Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

24 lis 2008, 11:43

czesc

edyta zwykle kolo kosciolow sa sklepy z dewocjonaliami . moze tam zagladnij

Aniu kaska z autka napewno teraz sie przyda. :ico_brawa_01:

frydza wlasnie ta chlapa mnie przeraza.. brrr...

zapuscilismy sobie film "uprowadzona" mimo ze taka typowa akcja i spodziewane zaskoczenie to strasznie przezywalam. bo handel zywym towarem to nie tylko film przeciez..

lelus bawi sie ladnie
po biustonoszach moich. przyszla kolej na zabawe w oknie..
a mama lezakuje.. :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

24 lis 2008, 12:56

Witam.
Frydza zfdjęcia super, Twoja wiki jest szalona, extra, mój Tomek to wczoraj był przed basenem na dworze, to tylko poznawał, bardziej onieśmielony był, bo nie wiedział co to? i dlaczego?
Po basenie byliśmy na zakupach,a z tymi sankami to nie wiem? może chwile poczekamy, może ktoś zrobi prezent Tomkowi, bo Artur, no zobaczymy...
A Tomkowi też chciałabym kupić szczoteczke elektryczną, są takie dla dzieci...bo bardzo interesuje się moją i nawet dziś wsadził do buzi włączoną, dobra ide robić cisto, a w środe ma mój mąż urodziny [40] wiem że przyjdą goście, torta już zamówiłam u koleżanki, zobaczymy?
ania1980 uważaj na siebie i trzymam kciuki..
madziorka hihi pisze:lelus bawi sie ladnie
po biustonoszach moich. przyszla kolej na zabawe w oknie..

oNI LUBIĄ ROBIĆ PORZĄDKI, COŚ WIEM O TYM, Tomek dziś mi porozrzucał wszystkie kosmetyki z avonu [bo przyszła do mnie paczka] i są na całym pokoju... :ico_oczko:
a mama lezakuje..

Ale Ci dobrze...
edyta nie wiem gdzie lampiona? może same zróbcie? ale nie wiem jak?

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

24 lis 2008, 13:28

Hej właśnie wróciliśmy z dworu , Wiki trochę się bała sanek ogólnie wielki szok jak śnieg zobaczyła hi hi hi

No u nas te stoiska się rozkładają dopiero jutro pojadę zobaczę , a co do lampionu własnej roboty to nie opłaca się ostatni sami robiliśmy i co odklejał się co chwilę a sam koszt jego to 40zł. Więc teraz kupię jej gotowy i spokój .

Madziorka Leluś już za młodu się uczy hi hi

A teraz ja wam fotki zapodam bo trochę pozazdrościłam
Wiki w nowym kombinezoniku
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

a tu już panna ciekawska
Obrazek

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

24 lis 2008, 13:39

super edyta zdjecia, maluchy w tych kombinezonach wyglądają jak kosmonauci, Tomkowi bardzo się podobał kombinezon, bo latał jak szalony po domu, bo mu szurał, też wkleje fotki, tylko muszę je troche przerobić..

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

24 lis 2008, 14:11

agniecha, to czekamy na fotki!

madziorka, Helenka tez uwielbia bawić się moją/naszą bielizną :-D zwłaszcza tą wyciągniętą z kosza na pranie :ico_oczko:
co do kaski za samochód, to część pójdzie na spłatę nowego samochodu - pożyczyliśmy trochę money na 0% hihi od mojego Braciszka kochanego :-) Cieszę sie, że już możemy Mu zwrócić, chociaż jemu się nie spieszy, bo odkłada kaskę żeby wrócić do PL. A za resztę to kupujemy wózek i jeszcze muszę kupić Weroniczce karuzelkę oraz album Twojego Dziecka.

edytko, Twoja Wiki jest przesłodka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Szkoda, że tak rzadko nam Ją pokazujesz... a te Jej włoski - rewelacja!!!! Helenka ma tak mało i do tego jaśniutkie, że wczoraj stwierdziłam, że 2,5 miesięczna córeczka znajomych ma tyle samo co ona :ico_oczko: No ale Oliwci to jeszcze się powycierają, a Lence już w końcu rosną :-D

[ Dodano: 2008-11-24, 13:13 ]
aha, kombinezonik śliczny - w moich ulubionych kolorach :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

24 lis 2008, 14:23

Czesc!
Dotarlam po szalonym weekendzie..
Umnie duzo wrazen -zwlaszcza dzis.Od rana afera.Ldwo otworzylam zaklejone oczy..niewyspana -bowrocilam kolo 3 z pracy.. A tu Misiek jeczy,w kuchni takisyf, ze dziecku widelca nie mozna byloznalezc, Duzy roleniwiony i lata z telefonem,ze menadzerka dzwonila.. Okazalo sie ze dzisiaj -rozumiecie!? DZIS w nocymusi jechac doWawy,zeby jutro rano byc w ambasadzie Indii po wize.. Potem dzien czekania,nocleg w Wawce i lada moment wyjazd do Indii.
Coza debile! 2 miechy siedzina nonono w domu, nic nie robili z firmy, nie zalatwiali.A teraz w kilka godzin ma sie teleportowac do Wawki. Jeszcze leki odebrac, zabukowac bilety na samolot d o Bombaju. Posrane to wszystko... :ico_zly:
Ja dzis do pracy na 19.. kolejny dzien.. A Duzy musi jechac. Wiec moja mama musi przyjechac.. Ale jeszczenie wiadomo, czy bedzie mogla.
Echh.Straszne zamieszanie.
A poza tym -Duzy juz si szykowal do wyjscia, zeby pojechac po zimowki i zmienic..Bonie da sie jezdzic... I nagle kluczyk - jedyny cholerny kluczyk- wessało gdzies.. I latalismy, kopalismy wszedzie, powywalalismy rzeczy z szuflad,zabawki.. I Duzy sobie po godzinnie lamentu przypomnial..ze jak sie napilismy w sobote, to ukradkiem wrzucil mido torebki kluczyk!
Wiec nerwy dzis mam zszargane.JEszcze w tym tyg czeka mnie mnostwo pracy.. bo dzis, czwartek, piatek, sobota..A wiadomo-Andrzejki.. i bedzie szalenstwo. Codziennie po 13 - 15 h.. Padne na cycki.

Mis wlasnie zasypia.. Duzy w koncuwygramolil sie z domu..A ja pochlaniam leczo- ktore wczoraj pichcil,jak byłam w pracy,do 2 w nocy:): Pyyyycha! Mnie czeka sprzatanie i prasowanie.. Bo teraz oczywiscie stan gotowosci - Duzy musi byc spakowany na hurra i czekac na telefon.. I do Swiat bedzie siedzial w miescie Swietej krowy hehe :): Przywiezie pewnie jakies cuda pod choinke.

Odbiegajac juz od tych lamentow- wczoraj jak popoludniuszlam do prtacy to wyłozylam sie na chodniku 3 razy:): A jak wracalam w nocy i byla totalna szklanka na ulicy,szłam trzymajac sie moich dwoch kumpli z pracy i w 3 zaliczylismy solidna glebe :-D Smiechu bylo po pachy:): I mokro w butach tez hihi :-D
Czekam jak na zbawienie na buty z allegro,bote kozaczkicomam, maja super plaska,sliska podeszwe.. Ijak mocniej wiatr zawieje to jade :-D

Podziwiam sniegowe zdjecia i determinacje- ze juz tyle wedrujecie. Ja musze sie najpierw dobrze ubrac, zeby odwazyc sie wytknac nos na tozimno.. Ale dzieciaczkipiekne izadowolone!:): Super! Duzy tez wczoraj byl z Misiem i podziwiali nowe zjawisko.. Ale niestety mnie toominelo :(

Madziorka- zazdroszcze parady, reniferow, szkotow grajacych na kobzach i wszystkiego tego.. Tych cudownosci i pieknych wrazen!

I nic juz nie pamietam ;( Kilka dni to dla mnie zbyt wiele.. Wybaczcie!
Caluje.. Biore sie do oboty :-)

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

24 lis 2008, 14:26

Wikulka spi :ico_oczko: maz wysyla cv,dzis wyslal juz 4 ,oby cosik sie znalazlo jakas praca!!


MADZIORKA hihi Lelus sie juz uczy jak obslugiwac biustonosze :ico_oczko:


AGNIECHA to Twoj mezulek starszy jeszcze od mojego :ico_oczko: i czekamy na fotki :ico_oczko:


EDYTKO boska Wikulka i wloski czadowe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


ANIU kaska sie przyda,tylko szybko pewnie zniknie tak jak piszesz :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-11-24, 13:32 ]
Juli, ale mieliscie zamet od rana :ico_olaboga: ale wszystko sie dobrze ulozy :ico_oczko: a z twojego powrotu z pracy niezle sie usmialam hihihi choc penie musialo bolec ałććććć

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

24 lis 2008, 14:47

Cześć dziewczyny!
musze sie chociaż przywitać i was pozdrowić, bo normalnie aż mi wstyd, że tak was zaniedbuję :ico_wstydzioch:
ale wiecie co? normalnie mam takiego lenia na tt, że nie wiem... :ico_wstydzioch:
ale widzę że świetnie dajecie sobie radę, dzieciaczki, juz zaopatrzone w zimowe stroje :ico_brawa_01:
moja Kali za cholere nie chce włożyć rękawiczek i w ogóle powiem wam szczerze że jak narazie zima ją nie kręci,jak ją rano pakuje do samochodu to mówi niezbyt zadowolonym głosem: "zimno, zizi - ziazia, śnieg, katata boi" itp. hehe w końcu urodziła się w lecie hehe, ale myslę że jeszcze sie przekona do tej pory roku, zakupimy jakieś saneczki i pokażemy jej uroki zimy :ico_oczko:

u nas wszystko ok, brzuchol rośnie, ale narazie czuję sie nieźle :ico_ciezarowka:

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

24 lis 2008, 16:23

czesc dziewczyny!!!!!

przeglądnełam tylko ostatnia stronkę.. :ico_wstydzioch:

kompletnie nie mam czasu teraz.. :ico_placzek:

a w dodatku walczymy z jakimś wrednym wirusem :ico_zly:

Alek ma katarek, a ja katar i ból gardła taki ze hohoho :ico_olaboga:
na razie leczymy sie domowymi sposobami, mielismy jechac w srode na szczepienie do poznania/a propos szczepien---Frydza - pytalas kiedys----my mamy teraz ostatnia przypominajaca dawke pentaximu bo szczepilismy 5w1 i rok po trzeciej dawce jest ta przypominajaca/ ale wydaje m sie ze to tylko w przypadku gdy dzieci sa szczepione tymi skojarzonymi szczepionkami/no wlasnie mielismy jechac na to szczepienie i nie pojedziemy :ico_olaboga: wiec wsz nam sie przesuwa :ico_zly: a ja od pon do pracy..

śliczne śniegowe kreacje widziałam :ico_brawa_01:
my kombinezonu jeszcze nie mamy :ico_zly: chce kupic dwuczesciowy, mialam w tym tygodniu patrzec w poznaniu no i nonono :ico_zly: no i ocieplanych bucikow tez jeszcze nie mamy..w ogóle nie jestesmy gotowi na atak zimy..z tym że u nas takich sniegowych atrakcji jeszcze nie ma, no troszke popadało, Alek przyjrzal sie i podotykał :-D ale na sanki to jeszcze zdecydowanie więcej musiałoby posypać..

no i nic wiecej nie napiszę, leci mi nosa jak z kranu :ico_zly:

pozdrawiam Was dziewczęta!!!!!!

buziaki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

24 lis 2008, 20:12

Fju fju pustki,u nas po snieg juz brudny i ble chlapa sie robiiii!!!


BeWu pisze:u nas wszystko ok, brzuchol rośnie, ale narazie czuję sie nieźle
to superowo i wpadaj czesciej bo pozniej to pewnie nie bedziesz miec czasu :ico_oczko:


Aleksandrowicz pisze:Alek ma katarek, a ja katar i ból gardła taki ze hohoho
ojoj duzo zdrowka dla Alusia i Ciebie :ico_sorki: :ico_sorki: u nas Wiki zakatarzona!!

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości