Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

03 gru 2008, 15:29

Brawa dla Zuzi :-) pieknie walczy :-) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

aleście nastukaly :-) nie nadazam ostatnio za wami :ico_olaboga:

BYlam zrobic zdjecie rentgenowskie mojego uzebienia wspanialego :ico_puknij: , bo mam dwa zeby bolące i w najblizszych dniach idę w koncu do dentysty... boje sie strasznie.. nawet nie macie pojecia jak, zwlekam juz od dwoch lat z tymi zebami... wiem porąbana jestem, ale to przez strach... :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-12-03, 14:30 ]
http://www.bebiko.com.pl/#/galeria/b11f ... ba398ff432 :-)

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

03 gru 2008, 17:08

własnie lekarze zabraniają za jedną rączkę! Każa za dwie, bo jak za jedną się dziecko podciaga lub prowadza, to mozna doprowadzić do bocznego skrzywienie kręgosłupa.
nie obraz sie ale jacy lekarze????? ja nie pisalam o prowadzeniu dziecka za jedna reke tylko pisalam ze moja neurolog kazala mi POMAGAC zuzi usiasc trzymajac ja za jedna reke a 2 zeby sie podparła..

[ Dodano: 2008-12-03, 16:11 ]
za dwie raczki to ona sie podosi jak skonczyla 3 miesiace

[ Dodano: 2008-12-03, 16:20 ]
emilia7895, musisz Marcelka tak utawic jak by kleczał potem raczki sam wezmie do przodu i tak stanie jak Zuzia na zdieciu i tak go zostawic, mozesz delikatenie popychac za dupke tak zeby sie bujał i to wszystko, oczywiscie nic na sile jesli zaczie plakac nie zmuszac go i tak kilka razy dziennie :ico_oczko:
ale jesli momo wszystko nie bwda chcili raczkowac to nie zmuszac.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

03 gru 2008, 18:02

Basiu dziekuje :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

03 gru 2008, 18:32

własnie lekarze zabraniają za jedną rączkę! Każa za dwie, bo jak za jedną się dziecko podciaga lub prowadza, to mozna doprowadzić do bocznego skrzywienie kręgosłupa.
a ja z kuba często chodze i trzymam go za jedna rączke bo przepraszam jak idę z nim ulicą i żeby mi pod samochód czy rower nie wlecial to jak mam go trzymać ??za dwie rączki?? :ico_puknij:

Emila napewno uda się Wam raczkowanie i Zuzi tez sie uda :ico_brawa_01:

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

03 gru 2008, 18:33

nie obraz sie ale jacy lekarze????? ja nie pisalam o prowadzeniu dziecka za jedna reke tylko pisalam ze moja neurolog kazala mi POMAGAC zuzi usiasc trzymajac ja za jedna reke a 2 zeby sie podparła..
np. z programu "mamo to ja", superniania Dorota Zawadzka też o tym wczoram mówiła w "rozmowach w toku", ortopeda, do którego chodzę ja i Tosia też tak nam mówił już dawno, dawno, jak jeszcze Tosia tylko plackiem leżała. A co do obrażania - ja nie z tych co o jedną uwagę na forum się fochają, potrafię dać sobie poprawkę, że mogłam coś źle zrozumieć, a i tak patrzę na wszystko z przymróżeniem oka :ico_oczko:

Sylwia.O. bo to jest cytat cytatu :-D

A odnośnie czworakowania - nasza Tosieńka pełzała we wszystkich kierunkach, ale czworakować nauczyła się jak jej daliśmy do zabawy dużą kolorową dmuchaną piłkę - od razu za nią "poszła" :-D A teraz śmiga przy meblach i ścianach :-D Dzisiaj nawet się zapomniała i tak stała przy szafie i nagle się puściła rączkami :ico_szoking: , ale tylko na mnie popatrzyła i juz się trzymała z powrotem :-D

[ Dodano: 2008-12-03, 17:37 ]
a ja z kuba często chodze i trzymam go za jedna rączke bo przepraszam jak idę z nim ulicą i żeby mi pod samochód czy rower nie wlecial to jak mam go trzymać ??za dwie rączki??
biorąc pod uwagę fakt, że Kuba ma już 3 latka i zapewne stabilnie utzrymuje się na nóżkach, myślę że przytrzymanie za jedną rączkę wystarczy. Tutaj raczej chodzi o takie dzieci co się jeszcze nie dźwigają same lub nie są stabilne. Po prostu trzeba to chyba jakoś wypośrodkować.

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

03 gru 2008, 18:39

Hej jestem ale jakoś weny do pisania dziś nie mam :ico_wstydzioch: w domku bałagan Franek marudzi a mi sie nic nie chce :ico_olaboga: ale z czytaniem co u was jestem na bierząco i głosiki oddałam.

Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

03 gru 2008, 18:47

no i moja przygoda z nn się skończyła! wole nie kusic losu! pozatym oni sami powinni czuwac nad tym aby takich kont nie było a oni mieli to gdzies!

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

03 gru 2008, 19:41

dziewczyny nie ma co usować kont na naszej klasie poniewaz nie tylko tam sa zdjęcia naszych pociech. Trzeba by Wogóle nie umieszczac zdjęć w necia na zadnych fotosikach czy garnkach bo z tamtąd tez można sobie skopiować no i na forum w takim razie też sie nie powinno zdjęc umieszczać bo tez mozna sobie skopiować. Nie popadajmy w paranoje :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

03 gru 2008, 19:44

biorąc pod uwagę fakt, że Kuba ma już 3 latka i zapewne stabilnie utzrymuje się na nóżkach, myślę że przytrzymanie za jedną rączkę wystarczy. Tutaj raczej chodzi o takie dzieci co się jeszcze nie dźwigają same lub nie są stabilne. Po prostu trzeba to chyba jakoś wypośrodkować.
no oczywiscie, ze tak

mika85, no wlsnie widzialam, ze mi Ciebie ubylo... :ico_noniewiem:

Emila napewno uda się Wam raczkowanie i Zuzi tez sie uda :ico_brawa_01:
albo pierwsze ruszą nonono i beda chodzic najszybciej , nie? :-D
a mi sie nic nie chce :ico_olaboga:
czasem tak bywa, tez mam takie dni. Główka do góry i zrob sobie cos tylko dla siebei, jak Franuś pojdzie` spac :-)

Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

03 gru 2008, 20:11

tyle zlych rzeczy sie dzieje do okola tyle dzieci cierpi... na jedynce byl znowu program dzisiaj i jakas 4 latka jest molestowana... to straszne co sie dzieje nie moge nawet takich rzeczy sluchac przelaczylam zaraz. w ogole to humor mam kiepski po tej wczorajszej akcji ze zdjeciami. zaostrzyc kary !!! nie jestem i nigdy nie bylam zwolenniczka kary smierci ale w tym przypadku to by sie co nie ktorym nalezalo za takie czyny. to sa dzieci ktore jeszcze nic zlego nie zrobily nikomu nie zawinily a sa tak krzywdzone :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: to straszne

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości