BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

04 gru 2008, 11:01

Witam wszystkich!!!
na początek dziękuje za życzonka!!!!!!!! jesteście kochane!!!

juli superowe foty, misiek jak zwykle mnie rozwala :ico_brawa_01:
co do mojego stanu to jak narazie fizycznie czuję sie całkiem nieźle, podobnie jak przy Kalince, poprostu sobie rosnę :ico_ciezarowka:

ale wiecie co? fatalny mam ostatnio okres.... :ico_placzek:
jestem smutna, niewyspana i w ogóle...buuuuuuuuuuuuuu
a to wszystko przez mojego Tomka, cholera nie poznaję go ostatnio, był taki kochany i troskliwy, czułam się przy nim bezpiecznie i dobrze, a teraz on to wszystko zepsuł :ico_placzek:
wyobraźcie sobie że od 3 dni sobie popija :ico_olaboga: normalnie ja już nie wiem co mam robić, jest mi tak bardzo przykro.... :ico_placzek: wczoraj miałam urodziny, a on znowu nawalony, normalnie szok :ico_szoking: nie wspomnę już o tym że nawet kwietka nie dostałam :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
dlaczego on mnie tak rani? zwłaszcza teraz kiedy jego wsparcie jest mi najbardziej potrzebne... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
boję się o nas, boję się o nasze dzieci..........................................
ręce opadają.................. a najgorsze w tym wszystkim jest to że jakoś po tym wszystkim normalnie nie mogę na niego patrzeć, jego widok mnie odpycha......

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

04 gru 2008, 11:13

BeWu!
Dziewczyno, wez męża jakos twardo ogarnij, potrzasnij.. Postaw ultimatum. Alkohol jest najgorszym wrogiem rodziny i ja tez bym sie cholernie bała. Niby to 3 dni..
Ale on pije w domu, w pracy, czy gdzies wychodzii wraca nawalony? Dziwne.. Mial pociag do alkoholu wczesniej? Moze cos sie stalo u niego z praca, z kumplem, z rodzina..I tak odreagowuje? Echh.. Trzymaj sie Mala, powalcz z nim, naprawde.. Sprobuj twardo mu przedstawic swoje zdanie na ten temat. I wywal wszystko z procentami z domu..
Oby to sie jakos wyjasnilo i rozwiazalo..

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

04 gru 2008, 11:25

juli miał ostatnio stresujący okres, ale ja też, troche pokłóciliśmy się z jego bratem, który mieszka na prezeciwko i było dosyć nieprzyjemnie,....
całe to picie zaczęło się od tego że dwa dni temu poszedł się z nim pogodzić no i wiadomo na to konto trzeba było coś wypić - to było dla mnie zrozumiałe, nie miałam żalu, tym bardziej że to było wieczorkiem i kulturalnie, ale na drugi dzien przyjechał z pracy nawalony i to mnie już wkurzyło na maxa, wczoraj nie poszedł do pracy, bo stwierdził że źle się czuje, zrobił mi obiad i w ogóle był bardzo miły, potem przyjechała do mnie koleżanka, a on sobie gdzies wychodził i przychodziuł coraz to bardziej wygięty, nie pasowało mi przy kumpeli robić scen, ale było mi tak przykro i wsyd że normalnie szok :ico_zly: on się tak zachowuje jakby nie mógł wytrzeźwieć... dzisiaj chyba znowu nie poszedł do pracy i nie wiem co tam robi w domu, zastanawiam się czy tam dzisiaj wracać.... ale troche mi wstyd przed rodzicami, bo musiałbym się jakoś wytłumać dlaczego nie chcę nocować w swopim domu z własnuym mężem, ja mu pewnie jakoś wybaczę tą całą chra historię, ale oni mieliby do niego jeszcze długo żal.... no i poprostu nie chcę ich denerwować, a zdrugiej strony chciałabym juz oszczędzić mojej fasolce tych stresów... ona napewno czuje że mama się denerwuje....

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

04 gru 2008, 11:43

Witam :-D zaraz zabieram sie za mycie okna :-D pierdolki swiateczne juz porozstawialam i jest cudnie :-D
U nas ida zeby piatki i poprostu :ico_olaboga: :ico_olaboga: to chyba najgorsze zeby,cyrki w nocy,placz itd andele poprostu!!
popoludniu jedziemy do tescia na kawke!


ALEKSANDROWICZ fajnie ze wpadlas,no pewnie musisz wpasc teraz w tryb bo wszystko sie pozmienialo :ico_oczko: ale dasz rade ,dzielna kobietka jestes :ico_oczko:


JULI Misio poprostu sliczniutki i ten jego boski usmiech :-D



BEWU kochana wspolczucia,wez no potrzasnij tym twoium mezem Obrazek co on sobie mysli,ty 2 dzieci potrzebujesz wsparcia itd,jest ci potrzebny a on takie numery odwala,siadz z nim i pogadaj ,daj ultimatum co wazniejsze Wy czy alkohol??

[ Dodano: 2008-12-04, 10:44 ]
BEWU dzis Barborka to Wszystkiego Naj Naj Obrazek

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

04 gru 2008, 11:57

frydziniu kochana on o tym wszystkim wie.... doskonale zdaje sobie sprawę z tego że źle robi i jakie mogą być tego konsekwencje, dzisiaj rano miał nawet łzy w oczach jak zauważył z jaką pogardą na niego patrzę, ale powiem ci że jakoś wcale nie było mi go żal, mnie nikt nie zapytał dlaczego płaczę przez dwie noce....
próbował cos do mnie zagadywać, ale normalnie nie miałam ochoty na rozmowę znim, czuję sie bardzo zawiedziona.... chłopy to wredni egoiści!

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

04 gru 2008, 12:03

BeWu, moze wreszcie zrozumie swoj blad i przyjdzie dzis np z kwiatami przeprosi itd,oby kochana wszystko Wam sie ulozylo!!

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

04 gru 2008, 12:24

Oj Basiu podwójno mi smutno jak Cie czytam. Cholerny alkohol. Miejmy nadzieję, ze jednak to tylko taki wyskok, bo inaczej nie wyobrażam sobie co z Wami będzie. Skoro mówisz, ze było mu przykro to choć tyle dobrze, ze nie jest zupełnie znieczulony. Może jednak przemyśli.

A ja też jestem rozbita. Byliśmy u chirurga i znieczulił Tomka miejscowo i mu skórke naciągnął. Teraz go strasznie boli, płacze co chwile. I tak będzie dopóki się nie zagoi. Kazał przemywać rumiankiem a za 2-3 dni zacząć podciagac przy kąpielce. A przecież ja mam wyjazd :ico_placzek: . Boże jaka ja głupia jestem. Planowałam nic nie robić z tym przed wyjazdem ale tak jakoś to szybko poszło...
Modlę się, zeby do jutra juz było lepiej. A mamie jak powiem to dopiero będzie miała stracha. Bo będzie musiała się tym zająć. No i jeszcze obawa czy nie bedzie komplikacji bo co moja mama zrobi? Gdzie się zgłosi? Matko zamiast wypoczywac bedę się stresowac. Durna baba jestem. Przeciez mogłam z tym zaczekać :ico_placzek:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

04 gru 2008, 13:18

BeWu bardzo mi przykro z powodu meża moze powiedz mu swoje obawy co do alkoholu i powiedz stanowczo ze jestes przeciw.....z drugiej strony mam nadzieje ze to tylko taki wyskok :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Z okazji urodzinek :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :-D

Kamilko no wlasnie sama nie wiem co z tym robic ..........czy to konieczne ?? Naciaganie u chirurga ?? :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Frydza ja wczoraj okna pomylam firanki popralam wiedz najgorsze za mna ufff teraz to juz zgorki lista swiateczna zrobiona nawet kilka rzeczy juz kupione :):

Juli Krzys cudny cukiereczek :):
co do nocnika moj tez nie robi jeszcze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

04 gru 2008, 13:43

UFF okno umyte :-D Wiki spi,ide teraz prasowac zaslony :ico_oczko:
i swiety spokoj wszystkie okna umyte :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:



-indigo-, boze biedny Tomus ,szoda go,ale bedzie dobrze,mamusia da sobie rade i rozumiem twoje obawy :ico_pocieszyciel:


magda26 pisze:Frydza ja wczoraj okna pomylam firanki popralam wiedz najgorsze za mna ufff teraz to juz zgorki lista swiateczna zrobiona nawet kilka rzeczy juz kupione

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

04 gru 2008, 13:51

dzisiaj mam wolne ale na 15 na kurs do 19 wiec i tak w domu mnie nie bedzie :ico_placzek: :ico_placzek: wkurza mnie ten kurs ale trudno do marca co raz blizej ech :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość