kasiulinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2790
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:08

14 mar 2008, 12:23

spinka pisze:A kupiłam jeszcze pościel, prześcieradła, sporo chemii

a jaką ty chemię kupujesz przez neta?
a pościel dla dzidziulka czy dla ciebie?

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

14 mar 2008, 12:25

kasiulinka pisze:a jak u was z kręgosłupem,bo mnie nawala strasznie w krzyżu


oj mnie też :ico_olaboga: , ale widzę, że wszystkie na to narzekamy, mnie jeszcze spojenie łonowe nawala, choc (odpukac) ostatnio, aż tak nie boli. Takze siłą rzeczy nie dam rady duzo zrobic, no bo jeszcze ta szyjka :ico_olaboga: (choc energia mnie rozpiera) :-)

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

Cze

14 mar 2008, 12:26

Cześć ja mam termin na 23 lipca, jakoś ciąża przebiega u mnie nie zbyt ciekawie...mam niedoczynność tarczycy i nie stety non sto po lekarzach..mam nadzieje, że się ułoży choć przyznam że się obawiam, bo usg szczegółowe miałam wczoraj i będziemy mieli córeczke..ale lekarz coś zaobserwował co go zaniepokoiło i 26 znów na szczegółowe..martwie się.. Co do porządków swiątecznych, powoli i u mnie się zaczynają..szafy się poste robią, bo ciuszki w większości nie dobre już mi są..pozdrawiam

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

14 mar 2008, 12:26

Kasiulinka pościel nam, bo sypialnie w końcu zrobiłam :-D tylko jeszcze nie mam materaca, ale do świąt ma być.
A chemia to do zmywarki i takie różne płyny do płukania itp - a Niemiec - zobaczymy czy serio o tyle lepsze od naszych krajowych, bo cenowo to bardzo podobnie.

A z tym brakiem kg to Ci zazdroszczę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

14 mar 2008, 12:27

Ja chyba w przyszłym. tyg. będę zamawiac 2 łózeczka, materacyk, pościel i takie tam.A z reszta ciuszków zaczekam, aż dziecie sie ujawni (o ile to nastąpi :ico_oczko: )

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

14 mar 2008, 12:29

Delfi 1 może to tylko fałszywy alarm, nie martw się na zapas i GRATULUJĘ CÓRECZKI!!!

kasiulinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2790
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:08

14 mar 2008, 12:29

NOWA pisze:oj mnie też , ale widzę, że wszystkie na to narzekamy, mnie jeszcze spojenie łonowe nawala, choc (odpukac) ostatnio, aż tak nie boli

ale co dziwne to ten krzyż mnie boli głównie jak leżę albo po jedzeniu (pewnie coś mi tam uciska) a spojenie jakoś dało spokój.
a dzisiaj dostałam lenia,nie chciało mi się pojechać na krew i będę musiała się wybrać w poniedziałek :-/

Awatar użytkownika
Tuska
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1041
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:06

14 mar 2008, 12:30

ciekawe czy mi pozwoli babka na ta cytryne i wode mineralna.. Ide w przyszlym tygodniu dopiero, akurat moja siostra musi tez zrobic morfologie to sie zabiore zeby tam sama godzine nie siedziec. Mi lekarka powiedziala ze to nie musi byc koniecznie na czczo (robie 50g) no ale i tak morfologie musze zrobic wiec nonono zbita :ico_oczko: Moze nie zwymiotuje :ico_haha_01:

Maz mnie zostawil, pojechal do Gdanska do niedzieli :ico_placzek: Jak ja nie lubie sama spac, zasnac nie moge.. Ale jakos przezylam ta pierwsza noc. Dzis nawet sie zebralam i posprzatalam w pokoju, cos mam przyplyw energii, co prawda sprzatanie glownie na siedzaco i co chwile odpoczynek ale udalo sie :ico_haha_01: Zeby to cholerne serce mi sie uspokoilo to byloby calkiem fajnie.

To co moje dziecie wyczynia ostatnio w brzuchu to przechodzi ludzkie pojecie :ico_haha_01: :ico_haha_01: jakies fikolki wywija, wypycha mi tylek bokiem :ico_haha_01: Ja nie wiem co to bedzie za miesiac, dwa, chyba mi brzuch rozerwie silaczka :ico_haha_01:
Najlepsze jest jak w nocy sie przekladam na drugi bok i jak tylko sie poloze to zaczyna sie przewracac dziecko i ucieka na druga strone :ico_brawa_01: Rano jak sie obudzilam to mialam tylko brzuch po prawej stronie, a lewa plaska :ico_szoking: Jak skubana wyczula ze juz sie obudzilam i ma wiecej miejsca to sie rozlozyla po rowno, bosko to wygladalo :ico_haha_01: Kiedys sie balam ze nie bede miec instynktu macierzynskiego, ale coraz mocniej kocham ta kruszynke :ico_ciezarowka:

We wtorek o ile sie nie myle beda Rozmowy w Toku o ciezarowkach, widzialam fragment, chyba bedzie super, koniecznie musze obejrzec, jakby co to polecam :-)

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

14 mar 2008, 12:30

delfi1, witaj, naprawdę współczuję, ja niestety nie znam się na tarczycy. Trzymam kciuki, aby wszystko było dobrze :-)

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

:)

14 mar 2008, 12:32

spinka dzięki:), pozdrowionka

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość