Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

27 lis 2008, 20:41

Teraz jak dziewczyny o tym piszą to i mi się przypomnialo, że moją koleżankę wszystko swędzialo i była kilka dni w szpitalu, a potem musiała brać jakieś leki. A tak wogóle, czy Evik dziś się odzywała? To do niej niepodobne :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-11-27, 19:52 ]
Ania, ja się z niczym nie wyrabiam. Wszędzie mam bałagan. Od czasu do czasu robię większe pożądki, ale nigdy nie udaje mi się wysprzątać całość. Ledwo wyrabiam z gotowaniem dla nas i Kuby, ale tylko dlatego, że gotuję od razu na kilka dni i zamrażam - głównie pieke żeby nie stać przy garach. Piorę całe soboty, prasuję w nocy z poniedziałku na wtorek itd. Całe szcęście jak moja mam przychodzi do malca to mi pozmywa i kwiatki podleje. A ja i tak co dziń chodzę najwcześniej o 2 spać i jestem już wykończona. A teraz jak się zbliża koniec semestru to chyba całkiem przestanę sypiać.

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

27 lis 2008, 21:09

a ja nie prasuje;) mamy malo rzeczy ktore trzeba prasowac, tyle ze te bardziej gniotace sie bluzki wieszam na wieszakach. Piore w soboty, czasem wrzuce cos w tygodniu - np teraz wlasnie piore :-) bajzel mam, nienadazam ze zmywaniem mam porozrzucane rzeczy, ale chyba po na wspolnej sie zbiore bede miala pol godziny przed przyjsciem Marka. W sumie ja mam bajzel bardziej powierzchowny, bo rozwalamy szpargaly.
Poklocilam sie dzis z niejakim Kamilem (pracuje z Markiem) bo stwierdzil ze moj pomysl z wystawieniem bajerow typu kamerka pingwin czy babskie myszki i nazwaniem tego "swiateczna promocja" to najglupszy pomysl o jakim slyszal, a okazalo sie ze najglupszy bo nie lubi swiat. no nic...szkoda gadac

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

28 lis 2008, 12:19

:-) hejka co tu za cisza
Ja jestem w domu i tak mam zawsze jakies małe zaległosci , szczegolnie w prasowani bo tego nie bardzo lubie robic
Po za tym ostatni szoruje podłogi jak szalona bo mie moge patrzyc jak Olenka froteruje je soba a idzie mi to wolniutko bo niby brzuszek jeszcze mały ale coraz ciezej sie ruszac

Moja OLenka pobijała wczoraj rekordy spania, spał dwa razy: raz2,5 godz i 1,5 godz dobrze bo ciut nadgoniłam zaległosci :-) :-) :-) :-)
Jak dostane zdjecia to zdam relacje z imprezy :-) :-) :-) :-)

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

28 lis 2008, 16:20

Bylysmy u nefrologa, calkiem szybko, jakies 50minut trwalo czekanie plus wizyta, czekamy co wyjdzie na urografii, ale to juz tak dla uczciwosci, a poza tym nic nie robimy z nerka. Poza tym mam papier na uczelnie i moge przenosic sesje na pierwsza polowe stycznia. Troszke to straszne ze na wlasna prosbe przenosze sesje prawie o miesiac ale co poradzic.

anetkajur
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 287
Rejestracja: 22 cze 2007, 09:40

28 lis 2008, 17:42

cześć dziewczyny u mnie też starszne zaległości ze wszystkim ale co zrobic jak juz praiwe miesiąc mam infekcje ucha :( masakra jaks dostałam kolejny antybityk w środe ale tez przetkała mi uszy wiec w końcu slysze i juz mi sie tak nie zatykaja wiec mam nadzieję że wychodze z tego. Oczywiscie zamisat sie uczyc Jak Jula spala albo cos robic to ja tez się kładłam bo byłam wykonczona. moj pawel teraz w parcy tez gorący okres wiec stale jestesmy same. no ale cóż począć dzieki temu ja moge być z małą w domku.
Moja Jula tez wczoraj rekord spania pobiła. Zwykle spi 2 razy dziennie jeszcze ale wczoraj pozniej wstala i juz jedno spanie ja ominelo ale do drugiego nie wytrzymala i padla mi o 14:30 i spała do 17:20 i wstała tylko dlatego ze ja ja obudziłam bo bałam sie ze juz poszła spac na noc a że tatus w delegacji to nie usmiechalo mi się bawis z Jula w srodku nocy.

[ Dodano: 2008-11-28, 21:33 ]
http://www.youtube.com/watch?v=4Hhdr1IPOGs oglądnijcie sobie czadowe :)

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

29 lis 2008, 00:37

A my dzisiaj bylismy u fryzjera :ico_brawa_01: troszkę szkoda tych naszych loczków, ale nic straconego - zabrałam na pamiątkę :ico_wstydzioch:

tak było przedtem
Obrazek
pierwszy raz u fryzjera
Obrazek
a tak jest teraz
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

29 lis 2008, 01:20

Mysle ze Lenka by nie wysiedziala :ico_oczko: no ale poki co zapuszczamy wiec nie ma problemu. Z reszta ja nigdy w zyciu nie bylam u fryzjera, bo moja mama miala uraz po zle obcietej grzywce i przestala chodzic wiec ze mna tez nie chodzila, koncowki mi podcina do tej pory, bo Marek sie boi, cieniuje sobie sama, chociaz ostatnio dawno tego nie robilam.

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

29 lis 2008, 10:26

Cześć dziewczyny

Jestem jestem tylko że ja też nie wyrabiam. Myślałam że tylko ja jestem ze wszystkim ciągle w tyle ale na szczęście nie :-D to dobrze. Tylko że jak ja teraz nie wyrabiam to co to będzie po porodzie :ico_olaboga: no nic zobaczymy

No ja też słyszałam o tej chorobie. W poniedziałek idę do gina to zobaczymy co powie. Leżenie w szpitalu odpada w moim przypadku, mam nadzienie że to od tych maści co się smarowaliśmy całą rodzinką :ico_oczko:

Janiolek, no to Lenka goni z tymi ząbkami. U nas na razie cisza na szczęście :ico_oczko:

kilolek, No i wy po pierwszej wizycie u fryzjera. JA też byłam święcie przekonana że Tymek nie posiedzi bo przecież to żywe srebro ale byłam w szoku bo bez problemu nam to poszło. JA włoski też zostawiłam na pamiątkę :ico_oczko:

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

29 lis 2008, 12:14

:-) My jak na razie tez zapuszczamy włoski
kilolek przystajniaczek z tego Kubusia rośnie
Ewik nic sioe ni martw ja tez sie martwie co bedzie po porodzie,ale w koncu zorganizowałysmy sie przy jednym bobasie to przy dwoce tez sie zorganizujemy. Woem jedno ze człowiek im ma wiecej obowiazkow tym wiecej potrafi zrobic

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

29 lis 2008, 12:36

A u nas koszmarów z usypianiem ciąg dalszy. Niby spiący taki, ledwo na oczy patrzy, a kurna usypia godzinę :ico_zly: oczywiście w łóżeczku natychmiast ochota na sen przechodzi do ttego koniecznie chce spać na brzuchu, ale jak się przekręci na brzuch to zaraz wstaje :ico_zly: dzisiaj nie wytrzymałam i wyszłam, po kilku minutach słyszę straszny łomot, wchodzę- a moje dziecko opanowało wyjmowanie szczebelków z łóżeczka :ico_noniewiem: siedzi zadowolony, w jednym ręku eden szczebelek, w drugim ręku drugi szczebelek i bębni sobie w łóżeczko :ico_olaboga: załamka

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość