Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

26 lis 2008, 12:20

Witajcie

Jak mi sie chce dzisiaj spać :ico_spanko:
pata, zdrówka dla Kubusia
kasiekk, dobrych wyników

Mój męzulek sie rozchorował w delegacji wczoraj miał gorączke ale jest za daleko zeby go ktos zastapił :ico_zly:

Może siostra do mnie przyjedzie z małym na 2 dni :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

26 lis 2008, 17:20

witam kochane:)
u nas tak..Zuzia już zdrowsza,chodzi od poniedziałku znowu do szkoły ale Gabi dalej chora do tego ja baardzo,dziadowska grypa.juz 2 razy miałam bańki,wszystko mnie boli,kręci się w głowie i ogólnie okropnie ale i tak mam lepiej od mojego Maćka,on tez taki chory a do pracy musi chodzić.Ja mam fajnie bo nawet Zuzi do szkoły nie prowadze ani spowrotem bo mamy pod domem to sama chodzi.
złe wiadomości tutaj...
Kasiu życzę zdrówka tacie i mamie!
Lulu
bardzo mi przykro [*] ,ja też Cię mocno przytulam.

jakoś leci,dziś nuda,zrobiłam obiad i siedze bo mi w głowie się tak kręci.Pogoda okropna,wieje i zimno co chwile pada i tak aż do wiosny będzie.tu nie ma zimy,śniegu ale takie codzienne deszcze i silne wiatry przy bardzo niskich temperaturach to tragedia.w zeszłym roku było lepiej.
a na mojego bloga ktoś zerknie w końcu? wiem,że ja też Was nie odwiedzam...ale w końcu się zmobilizuję.nawet już chciałam dać sobie spokój z blogiem,zastanawiam się czy już nie przestać go pisać :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

26 lis 2008, 21:57

zastanawiam się czy już nie przestać go pisać :ico_noniewiem:
Aniu nie wolno Ci :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: nie piszesz bloga dla kogoś tylko dziewczynkom na pamiątkę
Duzo zdrówka Wam wszystkim życzę

u mnie teraz deszcz pada i strasznie wieje :ico_zly:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

26 lis 2008, 23:07

witajcie :ico_oczko:
ojej Lulu kochana przykro mi :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
dla Twojego aniołeczka(*)(*)(*)
Kasiu zdroweczka dla rodzicow :-)
Patus zdroweczka dla Kubusia :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Paulinko super domek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a ja z Gabi bylam u ortopedy w zwiazku chodzenia i biegania na palcach no i jego slowa:
dobrze ze chodzi a ja oczy zrobilam :ico_szoking: bo dla mnie to nienormalne zauwazyl ze sie martwie to zalecil buty zdrowotne i za 3 miesiace na kontrol :-D
mi reka sie goi ale jeszcze troche mnie blokuje ciezko mi noz trzymac ale jest oki
zapisalam sie do neurologa :ico_sorki: ostatnio za czesto boli mnie glowa :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

26 lis 2008, 23:58

witam
lekarz nie dzwonił więc chyba ok,przy okazji wezme wyniki,na razie mi nie po drodze
ale napewno byu zadzwonił jakby było coś nie tak :ico_sorki:

u kardiologa co zawsze,tabletki dalej brac i przepisał mi jeszcze inne (jutro kupie) bo nogi mi ostatnio troche puchną,nie wiem czemu,kazał je brać tylko jak zajdzie potrzeba

mama osłabiona dzis bardzo,
babcia czuje sie dobrze,może koło piątku wyjdzie :ico_noniewiem: :ico_sorki:
siostrzenica u mnie była to pogadałysmy przy piwku :D

Aniu zdrówka wam wszystkim
Patka oby @ przyszła :ico_sorki:
magda75 zebyś szybko doszła do formy z tą ręką :ico_sorki:
Aniu ja też sie zastanawialm czy pisać czy nie bloga,na razie piszę choc rzadko,nie mam głowy za bardzo,nie chce mi sie

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

27 lis 2008, 00:04

hej dziewczyny u mnie problemy z babcią mojego s., kurcze źle z nią bardzo i jak wyjdzie ze szpitala to bierzemy ja do siebie bo nie może byc sama, będziemy mieć ciasno, ale najważniejsze żeby babci było dobrze

krzys ok, pokazuje charakter uparciuch jeden z niego, chociaz radosne dziecko często się śmieje i uwielbia tanczyc jak słyszy muzykę to odrazu wywija

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

27 lis 2008, 00:26

kasiekk, dzieki :ico_sorki: :ico_sorki:
mamusi zdroweczka zycze aby nie byla tak oslabiona a Tobie kochana wytrwalosci

a co do pisania bloga to prawda nie zawsze ma sie checi i czas do pisania :ico_sorki:
ale mysle ze warto pisac :-)
ja to po calym dniu nie mam na nic sily Gabi niezle daje piopalic a i na spacerze daje w kosc nie chce w wozku siedziec tylko raczki a ja nie daje rady jej nosic :ico_olaboga:
:ico_olaboga:
zaczyna gadac ostatnio jej slowa to dyke daj czyt.dyche daj,dac ale i po swojemu tez niezle gada :-D buzia jej sie nie zmyka :-D
a Daniel poprawil sie z pisaniem i jest szansa ze bedzie wyrozniony a na koniec roku dostanie nagrode :ico_brawa_01: aby sie staral to dostanie :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-11-26, 23:26 ]
__DOMI__, dzieci to maja taki etap ze sa uparte ale im przechodzi
zdroweczka dla babci :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

27 lis 2008, 09:22

dzień dobry :ico_noniewiem:
zubelku dużo zdrówka dla was :ico_sorki:
Paulina446, zdrówka dla męża :ico_sorki:
magda75, dobrze że z gabi ok i dużo zdrówka dla ciebie :ico_sorki:

wiecie że @ jeszcze nie ma ,co chwilę sprawdzam i nigdy tak jeszcze się nie stresowałam :ico_chory: wiecie tak mi sie zdaje że nie przyjdzie nie wiem sama cały czas o tym myślę i najgorsze jest to że widocznie jak nie przyjdzie to tak miało być :ico_oczko: ale dochodzi stres co z tą spiralka czy nie zaszkodzi i jak to będzie ,nie brałam kwasu foliowego itp. :ico_chory: :ico_chory: :ico_chory:
i tak mi jakoś głupio o tym pisać po stracie lulu :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: przepraszam
ale bardzo się stresuje właśnie tą spiralką

[ Dodano: 2008-11-27, 08:23 ]
a wizytę mam zaplanowaną od listopada na 3 grudnia kontrola i cytologia -miała być :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

27 lis 2008, 09:48

dziendoberek
ja ostatnio nie mam weny do pisanoa..nie moge sie ogarnac i jakos tak do siebie dojsc...nie wiem czemu taka robita ejstem


Lulu kochana bardzo mi przykro :ico_placzek: ,tulam cie do serduszka :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:

dla chorowitkow duzo zdrowka
Marzenka dobrze ze z Gabula ok..dobrze ze te butk musi nosic to moze jej sie polepszy chodzenie...a z gadaniem teraz tak bedzie ze z dnia na dzien coraz wiecej

Domi dacie rade z babcia,byleby zdrowa byla i nabierala sil a i wy zapewne bedziecie mieli lepszy humor dzieki temu..
fajnie ze synus taki maly wesolek :ico_brawa_01:

Patka trzymam kciuki aby jednak @ przyszla bo przynajmniej sie stresowac nie bedziesz :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

27 lis 2008, 12:41

Witajcie

U mnie pada i strasznie zimno, nawet nie mamy jak do sklepu wyjśc :ico_zly:
Paulina446, zdrówka dla męża :ico_sorki:
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Trzymam kciuki aby @ przyszła :ico_sorki:
__DOMI__, zdrówka dla babci
magda75, trzymam kciuki żeby Gabi butki pomogły

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości