Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

27 lis 2008, 12:52

Adia Ty gdzie matke kupilas
ja w smyths, tiny love Island 360 ,naprawde super kolorowa mozna szczebelki rozni ukladac,zaraz ci link wkleje do niej
http://www.smythstoys.com/active-baby-w ... 354pd.aspx
troche droga ale za to duza i do roku posłóży :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-11-27, 11:56 ]
http://www.e-mama.pl/index.php?d=produkt&id=4040
a tu jeszcze link po polsku

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

27 lis 2008, 13:38

Witamy serdecznie po pierwszej imprezie :D mialam takie dylematy, ze chcialam zostac w domu, bo na impreze jechalam 100km w jedna strone :) a ze znajomymi ze studiow nie widzialam sie ponad pol roku :)

Mala zostala od 19 sama z dziadkami, ciocia i wujkiem :) dali jej butelke kolo 21 i zasnela budzac sie dopiero o 4.30 :)) impreza rewelacyjna!! Nogi mi odpadaja no i nie mam jak odespac :) jedynym mankamentem bylo to, ze o 1 sie juz zbieralam do domu, bo moje cycki przestaly trzymac pokarm :D robily sie coraz wieksze i jak wrocilam to wkladki byly juz cale mokre :O ale na szczescie tylko wkladki :))

Jakby nie patrzec byla beze mnie przez ponad 8h :O mialam ja zostawic tylko na 3h bo chcialam ja wziac ze soba i dziadkow, zeby mi tam poszli na mieszkanie i zostali ale pozniej sobie mysle, ze ciagnac ja tam i spowrotem to glupota no i tak zostala.. pierwsze koty za ploty :D moze odwaze sie ja zostawic z sama siostra kiedys i skoczymy z moim M do kina jakiegos :) no i obiecal mi impreze bo kiedy ja bylam w ciazy on imprezowal beze mnie :[

Zazdroszcze Wam jednej rzeczy! Ze Wy tam macie zakac palenia w klubach :/ bo tutaj oczy mi lzawia czasami od tego dymu, nie mowiac o tym ze jak przyszlam musialam umyc wszystko lacznie z glowa i przebrac sie w innym pokoju zanim weszlam do malej, bo tak smierdzialam dymem fuj!!

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

27 lis 2008, 15:07

witam kochane mamusie :). Ale dzieciaczki porosły strasznie sie zmieniły od porodu buzie mają już takie okragłe :-D
zirca [/b]zbyt wiele nocy przez niego przeplakałam....gdyby nie ciąża juz od roku nie bylibyśmy raz\em....ale nie ma tego złego....mam wspaniałego Syna i juz nigdy nie będę sama! [/b] oj kochana straszne to co się dzieje z wami , ale masz racje masz wspaniałego synka i musisz teraz robić wszystko aby on czuł sie kochany i bezpieczny , a od tego czy rodzice są z sobą szczęsliwi bardzo dużo zależy , cokolwiek postanowisz jestem z tobą bedzie cięzko ale dasz rade :ico_oczko: .
Ja też mam teraz kiepski chumor chodze nie wyspana i zmęczona nie mam czasu na zadbanie o siebie no i Jarkowi się dostaje , kocham go najbardziej na swiecie ale nie mam teraz czasu żeby nawet do niego sie przytulić :ico_placzek: :ico_placzek:
pati 85Ja nie wiem czy nie za wczesnie, bo tez chce kupic malemu na gwiazdke
Ja wczoraj dowiedziałam się na wizycie u neurologa że narazie jest za wczesnie na mate nawet powiedziała mi że mam nie dawac baldachimu i karuzeli nad łóżeczo zeby dziecko nie miało na co patrzec do tyłu , normalnie szok , a jak już dam karuzele to ma ona wisieć mu prawie nad nogami a dziecko ma patrzeć do przodu a nie obracać głowke do tyłu , pozatym małego mam nośić tylko na leżąco i nie przyspieszać w zaden sposób siadania , no i jestem w szoku bo mały uwielbia karuzele gada do niej i śmieje się więc nie wiem czy mu nie zostawie na mate też go kładłam no i nie wiem co dalej bo dr mówiła że na mate można dopiero od 3 miesiąca .Ale to już 3 pani dr do której trafiłam z Antkiem i karzda muwi coś innego o tym noszeniu no ale ta zajmuje się też rehabilitacja wiec chyba ma doświadczenie :ico_noniewiem: .

yoanna ale musiałaś się niezle wyszaleć ,ja dopiero wybieram się na zabawe sylwestrową babcia zostaje z Antkiem mam nadzieje że da rade :-D

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

27 lis 2008, 15:27

My za to na sylwestra chyba zostajemy w domu :) a co do tej glowki do tylu tp kurcze moja lubi do tylu patrzec :O czasem jak ja karmie to nawet daje tak do tylu glowke ;( to zle? musze poczytac na necie o tym

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

27 lis 2008, 15:37

miszka kochana ja mam do Ciebie jeszcze jedno pytanie odnosnie tych pigul CERAZETTE jak juz nie karmie to jak skoncze cale opakowanie to mam zrobic 7 dnioawa przerwe czy nie???? Bo ja nie mam pojecia, chyba zadzwonie do gina bo nie wiem co robic, ale ze mnie glab :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

27 lis 2008, 16:14

miszka kochana ja mam do Ciebie jeszcze jedno pytanie odnosnie tych pigul CERAZETTE jak juz nie karmie to jak skoncze cale opakowanie to mam zrobic 7 dnioawa przerwe czy nie????
Patuniu,Cerazette bierze sie bez przerw,bez wzgledu na to czy karmisz,wiec nie rob przerwy,tylko zacznij nowe opakowanie.
To czy sie robi przerwy,zalezy od rodzaju pigulki a nie od tego czy karmisz.Wez kochana wszystkie te pigulki ,ktore masz bez dnia przerwy.Dopiero jak zmienisz pigulki na inne,mam na mysli dwufazowe,bedziesz robila przerwe.Poki jestes na Cerazette nie rob bron Boze przerw,bo zaraz bedziesz w ciazy :ico_noniewiem: Pytaj smialo Patuniu,w tej dziedzinie moge Ci pomoc,wiec nie ma problemu.Troche tych pigulek w swoim zyciu przejadlam :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

27 lis 2008, 18:07

Pytaj smialo Patuniu,w tej dziedzinie moge Ci pomoc,wiec nie ma problemu.Troche tych pigulek w swoim zyciu przejadlam :ico_haha_01:
dziekuje Ci kochana :ico_sorki: :ico_sorki:

Kurcze tylko dzis bylam w ubikacji i na papierze toaletowym byla krew od czego mam ta krew od tych tabletek????

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

27 lis 2008, 18:11

Kurcze tylko dzis bylam w ubikacji i na papierze toaletowym byla krew od czego mam ta krew od tych tabletek????
Patuniu,mozesz krwawic w dziwnych terminach,nawet w ciagu trzech pierwszych miesiecy brania.Krwawienie moze byc o roznym nasileniu.Ja ostatnio krwawilam 2 tygodnie :ico_noniewiem: ale to powinno sie w ciagu tego okresu unormowac!

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

27 lis 2008, 18:16

Patuniu,mozesz krwawic w dziwnych terminach,nawet w ciagu trzech pierwszych miesiecy brania.Krwawienie moze byc o roznym nasileniu.Ja ostatnio krwawilam 2 tygodnie :ico_noniewiem: ale to powinno sie w ciagu tego okresu unormowac!
acha dziekuje jeszcze raz


A tak z innej beczki- jak Natalka, jak jej buzka??? Mam nadzieje, z e juz lepiej, ale z niej duza dziewczynka i tylko o dwa dni starsza od mojego Ericzka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

27 lis 2008, 18:27

A tak z innej beczki- jak Natalka, jak jej buzka??? Mam nadzieje, z e juz lepiej, ale z niej duza dziewczynka i tylko o dwa dni starsza od mojego Ericzka
Caly czas ma jakas wysypke,ale juz nie taka strasz!Wrocilam kilka dni temu do normalnego mleczka,bo nie wyglada ze to mleko jednak.
A Natalka wazy tylko 4700 :ico_noniewiem: Taka sie duza na zdjeciach wydaje,a faktycznie straszny chudzielec z niej :ico_olaboga: Twoj Eryczek przeslodki,ogladam na naszej klasie!Noprzesliczny jest :ico_brawa_01:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość