Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

01 gru 2008, 13:13

Evik.kp, heh.. to ja zazdroszczę... jednego masz?? ja to dość długo w pierwszej ciąży nie miałam rozstępów, a pod koniec tylko 4 sztuki, noo, ale po porodzie, jak brzuszek opustoszał o zaczęłam wyglądać jak tygrys bengalski.... i niestety zostało cholerstwo... teraz niby już powinnam być przyzwyczajona, ale jak widzę każdego kolejnego nowego to mi na płacz się zbiera...
A no własnie-przetrwalam ten felerny tydzien 35 i od dzis mam juz 36 :ico_brawa_01:
dobrze byloby gdybym jeszcze ten tydzien przetrwala :-D
suprr, to trzymamy mocno kciuki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

01 gru 2008, 13:40

Evik, fotosik sobie miniaturkę bez mojego pozwolenia zrobił ze zdjęcia... I trzeba chwilę odczekać, aż się całe otworzy...
Rozstępy...? Kochane... do rana by mi czasu zeszło, jakbym usiadła i zaczęła je liczyć... Ale wiecie gdzie to mam, no nie...? :-D
Magda, o termometrach już było kilka stron wcześniej... KLażda kupuje wg własnego upodobania... Jedna do uszka, druga z miękką końcówka pod paszkę, tudzież głębiej... :-D Te do uszka mają zliczony w siebie zakres błędu, więc jak zaczyna się stan podgorączkowy, on może pokazywać, że już jest temperatura i lecimy do lekarza, albo podajemy coś na zbicie temp., a często może okazać się tak, że to niepotrzebne było... Ja zostaję przy tradycyjnym pomiarze... Może to i niewygodne, ale wkładasz dzidzi pod paszkę, mocno do siebie przytulasz i pomiar masz gotowy za kilka minut... A i dziecko zadowolone, bo dodatkową porcję czułości w matczynych ramionach dostało... :-D

[ Dodano: 2008-12-01, 12:43 ]
Evik, daj znać o sobie po lekarzu... :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

01 gru 2008, 14:08

Widzę, że wszystkie dzisiaj gówniano się wyspały...ja też :ico_placzek: i mój mężu przy okazji też. Ledwo się zwlókł o 4.30 do pracy. Jakieś dziwne bóle w podbrzuszu miałam, nie skurcze a takie jakby mały się już niżej, i niżej gramolił. Przy okazji zauważyłam, że mam obrzęki na dłoniach i stopach, obrączki ściągnąć nie mogę :ico_placzek:
Karolinka, męzus ma racje taczka jak nic by sie przydała dla Kostkowego mieszkanka :-)
Milutka, Twój brzuchalek równie uroczy. Wiesz, ja tez słyszałam, że głaskanie brzuszka w późnej ciązy może stymulować wydzielanie oksytocyny i tym samym skurcze wywołać, ale wogóle się tym nie przejmuję. Dzidzi gotowe do przyjscia na świat więc mogę głaskać ile wlezie. Ale Ty się kochana wstrzymaj, niech sobie Klaudunia jeszcze posiedzi w brzuchalku.
Evik, Motylek czekamy na wiesci.
Evik, oba łóżeczka mi się bardzo podobają. Ja już się na Bartusiowe doczekać nie mogę, ale do 10-tego muszę się w cierpliwośc uzbroić.
Madzia, co do termometru..Osita podała link do takiego na podczerwień co się do czółka przykłada. Ale Karolka ma rację, taki najzwyklejszy tez będzie o.k.
A ja dzisiaj, mimo nie przespanej nocy, znowu mam jakiegos nadzywczajnego powera, ugotowałam obiad, wytrzepałam chodniki i parkiet wymyłam cały. Tylko mi sie kijek od miotełki urwał, i na kolankach z małą zmiotką zasuwałam...męzu wróci, kija naprawi.
Miłego popołudnia!

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

01 gru 2008, 14:15

aniafs, no własnie:) niech jeszcze posiedzi...ale mi sie nei chce siedziec w domu :ico_zly: ale jak mus to mus....


wyslalm meza po paczke na poczte ..kurcze siedzialam caly dizen w domu a tu awizo w skrzynce no!!! i to jego prezent ;/

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

01 gru 2008, 14:35

.męzu wróci, kija naprawi.
:ico_smiechbig: Coś nam się pieprzny humor włącza...? :-D :-D :-D
na kolankach z małą zmiotką zasuwałam...
Nawet nie próbuję, bo przyciąganie dzisiaj działa jak szalone i po brzuchu, a nie po kolanach bym jechała :-D
Przy okazji zauważyłam, że mam obrzęki na dłoniach i stopach, obrączki ściągnąć nie mogę :ico_placzek:
Nie jesteś sama, kochana... W kupie raźniej :-D Wczoraj za coś tam mężuś dostał kopa w kostkę... Spojrzał na moją kostkę, a raczej jej brak i mówi: gdzie tu do mnie z ta Gołotą? Chcesz mnie uszkodzić...? :-D

[ Dodano: 2008-12-01, 13:36 ]
urcze siedzialam caly dizen w domu a tu awizo w skrzynce no!!!
Wygodniej takiemu listowemu w skrzynce zostawić zawiadomienie, niż śmigać na górę... Po co ma czas on tracić, jak Wy możecie...? :ico_zly:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

01 gru 2008, 14:41

Po co ma czas on tracić, jak Wy możecie...? :ico_zly:
:ico_smiechbig: no nie?? too my jestesmy te złe :D

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

01 gru 2008, 14:46

Ja w takiej sprawie kilka razy do Urzędu Pocztowego poszłam, awantury narobiłam i przestał gnojek w lulki lecieć... nie jestem chętna do takich zachowań, ale jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubańczykom... :-D

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

01 gru 2008, 14:48

A mnie cos dzis tak wzieło i opiepszylam konkretnie tego mojego!!!Bo on sam od siebie nic nie zrobi tylko zawsze ja musze mu powiedziec-raczej brenczec.puscily mi nerwy bo ja nic robic nie moge a jego wymowka to praca.Ale go ochszanilam :-D Az mu glupio sie zrobilo,no i dobrze :-D .A mi przynajmiej ulzyło :-)
Własnie ogl mamo to ja :-D

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

01 gru 2008, 14:54

Własnie ogl mamo to ja
Ja też :-)

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

01 gru 2008, 14:54

Magduś, słusznie czasem jest ochrzanić chłopa, ale oni z reguły tak mają, że jak nie powiesz, to się nie domyśli sam, że coś trzeba zrobić... Minie kilka dni i znowu będzie to samo... Pozostanie Tobie znowu bręczeć :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość