BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

03 gru 2008, 15:05

Z OKAZJI URODZINEK STAWIAM WSZYSTKIM !!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko:

frydzuniu dziękuje za piękne życzonka :ico_brawa_01: :-D
i cieszę się że z nózkami Wikuni jest lepiej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

03 gru 2008, 15:45

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Beatko! Najpiekniejsze zyczenia dla ciebie! Oby woje dwa skarbki w postaci malych coreczek, byly jak dobre wrozki.. Obys czerpala z zycia jak najwiecej przyjemnosci, radosci, oby Twoje marzenia sie spelnialy...
I wszystkiego wszystkiego oczym tylko marzysz!!! :*:*:*

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

[ Dodano: 2008-12-03, 15:10 ]
HEj! Zlozylam zyczenia na szybkiego, ale teraz mam chwilke dla siebie- Mis dopiero zasypia.. Echh. Wszystkosie poprzestawialo totalnie! Dziecko wywrocilo caly swoj dotychczasowy plan dnia.. I zesmy powariowali!
Wstaje sobie o k 9.. Potem do 14-15 szaleje.. Bojak wczesniej sie go wsadzi do lozka do histeria.. Teraz zasypia.. Wstanie przed 17i bedzie szalał do 22.Tak bylo kilka ostatnich dni. Dobrze ze dzis Duzy pojechal do mojegotatycos tam porobic w garazu.. Zajmie sie meskimisprawami i odpocznie. Bo jak siedzial w domuz malym i tylko zajmował sie nim, to wychodzil z siebie. I czasamibyl naaaprawdeee zły -a to rzadki widok.

U mnie ok. Ciesze sie, ze juz grudzien,ze zaraz gwiazdka, Swieta.. Odkładam codziennie jakas kwote, sprzedaje jakies ciuszki po Misku, zabawkiktore od dawna leżą w kącie.. I zbieram kase, zeby byla na czarną godzinę. Ograniczylam wydatki- choc nie do konca.. bozawsze przeciez cos TRZEBA. Ale powolutku.. jakos idzie :): Wiem ze bedzie lepiej.

JEsli chodzi o forum.. to tak cichutko myslalam sobie, ze dziewuchy ktore zostaly- fajnie byloby poprosic Majówki zeby sie donichdołączyc.Tam sie zawsze cos dzieje, ja je sledze dzien w dzien iznamysię kupe czasu.. Lubie je i milo by bylo sie pod nie podpiąc. Bo zawsze to now znajomosci,a mysle ze im nas wiecej w kupie, tym lepiej :): Co? Ciekawe co one na to..

Frydza- super, ze juz z nozkami jest poprawa! Swietnie.. Wiki nie bedzie szyn pamietała, a nozkibeda sliczne.. I to dziekimamie- bo przeciez to Ciebie kosztowało wieeeele wieeele nerwow i łez.

Bewu - jak w ogole znosisz ciaze? Jak sie czujesz?Bo nasza Ania juz praktycznie rodzi.. A Ty? Jak tam?
A co do imion.. Mi sie Nina nie podoba- jak dla jakiejs ciotki.. Ja zawsze sobie mysle,jak to bedzie w szkole, jak dzieci beda dziecko nazywaly.. W skrocie izdrobniale zawsze ladniej :-)

Agniecha- echh.. Szkoda zes sie wywrocila..Ale przeciez czypelnosprawny, czy nie.. kazdemu sie zdaza. Ja czesto jestem nieobecna jak latam ispaceruje.. I kilka razy juz wlazłam na słup,drzewo albo znak drogowy :):

No! LEce. Umyje sie, ogarne w chatce.. Gnom poskromiony-mozna działac :):

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

03 gru 2008, 16:19

BeWu - sto lat :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Frydza, super, że z nóżkami Wiki lepiej :ico_brawa_01:

Spadam, bo Helenka płacze :(

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

03 gru 2008, 16:27

Juli, to faktycznie wszystlo Misiowi sie poprzestawialo :ico_oczko: moze jeszcze wroci do normy :ico_oczko:
Ja jestem za polaczeniem z Majowkami :-D :-D przesympatyczne z nich babki i tez ich czytam co dzien,JULI to wkraczaj i pytaj co one na to???

[ Dodano: 2008-12-03, 15:28 ]
DZIEKUJE WAM ZA MILE SLOWKA :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

03 gru 2008, 17:19

Cześć Laski!!

Na początek WIEEELKIE ŻYCZENIA DLA NASZEJ BASIEŃKI!!!!!!!!!!!
Kochana duzo zdrówka i pociechy z dziewczynek.
Gratuluję drugiej córci, choc szkoda, ze nie będzie parki. No ale moze trezcoi będzie chłopczyk hihi.

U nas jakoś leci.
Jeśli chodzi o Tomka to powrócił aniołek. Grzeczny cały dzień, zajmuje się sobą, przychodzi się tulic, uśmiecha się non stop... aż boje sie zapeszać. Jest taki świetny. Lepiej się dogadujemy bo pokazuje co chce, gdzie go boli itp.
Pojawiły siępierwsze słówka zupełnie śwadome: dać, jest i wreszcie mama, choć to ostatnie na razie średnio często używane. Ale śmiesznie jest jak mówi dać jak coś chce. Super.

Z Jarkiem też odpukac ok. Jednak moje starania przynoszaefekty. Dogadujemy się i jest jak dawniej. Bardzo mnie to cieszy. Widać takie fale naprzemienne nas dopadają.

Szykujemy sie do wyjazdu. Zostałytrzy dni, jak do porodu Ani. zastanawiam się jak bardzo będziemy tęsknić za Tomeczkiem. I jakon to zniesie. Trochę sięboję, ale wiem, ze moi rodzice nie pozwola mu się nudzic i usychac z tęsknoty. Jednak obawa jest, bo nie jest to szczecin gdzie wsiąde w auto i za dwie godziny będę na miejscu...
Ech jakos to będzie. z drugiej strony nie mogę się doczekać wyjazdu. Jarek wczoraj już się zaczął pakować, a ja chyba tez musze zacząć o tym myśleć. Jutro to ogarnę bo dziś wieczór z moimi babkami.

Ostatnio Andrzejki spędziłyśmy super. Popiłyśmy,potańczyłyśmy... Siostre moją ściągnęłam do domu ok 4 bo juz bzdury gadała, a dziewczyny to o 6 wylądowały w domu. Dobrze, ze jarek zajął się Tomkiem to pospałysmy do południa. Chłopaki na giełde pojechali to Tomi był wniebowziety i zachwycony wszystkim.

Mam też beznadziejne wieści. Mamy do spłacania 10 tys złotych fak!
Jarek w pracy jednamu gościowy dał za duzo i tamten nie chciał się do tego przyznac. Wściekli jesteśmy bo za takie pieniądze już bym miała remont kuchni np, albo wiele innych rzeczy. Ale już nie chce mi się o tym myśleć bo tylko nerwy dopadają.

Tomek poza tym, ze grzeczny to znów ladnie je. Wszystko chce jeść. Widocznie to wszystko była wina zębów. Przebyły sie trójki i jeszcze wychodzą ale widocznie juz mu lepiej.

Wczoraj miałam pierwszy test z angielskiego. W piatek mam wyniki. Myslę, ze dobrze mi poszło. Ogólnie jestem zadowolona z kursu. Przejaśniło mi się znacznie w głowie a będzie jeszcze lepiej.

Jutro rano mam wizytę u chirurga w sprawie stulejki. Jestem ciekawa co mi powie? Mam cichą nadzieję, ze odeśle nas twierdząc, ze jest ok i trzeba czekać. Ale przynajmniej będę spokojniejsza.

Trochę chaotycznie pisze za co przepraszam.

Czytam co u was w wolnych chwilach.
Juli myslę, ze twój Misio przechodzi ten okres co Tomek ostatnio i trzymam kciuki, zeby szybko się skończył i znów wrócił kochany słodki gnomek:)

Aniu ciekawe czy doczekam twojego porodu? Bardzi bym chciała zobaczyć Weroniczke. Ale tak czy inaczej jak wrócę to będzie na mnie czekała miła niespodzianka. Bo tydzień po terminie to raczej nie masz w planach czekac co hehe??
No chyba, ze Weroniczka tak zadecyduje. A byłas u lekarza?? Mówił coś? Jak szyjka?

Wiecie co moja bliska koleżanka, ta u której byłam ostatnio i jest w ciązy jest w szpitalu. Ona zaczęła dopiero 7 miesiąc i okazało się, ze ma cm rozwarcia. Położyli ją do szpitala i wczoraj ją zaszyli :ico_szoking: szczerze mówiąc nie słyszałam wcześniej o takiej metodzie, a Wy? Teraz nie wiem czy juz tam zostanie czy ja wypuszczą bo miała dzwonić jak do siebie dojdzie.

Frydza cieszę się razem z Tobą, ze są rezultaty tych nieszczęsnych szyn. To jeszcze troszkę i będzie z glowy.
A Dominiś to jakie więzadełko miał przecinane??

Agniecha tak jak Frydza napisała ja też Cie podziwiam jak sobie świetnie dajesz radę. Wyobrażam sobie, ze samemu jest ciężko wiele rzczy zrobić a co dopiero z dzieckiem. Nie wiem czy byłoby mnie na to stac. A ja głupia czasem narzekam, ze mi brakuje rąk na dziecko i zakupy... Uswiadamiasz mi, ze trzeba doceniać zdrowie. Dziękuję:)

Tomek jeszcze spi to idę mu szykowac obiadek. zaraz pewnie Jarek wróci z pracy zmęczony. Trzymajcie się dziewczyny, ślę buziole :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

03 gru 2008, 20:06

-indigo-, jak dobrze ze jestes brakuje tu Ciebie bardzo!!super ze z Tomusiem wszystko ok no i w waszym zwiazku wszystko w najlepszym pozadku :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
wyjazd napewno Wam duzo da a moze wrocisz :ico_ciezarowka: hihi
fak wspolczuje tego dlugu 10 tys fakk duzo kasy :ico_olaboga:
Co do zaszycia kobiety w ciazy to slyszalam o tym ,od mojej znajomej kolezanka byla zaszyta na bardzo dlugo bo zawsze za wczesnie rodzila dzieci a teraz sie udalo i jest dzidziolek :-D
Powodznia jutro u chirurga :ico_sorki: :ico_sorki:
Pytalas o wiazadelko wiec pod jezykiem jest takie cos i musieli to malutkiemu przyciac bo by nie umial wladac jezykiem i mowic!!

[ Dodano: 2008-12-03, 19:11 ]
WIADOMOSC DNIA
ZALOZYLAM TAJNY WATEK czyli zamkniety mozna sie tam pozadnie wyzalic i nikt z zewnatrz tego nie przeczyta!!
kto jest chetny prosze pisac to Was wtajemnicze tam :ico_oczko:

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

03 gru 2008, 22:22

Witam
BeWu wszystkiego naj naj naj lepszego , spełnienia marzeń , pociechy z dziewczynek
zdrówka no i wszystkiego czego sobie życzysz :ico_buziaczki_big:

-indigo- pisze:Mam też beznadziejne wieści. Mamy do spłacania 10 tys złotych fak!
Jarek w pracy jednamu gościowy dał za duzo i tamten nie chciał się do tego przyznac. Wściekli jesteśmy bo za takie pieniądze już bym miała remont kuchni np, albo wiele innych rzeczy. Ale już nie chce mi się o tym myśleć bo tylko nerwy dopadają.

O ja cię kręce nie wiem co powiedziec dla mnie to kupa kasy i napewno dla was też
no życ nie umierac :ico_zly:
-indigo- pisze:Wiecie co moja bliska koleżanka, ta u której byłam ostatnio i jest w ciązy jest w szpitalu. Ona zaczęła dopiero 7 miesiąc i okazało się, ze ma cm rozwarcia. Położyli ją do szpitala i wczoraj ją zaszyli szczerze mówiąc nie słyszałam wcześniej o takiej metodzie, a Wy? Teraz nie wiem czy juz tam zostanie czy ja wypuszczą bo miała dzwonić jak do siebie dojdzie.

tu chyba chodzi o szef okrężny który zakłada się na szyjkę . Po takim zabiegu wychodzi się do domu ale trzeba na siebie uważac , żadnych dzwigań , mycia okien i takich tam . Na tydzień chyba przed porodem ten szef zostaje zdięty.

Frydza tak bardzo się cieszę że są postępy u Wikuni :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dominiś dobrze że to ma zoperowane i najważniejsze . Jest już w domciu

Co do wątku ja chcę ja chcę , a czy na chopka będe mogła tam popsioczyc????

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

03 gru 2008, 23:16

edyta29 pisze:Co do wątku ja chcę ja chcę , a czy na chopka będe mogła tam popsioczyc????
pewnie :-D tego nikt nie bedzie czytal tylko dziewczynki z dostepem,zaraz cie dopisze :ico_oczko:
watek jest na dole stronki Ploteczki u Frydzy :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-12-03, 22:30 ]
MADZIORKA I ALEKSANDROWICZ ,MADZIA wracac tu :569: :569:

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

04 gru 2008, 00:12

Cześć dziewczyny!!!!

tylko zastukam że jestem i Was podczytuję..choć ledwo siedzę i oczy sie lepią...

zaczełam prace od poniedziałku, w roznych godzinach, wiec nie mam tak że ide rano i wracam w stałych porach, dwa razy mam od 10 do 16 i dwa razy od 15 do 19, no i w zwiazku z tym jakas taka zmęczona jestem bo to przeciez wielka zmiana dla mnie..

Alek oki, choc buntuje sie niejedzeniem, jak zawsze wszystko wsuwał tak teraz na sniadanie co nie zrobimy to "nene", ale wiem że wroci i to do normy, bo Alek własnie tak zazwyczaj reaguje na zmiany..oby szybko..

Aniu - trzymam kciuki za szybki poród!!!ja pytałam czy rodzisz z mężem, bo zastanawiałam sie co z Helenką..ale juz wsz wiem :-) tez nie wyobrazam sobie bez męża porodu, acz jak nie ma innego wyjscia to i tak trzeba :-D

Frydza - dobrze że jest poprawa po szynach!!wielkie dla Was brawa :ico_brawa_01:

BeWu - wszystkiego najlepszego!!!!!!!!zdówka i uśmiechu!!!!!gratuluje drugiej córy!!!!co do imion - ja chyba córce dałabym Zosia, Hania, Marysia??no ale tak jak widzisz, każdy ma swoje jakies tam typy, gusta, i sama sami musicie wybrać :-D my to zawsze kombinujemy jak z nazwiskiem współgra i tego typu :ico_puknij:

Edyta - jak tam Wiki??pewnie katarek męczy, nie?

Indigo - udanych wakacji!!!!wypoczywaj i nie myśl wtedy o spłacie kasy, trudno, jak trzeba to trzeba..

i tyle na teraz bo padam :ico_olaboga:

buziaki dla Was dziewuchy!!!!

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

04 gru 2008, 10:25

Hej!
Moj Robal zwariowal.. I chyba odbija sobie wczesniejsze nieprzespane nocki! Jest 9:30, a on spiiii. Cala noc! Padł po 22 - bo weszył za piernikami wczoraj.. A teraz spi. 11 h jednym ciagiem. Szok!!! :ico_szoking: Ja sie zaraz myje, a potem go budze i jade z nim na lumpy... a cooo :P Shopping! Ojciec do Wawy pojechal powize doIndii, a my sobie poszalejemy troszke :):
Miłego dnia!

[ Dodano: 2008-12-04, 09:39 ]
A to wczorajsza sesja na nocniku - ale niestety nic nie poszlo :(
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-12-04, 09:42 ]
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości