Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

25 lis 2008, 14:13

Tak tak ja nadal z powerem jestem więc go wykorzystuję. Nie kupiłam sobie staniczków do karmienia bo były tylko takie odpinane ale zostaje obwódka na górze. Nie sprawdziły się one z Tymkiem teraz muszę kupić taki że się cała miseczka odpina. Kapciuchy kupione, i grube rajstopy bo w tyłek zimno :ico_oczko:

Wszystkiego naj naj naj dla naszych Kasiulek, :ico_tort: :ico_brawa_01:
Kurcze ja mam imieniny w wigilię i przeważnie wszyscy zapominają :ico_noniewiem: między innymi dlatego chciałabym urodzić wcześniej.

Najgorsze jest to że nikogo już nic nie swędzi tylko mnie. Mam czerwoną kaszę na brzuchu i cały czerwony dekolt. Wygląda jakbym dostała od czegoś uczulenia :ico_placzek: i znów nie wiem co robić :ico_olaboga:

Wiecie co ja od dwóch dni miałam ciche dni z mężem (on by ze mną gadała ale ja go olewałam). No i dziś pomógł mi rano wyjść na rynek i poszedł do pracy. Po godzinie do niego dzwonię ale zaraz się rozłaczyłam bo spotkałam koleżankę i powiedziałam tylko że zaraz zadzwonię. A on po 5 minutach dzwoni przerażony bo myślał że zaczęłam rodzić :ico_brawa_01: przestraszył się na maxa :-D no i dobrze, nich czuwa :ico_oczko:

No tak lodówkę umyłam i podłączyłam. Wezmę się chyba troszkę za prasowanie a potem wyskocze kupić coś na obiad. Mam dziś ochotę na chińszczyznę.

No tak dwa terminy zaklepane. Chyba że jeszcze osita nas zaskoczy.
A Madziu ty się nie martw bo jak Karola mówi każda ciąża inna i możesz jeszcze nas wszystkie zaskoczyć :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

25 lis 2008, 14:18

Evik.kp, kochana ty moja jak masz takiego powera to zapraszam do mnie bo jeszcze tyle do zrobienia mam :-D a tak ost chciałam się spyta czy wiadomo w ogóle co u Pontoniczka??

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

25 lis 2008, 14:25

no wlasnie nie wiadomo mam ndzieje ze powodem jej nieoddzywania sie do nas jest tylk znudzenie sie netem lub jego brakiem

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

25 lis 2008, 14:25

Karola-ja tylko gadalam z polozna o tym jak urodze,kiedy umowic sie itp.

Evik jezeli to jakies uczulenie to wez sobie wapno?

W czw jade kupic wozek i fotelik do autka to juz chyba wszystko bede miala dla małej:)

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

25 lis 2008, 14:27

no wlasnie nie wiadomo mam ndzieje ze powodem jej nieoddzywania sie do nas jest tylk znudzenie sie netem lub jego brakiem

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

25 lis 2008, 14:32

Ika202, spoko spoko, ja się modlę aby starczyło tego powera na wszystkie moje przygotowania :ico_oczko: a nie zgubię go gdzieś po drodze :-D

magda83, wiem ze takie rozmowy dużo dają. ja niby wszystko wiem alei tak do porodu mam zamiar chodzić do szkoły rodzenia. Zawsze to raźniej no i można z domu się wyrwać :ico_oczko:

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

25 lis 2008, 15:10

Dobrze ze mamy tu wszystkie siebie-mozemy zawsze o cos sie zapytac,wyzalic itd:)))

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

25 lis 2008, 16:58

Witajcie grudnióweczki! Wszystkie jeszcze w dwupaku???
Ja odzyskałam neta, nareszcie :ico_brawa_01: . Ciekwe na jak długo??? Tak czy siak zakładam własne łącze. Skorzystam póki mąż w pracy i komp wolny żeby Was doczytać :ico_szoking: .

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

25 lis 2008, 17:08

aniafs pisze:Wszystkie jeszcze w dwupaku?
tak aniu w dwupaku, super,że Ty tez :ico_oczko:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

25 lis 2008, 17:16

uuuuu ale tu dziś ruch- wreszcie :ico_brawa_01:
Aniu- witamy z powrotem - mam nadzieje że już bez przerw się obędzie
Ika- no własnie kiedyś sie zastanawiałyśmy co z Pantoniczkiem- nie odzywa się wcale i obawiam się ze w tym przypadku to coś więcej niż tylko brak dostępu do neta
Kasiulek- 2.12 powiadasz? A to checa!!!!! Ja nie mogę przecież to już za równiutki tydzień :ico_szoking: Jejciu jejciu dobrze że Ty nosa miałaś kobietko i przygotowana jesteś
Evik- wczoraj jak brałam prysznic i torturowałam moje cycuchy gąbką tak własnie myślałam o Twoichi zastanawiałam się czy zaleczyłaś już ranki i czy Ci już poschodziło to paskudztwo. ehhh

[ Dodano: 2008-11-25, 16:20 ]
A ja po zakupach- myślałam że uda mi sie skompletować już całą resztę potrzebnych rzeczy ale gdzie tam: kupiłam przewijak na łóżeczko, pampersy, przybory higieniczne,dwa pajacyki, dresik i bluze. Te dwie ostatnie rzeczy nie były w planie ale weszłam do Reserved Kids- mają tam teraz fajne przeceny: za dres dałam 25zł a jest naprawde fajniasty. Jak macie gdzieś pod ręką taki sklep wdepnijcie może coś Wam sie uda wyszperać. Zaraz musze lecieć na angielski ale jak nie teraz to wieczorkiem wrzuce Wam fotki tych lumpków

[ Dodano: 2008-11-25, 16:29 ]
[url]http://[URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/76758b6136c74462.html]Obrazek[/url][/URL]

[ Dodano: 2008-11-25, 16:31 ]
eeee tam - na zdjęciach nie widac jakie są fajne
No tak chciałam sie jeszczez na chwilke położyć przed angielskim bo padam na pysk ale zamiast odpoczywać siedze przed kompem- to sie chyba NAŁÓG nazywa :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość