezenie jest koniczne to mi powiedział ze zrobi pani jak uwaza ale jak by co to bedzie miec pani pretensje do siebie a nie do mnie.....

a teraz cos pozytywnego......wierze i wiem ze twoja dzidzia jak i moja sa zdowiutkie!!!
z reszta co ja pisze wszystkie dzidzie mamus na tt sa zdrowe ......

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

23 lis 2008, 18:38

zoola27, tak tez myslalam, ze wlasnie 2 ciaza po poronieniu jest juz podywzszonego ryzyka...
wierze i wiem ze twoja dzidzia jak i moja sa zdowiutkie!!!
kochana ja tez w to wierze i nie dopuszczam juz do siebie złych mysli... to wcale nie pomaga!! Na pewno bedzie dobrze :-) wiec czekamy co u Ciebie na USG wyjdzie... :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

24 lis 2008, 09:35

Witam ranka!!!!
Jak tam ? Ja własnie sniadanko synkowi zrobiłam pije kawcie słaba i za chwilke idziemy do szkolki

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

24 lis 2008, 09:38

hej kobietki :-)
czytam Was i zadzroszczę Wam tej wiary...moze jak już bedę w ciąży to mi sie odmieni, ale na razie nie mam w sobie tej pewności, ze tym razem wszystko się uda... :ico_noniewiem: chciałabym, ale nadal jet we mnie strach...moze to za cześnie jeszcze...?
w każdym razie za Was 3mam ogromniaste kciuki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

24 lis 2008, 11:32

Mnie dzis na maksa pobolewaja piersi i głodna jestem jak diabli hihihihii
Rybcia a co u Ciebie jak sie czujesz męzus juz wie?

Wróć do „Przed Ciążą, czyli chcemy mieć dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość