Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

01 gru 2008, 10:22

Hej witam sie jako druga :ico_haha_01: u mnie tez w nocy ok. pobudka co 3 godziny ale bez wiekszych problemow z zasypianiem :ico_sorki:
Ja juz wzielam przysznic i czekam az maly sie zbudzi bo juz posapuje :ico_oczko:
milego dnia buzia

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

01 gru 2008, 11:32

Kurde napisalam Wam caly esej i mi sie usunelo :/

Na poczatek zycze Idze i Natalii zdrowka!! Maluchy konczcie z tym kartarem i kaszlem!!

A my jestesmy po chrzcinach! Impreza byla bardzo udana poza kilkoma malymi incydentami - po pierwsze mala byla wynoszona tak, ze chyba skonczylo sie jej spokojne lezenie w lozeczku :/
Po drugie nie moge zniesc mojej tesciowej!! Drazni mnie okropnie i nie wiem czy ja jestem przewrazliwiona, ale to jest moja kochana coreczka, moj skarbik i nie mam ochoty sie nim dzielic z nia!!
No wiec przychodze do domu z kosciola, chce ja rozbierac a tu nawet bez zadnego slowa, nic w stylu "wezme ja" albo "czy moge ja wziac" wklada mi rece pod Nine i mi ja wziela, zabrala, po prostu Nina zniknela, poszla sobie z nia, nie zdazylam jej sciagnac czapeczki nic!! - nawet bratowa skomentowala "chyba ktos Ci ukradl dziecko"
Po drugie juz podczas ostatniej wizyty mala ryczala strasznie jak ja brala na rece!! Wiec wczoraj chyba chciala udowodnic ze potrafi ja uspac - zabrala ja na rece, zaczela lulac nosic (mimo ze mowilam ze ma tego nie robic bo mi sie przyzwyczai) i mala ryczy i ryczy, chce ja wziac ale moje starania na darmo ida, wiec mala po 10 minutach walki usnela (chyba raczej ze zmeczenia, bo nikt nie mogl jej pomoc ;(( ) no i oczywiscie mowie jej - skoro zasnela to odloz ja na lezaczek, a gdzie tam!! Dopoki wszyscy nie zobacza ze potrafila ja uspac (czyt.wymeczyc) to jej nie odlozyla!

Moze jestem przewrazliwiona i widze to w innych kolorach, bo babcia po prostu uwielbia swoja wnuczke i jak widziala ze placze to chciala ja uspokoic, wreszcie jej sie udalo poprzytulaja ja troche, CALOWALA JEJ GLOWKE!! Nienawidze tego!! To moja glowka :(((
No ale nawet jak jestem przewrazliwiona i to hormony to mam problemy z tym zeby to zaakceptowac :/

powiedzialam im kiedys jak byli, ze moj brat strasznie ja lubi i caly czas do niej mowi "ale jestes zajebista" nawet jak spi no i przychodzi do niej i cxhwyta za raczki i mowi "Nina ale jestes zajebista, ale jestes wyylansowana" no i mala sie budzi oczywiscie no i siedzimy wczoraj przy stola a ta wypala z tekstem do mojego brata "slyszalam ze nie dajesz Ninie spac i ja budzisz mowiac do niej "
jemu sie zrobilo tak glupio ;( mi jeszcze bardziej bo przeciez on jest dla Niny taki dobry, wita sie z nia kazdego ranka :/

Musze porozmawiac z moim bratem bo on jest taki kochany ;(( WRrrrrrr dobrze ze juz sie przeprowadzamy i bedziemy mieszkac 110km od niej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

01 gru 2008, 13:30

yoanna, wcale Ci się nie dziwię ze sie wsciekasz...niektóre matki nie rozumieja, ze to TY JESTEŚ MATKĄ i chocby nie wiem jak bardzo sie starały, dziecko zawsze wybierze Ciebie.
Nawet najbardziej niezdarna matka jest lepsza niż "profesjonalna" teściowa!!!!
Ja mieszkam w Irlandii, obie moje mamuski sa w Polsce, więc nie mam takich problemów...czeka mnie próba charakteru, bo na swięta przyjeżdzaja moi rodzice z bratem. Zobaczymy, czy będzie mi potrafiła okazać szacunek, czy tez bedzie się wtrącać....o Tatę jestem spokojna....

My dzis znowu walczylismy z katarem, mały sie dusił i nie mógł spać. Ale jakos dalismy radę.
Miłego dnia!!!

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

01 gru 2008, 14:43

yoanna jezu ja Cie w 100% rozumiem :ico_sorki:
teraz lece do Polski i bede musiala tesciowa odwiedzic z mala i juz mnie ciary przechodza :ico_olaboga:
jak ona tu byla u nas tydzien to jej mala dalam 2 razy a dokladnie raz a raz sobie sama wyrwala-zamykalam sie z nia beszczelnie w pokoju bo sie wpieprzala we wszytko nawet jak karmilam to sie wpatrywala :ico_szoking: i zapytala mi sie czy to boli :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: kurde najchetnioej to bym jej powiedziala ze trzebabylo swoje dzieci karmic piersia to by wiedziala
Ten raz jak mi wziela Ige to tez ja w glowe pocalowala wiec myslalam ze zawalu dostane :ico_placzek: malenka piekna glowka smierdziala pomadka dla starych bab :ico_zly: bllleeee
no niech sie odwali od mojego dziecka :ico_zly:
na serio nie mam tam wogole ochoty isc jak przylece do PL i bym nie poszla no ale Marcin...
U nas przeziebienie na maxa lacznie z ciaglym wymiotowaniem przy kaszlu-ale bylam z nia dzis znowu u GP przypisal mi kropelki na katar osluchal-wszystko ok powiedzial ze to wirus i ze 7 dni sie mala pomeczy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

01 gru 2008, 16:45

yoanna, to niezla ta teściowka, u mnie moja tez go ciagle nosila bawila ale co ja moglam :ico_noniewiem: a jak wyjechali zostawili mi rozwydrzonego i rozkojarzonego Kacpra :ico_szoking: :ico_zly:
My dzis znowu walczylismy z katarem, mały sie dusił i nie mógł spać. Ale jakos dalismy radę.
Miłego dnia!!!
Dużo zdrowia dla Alusia, śle Kacperek i mamusia :ico_sorki: :ico_sorki:
GP przypisal mi kropelki na katar osluchal-wszystko ok powiedzial ze to wirus i ze 7 dni sie mala pomeczy
_________________
może szybciej jej to przejdzie :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-12-01, 15:46 ]
Jej zaraz śiweta co kupujecie swoim chłopom :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_sorki:
nie mam pomysłu na nic :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

01 gru 2008, 20:45

[Adia/b] ja Marcinowi chyba kupuje bluze bo chcial :ico_noniewiem:
ale co gorsze nie wiem co ja chce :ico_haha_01: :ico_haha_01:
cisza tu u nas dzisiaj
my dzis kupkamy na zielono :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

01 gru 2008, 22:57

Pati85 nazwa tych czopkow od wiesz czego to HEMORECTAL najbardziej mi się podoba nazwa tych czopków nikt napewno sie nie skapnie od czego :-D :-D :-D
Jej zaraz śiweta co kupujecie swoim chłopom
nie mam pomysłu na nic
ja tez mam zamiar kupic bluze albo kurtke :) a jak bedzie niegrzeczny to dostanie pasem od mamusi :-D :-D
ale co gorsze nie wiem co ja chce
ja wim co chce ale jestem ciekawa czy mój kochany się domyśli :ico_oczko: :ico_oczko:
Nina ale jestes zajebista, ale jestes wyylansowana" no i mala sie budzi oczywiscie
ja tez bym się obudziła jak by ktoś mi takie komplementy mówił :-D :-D , ciekawe o co chodziło kobiecie :ico_puknij: :ico_puknij: biedny braciszek teraz bedzie się bał cokolwiek powiedziec :ico_olaboga:
u nas wszystko po staremumały przez cały dzien nie płacze zaczyna dopiero tak koło 20 dopiero i ćwiczy głos przez1;30 godz ,dzisiaj sama kompałam małego bo Jarek w pracynawet mi to poszło sprawnie i Antkowi sie podobało , chce małego zacząc usypiać wczesniej ale nam nie wychodzi , mały i tak o 22 chce jeszcze mleczko
Siostra wylądowała w szpitalu na patologii ciązy :ico_placzek: brzuch ja strasznie boli od początku ciązy , biedna nie wiedzą co jej jest :ico_olaboga: mam nadzieje ze wszystko bedzie ok

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

02 gru 2008, 11:09

Dzień dobry wszystkim :-D tak sie zastanawiam gdzie sie wszystkie dziewczynki pochowały, cos nas tu malo jakos dziewczyn z października prawie wcale nie ma, wiekszosci wogle nie bylo :ico_noniewiem: oj nieladnie :ico_nienie:
u mnie noc ok. maly najpierw spal 4,5 h wiec super pożniej wiadomo co 2 pobudka na cycka ,no i w koncu zrobil kupe tzn. 2 :-D :ico_sorki:
Dzis mielismy jechac do lekarza ale mi=oj dzwonil z pracy ze bedzie dzis poźno nawet kolo 20 :ico_szoking: wiec czeka mnie dzis samotne kapanie karmienie i usypianie do snu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

02 gru 2008, 11:52

slonko2008maly pewnie placze wieczorkiem bo ma koleczki Iga miala to samo-naszczescie juz przeszlo :ico_sorki:
Adia Igula tez juz zaczela swoj normalny rytm snu czyli 5h potem co 2 cyc :-D czyli tak jak Kacperek :ico_brawa_01: ale ja jestem, na serio wyspana :ico_sorki: to 5h to bardzo duzo dla mnie :-D no i jak sie budzi na cycorka to znaczy ze juz sie lepiej czuje bo te kropelki co mi wczoraj przypisala bardzo pomogly i nosek odetkany :ico_brawa_01: i znowu sobie cyckujemy :ico_brawa_01: taka jestem szczesliwa bo juz myslalam ze przez to ze tak malusienko je pokarm mi zaniknie-ale odciagalam i chyba to cos dalo :ico_sorki: teraz juz wiecej spija pijaweczka wiec jestem dobrej mysli :ico_sorki:
dzis jeszcze kupki nie robila wiec jestem ciekawa czy bedzie zielona-mam nadzieje ze nie :ico_sorki:
Ja tez zauwazylam ze malo kto z pazdziernika tu zaglada :ico_noniewiem: Wiola sie przywitala i znikla tak samo dana reszta czasem wpada :ico_noniewiem: a my wrzesien tez tak nie regoralnie i gdzie nam znikla znowu sarenka :ico_noniewiem: nan nadzieje ze wszystko u niej ok :ico_sorki:
w kazdym razie ja lubie tu zagladac :-D i gadac z Wami laseczki :ico_brawa_01: buziaki :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

02 gru 2008, 13:54

Witam wszystkie mamuski :ico_haha_01:
mmarta81, wiem, ze tylko sie przywitalam i nie pisałam w ogole, ale musze sie przyznac, ze przerzuciłam sie na listopadówki :ico_haha_01: oczywiscie w miare czasu zagladam do was i czytam co sie tu dzieje, ale jakos nie miałam czasu nic napisac :ico_oczko:
My z dzidzia czujemy sie dobrze, ja miałam kłopoty z ta rana w kroczu, bo jakos zle mi sie goiła, poszyli mnie nie rozpuszczalnymi szewkami i wogole masakra :ico_olaboga: nie moge dojsc do siebie po tym porodzie. W czwartek ide do ginekologa powyciagac reszte szewków, mimo ze minał juz prawie miesiac :ico_szoking: ale połozna nie dała rady tak głebok ich usunac, az sie boje co mnie tam czeka :ico_placzek:
W sobote mamy chrzciny Filipka wiec imprezka sie szykuje, w sumie nic wielkiego tylko chrzestni i dziadkowie no i oczywiscie my :-D
Ciagle przewijaja sie przez nasz dom goscie, oszalec mozna :ico_olaboga: dzis znowu sie zapowiedzieli, tym razem szefostwo z pracy sie zapowiedziało, no ciekawe jak bedzie atmosfera odwiedzin :ico_haha_01:
Maluszek rosnie nam zdrowo, dokarmiam go butelka bo ciagle jest głodny na moim cycu mimo tego ze pokarm mam. Pozdrawiam was wszystkie serdecznie, bede zagladc w miare mozliwosci.
Ps. Jakie te wasze dzidzie sa juz duze, oj jak ten czas leci :-D

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość