Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

22 lis 2008, 19:42

witam kochane ja dziś mam wspaniały dzionek Antek ładnie spał po spacerku wiec miałam vczas na sprzątanie itp , no i oczywiście byli goście :-D antek znowu został wycałowany i noszony na rekach :ico_szoking: . Tato dzisiaj ma wolne wiec szaleje z małym a ja odpoczywam :-D :ico_spanko:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

23 lis 2008, 03:29

ale dzis pustki!!! :ico_szoking:
ja nic nie pisałam, bo mielismy kiepskie dwa dni i koszmarne dwie noce...Alus dostał takiego kataru, ze sie dusił :ico_placzek: nie chciało mu sie za bardzo jeść i co chwile wybudzał sie ze snu, bo nie mógł złapać powietrza :ico_olaboga: więc potem ryczał ze strachu i zmeczenia....a ja z nim....wlewałam mu masę kropelek z sola morska, co godzinę ściąganie aspiratorem i jakos zyjemy... :ico_sorki: dzis juz duuuuuuuuużo lepiej i ładnie spi :ico_sorki: ale najadłam sie strachu.... :ico_olaboga: Boże, jakie to straszne co chwile budzić się i sprawdzac czy dziecko oddycha :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

23 lis 2008, 18:31

czesc dziewczyny godzine temu wrocilysmy ze szpitala -wczoraj tam wyladowalysmy bo Iga nie chciala jesc :ico_placzek: nic jak widziala cyca darla sie w nieboglosy nie szlo jej uspokoic tak samobutelka -w szpitalu karmili ja taka niby szczykawka tez wyla :ico_olaboga: mowie wam masakra!!!!Ja wylam i Marcin tez sie poiryczal jak nam lekarka powiedziala ze zaraz wloza jej sade przez nos do zoladka bo sie odwodni :ico_placzek: ale przyszedl inny lekarz zaczol ja ogladac i posmarowal jej cala buzie w srodku zelikiem bo stwierdzil ze moze jej jakis pryszcz tam wyjdzie czy cos :ico_noniewiem: i pomoglo :ico_sorki: zaczela troche jesc :ico_sorki: ale musialysmy na noc na obserwacje zostac wiec nic nie sopalam w piatek musimy wrocic do szpitala na kontrole bo ten pryszcz jej jednak nie wyszedl i chca zobaczyc czy nie wyjdzie

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

23 lis 2008, 23:37

czesc dziewczyny godzine temu wrocilysmy ze szpitala -wczoraj tam wyladowalysmy bo Iga nie chciala jesc nic jak widziala cyca darla sie w nieboglosy nie szlo jej uspokoic tak samobutelka -w szpitalu karmili ja taka niby szczykawka tez wyla mowie wam masakra!!!!Ja wylam i Marcin tez sie poiryczal jak nam lekarka powiedziala ze zaraz wloza jej sade przez nos do zoladka bo sie odwodni ale przyszedl inny lekarz zaczol ja ogladac i posmarowal jej cala buzie w srodku zelikiem bo stwierdzil ze moze jej jakis pryszcz tam wyjdzie czy cos i pomoglo zaczela troche jesc ale musialysmy na noc na obserwacje zostac wiec nic nie sopalam w piatek musimy wrocic do szpitala na kontrole bo ten pryszcz jej jednak nie wyszedl i chca zobaczyc czy nie wyjdzie
oj kochana,współczuje!miejmy nadzieje ze wszystko bedzie dobrze i ze to tylko takie chwilowe! moja niunia jak była malutka miała takie objawy przy zapaleniu gardła,oj wycierpiala sie wtedy,i wlaśnie był problem z jedzonkiem! ale miejmy nadzieje ze to nic poważnego,trzymam kciuki kochana zeby wszystko było dobrze i zeby Igusia była zdrowiutka!buziolki dla niuni! :-)

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

24 lis 2008, 00:59

mmarta81, :ico_olaboga: Matko, co sie dzieje z tymi naszymi Bejbikami??!!! :ico_placzek: Iguniu-trzymaj się!!!!

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

24 lis 2008, 10:45

czesc dziewczyny godzine temu wrocilysmy ze szpitala
Boze!Martus znow mamy to samo,Natalka tak miala pare tygodni temu,zreszta miedzy innymi dlatego tak slabiutko przybiera na wadze.Nam lekarz powiedzial,ze to pewnie jelitka i kazal kupic w Polsce Lacidofil,zywe kultury bakterii,ktore dodaje raz dziennie do mleka.Poprawilo sie jej po tym.Normalnie przy kazdym lyku byl krzyk,krztusila sie i nie chciala jesc.To straszne co sie z tymi naszymi dziecmi dzieje,ciagle cos.Mnie juz nienawidza w przychodni normalnie,na pogotowiu tez juz nas znaja :ico_placzek: Moze ja jestem przewrazliwiona?Juz sama nie wiem :ico_placzek:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

24 lis 2008, 11:03

czesc dziewczyny godzine temu wrocilysmy ze szpitala -wczoraj tam wyladowalysmy bo Iga nie chciala jesc
Boże Marta mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: , kurcze czasem dzieci tak placza przy jedzeniu bo maja zapalenie uszka wtedy gdy ruszaja buzika wszystko je tam boli i nie chca jesc,dobrze ze byliscie u lekarza :ico_sorki: :ico_sorki: ale dlaczego mialby jej wyjsc pryszcz w buźce :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

24 lis 2008, 11:37

:/ kurde a ja jak bylam u lekarza to powiedzial ze ma czerwone gardelko i spytal czy je normalnie - ja mowie ze tak, przyjezdzam i od kilku dni w koncowej fazie zaczyna mi plakac.. ale wydaje mi sie ze po prostu za szybko je i nie moze zlapac oddechu i czasem ja odstawiam zeby pokrzyczala i daje znowu :/ najgorsze jest to ze we srode sie przeprowadzamy do Krakowa a tam dojechac do lekarza to juz nie takie proste :/ no i w ogole samej w wielkim miescie z mluuchem :/ troche sie boje - zwlaszcza ze naszej ulicy jeszcze nie ma na mapie i jakby sie cos dzialo to boje sie ze nas nie znajdzie nikt :/ ale mam nadzieje to tylko przewrazliwienie..
no a w srode planuje isc na impreze :) dziadkowiee z mala zostana - narazie tylko na 3h bo dluzej jej nie zostawie, ale w nastepnym tygodniu maz z nia zostanie na 5h :O koszmar - jak ja to przetrzymam :/

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

24 lis 2008, 11:47

Wiecie co ona nawet nie chciala probowac ssac widziala cyca szukala go wszedzie caly dzie ale jak znalazla to paniczny ryk nie chciala ssac nie szlo jej uspokoic-jeszcze nigdy tak nie plakala :ico_olaboga: to bylo straszne jak nie mozna wlasnego dziecka uspokoic :ico_placzek: to sie wie ze cos jest ciezko nie tak :ico_noniewiem:
gardlo bylo ok,uszka tez :ico_noniewiem: zeby tez jeszcze nie(chociaz mi powiedziala ze szybko jej wyjda :ico_szoking: )slowem nie wiadomo co :ico_placzek:
wazne ze je teraz-ciagle nie tyle ile jadla :ico_noniewiem: i jest bardzo ospala jeszcze-pewnie wykonczyla sie bidulka tym placzem i niejedzeniem-wiec ja ciagle obserwuje :ico_noniewiem:
jak bylam w tym szpitalu i tam tyle tych dzieci to zdalam sobie dopiero sprawe co mnie czeka :ico_olaboga: ospa,odra,rozyczka,zapalenie uch,gardla,polamane reca,zatrucia pokarmowe :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: ...to dopiero poczatek...nie wiem jak moja mama to przezyla z 4 dzieci po koleji :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

24 lis 2008, 12:28

ospa,odra,rozyczka,zapalenie uch,gardla,polamane reca,zatrucia pokarmowe ...to dopiero poczatek...nie wiem jak moja mama to przezyla z 4 dzieci
widzisz kochana nasze mamy moja z 5,dały rade więc i my z dwójką czy jedną dzidzią damy rade!!! nie ma innego wyjścia,bedzie dobrze,wcale nie muszą chorować na świnke i różyczke itp,i bądzmy dobrej myśli! dobrze że Igusia dochodzi już do siebie,pozdrwiam i zycze miłego i spokojnego dnia!

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość