Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

26 lis 2008, 22:16

My uzywamy Nivei - kremu na kazda pogode. JEst tłusty, ale dobry. Polecam!

Mis swiruje z zasypianiem juz 3 noc z rzedu.. Chcialbysiedziec do polnocy.... :/ :ico_zly: A my mielismy szalec! :ico_zly:

[ Dodano: 2008-11-26, 22:03 ]
2godziny ialej nonono. MAly histeryzuje,drze sie.. iogolnie dramat. Strzele sobie w łeb! :ico_zly:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

26 lis 2008, 23:20

hej hej

mój komp w domu znowu padł,a le już działa. A w pracy nie za bardzo miałąm jak pisać, a jak już próbowałam wejść na TT to laptop jest taki wolny że wchodził na stronę 10 minut. Więc wybaczcie ale nie jestem w stanei nadrobić tych 20 stron.

U nas po staremu, Odpukać ostatnio tzn od niedzieli kupki pojawiają się regularnie. Emi ma troszkę katarku i strajkuje z jedzeniem ale poza tym wszystko dobrze. Jest coraz mądrzejsza, dzisiaj np. robiła misiowi sztuczne oddychanie :-) serio, najpierw robiła mu masaż serca a potem usta usta, najpierw oniemiałam z wrażenia a potem to już miałam niezły ubaw. Zauważyłam też że coraz więcej rozumie, widzi że mamy i taty często nie ma w domu i bardzo za nami tęskni, czasami to aż mie się tak smutno robi, jak ona chodzi i na wszystko co pokazuje mówi mama albo tata, dlatego poświęcam jej każdą minutę jaką spędzam w domu.

A co u mnie??
cały zeszły tydzień miałam strasznego ale to strasznego doła, nie można było ze mną wytrzymać, z nikim nie mogłam się dogadać, do tego ciągle się kłóciłąm z M. w sobote trafiło mnie już na maxa, jak M. wrócił z pracy ja byłam cała zapłakana, ale nie pogadaliśmy bo on od razu szedł na spotkanie z pracy, humor miałam poprostu do du... pogadaliśmy dopiero w niedzielę, wyżaliłam sie mu i jest odpukać ok. Ale powiem wam że już się sama zaczęłam o siebie martwić bo wyglądało mi to na początki depresji. Dobrze że już mi przeszło.
W pracy ok ale sporo roboty bo nadal jesteśmy we dwójkę. Ale od poniedziałku będziemy w 3, narzeczona szefa odeszła z pracy i będzie z nami, zawsze to raźniej, choć nie ukrywam trochę się tego obawiam.

A teraz to już mykam do spanka, muszę tylko sprawdzić pocztę bo przez 2 tygodnie niezaglądania na skrzynkę to pewnie w szwach pęka
całuję was i pozdrawiam

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

27 lis 2008, 00:20

jagodka hehe my na dworze na razie nie mam mozliwosci, ale ten jak najbardziej sie nadaje
ale poki co w domu na zime bedzie nas zabawial hihi hehe

[ Dodano: 2008-11-26, 23:43 ]
Asiula :ico_szoking: jestes wreszcie!!! niezla jazde zapodalas sobie i mezulkowi hiih ale dobrze ze krotkotrwala i niech juz nie wraca hihi

a gdzie Emi podpatrzyla sztuke pierwszej pomocy :ico_szoking:
genialna !!


Juli moze MAly tez chce imprezowac?

leon dzis jak nie on. zasnal o 19.30 :ico_szoking:

[ Dodano: 2008-11-26, 23:58 ]
Juli jakie Misio ma zaawansowane kapcioszki hihi
lelek biega w skarpetkach na podeszwie hihi

Aniu Adas podejrzewa ze Self bedzie chcial sprzedac Scylle dziadkowi hihi
polecial na kase znaczy sie....hmmm no zobaczymy

super ze karoca dla weroniczki juz gotowa. jak sie domyslam to czerwona bedzie? czy jakas zmiana hmm?

[ Dodano: 2008-11-27, 00:12 ]
wlasnie zakupiilam lelkowi czwarta kurtke jeansowa na ebayu hihi
oj wciaga na maxa

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

27 lis 2008, 08:59

Dzień dobry!

Za godzinkę przychodzi opiekunka, a ja jadę na zakupki - nowym samochodzikiem :-D Na razie tylko raz go prowadziłam, ale daleko nie jadę :-D Chcę kupić prezenty na święta, przynajmniej część, bo później to pewnie czasu nie będzie. No i jakieś kosmetyki dla siebie :-) Nie wiem co uda mi się upolować, ale humorek od razu lepszy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Asiula, dobrze, że już doszłaś do siebie. Też jestem ciekawa gdzie Emi podpatrzyła jak się udziela pierwszej pomocy :ico_szoking:

Madziorka, wózeczek czerwony, ale ja chciałam pomarańczowy, tylko Krzyś zaprotestował. Po prostu czerwony i niebieski wiedzieliśmy na żywo, a pomarańczowego nie i K obawiał się, że kolor w rzeczywistości może być inny/brzydszy niż na zdjęciu.

O rany!!!Helenka wyrzuciła pół mojej szafy z ciuchami na podłoge :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

27 lis 2008, 10:20

Witam :-D


Juli, u nas taki stan z niezasypianiem trwal tydzien ,rozumiem cie doskonale i wspolczuje,u nas juz sie unormowalo i Wiki ladnie zasypia :-D



asiula26, dobrze ze juz ok i te ciezkie dni ci minely!!A Emi mala zdolniacha :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:



madziorka hihi pisze:wlasnie zakupiilam lelkowi czwarta kurtke jeansowa na ebayu hihi
oj wciaga na maxa
hihi niezle :-D


ania1980, udanych zakupkow :ico_oczko: a wyrzucanie ciuchow z szafy hihi skadzs to znam!!

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

27 lis 2008, 13:02

Hej!
Już po zakupach - w miarę udane były :-D ale teraz padam. Szpak już zasypia tuląc się do swojego kochanego "mimi" (misia) więc i ja powoli potoczę się w kierunku łóżka :-)

Frydza, u mnie szafy zawiązane tasiemkami, ale jak się rano ubierałam, to zapomniałam to zrobić.

Madziorka, ja ostatnio na allegro non-stop coś kupuję, także w pełni rozumiem, że 4 kurtka jeansowa dla Leosia naprawdę jest niezbędna :-D :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-11-27, 12:03 ]
A tak w ogóle to gdzie Wy wszystkie jesteście?????????????????Halo!!!!!

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

27 lis 2008, 13:06

ja jestem :ico_oczko: Wiki zasnela,dzwonie od rana do ortopedy i non stop zajete :ico_zly: :ico_zly: :ico_olaboga: :ico_olaboga:


ania1980, super ze zakupki udane :-)

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

27 lis 2008, 13:19

hej
chwila przerwy w pracy

reanimacji nuczyła ją ciocia, Emi ciągle rzucała się po misiu to ciocia to wykorzystała i pokazała jej jak sie robi sztuczne oddychanie, no i Emi to załapała bardzo szybciutko, oj zdolna córcia mi rosnie ale i uparta jak osioł. oby tylko myła madra a nie przemądrzała.

Juli współczuję problemów z zasypianiem, wiem co to jest bo my mielismy ten problem chyba z miesiąc, teraz odpukać Emi zasypia ok. 22 a wstaje ok 8 i już żadko budzi się w nocy, także ja jestem cała happy bo sie wysypiam.

Ja na allegro nic nei kupuje, nawet konta nie mam. M. czasami coś tam kupi, a ja wole dotknąć zobaczyć, jakoś mnie to allegro nie wciąga, może jakbym spróbowała to kto wie :ico_noniewiem:
musze mykac

[ Dodano: 2008-11-27, 18:37 ]
oooooooooo
jakie tu pustki

problemy z kupą już chyba się skończyły, mam taką nadzieje bo dziś Emi też zrobiła ładną kupkę.
Teraz siedzi mi na kolanach i nie daje mi p[isać, to może napiszę coś wieczorkiem
papa

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

27 lis 2008, 20:34

heja

no pustki nastaly :ico_szoking:
pewnie co niektore juz wciagniete w swiateczne przygotowania.. hihi
ja tam poza zakupami nic wiecej nie robie hehe
specjalnie na swieta... hehe :ico_haha_01:

My dzis bylismy w nowym miejscu dla dzieci
zabawy, piosenki i kawka oczywiscie hihi
i bardzo przyjazne towarzystwo
dowiedzielismy sie tam, ze za 2 tyg odbedzie sie christmas party dla dzieci hihi
oczywiscie lelek juz zapisany..
teraz trzeba jakis stroj znalezc stosowny hihi

potem jeszcze wstapilismy do biblioteki wymienic bajeczki hihi

mam nadzieje ze lelek dzis padnie szybko, bo nie mial czasu w dzien sie wyspac :-D

u nas pada i pada... juz cale popoludnie.. :ico_zly:

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

27 lis 2008, 22:58

kurcze tyle się napisałam i mi skasowało... :ico_placzek: Witam Was po parodniowej przerwie, bo trochę się działo, wczoraj mój mąż 40 tke, to wiecie rewolucja w domu, bo zmiana kodu, czwórka z przodu! Artur myślał i nadal myśli, z błędu go nie wyprowadzam że to była impreza spontaniczna [on takie lubi[ troche był zły bo myślał że my są nie przygotowani, a my oczywiście byliśmy! :ico_oczko: :ico_brawa_01:
i miała być mała impreza a zrobiła się troche większa! ale było bardzo fajnie...Artur nie chciał żadnej imprezy ale ucieszył się że rodzina pamiętał [moim rodzicom pare razy dziękował za pamięć i za to że są :ico_szoking: :ico_oczko: :ico_brawa_01: ]super.
Między nami też jakoś to jest, coraz lepiej...będzie dobrze, teraz jeszcze pare fotek Wam wkleje i będe czytać co naklikałyście...pozdrawiam
Tkiego torta mężowi zaserwowałam JA! [tzn Ania mi go zrobiła :ico_oczko: ]
Obrazek
Tu siostra Artura i mój mąż w pasku od żony który od razu założył [tzn dałam mu rano]oczywiście coś tam gadał że za szeroki! :ico_oczko: ale 2 dni ponosi i się przyzwyczai...
Obrazek
Kurcze akurat Tomek za bardzo nie był widoczny, bo nie za bardzo się przyszykowałam żeby zrobić zdjęcia jest Tomek jak zdmuchnął z ojcem świeczki...
Obrazek
i tu go troche widać
Obrazek
to tyle z imprezy a tu mój Tomek jak się śmieje i jeszcze zgina się w pól...
Obrazek
A tp Tomek na śniegu!
Obrazek
dobra i to tyle troche jeszcze poczytam. a ciekawe? jak tam Ania? czy już urodziła? w sumie planowała na wtorek? musze popatrzeć pa

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość